Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.04.18 14:21:39

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: H2
HozzászólásElküldve: 2004.02.09 22:37:30 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 16:26:16
Hozzászólások: 2987
Tartózkodási hely: Budapest XXI.ker. Tel:+36-30/9410131
Szervusztok !

Magamról nem írnék hiszen a lehetőség mindekinek adott aki meg akar ismerni személyesen. Szívesen állok elébe minden érdeklődőnek.

A modellezéssel egy éve kezdtem komolyabban foglakozni ezzel felébresztve azt a több évtizede szunnyadó vágyat. Sokáig keresgéltem olvasgattam a fellelhető infókat a netten. Csakhamar kilakult bennem a kép arról, hogy mit is szeretnék így aztán a következő lépcső a hozzá való társaság keresése volt a cél. Nagy megdöbbenésemre az RC OffRoad szép hazánkban semmilyen tömegbázissal nem bírt. Afféle mostoha gyerek volt. Gyakorlatilag ott álltam egy kialakult álommal és öszintém mondom nem sok választott el attól, hogy feladjam és a pályaautózás irányába induljak.
A hosszas keresgélés után az interneten futottam össze Godzillával. Nagy volt az öröm hiszen már ketten voltunk és ez már abban a pillanatban több volt mint elég. Aztán nyáron megvásároltam az első modellem egy Traxxas T-Maxx 2.5, Godzilla pedig a egy SAVAGE 21 boldog gazdija lett. Ezzel egy időben hozott össze a sors minket Ramsesszel ( az M&H jóvoltából ) SAVAGE 21 és Csacsival ( Godzilla kollégájával ) MCD. Akkor gondoltunk egy vakmerőt és elhatároztuk ismervén a hazai MT OffRoad körülményeket létre hozzuk az első RC OffRoad baráti társaságot. A célokat kitűztük és reméljük mind ahogyan eddig is sikerrel járunk. A történet innentől fogva mindenkinek de legalább is a többségnek ismerős és mind többen részévé válnak.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség