Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.06.17 17:32:42

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: BEJÁRATÁS, torq16 hoz rotostart?
HozzászólásElküldve: 2004.07.01 23:01:06 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2004.06.01 21:39:24
Hozzászólások: 85
Tartózkodási hely: Mátrafüred
hali!

most veszek uj cuccost a mocimba(huvely,dugo,fotengely,csapszeg,hajtokar,csapágy)
És mivelén hazsnáltam vettem az eredetit tehát nemén voltam az aki bejáratta igy kérdeznémhogy hogyan járassam be??
jah és durába menyi a rotostart?(torq 16)
Olyan bejáratási modszert irjatok ami tutibevált mert nemakkarom h most is ilyen gyorsan szétmenjen!
ez is annak koszonheto h az elozo gazdi TURELMETLEN volt a bejáratásnál....

_________________
Eladó HPI savage x4.6


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: BEJÁRATÁS, torq16 hoz rotostart?
HozzászólásElküldve: 2004.07.01 23:54:34 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 14:53:23
Hozzászólások: 1483
Tartózkodási hely: Gyömrő
arkyboy írta:
hali!

most veszek uj cuccost a mocimba(huvely,dugo,fotengely,csapszeg,hajtokar,csapágy)
És mivelén hazsnáltam vettem az eredetit tehát nemén voltam az aki bejáratta igy kérdeznémhogy hogyan járassam be??
jah és durába menyi a rotostart?(torq 16)
Olyan bejáratási modszert irjatok ami tutibevált mert nemakkarom h most is ilyen gyorsan szétmenjen!
ez is annak koszonheto h az elozo gazdi TURELMETLEN volt a bejáratásnál....


Hali

Alapbol ket modszer van (Amirol en tudok). En mar alkalmaztam mindkettot, talan az elsot konnyebb betartani.

1: Joo dus allitas a karbinak (A mar bejaratott autozashoz ajanlott max.-nal fel fordulattal tobb). Az autot felrakod valami bakkra, konyvre, mind1, lenyeg, hogy ne legyen lent a kereke a foldon. 2 tankot elpofogtetsz vele alapjaraton. Kozben omleni fog a kipufogobol az olaj, ez normalis, elofodul, hogy az elejen leall, ahogy leveszed az izzitot, akkor hagyd rajta egy darabig. A hengerfenek kb. 60 fok korul kene lennie kb. Ja a kipufogobol ontsd ki az olajat a tank szunetekben. A ket tank utan a 3-4 tanknal PICIT szegenyithetsz a kevereken es lassan, max. fel gazas gyorsitasokkal menj vele. Kozben figyeld a homersekletet, 100 fok fole ne nagyon menjen. Ujabb nehany tank kis szegenyitessel, egyre batrabb autozassal, homerozessel (110 fok).

2: Dus beallitassal inditas. 2 perc melegedes utan, max fel gazas autozas. 4 tankon keresztul. A homerseklet nagyon kritikus pont itt! MINDIG 90-100 korul legyen. Utana kis szegenyites, lightos autozas nehany tankon at.

Minden tankolasnal hagyd lehulni a mocit, mindket esetben! Kb. 6-8 tank utan lehet a mocit bejaratottnak nevezni.

Tobbiek irjatok ha nem tetszik valami! Nehogy bunbak legyek. 8)
:integet


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.07.02 20:41:41 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 18:14:14
Hozzászólások: 2631
a roto startról lebeszélnélek...nekem is volt de nem biztos,az elején nem forgatta,aztán zsolt 2 alátéttel megoldotta....d emost sem tökéletes,a lányeg: ne rakj roro startot a 16osba!!!mertnem forgatja meg 100%lékosan..néha néha....

_________________
S13 380HP
D2racing
Ironclad
Initial Drifters


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.07.14 09:51:42 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2004.01.22 22:49:52
Hozzászólások: 786
Tartózkodási hely: Budapest, XVI.ker.
Pajzi> Én is köszönöm a leírás. A bejáratás nálam is slágertéma.. eljen: :-D

Tücsi> a hiba nem a rotostartban van, hanem a szabadonfutóban. Ha nem 100%-os az üzeme, a szabadonfutót ki kell nyomni a házából és jóminőségű (+175°C-ot kibíró) csapágyragasztóval be kell ragasztani! Miután megszáradt (legalább 2 óra), olajozd be a szabfutót (WD-40, vagy fegyverolaj). >> Így jódarabig nem lesz vele gondod.. :wink:

_________________
KépTraxxas REVO www.solarklimacad.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.07.17 20:08:59 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 12:17:08
Hozzászólások: 1728
Tucsok írta:
a roto startról lebeszélnélek...nekem is volt de nem biztos,az elején nem forgatta,aztán zsolt 2 alátéttel megoldotta....d emost sem tökéletes,a lányeg: ne rakj roro startot a 16osba!!!mertnem forgatja meg 100%lékosan..néha néha....


Szia Tücsök!
Én Roto Start-ot használok és remekül müxik. Végre vége az örökös rángatásnak. Egy pöcc és pörög. Szerintem érdemes venni...de ezt mondenki döntse el magában.

Üdv: Dodge :integet


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség