Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.04.27 16:09:43

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Kadi
HozzászólásElküldve: 2004.06.19 19:29:58 
Offline
Pullstarter szaggató
Avatar

Csatlakozott: 2004.06.19 19:15:57
Hozzászólások: 9
Tartózkodási hely: Budapest XVII. ker.
Hali mindenkinek!

Eloszor is a kocsival kezdenem, mert az erdekel mindenkit.
Ofna / HongNor Ultra MBX Pro Buggy. Itt nezhettek meg rola par dolgot: http://www.ofna.com/umbx.html

Akkor most rolam is eddek par szo. 25eves vagyok es egyedul nevelem 2 es 1/2 eves fiam. Mind a kettonknek maniaja az RC, bar neki meg csak 1 kissebb EZ-TEC terepjaroja van, es a kormanyzashoz sem igazan ert, de majd beleno.
Kb karacsony tajan kezdtem ezzel "foglalkozni". Egy tamiya elektromos On-road autoval kezdtem, de elegge gyorsan rajottem, hogy ez nem nekem valo, mert nincs benne semmit feeling..:) Szoval mar egy ideje at akartam terni..

Es akkor most essen szo 1 kicsit a mai (2004.06.19) villamtalalkozorol. Tobbetekkel talalkoztam, es az elso tankutan ugy tunt, hogy a bal eslo felfugesztesnel valami gaz van. Szeretnek mindenkit megnyugtatni, kb 15perc alatt megint start kesz allapotba hoztunk, mert nem volt semmi tores, csak picit elnyirta a menetet.
Viszont kb 2-3 ora multan jott 1 kis hasfajas is, mert a kormanyszervo beadta a kulcsot. Ekkor kaptam az infot, hogy az alap servoval csoda, hogy eddig kibirta. Na mindegy, majd kell venni 1 erosebbet.

Jo ejszakat mindenkinek:)

Kadi

_________________
God is good!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadi
HozzászólásElküldve: 2004.06.19 20:09:06 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 14:53:23
Hozzászólások: 1483
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hali

Orulok, hogy nem lett komoly baja. Birja ez a Hong Nor na, mert kapott am rendesen! 8)
Servo meg ha jok az infoim Modell&Hobbyban van jo. 10e HUF korul Futaba fem fogas kerekes, asszem 9 kilos (marmint ennyit huz).
:integet


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Kadi
HozzászólásElküldve: 2004.06.19 20:44:46 
Offline
Pullstarter szaggató
Avatar

Csatlakozott: 2004.06.19 19:15:57
Hozzászólások: 9
Tartózkodási hely: Budapest XVII. ker.
pajzi írta:
Hali

Orulok, hogy nem lett komoly baja. Birja ez a Hong Nor na, mert kapott am rendesen! 8)
:integet


Te meg keveset is lattal:) Utana meg 1* leesett a baleso kerek is.. meg meg volt par szep borulas es tarsai. Mindent osszevetve nagyon meg vagyok elegedve vele, az inditast kiveve, de azt meg bevizsgalom majd, hogy az elejen (tankolas utan) miert nem szivja rendesen az uzemanyagot..

_________________
God is good!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.21 07:49:00 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Tenyleg kapott rendesen a Hong Nor... Berger mester at is vizsgalta az esemenyek utan es semmi elvaltozast nem talalt.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség