Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.03.29 13:17:46

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 4 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Nem kívánt személy
HozzászólásElküldve: 2008.11.05 16:56:30 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2007.05.20 15:53:47
Hozzászólások: 29
Kedves fórumozók ügyeljeteh a BUDGET nevű egyénre mert nem korrekt és képes a csalásra. Hírdetett egy KRP Shark nitro monstert azzal,hogy a féktárcsa hibás de meg van az is de nincs beszerelve. Erre az autóra megalkudtam és megegyeztünkaz árba ami RTR-be értendő. Tegnap megérkezett az "autó". Igen akkor amikor kibontottam:egy roncsot vettem ki ami korántsem RTR-be volt. Mindezekhez hozzátéve az autóban nemhogy rossz féktácsa de még a helye se.A gardán kitörve a csavarok igen láttatok már meghajlított csavart az alvázba alulról becsavarozva? A spurról nem is beszélve ,a fogak hol van hol nincs. Igen a posta az meg kataszrófa: az "autó" csak beledobva egy 40x40-es dobozba és semmi kitámasztás pl papírral semmi. Mire ideért a dobozból egy roncsot vettem ki amiből talán "kilopták a kollégáim a felsoroltakat. NEM EZ NEM IGAZ!! MIVEL A BUDGET NEVŰ EGYÉN NAGYON-NAGYON ÁTBASZOTT. Hát így kell vele foglalkozni. Ha lehetne még a moderátorokat is megkérném az ilyen emberek rendbetételére.Legutolsó l
Pontos idő: 2008.11.05 16:47:36

Érkezett fiók Elküldött fiók Kimenő fiók Mentés fiók

Tartalomjegyzék
Érkezett fiók :: Üzenet
Feladó : budget
Címzett : kojak
Elküldve : 2008.10.30 15:13:23
Téma : Re: ...

azt mondtad 20 adna érte max?! akkor annyiért! RTR be adom
van mugen üzim gyertyakulcsom izzítóm tankolom az nem érdekli?
akkor még ma feladom!

És 4.-én közel sem így jött. Egyszóval ez az ember egy k'b'sz'tt link alak aki ha debrecenbe lenne... de semmi baj a kölcsönkenyér visszajár. Még jó,hogy van Nagyatádon ismerősöm aki ezt elhíreszteli. Köszönöm Beregszászi Kornél


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nem kívánt személy
HozzászólásElküldve: 2008.11.05 17:00:27 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2007.05.20 15:53:47
Hozzászólások: 29
kojak írta:
Kedves fórumozók ügyeljeteh a BUDGET nevű egyénre mert nem korrekt és képes a csalásra. Hírdetett egy KRP Shark nitro monstert azzal,hogy a féktárcsa hibás de meg van az is de nincs beszerelve. Erre az autóra megalkudtam és megegyeztünkaz árba ami RTR-be értendő. Tegnap megérkezett az "autó". Igen akkor amikor kibontottam:egy roncsot vettem ki ami korántsem RTR-be volt. Mindezekhez hozzátéve az autóban nemhogy rossz féktácsa de még a helye se.A gardán kitörve a csavarok igen láttatok már meghajlított csavart az alvázba alulról becsavarozva? A spurról nem is beszélve ,a fogak hol van hol nincs. Igen a posta az meg kataszrófa: az "autó" csak beledobva egy 40x40-es dobozba és semmi kitámasztás pl papírral semmi. Mire ideért a dobozból egy roncsot vettem ki amiből talán "kilopták a kollégáim a felsoroltakat. NEM EZ NEM IGAZ!! MIVEL A BUDGET NEVŰ EGYÉN NAGYON-NAGYON ÁTBASZOTT. Hát így kell vele foglalkozni. Ha lehetne még a moderátorokat is megkérném az ilyen emberek rendbetételére.Legutolsó l
Pontos idő: 2008.11.05 16:47:36

Érkezett fiók Elküldött fiók Kimenő fiók Mentés fiók

Tartalomjegyzék
Érkezett fiók :: Üzenet
Feladó : budget
Címzett : kojak
Elküldve : 2008.10.30 15:13:23
Téma : Re: ...

azt mondtad 20 adna érte max?! akkor annyiért! RTR be adom
van mugen üzim gyertyakulcsom izzítóm tankolom az nem érdekli?
akkor még ma feladom!

És 4.-én közel sem így jött. Egyszóval ez az ember egy k'b'sz'tt link alak aki ha debrecenbe lenne... de semmi baj a kölcsönkenyér visszajár. Még jó,hogy van Nagyatádon ismerősöm aki ezt elhíreszteli. Köszönöm Beregszászi Kornél
http://kep.ivpicture.hu/18066.jpg http://kep.ivpicture.hu/18067.jpg
http://kep.ivpicture.hu/18068.jpg a képek ami alapján árulta és féktárcsa hibával


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nem kívánt személy
HozzászólásElküldve: 2008.11.05 20:47:03 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.08 21:45:34
Hozzászólások: 298
Látom éled a topic újra,sajnos!
A téma:NEMES!!!!!!!!!!!!!!
A tö..m ki van vele,hogy mindent teleszór a hülyeségeivel,meg ráadásul még írni sem tud..Na de,hogy még az egeret is lusta legyen használni,hogy lefele vigye a topicot,inkább ír,ír,ír,ír.!!!Hozzászólás gyűjtő bajnok!
Kedves Modik!Valamit lehet kezdeni vele??????
Kösz:LIPI :?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.11.05 23:08:38 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2005.08.20 14:29:40
Hozzászólások: 451
1. Szerintem nem véletlenül lett lezárva az előző téma, ezért sztem ide írjátok a dolgokat:

http://forum.rcoffroad.hu/viewtopic.php?t=3829


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 4 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség