Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.06.20 13:00:12

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 212 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.02.04 20:57:51 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 16:26:16
Hozzászólások: 2987
Tartózkodási hely: Budapest XXI.ker. Tel:+36-30/9410131
Kedves Barátaim !

A rend érdekében magam részéről ezentúl figyelmeztetés nélkül törölni fogom a nem megfelelő helyre íródott megszólalásokat.

Ezért mindekit arra kérek hogy ne szemeteljünk össze vissza, mert a káosz ismét urrá lesz.

TÖBB FIGYELMET ÉS FEGYELMET KÉREK.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.02.05 00:11:20 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.01.21 15:59:37
Hozzászólások: 311
Tartózkodási hely: Bp. XVIII.
figyi adminok :!:
szerintem próba jelleggel tegyetek be egy IRC szerű chatet...
amikor pl Slip és vki azt beszélgetik, hogy mikor érjenek ki, azt simán lehetne ott, és nem kéne az ilyesmit tárolni a weblapon, mert pár nap múlva úgy sincs értelme.
illetve a bentlévők ha belépnek, azt is vissza tudják nézni, már ha akarják

ha nem jön be, max kiveszitek, de szerintem (ahogy most én látom) megérné, bár tudom, ez csak néhány embert érintene...

_________________
http://www.croatia-sailing.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.02.05 08:01:19 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
Cross!

Mindenkinel van hiba, ma teged és magamat is toroltem egy egy helyen :mrgreen:

A lenyeg, hogy rendorbacsi helyett, mindenki figyeljen oda.

Mint ahogy az RCOR alapitok sem a forumon , hanem ICQ, e-mailben beszelunk egesz nap. Ez bizonyara masoknak is menne, ha vennek a faradtsagot.

Slip! fel a fejjel! Azert kaptal sokat, mert sokat szoltal hozza, és ez a nagy számok torvénye. Majd a talin aki meg van sertodve, annak megrongaljuk a gumijait. Vagy mitudomen. :mrgreen:

udv,
rendorbacsi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.02.05 15:41:43 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 09:20:55
Hozzászólások: 143
Tartózkodási hely: Budapest
Cross írta:
figyi adminok :!:
szerintem próba jelleggel tegyetek be egy IRC szerű chatet...
amikor pl Slip és vki azt beszélgetik, hogy mikor érjenek ki, azt simán lehetne ott, és nem kéne az ilyesmit tárolni a weblapon, mert pár nap múlva úgy sincs értelme.
illetve a bentlévők ha belépnek, azt is vissza tudják nézni, már ha akarják

ha nem jön be, max kiveszitek, de szerintem (ahogy most én látom) megérné, bár tudom, ez csak néhány embert érintene...


MIÉRT mindenki engem hoz fel példának??? tényleg annyit beszélnék??
V csak feltünő vagyok? ha tényleg nagyon sokat jár a pofám nyugodtan mondjátok meg.... :oops:

_________________
Üdv: Slip
Duratax Max ST Pro: Max-Sized™ 85cc Fuel Tank, Torq™16 ABC Engine, Fiberite™Disc Brake, Rapid-Tune™ Oil Shocks, Rapid-Tune™ Turnbuckles, 3-Shoe Clutch, Rigi-Frame™ T-6 Aluminum Chassis


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.02.05 17:05:50 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
Slip!

Nyugi. A rendcsinalas egyik "aldozata" voltal. De reszemrol nem lesz tobb fika, persze a helyukon legyenek a hozzaszolasok.

Mondtam mar, hogy ne szivd mellre. Csak majd a hetvegi talin ha beszelunk, jobban fogod latni, hogy ennyi melo utan miert is zavaro az, hogy esik szet a cucc ha nem figyelsz, mert masok nem figyelnek.

hozzad a vasat, aztan nyumjuk a blúzt, ahogy még nem nyomta senki (by Kovax)

Cs,.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: huha
HozzászólásElküldve: 2004.02.05 18:12:12 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 16:26:16
Hozzászólások: 2987
Tartózkodási hely: Budapest XXI.ker. Tel:+36-30/9410131
Szia Slip !

Úgy látom csak megharagudtál. Pedig hidd el nem volt szándékos. konyorgok konyorgok konyorgok
De hát azt hiszem ez már késő magyarázat hiszen az avatarod is sokat sugal. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.02.29 21:29:53 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 14:53:23
Hozzászólások: 1483
Tartózkodási hely: Gyömrő
Bar nem forummal kapcsolatos meg lehet, hogy csak nalam szar valami, de megkerdezem.
Ha szepen ramaszok az oldalra www.rcor.hu, akkor latom a hireket. Ha viszont felul ranyomok a hirekre, akkor a hirek helyen "Jelenleg szerkesztes" alatt szoveg jon. Mindig, mar tobb hete. Ez csak nalam van igy, vagy van valami bugocska a kodban?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.02.29 22:19:17 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
nem, ez ilyen, meg nincsnenek hireink.

:mrgreen:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.02.29 23:40:13 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Ha a fődolra kattintasz (akár a www.rcoffroad.hu akár a www.rcor.hu -ra) akkor is a főoldalon láthatod a híreket. A hírek menüpont alatt még egyenlőre nincs semmi sem.

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.03.01 08:08:04 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
A két pont azért jogos. Kicsit megtévesztő lehet. Tehát a lényeg az lenne, hogy a címoldalon csak a weblappal kapcsolatos infok, frissítések kerülnek megjelenítésre, a HÍREK rovatban pedig a "nagyvilág" híreit terveztük bemutatni... eddig sajnos kevesebb sikerrel... :? :? :?

Reméljük lesz ez még jobb is.

pajzi írta:
Bar nem forummal kapcsolatos meg lehet, hogy csak nalam szar valami, de megkerdezem.
Ha szepen ramaszok az oldalra www.rcor.hu, akkor latom a hireket. Ha viszont felul ranyomok a hirekre, akkor a hirek helyen "Jelenleg szerkesztes" alatt szoveg jon. Mindig, mar tobb hete. Ez csak nalam van igy, vagy van valami bugocska a kodban?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.03.01 08:18:36 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 14:53:23
Hozzászólások: 1483
Tartózkodási hely: Gyömrő
Na igy mar minden tiszta, thnx. 8)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.03.05 12:49:00 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 09:20:55
Hozzászólások: 143
Tartózkodási hely: Budapest
Mi a különgbség a privinél a kimenő és az elküldött üzenet között??

_________________
Üdv: Slip
Duratax Max ST Pro: Max-Sized™ 85cc Fuel Tank, Torq™16 ABC Engine, Fiberite™Disc Brake, Rapid-Tune™ Oil Shocks, Rapid-Tune™ Turnbuckles, 3-Shoe Clutch, Rigi-Frame™ T-6 Aluminum Chassis


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.03.05 13:03:18 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
A valaszt megtalalod a helyen: :bizonyitek viewtopic.php?t=93 Ez az elso üzenet... :|

Slip írta:
Mi a különgbség a privinél a kimenő és az elküldött üzenet között??


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.03.05 13:43:08 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 09:20:55
Hozzászólások: 143
Tartózkodási hely: Budapest
jo ok sötét vagyok! bocs

_________________
Üdv: Slip
Duratax Max ST Pro: Max-Sized™ 85cc Fuel Tank, Torq™16 ABC Engine, Fiberite™Disc Brake, Rapid-Tune™ Oil Shocks, Rapid-Tune™ Turnbuckles, 3-Shoe Clutch, Rigi-Frame™ T-6 Aluminum Chassis


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.03.09 16:58:04 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 00:15:31
Hozzászólások: 273
Tartózkodási hely: Bp.XVI. (Söröző púltjához dőlve)
:!: Főnök urak :!:

Láttam a morgást a fórum másik részében. Azt gondolom, hogy kb. kettő havonta szinte törvényszerűen túl fog zsúfolódni a fórum a sok új topictól és átláthatatlan lesz.
Az egyik talin -kb.3 hónapja- beszéltünk már erről a problémáról. Akkor azt javasoltam, hogy ne lehessen új topicot nyitni bárkinek, vagy csak az egyik adminon keresztűl. Lehet, hogy most jött el az ideje ennek a szabályozásnak. Azt, hogy milyen topicokra van szükség, egy órás beszélgetéssel össze lehet állítani, bár ezt szerintem most is tudjátok. Aki nagyon fontosnak tart egy új topicot, az írjon valamelyik górénak pár sort, és az megnyitja neki. Van néhány hely(pl. apróhirdetés) ahol talán jó a régi rend, de a többit érdemes lenne átgondolni. Bocs a belekotyogásért!!! :oops:

:ordog Riska


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.03.09 17:06:51 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Riska írta:
:!: Főnök urak :!:

Láttam a morgást a fórum másik részében. Azt gondolom, hogy kb. kettő havonta szinte törvényszerűen túl fog zsúfolódni a fórum a sok új topictól és átláthatatlan lesz.
Az egyik talin -kb.3 hónapja- beszéltünk már erről a problémáról. Akkor azt javasoltam, hogy ne lehessen új topicot nyitni bárkinek, vagy csak az egyik adminon keresztűl. Lehet, hogy most jött el az ideje ennek a szabályozásnak. Azt, hogy milyen topicokra van szükség, egy órás beszélgetéssel össze lehet állítani, bár ezt szerintem most is tudjátok. Aki nagyon fontosnak tart egy új topicot, az írjon valamelyik górénak pár sort, és az megnyitja neki. Van néhány hely(pl. apróhirdetés) ahol talán jó a régi rend, de a többit érdemes lenne átgondolni. Bocs a belekotyogásért!!! :oops:

:ordog Riska


Nem belekotyogás ez, szívesen vesszük az értelmes, építő jellegű hozzászólásokat (gyk: ez pl az volt).
A topicokat magyon egyszerűen "szűrjük" majd. A Chat-jellegű topic-okat kitöröljük, ami nem tartalmaz érdemi információt, és mondjuk legalább 10 napja nem írt bele senki sem. Ha még ezek után is sok lesz, akkor egyéb topicokat is megnyirbálunk, de semmiképpen sem olyanokat, amik érdemleges infót tartalmaznak.
Topicot pedig mindenki nyithat - egyenlőre - a témák (amit a fórum főoldalán láttok) kialakítása az továbbra is nálunk marad, és remélem, hogy megfelelő lesz a jövőben is.

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.03.09 20:22:18 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 16:26:16
Hozzászólások: 2987
Tartózkodási hely: Budapest XXI.ker. Tel:+36-30/9410131
Köszönjük Riska építő gondolataidat és remélem a többi barátunk is beleolvas ebbe a topikba.
Ha így történik akkor biztosan mindenkiben felébred a kreatív ember és megpróbál számára és a köz számára építő gondolatal szolgálni.
A cél minden esetben az, hogy a fórum mindnekinek megelégedésére legyen kialakítva hiszen csak is így tudja a célját teljesíteni.

Továbbra is várjuk barátaink építő ötleteiteket és köszönet előre mindenkinek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.04.02 20:08:14 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2004.01.23 08:13:40
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Buda
T. Admin urak!

Nem telejesen ide tartozik, de a honlapon a pályák közé be kellene linkelni a vecsési térképet, mert én bár féleszű vagyok, de fél óráig kerestem a topicok között, mire megtaláltam.

Köszönöm

Péter

_________________
Mugenseiki MBX-5


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.04.02 20:17:50 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
MEkerhetlek Péter, hogy a vecsesi taliba ird bele ujra felulre, hogy addig is meglegyen? Mert en sem vagyok feleszu, de multkor en is vagy 20 percet kutattam utana. Msot meg nincs kevem....elore is koszi!

igerem, fel lesz rakva a vecsesi palya terkepe is!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.04.02 20:27:10 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2004.01.23 08:13:40
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Buda
Csacsi írta:
MEkerhetlek Péter, hogy a vecsesi taliba ird bele ujra felulre, hogy addig is meglegyen? Mert en sem vagyok feleszu, de multkor en is vagy 20 percet kutattam utana. Msot meg nincs kevem....elore is koszi!
igerem, fel lesz rakva a vecsesi palya terkepe is!

Én tényleg hülye vagyok a nethez, de itt találtam meg a Cross képei között (Új pályát találtam/Vecsés/3. oldal)

http://my.atw.hu/fotok/vecses/vecses.html
Tedd meg légyszi, hogy berakod!
Köszi

_________________
Mugenseiki MBX-5


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 212 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség