Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.04.24 12:44:19

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: cen nx magnum új motor probléma
HozzászólásElküldve: 2012.01.29 23:40:14 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2011.02.12 12:01:16
Hozzászólások: 3
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni a vadi új cen motorral kapcsolatban.
Az új motort beszereltem majd az első rántásra be is indult, kb 3 mp után leállt. Ujra indítás után megint leállt.
Kicsit fura volt még a beszerelés előtt, hogy nehezen lehetett a berántóval átfordítani a dugót.A harmadik indítási kísérletnél szinte már alig lehetett berántani mert a felső holtpontnál mintha megakadna.Gyertya ki,két csepp olaj átforgatás gyertya vissza rántás ugyan úgy szorul.
A művelet megismétlése után azonnal beindult és szépen járt alapjáraton. Pár perc után leállítottam, hagytam visszahülni és újra beindítottam.
Leállítás után visszahült de már újra nem lehetett beindítani mert ismét szorult, de annyira hogy attól fétem szétszakítom és ekkkor furcsa kopogós hangja is van.Azóta nem indul.
A másik autómnál egyszer belefújtam a tankba, mert a karbinál szivárgást kerestem, és sikerült a motort jól telenyomni üz.anyaggal, ekkor tapasztaltam hasonló jelenséget, de a gyergya kivétel utáni átfogatás orvosolta a problémát.
A kérdésem az lenne, hogy tapasztalt e már valaki hasonlót, és mi lehet az oka?
Előre köszönöm a segítséget!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség