Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.05.05 13:10:00

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Szabics
HozzászólásElküldve: 2007.01.22 22:34:45 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2005.12.12 22:11:28
Hozzászólások: 218
Tartózkodási hely: Győr
Sziasztok!!!

Azt hiszem itt az ideje a bemutatkozásnak.
Én is nem rég csatlakoztam a társasághoz!
A modellezésem története a következő:
A szüleim 2002 nyarán elutaztak Isztambulba és hoztak nekem ajándékba egy távirányítós CLK- Mercedes-t! (elektromosat) Ezt kb. 2 hónapig nyúztam és tönkrement.Hozzá kell tenni ez inkább játék kategória volt! Majd eltelt még egy kis idő és jött a kérdés hogy mit kérek karácsonyra!
Nem volt semmi konkrét ötletem de ekkor ránéztem a polcon heverő autómra és egyből mondtam hogy egy komolyabb R/C autót!
Végigjártuk Győrben az összes modellboltot és végül egy Duratrax Max St Pro mellett kötöttünk ki! Eleinte nagyon tetszett semmi problémám nem volt vele.De ezek után jöttek a gondok elszállt a difi,a váltó,az elektronika stb.
Ekkor az egyik modellboltban megláttam egy pár métert futott Hobao hyper 7-est és úgy egyeztünk meg a boltossal, hogy beszámítja a Duratraxomat!
Hazaértem gyerünk a parkolóba és egy hihetetlen jót autóztam!
Ezek után kezdtem el találkozókra járni ahol rengeteg új barátra is szert tettem és persze nem utolsó sorban az ,,öregek,, rengeteg tapasztalataikkal segítettek. Jópár ilyen talin kint voltam több kevesebb sikerrel és akkor jött az ötlet, hogy el kéne kezdeni versenyezni. De a többiek kicsit felvilágosítottak hogy a buggy kategória nem éppen kezdőnek való. Ekkor megvettem az egyik győri haveromtól a Savage-ét.
Pár apró kis tuning, hogy mégse alap autóval induljak. Az első versenyem Pesten volt az RCOR pályályán. Szokatlanul nagy tömeg profibbnál proffibb versenyzőkkel. Lementek az időmérők és ha jól emlékszem a 6. helyről rajtoltam és végül 5.-nek értem a célba.
Ezen felbuzdulva beneveztem a Magyar Bajnokságba is ahol összetettben a 6. helyen végeztem!
De a szezon végén már rájöttem, hogy a monster kategória nem nekem való. Ekkor eladtam a savage-et és megvettem Csacsitól a Lightingját.
De eközben összeraktam egy teljessen új alkatrészekből álló Hyper 7-est, és vettem bele egy Ninja mocit. Így a Lighting megmaradt edző autónak.
És végül ezúton is szeretném megköszönni a sok segítséget, amit nyújtottatok.
Mindenkinek kívánom,hogy a jövőben is olyan jól érezze magát köztetek (köztünk), mint ahogy az eddig is történt.

_________________
Tamiya TRF 416 WE


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.01.22 22:42:06 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2006.12.30 22:45:44
Hozzászólások: 173
Tartózkodási hely: Budapest ,II.ker.
Ez jó sztori...énis nikko-val indultam..sőt,lego kocsival asszem...vagy olyannal,ami csak előre hátra megy,és kis zsinórka van a táv,és a "kocsi" között...nha az aztán -{{{ FFFUUUNNN }}}- a javából... :)

_________________
Gyengeséged erősségem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.01.23 08:50:59 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Egy rendes bemutatkozás! Elég ritka... eljen: Jó volt olvasni a kocsik fejlődését! :)

Sok sikert a 2007-es évadra is!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség