Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.04.16 10:29:44

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Tucsok
HozzászólásElküldve: 2004.02.08 19:47:13 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 18:14:14
Hozzászólások: 2631
Csumpa!
Nálam az egyész már egész kicsi koromban kezdődött.....szerettem a kocsikat és szerelni is ..bármit,amit lehetett/nem/ szét zettem,ezek utánt minden karácsonyra egy R/C kocsit kértem :-D ,......az első komolyabb darab a "nagy"és "erős" REBOUND 4x4,imádtam,az mindent kibírt...csak az aksit használtam el....,aztán elkezdtem járni boltokba,minig elmentem a modell kocsik előtt, és néztem bámultam,csak hát az ára....kicsi vagyok úgy sem kapom meg....aztán 12 nap mulva lesz egy éve hogy megyőztem a szüleimet "A kOCSI" megvásárlására,ez egy Tamiya TL01 takar,az elején csak az utcánkban zúztam(zsákutca),aztán amikor elketdtem komolyabban biciklizni,akkor jött "AZ ÖTLET" miért ne ugrathatnék kocsival,egyre több bicós barátom lett,és ez által egyre több pályát ismertem meg..ugrattam így,ugrattam úgy, de tudjátok street kocsival nem az igazi,aztán jött "A LEHETŐSÉG" ezt egy bolt nyújtotta,egy monstert(Carson HEAT 4WD) kínált,viszonylag olcsó áron,és jött a karácsony jöhettet az újabb győzködés,és végül sikerrel jártam.. :mrgreen: aztán egyik nap,jött az "internetezhetnék" gondoltam felmehetnék a www.modellezés.lap.hu -ra elkezdtem nézelődni...egyszer csak megláttam a az offroados oldalakat,sorban mentem végig mindegyikkenmí egyszercsak jött az RCOR,gondoltam,nem lehet rossz megnézem,aztán láttam hogy videók,akkor ez már csak jó lehet...aztán kb. jan.20.án feliratkoztam,és már mentem is köv. talira,a többit meg már tudjátok..... :mrgreen:

_________________
S13 380HP
D2racing
Ironclad
Initial Drifters


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség