Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.04.16 07:25:09

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Sunny RC forever
HozzászólásElküldve: 2009.12.02 08:50:40 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2009.06.21 09:35:17
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Kecskemét-Szeged
Sziasztok!

Nagy Attila vagyok, 27 éves. Kecskeméten élek és dolgozom, de Szegeden járok suliba és a baráti körömhöz. Körülbelül 13 éve modellezem. Az első gépem egy Tamiya SUper Hornet buggy volt, amit elég sokáig kínoztam, de végül egy aksi felrobbanás, kigyulladás, és leégés vetett véget pályafutásának egy időre. Majd újjá született hamvaiból (szó szerint) az akkori kecskeméti modell bolt segítségével (TomCat).
Körülbelül 2 éve eladtam és átváltottam a drift kategóriába egy TT-01 el.
Kát fantasztikus karosszériát sikerült hozzá csinálnom: Porsche 911 GT3, Nissan Silvia S15. Az alváz is tuningolásra került: teljes golyós csapágyazás, brushless motor, alváz könnyítés, difi fogaskerék csere fémre, karter védő a kavicsok ellen, teljes optikai tuning: intercooler, tető antenna, ablaktörlő, kipufogó, sport külső tükrök. Hát mit ne mondjak, ment mint a barom, és sokáig nagyon élveztem! Sok embert állítottam a modellezők közé, akik ezt a kocsimat látták.
Aztán felmerült bennem, hogy szűknek érzem a magyar aszfalt nyújtotta lehetőségeket és off-roadra váltottam. Egy Traxxas Slash-t vettem. Ez sem ment sokáig tuningolás nélkül. De ez lényegében csak a biztonság érdekében történt. Kapott egy komoly bukókerete a kasznin belűre és a kaszni is ki lett vágva egy-két helyen, hogy igazi Baja trophy truck.nak nézzen ki.(éppen eladó, érd:20/3731731)
Ez időszak alatt építettem 3 hajót:
1, Thunder Tiger Victoria vitorlást
2, Saját tervezésű és teljesen saját építésű 1m-es motoros yacht (szintén eladó)
3, Most épül a Robbe Comtesse vitorlás (vitorlás mértékben tuningolva)

Amennyiben a Traxxas-om elkelne, akkor váltanék feljebb. Tekintetem egy HPI Baja 5b SS-en akadt meg. És nagyon eltökélt vagyok.
Szívesen megismerkednék modellező "kolegákkal" Szeged és Kecskemét környékén.

Bal kéz gázon, jobb kéz kormányon és szálguldás a semmibe. (előre is elnézést a balkezesektől) :).

_________________
RC for ever


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség