Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.03.29 07:16:25

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 10 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Megfertőződtem!!!!!
HozzászólásElküldve: 2008.04.05 09:58:17 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2008.03.27 23:31:50
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Budapest XIX.
Sziasztok!

Ézsiás Imre vagyok,32 éves.
A modellezésbe már iskolás koromban belekostóltam,mint repülőzést illetően az akkori MHSZ berkein belül.Végigjártam a szamárlétrát ahogy kellett akkoriban a papírtól a sikló-vitorlázó,CO2 motorosig.Majd jött a középiskola és nem tudtam összeegyeztettni a kettőt így akkor abba hagytam,ennyit a múltról.....
De most elkapott valami,új gyerekkor és mindenképpen akartam egy robbanómotoros autót!Sok utánajárás,modellboltlátogatás,forumok olvasása és miegyébb ezzel kapcsolatos dolog tényező elemzése után,megvettem egy Nanda NRB 3 autót a SYL-KA Modellsport boltban éppen jókor,mert az volt az utolsó akkor,ennek már három hete.
Sikeres bejáratás és beállítás után,amit ezúton is köszönök szépen a Csabának!Eddig elpöfögtettem vele másfél liter 10%-os Jets üzit és nagyon élvezem,még annak ellenéri is,hogy tört már rajta alkatrész,de ugye ami megy és nagyon megy :) az sérülhet is.

Jó szorakozást és játékot mindenkinek! :-D
Üdv: Ymi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Megfertőződtem!!!!!
HozzászólásElküldve: 2008.04.06 20:26:20 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
eymi írta:
Sziasztok!

Ézsiás Imre vagyok,32 éves.
A modellezésbe már iskolás koromban belekostóltam,mint repülőzést illetően az akkori MHSZ berkein belül.Végigjártam a szamárlétrát ahogy kellett akkoriban a papírtól a sikló-vitorlázó,CO2 motorosig.Majd jött a középiskola és nem tudtam összeegyeztettni a kettőt így akkor abba hagytam,ennyit a múltról.....
De most elkapott valami,új gyerekkor és mindenképpen akartam egy robbanómotoros autót!Sok utánajárás,modellboltlátogatás,forumok olvasása és miegyébb ezzel kapcsolatos dolog tényező elemzése után,megvettem egy Nanda NRB 3 autót a SYL-KA Modellsport boltban éppen jókor,mert az volt az utolsó akkor,ennek már három hete.
Sikeres bejáratás és beállítás után,amit ezúton is köszönök szépen a Csabának!Eddig elpöfögtettem vele másfél liter 10%-os Jets üzit és nagyon élvezem,még annak ellenéri is,hogy tört már rajta alkatrész,de ugye ami megy és nagyon megy :) az sérülhet is.

Jó szorakozást és játékot mindenkinek! :-D
Üdv: Ymi!


Szia!

Üdv a "klubban" (mármint a fertőzöttek klubjában).
Ha van kedved, látogass ki a hétvégén Apajba, ha pedig nagyon fertőzöttnek érzed magad, gyere versenyezni (nem kell megijjedni tőle).

Versenyek: http://www.rcoffroad.hu/versenyek/

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.04.06 23:41:25 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2008.03.27 23:31:50
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Budapest XIX.
Ramses köszönöm a meghívást,gondolkoztam rajta és néztem is az erre vonatkozó topikot,de sajnos még nem tudom,hogy alakul a 13-i 7végém :? Mondjuk nagyon kiváncsi lennék egy ilyen versenyre,eddig csak videon láttam!
Csá, Ymi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.04.07 09:10:49 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
eymi írta:
Ramses köszönöm a meghívást,gondolkoztam rajta és néztem is az erre vonatkozó topikot,de sajnos még nem tudom,hogy alakul a 13-i 7végém :? Mondjuk nagyon kiváncsi lennék egy ilyen versenyre,eddig csak videon láttam!
Csá, Ymi!


A fertőzütteknek úgy alakul a 13-ai hétvégéje, hogy jönnek Apaj-ra :) De viccet félretéve. Ha nem is tudsz jönni most versenyezni, vasárnap mondjuk látogass ki, és nézd meg, hogy zajlik. Hátha átértékeled a "fertőzött" kifejezést :)

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.04.08 23:28:33 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2008.03.27 23:31:50
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Budapest XIX.
Úgy tűnik és alakul a helyzet,hogy vasárnap Apajon a helyünk és nem csak én + még két haver is (fertöződés tünetei)!Magam részéről már függővé alakultam :-D !


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.04.09 00:50:21 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
eymi írta:
Úgy tűnik és alakul a helyzet,hogy vasárnap Apajon a helyünk és nem csak én + még két haver is (fertöződés tünetei)!Magam részéről már függővé alakultam :-D !


Neveztetek? Ma, vagyis már tegnap éjfélig lehetett.

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.07.25 12:04:56 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2008.07.24 12:59:56
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: Miskolc
Helló

Vizi László vagyok 12 éves,2 éve modellezem amikor 2 éve kint voltunk apukám német barátainál elvitt minket egy rc modell kiállításra és ott kaptam meg az első modellemet egy savage x-et ami egész jól bírta a strapát ilyen kerti bohóckodásra és ugratgatásra és szerintem egy naon jó gép :-D .Most fogok beruházni egy hobao hyper 8.5-re,amivel versenyekre és találkozókra járni :-D muhaha


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.10.28 11:00:28 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2008.10.28 08:31:12
Hozzászólások: 3
sziasztok kari vagyok 1 éve van meg a nitrós buggy-m ami most másodszor van szerelőnél alvázcsere miatt mert nekiment vasárnap egy patkának ,de sikerült szereznem egy tartalék autót ami előrelép főautónak egy NITRAGE 5.2 .
Sogórommal együtt szoktunk rc-ni neki eddig tnx-e volt de ős is beszerzett egy NITRAGE-t. igy két ugyanolyan tipussal pororlunk .


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: halló
HozzászólásElküldve: 2009.12.23 10:27:48 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2009.10.17 16:17:54
Hozzászólások: 5
sziasztok Papp Lászlovagyok és kb 2 éve modellezgetek autoval azon bellül is offroad 1 TAMYA Tnx 5,2r tipusu vasam van
csak az a gáz hogy nálunkis nemigazán vannak ha tudtok valamit somogy megyében jelezzetek létszi üdv laci


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.12.31 15:55:50 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2009.12.30 20:09:55
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: Alba Regia
Sziasztok!
Sanyi vagyok Székesfehérvárról.
Egy ideje szemezek a modellezéssel, de egyelőre még csak olvasgatok, gyűjtöm az infót a lehetőségekről, járgányokról.
Rendszeres szemlélője vagyok a fehérvári vízi életnek is, pár ismerősöm RC-hajózik(kedvencem egy vitorlás scooner).
Fémiparban tevékenykedem, ha valami segítség, információ kell, keressetek meg pü-ben, vayg mailban. ;)

Ü:
Sanyi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 10 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség