Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.04.27 13:48:18

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Akit a nitrometán füstje megcsapott...
HozzászólásElküldve: 2007.08.27 11:15:59 
Offline
Pullstarter szaggató
Avatar

Csatlakozott: 2007.08.24 09:27:55
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Érd
Sziasztok!!

15 éves Érdi srác vagyok és fél éve boldog tulajdonosa egy Savage 25 Rtr-nek :-D

Az egész Rc dolog ott kezdődött hogy több barátom is birtokában volt rc autó (1/10-es elktromos on-road) és volt alakalmam kipróbálni az egyiket több versenyre is eljártunk (én mint segéd), de valahogy úgy éreztem hogy ez az egész on-road dolog nem fekszik nekem :| Ekkor egy kis időre hanyagoltam a dolgot egészen addig míg 1 versenyen megláttam élőben egy Savage 25-t ekkor újból feléledt bennem a "kisördög" és elhetározam akármi is lesz veszek egyet. Hetekig nézegettem a neten lévő hirdetéseket amig rá nem leltem a legjobbra a kocsi be volt járatva és csak 3 tankot ment el a bejáratás után, és nem utolsó sorban az ára is jó volt. Röviden ennyi az én történetem.

_________________
Savage 25+hátramenet AM: 26.995


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.08.27 14:42:55 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Hát akkor hajrá! :) És ha már van versenytapasztalatod is (akkor is, ha csak mehás területen) érdemes lenne eljönnöd a legközelebbi versenyre, ami Pécsett lesz. Infokat itt találsz:

Nevezni itt tudsz a fórumos felhasználói neveddel és jelszavaddal: http://www.rcoffroad.hu/versenyek/login ... rseny_id=8

Egyéb infok pedig itt: viewtopic.php?t=8353

Üdv a csapatban!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.08.27 15:00:27 
Offline
Pullstarter szaggató
Avatar

Csatlakozott: 2007.08.24 09:27:55
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Érd
Godzilla írta:
Hát akkor hajrá! :) És ha már van versenytapasztalatod is (akkor is, ha csak mehás területen) érdemes lenne eljönnöd a legközelebbi versenyre, ami Pécsett lesz. Infokat itt találsz:

Nevezni itt tudsz a fórumos felhasználói neveddel és jelszavaddal: http://www.rcoffroad.hu/versenyek/login ... rseny_id=8

Egyéb infok pedig itt: viewtopic.php?t=8353

Üdv a csapatban!
Elször is köszönöm a biztatást :) de most hogy kezdődni fog az iskolaszezon kicsit hanyagolni fogom a kis vasat (főleg hogy lassan tél is itt van)meg Pécs eléggé messze van és nem mindíg tudok menni versenyre résztvevőkét(üzihiány rokkantság), de ellenben nézőként szoktam kijárni ha időm teheti.

_________________
Savage 25+hátramenet AM: 26.995


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség