Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.06.15 22:27:22

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 3 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: gergew még nem mutatkozott be
HozzászólásElküldve: 2004.12.22 01:39:27 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2004.05.22 16:40:09
Hozzászólások: 748
Tartózkodási hely: Budapest, Hungary, Earth
Sziasztok!
18 éves vagyok, tanuló, és iskola mellett Rc-zek. Szóval én mindig is szerettem modellezni. Ez még visszanyulik apámra... mivel tőle örököltem az ez iránti érdeklődést, aztán kb 10éves koromban elöször papirbol, aztán müanyagból gyártottam maketteket... főleg harckocsi maketteket... ezt műveltem több mint 5 évig, aztán megtetszettek a vasutmodellek is... de a korlátoltsága miatt hamar elvesztettem az érdeklődést. Idén, pontosan 2004 márciusában az egyik barátom rendelt a Amerikából egy HPI Sprintet melyet én is vezetgettem és nagyon megtetszett :) szóval én is gyüjtögettem és hát elkapkodva kicsit, de végülis vettem egy régi HPI NItro 2-est használtan. Sajnos a motorban nem volt kompresszió, és az autó is elég ratyi állapotban volt... de a lelkesedés nem szünt meg. Szóval ott álltam motor nélkül, és rendeltem e Towertöl egy T-15 motort, amit aztán a Hangár utcai nagyon kedves modellversenyzök állítottak be nekem... hát nem volt egyszerü feladat, még Nekik sem :) aztán jászadoztam vele kb 2 hónapot és rájöttem 2 dologra is: 1, nem éri meg tuningolni, 2, hozzám közelebb áll az off-road. Szoval hirdettem a gépet ezerrel vagy 5 helyen, mire nagy nehezen 1 hónap mulva sikerült eladnom (azóta a gazdája tökéletesen elégedett) és megvettem labali valamikori MT-2jét. Tök jó volt azzal is játszani egy hónapot, de valahogy ezt sem érte meg tuningolni. Aztán eladtam ugy határoztam most valami nagy fába vágom a fejszém: SAVAGE SS :) Elöször ezt is USAbol akartam rendelni... de ez a sok ÁFA... :( mindegy szóval megvettem volna Garesz Savage-ét, de mikor találkoztam new_neo-val hogy vegyek hozzá k.szervót felvilágosított Thomas boltjáról, és rábeszélt egy igazi szép autóra, egy Ofna 9.5 Violatorra. 2 nap múlva meg is vettem :-D és úgy érzem nagyon megérte, az eddigi autóimhoz képest ég és föld szóval köszönöm azoknak akik ebben segítettek nekem. Nagyon meg vagyok elégedve a fórummal is, színvonalas topicok nyílnak, melyekhez színvonalas hozzászólások születnek. Remélem hogy egyszer (talán érettségi után) majd élöben is autózhatunk együtt Veletek valamelyik találkozón alig várom hogy egyszer én is versenyezhessek hasonló kategóriás modellezőkkel.

Üdvözlet:
gergew

Boldog Karácsonyt kívánok Mindenkinek!

_________________
...american way of drive...
...american way of life...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.12.22 11:48:49 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 12:17:08
Hozzászólások: 1728
Szia!
Üdv itt!
Érdekes mert én is így kezdtem. Először (~6-7 évesen) kaptam egy nagyon alap elektromosat. Aztán jött a makett (ezt is jó sok évig, lehet mondani hogy verseny szinten) és jött a modellvasút. HO-ás aztán N-es. Végül az R/C. Nem volt megállás....

Üdv: Dodge


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.12.22 18:16:51 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2004.05.18 13:34:35
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Gyöngyös
Hali!

Üdv itt nálunk.
Mindig jól jön a "friss hús". :mrgreen:

Lassan megismerem a "gyermekem" összes "nevelőszülejét". :mrgreen:

Üdv.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 3 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség