Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.05.14 20:40:19

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 9 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Diffihaz.
HozzászólásElküldve: 2004.02.13 23:16:59 
Offline
Pullstarter szaggató
Avatar

Csatlakozott: 2004.02.09 17:21:37
Hozzászólások: 30
Nem tudom ki, h van vele, de en mar a masodik diffihazat doptam ki. Most talaltam egy oldalt ahol fembol van a diffihaz. Erdeklodnek, h van-e valakinek ilyen diffihaza http://www.maximizerproducts.com/new_products.html , ha igen legyszi irja le, h milyen tapasztalata van ezzel a termekkel, mert $49.95 1db es ha nem olyan jo akkor inkabb nem vennem meg. A Savage-hez es a T-Maxx-hez is van diffihaz itt.

Ezen mar tul vagyok : http://www.savageunleashed.com/article. ... 8054217449 es meg igy is tonkremennek.

__________________
Truckzilla55
Savage.25 :Truckzilla Con.Kit x2, 49T Titanum Spur Gear, Titanium OUTBOARD Dog Bone(4), Titanium Center Dog Bone Rear, Titanium Savage Drive Gear 18t/23t, Titanium Savage Idler Gear 29t, Titanium Hinge Pin Set (12), HiTec 5945MG Hi-Torque Servo S/JR/Z, Alloy Center Skid Plate, Super Duty Skid Plate, Wheelie Bar With Real Rubber Tires, Alloy Brake Disk Adapter, Alloy Fuel Tank Protector, OFNA MP Servo Saver w/ Ball Bearings, Steel Turnbuckle Tie Rod Set (4), Alloy Differential Lock (Spool), Aramid Pad Dual Disk Brake Kit, HPI Heavy Duty Cup Joint(4), Reverse Module, HPI High Performance Air Filter, Ofna Micro Fail Safe, Chevrolet El Camino SS Body, Pro-Line Humm-Vee Urban Body, Hot Bodies UFO Wheel/Mayhem Tire(4), Pro-Line Maxx Paddle Front/Rear Truck Tires (2)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.02.14 00:09:57 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 14:53:23
Hozzászólások: 1483
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hali

Mi a tosz megy rajta tonkre? :roll:

Felre ne ertsd, nem arra celzok, hogy te csinalsz rosszul valamit. Csak nem tudom elkepzelni, hogy mi lesz a baja. Elkopik a csapagynal? Vagy ahol a kozepso resz tengelye van?
Amikor anno lattam, hogy fem difi haz, csak rohogtem, hogy ki veszi meg sok penzert a plusz sulyt csak a design miatt.
Am lehet, hogy megse felesleges csilli-villa akkor? :?:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.02.14 01:43:01 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Felteszem, Truckzilla55 kollegának Truckzillája van, ami még a Savage .25-ös motorjánál is nagyobb "pofonokat" osztogat ki a hajtásban résztvevő alkatrszeknek.
Hát igen. Sajna, szerintem egy bika-motor majdnem mindenből bikább alkatrészt kíván.

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.02.14 02:01:58 
Offline
Pullstarter szaggató
Avatar

Csatlakozott: 2004.02.09 17:21:37
Hozzászólások: 30
pajzi írta:
Hali

Mi a tosz megy rajta tonkre? :roll:


Hogy mi, elmondom: oke, ugratashoz keszulodok, padlo, jol felgyorsit, ugrat, ugratas kozben elfelejtettem visszaengedni a gazt es mikor a kicsikem landolt ( hatso ket kerekre ) majdnem tovig volt huzva a gazkar. Hallottam is mikor landolt, h reccsent valami, de nagyott. Eredmeny: kutyacsont toresek es hajlasok + diffi belseje tonkrement.
Oke, a diffi belsejeben eredetileg van 1 tengely ( tengely, nyel , shaft ), amin van ket fogaskerek. Ennek a tengelynek a diffihaz falan van kulon vajat kialakitva ( nem tudok most ra jobb szot sorry ). Es ennek a tengelynek a vegei tonkretettek ezt a 'vajatott'. Ezert kell ezt megcsinalni ( kattints ide ), h ket tengellyel kisebb legyen a lehetoseg arra, h ez megtortenjen. Kar, h nem lehet fenykepeket ide beilleszteni, mert szivesen megmutatnam nektek.


__________________
Truckzilla55
Savage.25 :Truckzilla Con.Kit x2, 49T Titanum Spur Gear, Titanium OUTBOARD Dog Bone(4), Titanium Center Dog Bone Rear, Titanium Savage Drive Gear 18t/23t, Titanium Savage Idler Gear 29t, Titanium Hinge Pin Set (12), HiTec 5945MG Hi-Torque Servo S/JR/Z, Alloy Center Skid Plate, Super Duty Skid Plate, Wheelie Bar With Real Rubber Tires, Alloy Brake Disk Adapter, Alloy Fuel Tank Protector, OFNA MP Servo Saver w/ Ball Bearings, Steel Turnbuckle Tie Rod Set (4), Alloy Differential Lock (Spool), Aramid Pad Dual Disk Brake Kit, HPI Heavy Duty Cup Joint(4), Reverse Module, HPI High Performance Air Filter, Ofna Micro Fail Safe, Chevrolet El Camino SS Body, Pro-Line Humm-Vee Urban Body, Hot Bodies UFO Wheel/Mayhem Tire(4), Pro-Line Maxx Paddle Front/Rear Truck Tires (2)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.02.14 02:37:19 
Offline
Pullstarter szaggató
Avatar

Csatlakozott: 2004.02.09 17:21:37
Hozzászólások: 30
Ramses írta:
Felteszem, Truckzilla55 kollegának Truckzillája van, ami még a Savage .25-ös motorjánál is nagyobb "pofonokat" osztogat ki a hajtásban résztvevő alkatrszeknek.
Hát igen. Sajna, szerintem egy bika-motor majdnem mindenből bikább alkatrészt kíván.

:Ramses Ramses :Ramses


Be kell, h valjam Ramses baratunknak nagyon, de nagyon igaza van. Szuk 2 honapja van tulajdonomba a truckzilla motor es szoval azt kell, h mondjam, h ez a motor eros, gyors es nagyon faja! DE! Sorra mentek tonkre a gyari alkatreszek mindent ki kellett cserelnem, mert nem birtak ezt az erot. Eloszor a "heavy duty" jelzessel ellatott alkatreszeket szereztem be, de aztan ezek sem bizonyultak eleg erosnek igy mostanra titanium alkatreszeket veszegetem sorra, h tudjam hasznalni. Persze hozza kell tegyem, h nyomom is neki, gondolom ez is kozre jatszik. Ja, es ugye nagyobb motor, nagyobb suly, tehat joval nehezebb. ( gondolom Ramses Te ezt mar megtapasztaltad, mikor lecserelted a muanyagokat alura ) Es meg egy negativum a truckzillarol, h nem lehet kulon hozza alkatreszeket kapni. Vagy ha lehet is akkor joval dragabb mint ha vennel a meganitroektol egy vaci uj truckzilla Con.Kit-et. Szoval most van egy tartalekba, h ha valami tonkre megy a masikon tudjam cserelni. Szoval egy szo mint szaz, szerintem nem eleg erosek a savage alkatreszei a truckzilla motorjahoz, ha tehetnem akkor inkabb en is.26 engine-t valasztanam, mert hiaba van nagy kulonbdeg a ket moci kozott, de valojaban megeri? Eleg eros a savage 1 ilyen .46 mocihoz??? dehulyevagyok
De most, h mar meg van ez a moci igy mindezek ellenere nagyon szeretem es megoldom barmi problem is legyen a jovoben.


__________________
Truckzilla55
Savage.25 :Truckzilla Con.Kit x2, 49T Titanum Spur Gear, Titanium OUTBOARD Dog Bone(4), Titanium Center Dog Bone Rear, Titanium Savage Drive Gear 18t/23t, Titanium Savage Idler Gear 29t, Titanium Hinge Pin Set (12), HiTec 5945MG Hi-Torque Servo S/JR/Z, Alloy Center Skid Plate, Super Duty Skid Plate, Wheelie Bar With Real Rubber Tires, Alloy Brake Disk Adapter, Alloy Fuel Tank Protector, OFNA MP Servo Saver w/ Ball Bearings, Steel Turnbuckle Tie Rod Set (4), Alloy Differential Lock (Spool), Aramid Pad Dual Disk Brake Kit, HPI Heavy Duty Cup Joint(4), Reverse Module, HPI High Performance Air Filter, Ofna Micro Fail Safe, Chevrolet El Camino SS Body, Pro-Line Humm-Vee Urban Body, Hot Bodies UFO Wheel/Mayhem Tire(4), Pro-Line Maxx Paddle Front/Rear Truck Tires (2)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.02.14 08:41:55 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 14:53:23
Hozzászólások: 1483
Tartózkodási hely: Gyömrő
Ahha, ertem.

En is felek, hogy moci csre utan folyamatosan tepem majd szet a gyari cuccokat... :?

Csak a difihazat volt nehez elkepzelnem, de mar az is tiszta, thnx.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.02.14 10:32:53 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
Truckzilla!

:mrgreen: az alu cuccos Savage az enyem :wink: nem Ramsese

Amugy elkepzeltem a vasadat az alairasodbol, verprofi, link mind, jo! es majdnem bepisaltam, hogy ez miylen szep lehet. es milyen faja!

:integet


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.02.14 19:32:12 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Truckzilla. Lehet képeket beilleszteni, nézd meg itt: Képek beillesztése

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.02.26 01:29:38 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 12:34:36
Hozzászólások: 772
Tartózkodási hely: Kuwait
Na szoval ez a diffis dolog nem hulyeseg.Miutan en is elkezdtem allitani a truckzilla motoromat kb a masodik komolyabb gazadasnal gyakorlatilag megszunt a hatso hajtas,mert nekem is szettort a diffihaz.Na most en is gondolkodom a fem diffihazon.Ez a truckzilla zabalja a penzem. :kinyirlak


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 9 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség