Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.04.19 22:36:58

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 212 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: JAVASLAT A NÉP RÉSZÉRŐL...
HozzászólásElküldve: 2004.01.23 23:43:26 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 00:15:31
Hozzászólások: 273
Tartózkodási hely: Bp.XVI. (Söröző púltjához dőlve)
hurra Meg lehet úgy variálni az oldalt, hogy mindíg a friss hozzászólások legyenek felűl :?: :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: JAVASLAT A NÉP RÉSZÉRŐL...
HozzászólásElküldve: 2004.01.23 23:50:01 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
Riska írta:
hurra Meg lehet úgy variálni az oldalt, hogy mindíg a friss hozzászólások legyenek felűl :?: :oops:


Szia!

Mindig az utolsóhoz jutsz, amennyiben a táma utolsó hozzászólójánka nevem elett a főoldalon, azt a kis feher doksit abrazolo és kis fekete nyilat mutato linkre kattintasz!

udv,


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: JAVASLAT A NÉP RÉSZÉRŐL...
HozzászólásElküldve: 2004.01.24 00:00:33 
Riska írta:
hurra Meg lehet úgy variálni az oldalt, hogy mindíg a friss hozzászólások legyenek felűl :?: :oops:


Kedves Riska!

A fórum kategóriákból, ezeken belül témákból áll. A kategóriák és témák felépítése fix, amit a fórumot moderáló tagok állítanak össze. Ezek sorrendje sajnos nem változtatható, amit elsősorban azzal kívánok indokolni, hogy nehezítené az átláthatóságot, mivel a kategóriák/témák felépítése logikailag is megkövetel egy sorrendet, amit természetesen a moderátorok nem minden esetben találnak el elsőre, de igyekeznek ezt a felhasználók igényeit figyelembevéve kialakítani.
A kérdésedre a válasz tehát: sajnos nem. Azonban a kategóriák/témák előtt van egy kis képecske Kép. Ez a jel azt jelenti, hogy nincs az utolsó látogatásod óta új hozzászólás a kategóriában/témában. Ellenben ha bejelentkeztél, és egy kategóriában/témában van hozzászólás, akkor ilyen kép jelenik meg azok előtt Kép. Ez már olyan segítség, amivel sokkal átláthatóbbá válik a fórum. Ehhez természetesen be kell jelentkezned, hogy a rendszer tudja ki vagy, és el tudja dönteni, hogy mely topic-ban van a számodra új hozzászólás.

A topic létrehozása pedig jó ötlet, mivel a többiek is ide leírhatják az építő jellegű javaslataikat.


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.01.24 00:03:42 
Hmm...Csacsi hozzászólása után vált világossá, mit is szeretett volna Riska. Vagyis nem azt, amit a korábbi hozzászólásomban írtam, hanem hogy a topic-on belül a hozzászólások legyenek fordított sorrendben, ugye? Erre van lehetőség, de globális megoldással, egyedileg felhasználóként (még) nem állítható.
Jó ötletet adtál, megfontolás tárgyává teszem, és tájékoztatlak a fejleményekről.


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.01.24 00:12:51 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 00:15:31
Hozzászólások: 273
Tartózkodási hely: Bp.XVI. (Söröző púltjához dőlve)
hurra Urunk és parancsolónk köszönjük, hogy megértettél minket itt alant..... :P :-D :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.01.24 00:18:54 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
Riska írta:
hurra Urunk és parancsolónk köszönjük, hogy megértettél minket itt alant..... :P :-D :)


Riska!

Félreértetted. Nem Ramses egyedül, hanem az RCOR együtt. Kitalaljuk ,hoy mennyi meló ez, és van e értelme. Szerintem addig is, amit en ajanlottam ,az jo.

üdv,


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.01.24 00:28:53 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Csacsi, lelepleztél. Igen, valójában azért írok forumadmin-al, mert Ramses egy közönséges user, nem admin. Az ilyen jellegű kérdések/felvetések egy másik szellemi szférára tartoznak. Ilyenkor, mikor belépek forumadmin-al, felveszem a csukjámat, bekapcsolom a duplapengés lézerkardom, és várom hogy valaki beszóljon. :)
Viccet félretéve. Egészen kicsike kis programozást igényel (most néztem), tehát ha a többség úgy dönt, én átírom. De adj 1 napot, kíváncsi vagyok egy pár emberke véleményére, és ha lesznek páran még, átírom. Demokrácia van itt is hurra

Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.01.24 14:05:01 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Helló szájt ura! Én is támogatom az ötletet. Ez az, amiben (egzenlőre) a régi fórum jobb volt. Szerintem csináld meg nyugodtan.

+1


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.01.24 14:25:26 
Tisztelt Fórumlakók!

Riska felvetése nyomán, illetve a többiek hozzászólásait figyelembe véve ma 14:25-től a hozzászólások rendezettségét beállítottam úgy, hogy a megfrisebb hozzászólás kerüljön legelőre.
További jó fórumozást mindenkinek.


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.01.24 14:30:52 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
ForumAdmin írta:
Tisztelt Fórumlakók!

Riska felvetése nyomán, illetve a többiek hozzászólásait figyelembe véve ma 14:25-től a hozzászólások rendezettségét beállítottam úgy, hogy a megfrisebb hozzászólás kerüljön legelőre.
További jó fórumozást mindenkinek.


eljen eljen eljen eljen eljen eljen eljen eljen eljen eljen


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.01.24 14:31:30 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Hmmm... ez vastaps lett :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: q
HozzászólásElküldve: 2004.01.24 14:36:40 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 16:26:16
Hozzászólások: 2987
Tartózkodási hely: Budapest XXI.ker. Tel:+36-30/9410131
fuck Én meg rohantam a végére mer láttam Godzilla hozzászolt. Erre tessék lepattantam a végén és megoldás elől van. hurra hurra


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.01.24 15:36:31 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Igen, szokatlan nekem is még. És én is csodálkoztam, hogy vajon mi történhetett itt??? Miért vannak fordítva a hozzászólások dehulyevagyok

Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.01.24 21:40:42 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 09:20:55
Hozzászólások: 143
Tartózkodási hely: Budapest
Nem akarom leégetni magam... de mintha néhány topiknál megfordulna a fórum hogy az új hozzászólások egyik topikban alúra kerülnek a másikban felüre...
lehet hogy sokat ittam?? megorulok
vagy lehet hogy egy átmásolás miatt kerültek fordítva??

_________________
Üdv: Slip
Duratax Max ST Pro: Max-Sized™ 85cc Fuel Tank, Torq™16 ABC Engine, Fiberite™Disc Brake, Rapid-Tune™ Oil Shocks, Rapid-Tune™ Turnbuckles, 3-Shoe Clutch, Rigi-Frame™ T-6 Aluminum Chassis


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.01.24 22:02:17 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Slip írta:
Nem akarom leégetni magam... de mintha néhány topiknál megfordulna a fórum hogy az új hozzászólások egyik topikban alúra kerülnek a másikban felüre...
lehet hogy sokat ittam?? megorulok
vagy lehet hogy egy átmásolás miatt kerültek fordítva??


Te tényleg sokat ittál.:) az történt, hogy a fórum admin átállította (globálisan) a hozzzászólások időbeli rendezettségének irányát. Ez azt jelenti, hogy a hozzászólások időben csökkenő sorrendben jelennek meg, MINDENHOL. Az előző hozzászólásom pedig vicc volt, csak talán kevés volt a smájli (páran azért egészen biztos tudják miért írtam).

Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.01.26 09:26:00 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Hello Ramses! Slip sajnos nem ivott sokat (bár ezt Ő tudja, hogy sajnos-e :) ), mindenesetre igazat beszél. Ha a fórum főoldalon az "Utolsó hozzászólások" ikonra kattintasz a jobb oldalon, es a topik már nem 1 oldalas, hanem több, akkor az utolsó oldal utolsó hozzászólásához ugrik. Tehat, ha 3 oldalas egy tipik, miből az 1. oldal a legfissebb (az újítás szerint) és a 3. oldal a legrégebbi, akkor a címodlali kis ikonra kattintva az 1. oldal tetejére kellene juni jó működés esetén. De sajnos a 3. oldal tetejére ugrik.

Ramses írta:
Slip írta:
Nem akarom leégetni magam... de mintha néhány topiknál megfordulna a fórum hogy az új hozzászólások egyik topikban alúra kerülnek a másikban felüre...
lehet hogy sokat ittam?? megorulok
vagy lehet hogy egy átmásolás miatt kerültek fordítva??


Te tényleg sokat ittál.:) az történt, hogy a fórum admin átállította (globálisan) a hozzzászólások időbeli rendezettségének irányát. Ez azt jelenti, hogy a hozzászólások időben csökkenő sorrendben jelennek meg, MINDENHOL. Az előző hozzászólásom pedig vicc volt, csak talán kevés volt a smájli (páran azért egészen biztos tudják miért írtam).

Ramses


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.01.26 10:24:10 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Affene. Ezt nem vettem észre. Akkor beledugom a fejem a péhápábe, és meggyavítom...

Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.01.26 12:31:13 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
:Ramses


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.01.26 12:39:40 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Godzilla írta:
:Ramses


Berger jóvoltából egy sor új, kiváló smilie került fel. Ahogy ezt Godzilla barátom hozzászólásában láthatjuk is. "Idézek" is párat: :ongyilkos :kinyirlak :sug :megollek2 :kinyirlak :cola :torna

Jó szórakozást.

Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.01.26 15:39:39 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 09:20:55
Hozzászólások: 143
Tartózkodási hely: Budapest
Már kezdtem félni hogy egy sör és így félre beszélek!

_________________
Üdv: Slip
Duratax Max ST Pro: Max-Sized™ 85cc Fuel Tank, Torq™16 ABC Engine, Fiberite™Disc Brake, Rapid-Tune™ Oil Shocks, Rapid-Tune™ Turnbuckles, 3-Shoe Clutch, Rigi-Frame™ T-6 Aluminum Chassis


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 212 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség