Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.04.27 22:17:16

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Kakaoo
HozzászólásElküldve: 2004.02.09 20:40:27 
Offline
Kunyeramatyi

Csatlakozott: 2004.02.06 17:15:39
Hozzászólások: 13
Tartózkodási hely: Budapest
Nem untatlak titeket unalmas szövegeléssel inkább a lényegre térek! A becsületes nevem Komoróczy Iván, és egy HPI MT büszke tulajdonosa vagyok. Elég régen megvan, de sajna az elmult 3 évben nem találtam olyan Offroad fanatikusokat mint Ti! :-D Az elején még étetett a dolog hátha lesz valamiféle verseny, de csak a Lurdynál lévő aszfalton nyomtam néhány pályaautossal. Gyakorlatilag az összes tuningot megvettem a kis herkentyüre, még egy igen erös Serpent motort is sikerült szereznem bele!! Aztán jött a lejtö. :( Nem volt kivel ökörködni igy hát felkerült a polcra a kicsike. :cry: És most végre itt vagytok Ti, félörült fenegyerekek és felébresztettétek az alvó oroszlánt!!! Ezért végtelen hálás vagyok nektek!! eljen Ha bárki eszmecserére vágyik irjon vagy hivjon nyugodtan (0620-9-686-570), a birtokomban lévö tudás ugyan szerény, de szivesen megosztom. Ja és még egy dolog: MT bármikor bárhol lehet .... én megyek. :integet


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kakaoo
HozzászólásElküldve: 2004.02.09 20:43:42 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
Kakaoo!

Köszi a sorokat, már megérte a sok meló! Ezért csinaljuk!!

eljen :mrgreen: eljen


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kakaoo
HozzászólásElküldve: 2004.02.09 20:46:02 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 16:26:16
Hozzászólások: 2987
Tartózkodási hely: Budapest XXI.ker. Tel:+36-30/9410131
Kakaoo írta:
Nem untatlak titeket unalmas szövegeléssel inkább a lényegre térek! A becsületes nevem Komoróczy Iván, és egy HPI MT büszke tulajdonosa vagyok. Elég régen megvan, de sajna az elmult 3 évben nem találtam olyan Offroad fanatikusokat mint Ti! :-D Az elején még étetett a dolog hátha lesz valamiféle verseny, de csak a Lurdynál lévő aszfalton nyomtam néhány pályaautossal. Gyakorlatilag az összes tuningot megvettem a kis herkentyüre, még egy igen erös Serpent motort is sikerült szereznem bele!! Aztán jött a lejtö. :( Nem volt kivel ökörködni igy hát felkerült a polcra a kicsike. :cry: És most végre itt vagytok Ti, félörült fenegyerekek és felébresztettétek az alvó oroszlánt!!! Ezért végtelen hálás vagyok nektek!! eljen Ha bárki eszmecserére vágyik irjon vagy hivjon nyugodtan (0620-9-686-570), a birtokomban lévö tudás ugyan szerény, de szivesen megosztom. Ja és még egy dolog: MT bármikor bárhol lehet .... én megyek. :integet


Örülünk, hogy egy új barát és autója lelt ránk. :mrgreen:
Mégjobban örülünk, hogy TE és modelled számtalan új barátra lelt. :mrgreen:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség