Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.04.27 20:00:41

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 21 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.08.27 21:15:45 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 12:17:08
Hozzászólások: 1728
én innen nem tudom megmondani, hogy jó lesz-e a mocidnak vagy sem. :-D
Vegyél egy 7-es és egy 8-ast (nem olvastam vissza nemtom milyen mocid van :oops: de ha .21-es vagy nagyobb akkor ok). Próbáld ki. ;) De ilyen melegbe jó a 8-as.
Igazából nem a gyertya fogja meghatározni, hogy milyen jól fog menni a moci. Autóztam 3-as gyertyával 35 fokban és semmi baja nem lett a gyertyának mert nagyon dús keveréket kapott és 70°C környékén ment a moci. De ha elkezdem volna "hegyezni" a mocit tehát szépen fokozatosan szegényíteni akkor hamar elégett volna a gyertya. Ebből csak azt akarom kihozni, hogy nem lehet megmondani, hogy melyik gyertya fog beválni a Te mocidnál mert minden moci más (még típuson belül is). Ha veszel gyertyát akkor "no name" vacakot ne. LRP az megbízható (egész szezon alatt ilyenekkel mentem), de bevált még az O.S. és a Novarossi is.
Tehát ha jól betudod állítani és vigyázol a gyertyára (nem szegényíted agyon a keveréket) akkor be fog válni. De lehet, hogy a moci még pörögne mert felül sokat kap és erre szegényítesz 1/16-ot és egy-két kör alatt elég a gyertyád mert az már sok volt neki. Ilyenkor be kell tenni a 8-ast és ezentúl melegbe azzal kell menni.

Ui: ne haragudj, hogy ilyen hosszúra sikeredett :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 21 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség