Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.03.28 19:21:47

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 212 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.04.10 20:35:51 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2009.06.30 18:41:48
Hozzászólások: 208
Tartózkodási hely: Komárom
Halli!

Na jó megadom magam én is javaslom...
Ma már kb 3. fölös topicot találtam.
Tőlem is plusz egy szavazat!

Üdv!

_________________
Autók:
HPI Hellfire
HPI Baja 5b ss tuning
Spektrum dx3s
Multiplex Minimag
---------------------------------------------
06702190195


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: +
HozzászólásElküldve: 2010.04.11 10:02:39 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2008.08.23 08:55:53
Hozzászólások: 78
Tartózkodási hely: Verőce
+ ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.04.11 10:30:03 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2007.06.11 17:13:49
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Szolnok
Nos ahogy látom,eléggé sokan vagyunk már akik támogatják a projektet.
Akkor csak lesz ebből valami.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.04.17 17:21:43 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2007.06.11 17:13:49
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Szolnok
Na akkor kérdezném is a moderátor urakat,hogy magvalósítható-e a történet,mert ma már nem az 1. fölös topikot találtam.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.04.17 18:07:58 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2006.08.17 16:42:40
Hozzászólások: 410
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
zoli_100 írta:
Sziasztok.
Lenne ismét egy ötletem.
Egy "SZERKESZTÉS" gombot kéne beiktatni,hogyha a felhasználó elküldte az üzenetét akkor módosíthasson még rajta és ezzel egyidejűleg elkerüljük a dupla hozzászólást is.
Na mit szóltok?


Sziasztok!

Ha jól tudom, van olyan lehetőség, hogy csak pl. 15 percig, vagy 1 alkalommal tudja a saját hsz.-át szerkeszteni. Bár nem biztos, hogy ez a tipus tudja ezt.
Ilyesmit támogatnék(nák) én is. :oops:

_________________
Üdv.:20/470-5202
Savage S25 SH PT2802A-P3
LRP Shark Truggy 1:18E
FG 4WD Zenoah 26
Team Durango DESC410R+HW
Team Durango DEX410+SP+Turn
Team Associated Factory 4X4 SCT+TO+CSTL
Team Associated B4,2+SP


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Ezt add össze ceruza nélkül!
HozzászólásElküldve: 2010.05.15 19:17:40 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2010.05.05 19:36:07
Hozzászólások: 33
Sziasztok! Kerestem ezt a topikot és végül megtaláltam.
Alapból lenne egy olyan ötletem, aminek szerintem biztos sokan örülnének. Ha nem haragusztok, ezt a hsz-em végén mondanám el.
Mielőtt elkezdtem volna írkálni ide, úgy gondoltam, hogy elolvasom legalább ezt az egy oldalat, ami a topik megnyitásakor a szemem elé tárult. A legutóbbi fő témátokhoz én is szólnék, ha nem probléma:

Az, hogy ki nyit topikot és ki nem, azt szerintem mindenképp jó lenne szabályozni, ha tényleg igaz az a dolog, hogy volt olyan új felhasználó, aki egy nap 20 topikot nyitott. Még akkor is sok ez a szám, ha ez a húsz topik valójában nem 20, csak valaki elkeseredésében felfele kerekítette a számot. Ha jól bele gondolunk, akkor ez az illető ha egy hétig jár a fórumra, akkor képes átalakítani a fórum egész arculatát. A használhatóságát mindenképp. Én speciel egy teljesen új felhasználó vagyok és gondolom a szavam nem feltétlenül mérvadó, de esetleg a véleményem elindíthat egy olyan beszélgetést, amiből viszont már kisülhetnek jó dolgok. Megmondom őszintén, hogy egy jó hete vagyok itt és a benyomásaim kimondottam jók a fórumról. Többször is kérdeztem és a kérdéseim sosem voltak egyedül. Úgy értem, hogy egyet sosem tudok kérdezni, ezért mindig nehéz válaszolni a hsz-eimre. Ennek ellenére mindig nyertem tudást a nekem szánt válaszokból. Ez volt az egyik jó benyomásom, a másik pedig az, hogy ha az e-mail értesítésekből nem is azonnal tudtam meg a válasz megérkezését, a fórumra lépve a kis villogó ikonok mindig azonnal tudatták velem, hogy itt mozgás volt mióta fent voltam. Ez pillanatnyilag a legnagyobb segítség, mert egy kezdő fórumozó ha valahova beír itt valamit, akkor legközelebb lehet hogy vissza sem találna oda, hogy megnézze a válaszokat. Egyébként most értem el arra a pontra, amit szeretnék nektek kifejteni.
Ha nem lenne a topikok felsorolásánál a kis ikon, ami villog, ha új hozzászólás van, akkor ez a fórum a sok topik miatt szinte kifürkészhetetlen lenne. Valószínűleg a sok topik nyitogatása miatt olyan sok topik van már, hogy egyszerűen áttekinthetetlen. Ez a dolog is az mellett szól, hogy valaki valamit változtathatna. Ez nem felkérés, mert én még itt csak vendégnek számítok.
Abban az esetben, ha valaki a változás drasztikussága miatt el lenne bizonytalanodva, lenne egy ötletem a középútra: Lehessen topikot nyitni, de csak abban az esetben, ha nem új a felhasználó. Itt vagyok én élő példának. Eszem ágában sincs topikot nyitni addig, míg nem látom át az egész fórumot. Lehet hogy kettővel alatta ugyanarról beszélnek két hete. Valamint ez a fórum jól kiépültnek látszik és ha összességében nézzük, akkor szerintem itt mindeki kérdésére lehet válasz. Csak meg kell találni. Nem egyből topikot nyitni, hogy feltegyük az épp aktuális kérdésünket. Itt van pl. a motorbeállításairól szóló témakör, meg a gyertya. Ezeket több topikban is kitárgyalják. Minek? Ha ugyanaz a téma, akkor Józska és Pista miért nem tudja egymással párhuzamosan megdumálni a többiekkel? Ráadásul a topik is jobban pörögne. Szerintem a moderátor urak elgondolkodhatnának egy arany középúton. Az én ötletem az, hogy új felhasználó ne nyithasson új topikot. Új felhasználónak pedig olyan számítson, aki mondjuk 3-4 hónapon belül regisztrált és nem látta még a topikok legalább 30%-át, valamint nem volt még minimum 100-200 hozzászólása. Szerintem mire egy új felhasználó ezeket a feltételeket teljesíti, addigra belerázódik annyira a fórum életébe, hogy egyrészt rátalál a kérdéses pontokra, másrészt olvas addigra annyi topik témát, hogy tudni fogja hol tegye fel a megfelelő kérdését. Ez lenne az én véleményem. Ha van érkezésetek, gondolkodjatok el rajta. Tudom, hogy sok mellékszöveg volt, de majd legközelebb megpróbálom egyszerűbben fogalmazni a dolgaimat.

Majd elfelejtettem a hsz-em elején igért ötletemet:
Nagyon sok olyan topikot láttam, ami egy-egy bizonyos tipusú modell kedvéért nyílt. Ezekre ha rákattintunk és megjelenik a beszélgetés, nem tudnátok egy kisebb képet a topik tetején elhelyezni arról a modellről, amiről folyik a topik? Olyan jó lenne, ha legalább belépéskor látnánk, hogy konkrétan melyik is az a kocsi. Én pillanatnyilag most azt csinálom, hogy a gogléba bemásolva keresek rá egy képre és úgy nézek utána, hogy melyik is az a kocsi. Szerintem akik találnak a saját kocsijukról topikot, biztosan örülnének, ha a topik tetején pont olyan modell díszelegne, amilyen az övéké.
Köszönöm a figyelmet! További jó fórumozást. Megyek más topikba kiismerni a fórumot.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Egy kis segítség :)
HozzászólásElküldve: 2010.05.16 10:10:42 
Offline
Egyhelyben pöfögõ
Avatar

Csatlakozott: 2009.07.18 19:50:15
Hozzászólások: 95
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza
Szia honda130

Nem tudom hogy észrevetted-e vagy használtad-e már a fórumnak ezt a funkcióját: „Hozzászólások a legutolsó látogatás óta
http://forum.rcoffroad.hu/search.php?search_id=newposts
Ez a fórum jobb oldalán felül találod a Kilépés menüpont alatt. Persze csak akkor aktív ha be vagy jelentkezve. Ez kilistázza azokat a fórumrészeket, amikbe valaki írt azóta, mióta utoljára bejelentkezve jártál itt.
Szerintem ez a funkció sokat segít abban hogy képbe legyél melyik topikokba jöttek új hozzászólások. És mivel csak azokat a topikokat szűri ki ahol változások történtek, így könnyen megtalálhatod hogy a te általad feltett kérdésre jött-e válasz az adott topikba. Persze ehhez azért azt tudnod kell hogy hol tetted fel a kérdésedet.
De ha nem tudnád akkor is van rá egy lehetőség hogy megtaláld. Ha bemész a saját profilod alá, ott találsz egy olyan menüpontot hogy: honda130 hozzászólásainak keresése.
http://forum.rcoffroad.hu/search.php?search_author=honda130
Ez a menüpont kilistázta időrendben visszafelé (tehát a legutolsó hozzászólásod lesz legfelül) az összes hozzászólásodat. És ott klikkelve a Témahttp://forum.rcoffroad.hu/viewtopic.php?p=183094&highlight=#183094 utáni szövegre, rögtön a te hozzászólásodhoz kerülsz. Ha a Fórumhttp://forum.rcoffroad.hu/viewforum.php?f=23 utáni szövegre klikkelsz akkor meg abba a Fórumrészbe kerülsz, amiben az a topik is benne van ahol feltetted a kérdésedet.

Természetesen a Profilod alatt található üzenetküldési beállításokkal is tudod konfigurálni a fórumot.

Remélem tudtam segíteni és újat mondani is neked. ;)
Üdv
Paler

_________________
XRay T2 Pro + Speed Dodge Stratus
Spectrum DX3S

VIDEÓK :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.05.16 10:27:40 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2007.06.11 17:13:49
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Szolnok
Sziasztok.
Sajnos eléggé elfajult ez a topik nyitogatás.
Egy nap ugyanabban a főtopikban 2db még címükben is megegyező topikot találtam.
Az arany középutat támogatom,talán ez lenne a legjobb.
Már csak a moderátorok válaszát várjuk.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egy kis segítség :)
HozzászólásElküldve: 2010.05.16 10:30:46 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2010.05.05 19:36:07
Hozzászólások: 33
Paler írta:
Szia honda130

Nem tudom hogy észrevetted-e vagy használtad-e már a fórumnak ezt a funkcióját: „Hozzászólások a legutolsó látogatás óta
http://forum.rcoffroad.hu/search.php?search_id=newposts
Ez a fórum jobb oldalán felül találod a Kilépés menüpont alatt. Persze csak akkor aktív ha be vagy jelentkezve. Ez kilistázza azokat a fórumrészeket, amikbe valaki írt azóta, mióta utoljára bejelentkezve jártál itt.
Szerintem ez a funkció sokat segít abban hogy képbe legyél melyik topikokba jöttek új hozzászólások. És mivel csak azokat a topikokat szűri ki ahol változások történtek, így könnyen megtalálhatod hogy a te általad feltett kérdésre jött-e válasz az adott topikba. Persze ehhez azért azt tudnod kell hogy hol tetted fel a kérdésedet.
De ha nem tudnád akkor is van rá egy lehetőség hogy megtaláld. Ha bemész a saját profilod alá, ott találsz egy olyan menüpontot hogy: honda130 hozzászólásainak keresése.
http://forum.rcoffroad.hu/search.php?search_author=honda130
Ez a menüpont kilistázta időrendben visszafelé (tehát a legutolsó hozzászólásod lesz legfelül) az összes hozzászólásodat. És ott klikkelve a Témahttp://forum.rcoffroad.hu/viewtopic.php?p=183094&highlight=#183094 utáni szövegre, rögtön a te hozzászólásodhoz kerülsz. Ha a Fórumhttp://forum.rcoffroad.hu/viewforum.php?f=23 utáni szövegre klikkelsz akkor meg abba a Fórumrészbe kerülsz, amiben az a topik is benne van ahol feltetted a kérdésedet.

Természetesen a Profilod alatt található üzenetküldési beállításokkal is tudod konfigurálni a fórumot.

Remélem tudtam segíteni és újat mondani is neked. ;)
Üdv
Paler


Szia Paler!

Köszönöm szépen az útmutatást! Sokat segítettél vele. Mondtam, hogy jól ki van építve ez a fórum. Csak meg kell ismerni. Pont az ilyen dolgok miatt is írtam, hogy felesleges annyi topikot nyitni.
Szia!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.02.18 10:57:27 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.19 19:26:28
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: Vas, Kemenessömjén
Sziasztok!

Bejelentkezéskor csak nekem nem látszik a bepipálható "automatikus bejelentkezés" négyzet?
Amióta eltűnt, minden alkalommal be kell jelentkeznem. Kényelmesebb volt amíg volt ilyen opció.

_________________
Üdv: Ákos
+36306072237
Dragon-Photo
Fotóblog


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.02.18 11:32:12 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.18 12:08:30
Hozzászólások: 992
Tartózkodási hely: Bp XI. ker
Javítva! Egy biztonsági frissítés állította át, most minden a régi a belépésnél...

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.02.18 11:39:08 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.19 19:26:28
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: Vas, Kemenessömjén
Köszönöm mindannyiunk nevében! :-D

_________________
Üdv: Ákos
+36306072237
Dragon-Photo
Fotóblog


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 212 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség