Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.03.29 08:20:47

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Pajzi
HozzászólásElküldve: 2004.02.10 10:40:13 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 14:53:23
Hozzászólások: 1483
Tartózkodási hely: Gyömrő
Sziasztok

Magamrol nem nagyon, ugyis a modell vonal erdekes itt...

Kb. 13 evesen lattam eloszor "rendes" modellt. A kiralyi TVn valami 1:1es autos musorban muttatak egy robbanosrallyt, amibe beleszerettem. Az ara miatt 13 evesen nem lett belole semmi. Par "jatek" RCvel vigasztaltam magam, aztan elhalt az egesz dolog.
Kb. 1,5 evvel ezelott neten, egy 1:1 rallyval foglalkozo oldalon lattam egy modellrally cimu videot. Szerelmem ujult erovel lobbant fel. Hatalmas neten kutatas kezdodott, aztan az ar ismet elkeseritett. Kollegam (nagyg) idokozben vett egy kis Nikkot, es folyamatosan heccelt mikozben az RC oldalakat neztem nyalcsorgatva: "Sose lesz olyanod, baszod!" Ezuton is koszonet neki erte, mert nagyban hozzajarult a "leszarom a penzt, azert is megveszem dontesemhez". :twisted:
Ragaszkodtam az offroadhoz, csak kishazankban nem talaltam senkit aki foglalkozna vele (maganember). Onroad nem nekem valo ugyhogy "mind1, egyedul is jo lesz alapon" megrendeltem kintrol a cuccot. Itthon probltam eloszor a vasart (az arak ellenere), de M&Hnal szeptemberben azt mondtak, hogy iden mar nem lesz MT. :( Kintrol megjott a vas 4 het alatt, gyors osszerakas es szerelem kovetkezett. Kozben ratalaltam hal`Istennek erre a remek tarsasagra igy mar nem is vagyok maganyra karhoztatva.
Am az egeszben a legszebb, hogy nagyg miutan ment egy proba kort a kicsi Menyettel, kozolte: "Visszaadom, mert beleszeretek".
Feloraval kesobb ment meg egy kort, majd ujabb egy oraval kesobb mar neten nezegette, hogy mit rendeljen... :)

Azota amulva nezem a Savageket, es kicsit bantam, hogy nem ot valasztottam. A kepekrol tul borulekonynak es esetlennek tunt, eloben persze egeszen mas a helyzet.
Szerencsere multkori talin talalkoztam Kakaooval es az o tuning MTjevel, igy ujra visszatert az MT szerelmem. Pedig bevallom kezdtem hutlen lenni hozza es szamolgatni, hogy mennyibol jonne ki egy Savage ;)

"Roviden" ennyi.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség