Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.03.28 23:30:14

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Csacsi
HozzászólásElküldve: 2004.01.26 17:22:15 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
Sziasztok!

Na akkor az élő példa, hogy legyen, valami magamról, hogy tudjátok, ki az aki ilyen csacsiságokkal tömi a fejteket. Én vagyok a Csacsi.

Születtem blablabla. dehulyevagyok Ugorgyunk....

Valamikor 1999ben kaptam a kollégáktól egy elektromos, távir. ML mercit, elköszönés gyanánt, egyrészről mert tudták, hogy ez a téma engem érdekel, másrészről nagyon tetszet nekem az ML mercedes.....

Valahogy így kezdődött.

Aztán egyszer elsétáltam egy munkatársammal egy modellbolt elött, ahol ki volt állítva egy FG 1/5....Na innen nem volt megállás. Nyomozás, ismeretek befogadása nagymennyiségben, nemalvás. döntés. Ez kell nekem, gyönyörű!

Vásárlás. Huhh. De szép volt!

Majd késöbb, Godzillával (mi kollégák vagyunk) felfedetük, hogy mindketten modellezünk, de ő akkor még elektromossal nyomta.

Épp váltani készült, hogy megvegye a Savage-t, nekem ekkor jött az MCD, szuper jó járgány!

Elkezdtünk összejárni, modellezni, és találkozott az 5 alapító tag.

Azóta állandóan együtt, és egyre többet. Közben nekem is nagyon megtetszett a nitrógőz és a Savage. Ezért, és azért, hogy egyforma autóink legyenek, én is vettem egy Savage-t. Nem bántam meg, azóta is nagyon szeretjük egymást, de asszem főleg én őt, ő néha biztos hülyét kap miattam (de frászt az biztos)

Szóval elkezdtük ezt az egészet az RCOR lassan 1 éve működik, és gondoltunk másokra is, hogy másoknak könnyebb legyen. Ezért hoztuk létre az oldalt, és a forumot is mostmár, és még nagyon sok tervünk van a magunk és mások szórakoztatására, azért, hogy népszerűbb sportág legyen az off-road, és hogy mindenkinek picit könnyebb legyen a döntés, és a modellezésben való elindulás, hogy ne egyedül, hanem egy baráti társaságban, tanácsokat és tapasztalatokat megosztva, reményeink szerint szervezetten élvezhesse ezt a kitűnő, számomra igen fontos hobby-t.

Mindez tehát magunkért is, de leinkább a fenti hátsó gondolatok miatt született.

Én röviden így csöppentem ebbe a hobby-ba, remélem még nagyon sok örömet fogunk Nektek szerezni!

Csacsi (RCOR)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség