Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.03.29 11:38:05

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: razor111
HozzászólásElküldve: 2010.10.04 20:04:43 
Offline
Egyhelyben pöfögõ
Avatar

Csatlakozott: 2010.01.20 16:08:52
Hozzászólások: 71
Tartózkodási hely: gyál
Sziasztok!
Mivel már majdnem egy éve űzöm a modell szakmát.
Így úgy érzem eljött az ideje bemutatkozni. Mint sok más embernek itt a fórumon volt gagyibb kis távirányítós autója vagy valamiien késztetés érzett a modellezés után. Én anno a lego volt a favorit és utána jöttek a jobbfajta távirányítós autók. Majd egy véletlen folytán megismerkedtem egy modellezővel az utcánkban savega 25-je volt, ami nagy kihatással volt rám, de nem volt elég hogy komolyan nekiálljak modellezni. Ez mindig egy visszatérő lángolás volt, míg csak nem jött 2009 tele és a legjobb karácsonyom, amikor is megkaptam első modellemet, ami szerintem sokatok számára ismerten a himoto egy új fejlesztésű járgányát az xb 10-et. Így elkezdőt modellezői karrierem mivel ez egy elég kezdőalap járgány így nem versenyzésre, hanem inkább tanulásra szánom. De egyik már nem olyan óriási szenzációja de 2, 4 volt gyárilag. Ennyit az az autómról sajnálom, amit nagyon bánok:(, hogy nem sikerült eljutni még egyetlen pályára sem.
És most végzetül egy kicsit magamról Gyálon élek 13 éves vagyok, és amit egyáltalán nem bánok, hogy megismerkedtem ezzel a fórummal.
Köszönöm hogy itt lehetek :)

Üdvözlettel : Budai Gábor


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség