Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.06.16 03:05:44

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 24 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Hűvösvölgyi on-road pálya
HozzászólásElküldve: 2008.11.09 21:20:10 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.02.03 16:41:31
Hozzászólások: 862
Tartózkodási hely: Budapest II.ker
Bár nem mostani a pálya, de most jutott eszembe, hogy hátha valakinek jól jön, aki on-road pályát keres, vagy akár beállítási helyszínt mint én! :-D

Sziasztok, ki ismeri a hűvösvölgyi on-road oályát?
Bár nekem off-roadom van, de ott és néha az út másik oldalán lévő murvás parkolókba szoktam tesztelni, beállítani a gépemet!

A hűvösvölgyi úton kell felfelé menni, majd a MOL benzin kútnál a Nagykovácsi elágazódásnál kell balra menni, és a híd után lesz jobra egy 500 méterre! A nagyrét szélén a most épülő sportcentrum mellett!

Egyébként van ott egy nagy rét is, ha valaki unná a betont!

Az út mellett lehet megállni, vagy az út bal oldalán lévő murvás parkolóban amit már említettem!

Ha van kérdés még, akkor kérdezzetek,

ebencz

_________________
Traxxas Revo™ 3.3 + kisebb átalakítások, itt-ott...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.11.16 10:38:48 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2008.11.01 15:46:59
Hozzászólások: 66
én a közelbe lakom voltam már itt nem egy nagy dolog de jó
vonallal van berajzolva a pálya:D
most lesz egy elektromos on roadom azal majd kimegyek


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.11.16 13:56:46 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.02.03 16:41:31
Hozzászólások: 862
Tartózkodási hely: Budapest II.ker
Peet14 írta:
én a közelbe lakom voltam már itt nem egy nagy dolog de jó
vonallal van berajzolva a pálya:D
most lesz egy elektromos on roadom azal majd kimegyek


Nem egy nagy kunszt, nincs irányító pult, meg ilyenek, de a pálya menete jó és 1 hónapja lett átfestve (valami, valaki jótevő jóvoltából)!

Ui.: Szólj, ha mész!
Milyen géped lesz?

ebencz

_________________
Traxxas Revo™ 3.3 + kisebb átalakítások, itt-ott...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.11.16 15:13:48 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2008.11.01 15:46:59
Hozzászólások: 66
hello ok szólok még asszem ebben a hónapban...
valószinüleg tamiya tb 03 vagy valami ilyesmi:d

az jó át lett festve...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.11.30 19:11:30 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2008.11.01 15:46:59
Hozzászólások: 66
Üdv!
Ebencz! És más modellezőtársak akiket érdekelne valamikor lenne kedvetek kijönne autózni megvan a kocsim még össze kell tenni de az napok kérdése...
Akit érdekel az irjon időpontot egyeztetünk..
Persze ha az időjárás engedi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.01.09 21:43:32 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2009.01.04 20:38:41
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Bp. 12. ker
Hellosztok! Csak annyi lenne a kérdésem h létezik-e még ez a pálya? :-D me nekme van 1 E10 driftem és unom h nem tom használni hely hiány miatt...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Van hát!
HozzászólásElküldve: 2009.01.09 22:03:43 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.02.03 16:41:31
Hozzászólások: 862
Tartózkodási hely: Budapest II.ker
Szia!

Természetesen ott van a pálya, ahol volt!

Csak hideg van, ezért én mostanában nem megyek ki a nitrós monsteremmel, de a lényeg, hogy a pálya volt, van és lesz! :-D

A pálya, a II.kerületé, mert eredetileg, csak egy sima beton pálya volt, ahol lehetet rugdosni a labdát, aztán valaki felfestette!
Voltak rjthelyek is!
Amikor már nagyon kopásban volt a pálya (már mint a lefestés) kb. akkor kezdtem el járni oda elektromos gépekkel!
Majd mióta nitróssal vagyok, azóta, valaki fogta magát és egyszer azt vettem észre, hogy teljesen átvan, újra levan festve a pálya, szóval, most szinte tök új! :-D

Egyszóval nyugottan lehet menni, nincs pálya díj, meg semmi, hisz köztulajdon!

Jó autózást,

ebencz

_________________
Traxxas Revo™ 3.3 + kisebb átalakítások, itt-ott...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: nagyrét pálya
HozzászólásElküldve: 2009.01.11 02:33:58 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2005.10.08 15:02:57
Hozzászólások: 56
Tartózkodási hely: budapest 2. ker
szevasztok!
mivel adott ez az onroad pálya és páran járnak is oda, de szoktam látni, h ott árválkodnak az offroadok, ha vkinek lenne kedve, én szembe a másik oldalt az erdő szélén szivesen elkezdenék 1 komolyabb offroad pályát ásni, jó lenne ha minél többen járnánk errefelé!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: nagyrét pálya
HozzászólásElküldve: 2009.01.11 13:04:20 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.02.03 16:41:31
Hozzászólások: 862
Tartózkodási hely: Budapest II.ker
marci88 írta:
szevasztok!
mivel adott ez az onroad pálya és páran járnak is oda, de szoktam látni, h ott árválkodnak az offroadok, ha vkinek lenne kedve, én szembe a másik oldalt az erdő szélén szivesen elkezdenék 1 komolyabb offroad pályát ásni, jó lenne ha minél többen járnánk errefelé!


Csak az a kérdés, hogy kié az a terület?
A tied?
Mert, ha nem a tied, és elkezdesz ott ásogatni, akkor nagy bajok is lehetnek belőle! ;)
De ha megtudod oldani, vagy valami, akkor én szívesen segítek neked, mert én is a közelben lakok és inkább az offroad felé hajlok!

Ha lehetséges a pálya építése, akkor szólj!

Sok sikert!

ebencz

_________________
Traxxas Revo™ 3.3 + kisebb átalakítások, itt-ott...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Van hát!
HozzászólásElküldve: 2009.01.11 13:07:09 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2009.01.04 20:38:41
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Bp. 12. ker
ebencz írta:
Szia!

Természetesen ott van a pálya, ahol volt!


Az jó :-D már csak meg kéne találnom!! :lol: thx a segítséget!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Van hát!
HozzászólásElküldve: 2009.01.11 13:19:58 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.02.03 16:41:31
Hozzászólások: 862
Tartózkodási hely: Budapest II.ker
Hooborg(on-ro(a)dder) írta:
Az jó :-D már csak meg kéne találnom!! :lol: thx a segítséget!


Szia!

A II. ker.-ben Hűvösvölgyben , Hidegkút közelében van az Úgy nevezett "Nagyrét" (van ott egy nagy rét :-D )
Na a rét mellett, az egyik oldalt egy erdő van, a másik oldalt, meg vidámpark szerű és azon túl, van két beton pálya, és ott a felső van átfestve RC on-road páylának!

De, ha nemtudod, hogy hol a nagyrét:
Egyenesen mész kifelé a Hűvösvölgyi úton, Hidegkút felé és a MOL benzinkútnál elkanyarodsz balra! Azon az úton mész tovább, átfogsz menni egy kis híd alatt is és balra lesznek parkolók, az elsőn jelenleg egy nagy sátor van, a harmadiknál, vagy a másodiknál megálsz és jobra lesz a páyla, az út másik oldalán, a parkolóhoz viszonyítva! innen már biztosan megtalálod, mert már az útról is látni!

Sok sikert a megtaláláshoz :-D ,

ebencz

_________________
Traxxas Revo™ 3.3 + kisebb átalakítások, itt-ott...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: offroad pálya
HozzászólásElküldve: 2009.01.11 18:46:23 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2005.10.08 15:02:57
Hozzászólások: 56
Tartózkodási hely: budapest 2. ker
az ásással probléma nemlesz, 1. senkit nemérdekel, 2. a biciklisek és a motorosok ott a zavaró tényezők, nem a kisautósok! a városrendészetnél vaok, uh tudom miről beszélek! jó lenne ha minél több ember bevállalná az ásást mert akkor 3-4 nap alatt akár kész is lehetene a dolog és nemkéne üröm felé orientálódni, ahol mint láttam röhejes 1000 ft ot szednek a pálya használatért, ami kültéri ráadásul és köztulajdon ha jól gondolom, igazán vicces h képesek a modellezőtársakat lehúzni.
üdv nektek


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.01.11 20:10:05 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2007.06.06 06:08:12
Hozzászólások: 333
Tartózkodási hely: Füzesgyarmat
nem akarom az ürpilleseket véden, de mi az az 1000 ft ahhoz képest hogy egy munkagép mennyiből megy egy kört mire pályát varázsol oda. nálunk baráti áron 15 000 volt 2óra. és ez csak egyszeri alkalom.
egyébként ha ássátok akkor max lövészárok lesz belőle mert hát pályát ásóval... mi vagy 20 évesen a városrendészetnél? közterület felügyelő? szerinted csak úgy el lehet kezdeni önkormányzati területen komolyabb földmunkát végezni?

_________________
Carson Specter sufnituningos
AM 40,885 Mhz

full egyedi gyártású 1:5 buggy 70% készültségi fokon.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.01.11 20:20:08 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.02.03 16:41:31
Hozzászólások: 862
Tartózkodási hely: Budapest II.ker
Szerintem térjünk vissza az on-road pályához, hisz ez a topic arról szól és nem a vele szemben lévő nem is létező off-road pályáról!

Üdv.:

ebencz

_________________
Traxxas Revo™ 3.3 + kisebb átalakítások, itt-ott...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: offroad pálya
HozzászólásElküldve: 2009.01.11 20:20:31 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.01 14:46:32
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Budapest
marci88 írta:
az ásással probléma nemlesz, 1. senkit nemérdekel, 2. a biciklisek és a motorosok ott a zavaró tényezők, nem a kisautósok! a városrendészetnél vaok, uh tudom miről beszélek! jó lenne ha minél több ember bevállalná az ásást mert akkor 3-4 nap alatt akár kész is lehetene a dolog és nemkéne üröm felé orientálódni, ahol mint láttam röhejes 1000 ft ot szednek a pálya használatért, ami kültéri ráadásul és köztulajdon ha jól gondolom, igazán vicces h képesek a modellezőtársakat lehúzni.
üdv nektek


Marci, Én meg az ürömiekkel "vaok". (de súlyos ez a vaok, na mind1)
1. nem köz tulajdon, ne állits olyat biztosra, amit nem tudsz
2. ha 1000 forintot sajnálsz pályára, szerintem rossz hobbit választottál
3. mitől lehúzás a pályadij?, mi évek óta tesszük bele a pénzt
4. az ásással lesz a bökkenő, mikor ásni kell, nincs tolongás hidd el
5. közterületen nemtudom mióta lehet bármilyen földmunkát csak úgy végezni, engedély nélkül?

Kérdezd meg Radzsbit a megfelelő topicban, mi mennyibe került, tételesen elmondja neked hány óra bobcat van benne és mennyiért, mennyibe került a drót a motorosok ellen (akik bemennek az Ő területére, mert Ő a TULAJDONOS!!!), és hogy hány órát ásogattak. Elmondom nehogy csalódj, nem 3-4 nap volt....

További kellemes modellezést, és mielőbb remek pályát kivánok a Hűvösvölgyi modellezőknek.

_________________
Mugen MBX 6 ECO
Nanda e-NRB-3
Losi Micro Rally
Sanwa radio systems


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: pályák
HozzászólásElküldve: 2009.01.11 21:11:34 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2005.10.08 15:02:57
Hozzászólások: 56
Tartózkodási hely: budapest 2. ker
sztem ti komolyan elvagytok tévedve!
dirt pályákat ásnak, a kiemelten tájvégelmi területen crosspályát építenek a motorosok és használják is, gondolod, h vkit is izgat h pár kisautó ott körözget z erdő szélén?! ne röhögtess már!
az ürömi pályáról meg annyit h ahol fedett pálya van iskolai vagy esetleg más, ott érthető a napidíj, hasonlók, de ottsem 1000ft.....a pontos véleményemet inkább le se írom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.01.11 22:08:19 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2007.06.06 06:08:12
Hozzászólások: 333
Tartózkodási hely: Füzesgyarmat
más a körözgető kisautó és más a pályaépítés fogalma. sok szerencsét hozzá.várjuk a fejleményeket.

_________________
Carson Specter sufnituningos
AM 40,885 Mhz

full egyedi gyártású 1:5 buggy 70% készültségi fokon.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: pályák
HozzászólásElküldve: 2009.01.11 23:39:21 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
marci88 írta:
sztem ti komolyan elvagytok tévedve!
dirt pályákat ásnak, a kiemelten tájvégelmi területen crosspályát építenek a motorosok és használják is, gondolod, h vkit is izgat h pár kisautó ott körözget z erdő szélén?! ne röhögtess már!
az ürömi pályáról meg annyit h ahol fedett pálya van iskolai vagy esetleg más, ott érthető a napidíj, hasonlók, de ottsem 1000ft.....a pontos véleményemet inkább le se írom.


Szerintem se írd le, ha lövésed sincs a témáról! Az már csak apróság, hogy nem is ebbe a topikba való. Elárulom neked, hogy egy normális pályát összehozni az simán csapdossa az 1 millió forintot. Ez pedig számításaim szerint akkor térül meg, ha 1 évek keresztül legalább 20 ember minden hétvégén kimegy és egy napot autózik. Ilyen népszerű pálya nincs Magyarországon! Persze árban még ezt (1 milla) is nagyon könnyű túlszárnyalni (lásd apaji pálya), ha pedig azt akarod, hogy autózható is legyen mondjuk 2-3 hónap után, akkor megint súlyós tízezreket dobálhatsz a kasszába, hogy "újra építsék" a hepehupás nyomvonalat. Szóval elhiheted, hogy az az 1000 Ft igazán baráti ár. Ha mindenképp vitatkozni akarsz a témában, akkor megteheted az erre való témákban (chat, szemetesláda), de hidd el, hogy alul fogsz maradni... ráadásul úgy vitatkozol erről, hogy valószínűleg még soha életedben nem álltál neki off-road pályát építeni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: pályák
HozzászólásElküldve: 2009.01.12 15:58:59 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2006.02.16 21:32:48
Hozzászólások: 247
Tartózkodási hely: Üröm (BP. mellett), ÜrPil pálya közelében
marci88-nak:
Egyáltalán nem nevetséges a pályahasználati díjunk:
Az eddigi annyira kevés volt, hogy alig becsülték meg a pályát. Ez volt a sok közül az egyik indok a megduplázásra. Igenis saját tulajdonról van szó, és aki nem fog sajátjaként vigyázni rá, nem kívánt személy lesz, és ki lesz tiltva onnét. nemugyvanaz
Nem kevés pénz van a modellezésben. Egyikünknek sem. De gondold át, ha egy egész napra délelöttől, sötétedésig nyáron elmész autózni, hány ezer forintnak vágsz a seggére...+ üzeanyag az 1:1 autóba+... Ehhez az értékhez képest a pályadíj elhanyagolható. :idea:

Illetve onnantól, hogy megcsinálod, nem elég egy tábla, amire kiírod másoknak, hogy NE TEDD TÖNKRE... :?
És a 2 doktori diplomás ügyvéd is teteti a hülyét (akinek nem inge, nem veszi magára): nem képes felfogni, hogy kétféle tulajdon van: magántulajdon és köztulajdon, EGYIKRE SEM TEHET LE SZEMETET, a gyerekét hívja le a pályáról a biciklivel, ha meg köztulajdon, akkor nem köteles lejönni onnan... :evil:

De ha ennyire biztos vagy a dolgodban, akkor sok sikert a pályaépítéshez, és mivel nagyon komoly és minőségi munkát fogsz/ fogtok végezni, majd én is kilátogatok hozzátok párszor autókázni, hiszen ingyen lesz. ;)

Bocsánat az Off-ért, ha gondoljátok felőlem törölhető. :oops:

Üdv: Radzsbi

_________________
ÜrPil RC Offroad Team /www.urpil.hu/
X1CRT-> SH28
Slash Platinum -> Venileon
Sprint2 -> Carson 12T
SCX10-ek és szerűek :Jeep, Pajero, Honcho, Unimog
20/368-03-83


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: pályák
HozzászólásElküldve: 2009.01.12 21:18:15 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.02.03 16:41:31
Hozzászólások: 862
Tartózkodási hely: Budapest II.ker
Na akkor tényleg térjünk vissza az eredeti témához, amiegy on-roadpályáról szól, ahogy a cím-ben is elvan rejtve: Hűvösvölgyi on-road pálya!!!
Nem pedig képzeletbeli offroad páyáról!
"marci88"-ért, meg kár idegeskedni, a hülyeség álltalában nem gyógyítható!

ebencz

_________________
Traxxas Revo™ 3.3 + kisebb átalakítások, itt-ott...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 24 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség