Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.03.28 12:00:10

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Monster158
HozzászólásElküldve: 2010.06.10 22:13:13 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2008.02.11 19:29:34
Hozzászólások: 188
Tartózkodási hely: Rád
Sziasztok srácok!

Már lassan két éve vagyok regisztrálva az RCOR fórumára, ahol rengeteg mindent tanultam, a topicokból, és az itt lévő modellezőktől. Most jött el az idő, hogy megírom ezt a kis portrét magamról. Először szeretnék bemutatkozni Rákóczi Ádámnak hívnak és jelenleg -itt a fórumon Monster158 néven vagyok fellelhető- a 19. életévemet taposom! A Dunakanyarban található Váctól 8 km-re lakom Rádon. Most végeztem el a sulit, vagyis hogy fogom, majd a hó végén, na de mindegy... Nem is ez a lényeg :) Szóval rátérek arra a dologra, ami engem rabul ejtett, leginkább 2008-tól! Az RC modellezés iránti érdeklődésem kiskoromban már elkezdődött, vagyis akkor még nem RC modellek, hanem a hagyományos kis távirányítós szobacirkálók iránt. Akkoriban számtalan ilyen kisautóm volt, a Nikko gyártól. :) Majd egy hatalmas szünet után, eljött a váltás ideje, körülbelül 2008 első felének tájékán fedeztem fel a neten magát azt a fogalmat, hogy "RC modell". Ezután jött a következő fázis, vagyis a Youtube-on kezdtem el nézegetni ezekről az autókról videókat, és mit ne mondjak szerelem volt első látásra! Majd az ezt követő valamelyik nap Gugliztam (Google keresőoldala) és megtaláltam az Rc Off-Road Autómodellező Egyesület honlapját, ahol a Fórum résznél regisztráltam és megkezdődött a töménytelen mennyiségű adatgyűjtés az autókról. A kellő információ birtokában, befordultam a célegyenesbe, vagyis kinéztem magamnak egy konkrét kategóriát, ami a Buggy volt. Első körben a Kyosho MP7.5 Sport 3-as gép érdekelt, de meggyőztek arról, hogy túl drága fenntartása alkatrész szempontból és így nem érné meg. Ezt követően jött a következő gép a HoBao Hyper 8.5 RTR, erről nagyon sok jót hallottam, és mondták is hogy jó gép! Igazából, ezt szerettem volna megvenni, de mégse így lett....... eljött 2008 december közepe, amikor is apum felhívott, hogy nézett egy sokkal jobb gépet, ami a Truggy kategóriába tartozott, ő pedig a Hobao Hyper ST RTR volt. Talán 2 nap múlva bementünk a Modellhungáriába, ahol volt ez a gépezet és tényleg egyszerűen fantasztikus volt a megjelenés, az erő, és minden, ami hozzá tartozott nagyon jó volt! Még aznap meg is vettem, és megmutattam a rokonoknak. Eljött az első indítás másnap, és hopp jött a kopp, izzító volt, de a motorba nem volt gyertya, vagyis nem vettünk... :D Így a karácsonyi zárás előtti nap mehettünk be újra, hogy vegyünk egy darab gyertyát :D Majd hazahoztuk elindítottuk és láss csodát..... elindult, a bejáratás szépen ment és lassacskán én is elsajátítottam ezt-azt! Közbe én is megismerkedtem a környéken élő modellezőkkel, akikkel nagyon jó barátságba kerültem! 2009 nyarán Gábor (kukori1) barátom elvitt engem egy egy másik kolllégát (dtibor) Apajra, ha szabad így fogalmazni a magyar modellezés fellegvárának pályájára, egy versenyre, nahát, ami ott fogadott, az maga volt a mennyország, az a rengeteg gép vááááááá..... totális eksztázisba kerültem, illetve kerültünk :D Azóta folyamatosan nyomom az ipart már két Hobao Hyper ST-vel... Az egyik egy RTR, a másik pedig egy PRO változat. Ennyit szerettem volna megosztani veletek, sziasztok! :)

_________________
HoBao Hyper ST Truggy PRO
SANWA MX-3FG FHSS-2

GÖD RC KLUB: http://www.godrcklub.hu

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség