Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.04.28 19:00:24

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Nagyatád
HozzászólásElküldve: 2009.01.30 13:55:40 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2009.01.26 10:39:52
Hozzászólások: 59
Tartózkodási hely: Nagyatád
A nevem Novics Péter. A modellezést 1992-ben kezdtem a Nagyatádi modellező klubban. Elsősorban hajómodellezéssel foglalkoztunk (eco, mono, f1v ) , minden Magyarországon megrendezett versenyen szerepeltünk. Több országos bajnokságot sikeresen megnyertem ( eco, mono F1v3,5 F1-e-1kg kategóriákban ). Az autómodellezéssel 1996-ban kezdtem hobby szinten foglalkozni, a téli időszakban hajózásra nem volt lehetőségem ezért lett az autó. Későbbiekben 1996-ban duchovban 1997-ben Velenjében és 1999-ben szintén duchovban világbajnokságon mono II kategóriában 6. lettem eco kategóriában 4. lettem. A későbbiekben sajnálatosan semmi időm nem volt a modellezéssel foglalkozni de tavaj előtt az autó modellezéssel újraindult az őrület.
Kezdésnek egy Hobao pirate 10 buggy, mely későbbiekben át lett alakítva monsternek ( motorcsere stb. ) . A következő autóm egy Carson specter lett . Akkor döbbentem rá, hogy az RTR nem nekem való. Ezután Nanda Swift pro, majd egy Hobao Hyper st pro. Az idei évben a barátaimmal sikeres utánajárásnak köszönhetően kaptunk egy területet a nagyatádi önkormányzattól, melyen megépítettük off road pályánkat. :-D

_________________
Mugen MBX 5T BL with Mamba Monster
LRP S8BXe
LRP Shark
MONO I,II,III
FSR-e-eco
F1v-3,5 powerd by Novarossi
F1e-1kg


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.01.30 16:57:03 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Üdv a csapatban! Mindig jó hír egy új pálya "születése" és elkötelezettségre vall, ami szintén jó. Képeket lehet kérni?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség