Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.04.18 22:42:06

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 186 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: A fórum használata
HozzászólásElküldve: 2007.01.09 09:43:12 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Tisztelt fórumot használó Modellezők!

Az utóbbi időben egyre többen adtok hangot annak, hogy elégedetlenek vagytok, mert túl sok a moderálás, mindenkit „leugatunk” fölöslegesen és jogtalanul.

Ez hangulatkeltés és azok hangoztatják, akik nem kívánják betartani a szabályokat, mert lusták keresni, mert lusták érthetően megfogalmazni a kérdéseiket. Mert számukra fontosabb a saját idejük, mint a többi fórumozóé és ezért keresés helyett azonnal kérdeznek annak ellenére, hogy előtte már többször megválaszolták a kérdését. A moderálás kizárólag a ti érdeketekben történik, hogy ne 90%-ban értelmetlen és fölösleges hozzászólásból kelljen kikeresni azt a 10%-nyi értékes információt, aminek hasznát is vehetitek. Páran sportot űznek abból, hogy minél több hozzászólásuk legyen. Mások pedig hatalmas képeket illesztenek be az aláírásukba, amitől az oldal 20-30%-kal megnő teljesen fölöslegesen. Ennek semmi értelme. F_Gyuri, Ramses, Csacsi, Nagyg és én a legkevésbé sem kedvtelésből és rosszindulatból csináljuk mindezt, nem azért mert unatkozunk, hanem azért, hogy az új és régi modellező, aki ide téved, hasznos információval gazdagítva tudását távozzon az oldalról és térjen vissza újra, hogy ismét tapasztaltabb legyen.

Minden fórumnak megvannak a maga írott és íratlan szabályai, ennek a fórumnak is. Mi nem kötelezünk senkit az RCOR fórum használatra, de a ki szeretne ezzel élni, annak el kell fogadnia a szabályokat, ahogy minden más fórumban és az élet más területein is. Emlékeztetőül egy idézet a regisztrációs oldalról, amit mindenki elfogadott azok közül, aki regisztrált tagja az RCOR fórumnak: „Elfogadom, hogy a Fórum webmesterének, az Adminisztrátornak és bármely Moderátornak jogában áll eltávolítani, szerkeszteni a hozzászólásaimat, vagy lezárni az általam nyitott témákat, amennyiben úgy ítélik meg hogy ez szükséges.”

Hisszük, hogy van értelme annak, amit csinálunk és nem véletlenül üzemel már több mint 4 éve Magyarország első és legnézettebb RC off-roados weboldalaként és fórumaként az RCOR információs csatornája.

Köszönjük, ha végig olvastad és még inkább köszönjük, ha a jövőben e szerint fórumozol!

További információkban gazdag fórumozást kíván az RC Off-Road Autómodellező Egyesület


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Godzilla 2008.05.08 08:35:18-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.01.25 09:18:16 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Sziasztok!

Monstantól - egyelőre kíséleti jelleggel - az "Apróhirdetések" részben az egyes témákban (pl: "Rc-t kínálok", "Csere", stb) a topic-ok megjelenítési sorrendje NEM AZ UTOLSÓ hozzászólások szerint lesz, hanem az ELSŐ hozzászólás szerint. Vagyis, ha valaki később adta fel a hirdetését, annak lesz a legtetején. Így az "Up" és társai már nem jelentik azt, hogy a hirdetés fentebbre kerül.
A módosítás az esélyegyelőség jegyében készült, azaz, a későbbi hirdető hirdetése előbbre kerül bármelyik korábban feladott hirdetésnél.
Kérem a tisztelt fórumlakókat a fentiek tudomásul vételét, továbbá felhívom a figyelmet arra, hogy ua. hirdetés többszöri feladása (a kellően régiek kivételével) törlésre kerül (PÜ, és egyéb figyelmeztetés nélkül).

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.01.25 09:22:20 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Sziasztok!

Mégegy kiegészítést tennék az iménti hozzászolásomhoz.
A módosítás "hátránya", hogy akinek nagyon régi a hirdetése, és ír bele valamit, az természetesen az eredeti helyén fog megjelenni. Ez rendjén is van, márminthogy egy hirdetési újságban sem tudod módosítgatni (akár hagyományos újság, akár például az apronet) a hirdetésed elhelyezkedését.
Ellenben ha mégis valaki nem akar az ilyen jellegű hozzászólásokról lemaradni, az használja a jobb felső sarokban a "Hozzászólások az utolsó látogatásod óta" linket, vagy ezt:
search.php?search_id=newposts

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.01.25 09:22:54 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 12:34:36
Hozzászólások: 772
Tartózkodási hely: Kuwait
Ez johir.
Köszönjük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.01.25 17:09:04 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2006.12.06 18:02:22
Hozzászólások: 146
De ha természetes elkel valakinek a cucca, akkor az elkezd lefelé menni??


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.01.25 17:13:58 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
ha veszi a faradtsagot, hogy megirja, hogy elkelt, akkor lezarasra kerul. ezutan torolheto is lehet tulajdonkeppen.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.01.25 17:32:16 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2006.12.06 18:02:22
Hozzászólások: 146
Ok, köszi a választ és az infót.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.01.25 18:10:06 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Trilak írta:
De ha természetes elkel valakinek a cucca, akkor az elkezd lefelé menni??


Ha elkel, és beírja, akkor lezárjuk. Ilyenkor az vevők is látják, hogy mi a helyzet.

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.01.26 09:15:07 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Közkívánatra, illetve azért, mert tényleg így tűnik jobbnak, a lezárt topkikokat és a 2005-ös topikokat töröljük! Így kevesebb lesz a hirdetés és jobban átlátható az új rendszerben.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.01.26 16:43:36 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2006.10.24 15:51:01
Hozzászólások: 211
Tartózkodási hely: 13ker
és mi történik akko ha egy topic már lemegy az első oldalról és lenne egy odailő közlemény,beírom és ot marad ahol van? me én pl. biztos nem lapozgatnék vissza hogy elolvasak vmit (ami lehet hogy nem is érdekel) ha ez így van akko lene egy olyan személyes véleményem mi szerint elszaporodna a sok felesleges topic amik azért keletkeznek hogy egy korábi hasonló téma a lap elejére kerüljön de végül is ez a moderátorok gondja


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.01.26 17:07:27 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
Nem teljesen értelek. de talán mégis. csak az eladási topikok lettek ilyenek, a többi nem. Vagyis amit írsz, nem is létező probléma sem számodra, sem mások számára. De ha elolvastad volna figyelmesen, amit Ramses és Godzilla írt, tudnád.

idézem

Ramses írta:
Sziasztok!

Monstantól - egyelőre kíséleti jelleggel - az "Apróhirdetések" részben az egyes témákban (pl: "Rc-t kínálok", "Csere", stb) a topic-ok megjelenítési sorrendje NEM AZ UTOLSÓ hozzászólások szerint lesz, hanem az ELSŐ hozzászólás szerint. Vagyis, ha valaki később adta fel a hirdetését, annak lesz a legtetején. Így az "Up" és társai már nem jelentik azt, hogy a hirdetés fentebbre kerül.
A módosítás az esélyegyelőség jegyében készült, azaz, a későbbi hirdető hirdetése előbbre kerül bármelyik korábban feladott hirdetésnél.
Kérem a tisztelt fórumlakókat a fentiek tudomásul vételét, továbbá felhívom a figyelmet arra, hogy ua. hirdetés többszöri feladása (a kellően régiek kivételével) törlésre kerül (PÜ, és egyéb figyelmeztetés nélkül).

:Ramses Ramses :Ramses


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.01.26 17:26:38 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2006.10.24 15:51:01
Hozzászólások: 211
Tartózkodási hely: 13ker
ja téleg bocs ezt elfelejtetem amíg filoztam rajta de elolvastam,de mind1 is me sztem pont hogy az ilyen topicokban lesznek ilyen gondok de ez csak egy vélemény nem kötelező figyelembe venni de mind1 is majd eldöl mi lesz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.01.28 20:45:35 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
milan-- írta:
ja téleg bocs ezt elfelejtetem amíg filoztam rajta de elolvastam,de mind1 is me sztem pont hogy az ilyen topicokban lesznek ilyen gondok de ez csak egy vélemény nem kötelező figyelembe venni de mind1 is majd eldöl mi lesz


Nem teljesen értelek. Milyen topic-okban, és milyen gondok?
Egyébként a moderátorok egyöntetű véleménye (IS, mondom IS), hogy ezt már régebben meg kellett volna csinálni. Egy eladási topic NEM társalgótéma, vagyis az eladási témákat a feladás dátumának sorrendjében kell megjeleníteni. Most már így van, és valszeg így is marad. Ha. Ha nem hoz fel valaki valami elfogadható érvet.

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.01.28 20:56:19 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2006.10.24 15:51:01
Hozzászólások: 211
Tartózkodási hely: 13ker
igazábol csak ara gondoltam hogy sokszor lapozgatni kell ahoz hogy lásam az új hozzászolásokat amik az x oldalon vannak és a végén kiderülhet hogy nem is érdekel mert ugyebár amig nem látom nem is tudom mi az viszont lehet hogy az xx autónak az árengedménye érdekelne, tehát nem lehetne egy olyat csinálni hogy egy oldalra több topic kerüljöön mint most?vagy ahoz az egész forumot kéne átálitani vagy hogy is megy ez?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.01.28 20:59:54 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
milan-- írta:
igazábol csak ara gondoltam hogy sokszor lapozgatni kell ahoz hogy lásam az új hozzászolásokat amik az x oldalon vannak és a végén kiderülhet hogy nem is érdekel mert ugyebár amig nem látom nem is tudom mi az viszont lehet hogy az xx autónak az árengedménye érdekelne, tehát nem lehetne egy olyat csinálni hogy egy oldalra több topic kerüljöön mint most?vagy ahoz az egész forumot kéne átálitani vagy hogy is megy ez?


Írtam korábban ezt:
search.php?search_id=newposts

Ha erre kattintasz, akkor ...Na, majd meglátod. Nyommeg, és láss csodát (amúgy ezt a főoldalon a jobb felső sarokban megtalálod).
A többit rád bízom.

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.01.31 16:21:49 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2006.02.01 04:17:47
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok Adminok!

Olyan problémám volna, hogy a fórum egész területén a hosszú ékezetü ö-ü (direkt írtam így, hátha nektek is problémás) csak kérd?jelek jelennek meg nekem. Kérdezném, hogy másnál is probléma van, vagy a hiba az én készülékemben van? :lol:

Segítségeteket és munkátokat köszönöm!

Üdv.: Csabi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.01.31 17:51:55 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2006.09.12 14:18:13
Hozzászólások: 184
Az az "ö", "ü" engem is érdekelne, mert nálam is ilyen.

Például fent ez áll:

Idézet:
Rc Off-Road Autómodellez? Egyesület


Illetve CabX hozzászólásában:

Idézet:
...csak kérd?jelek...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.01.31 20:09:59 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2005.07.09 16:02:13
Hozzászólások: 161
Tartózkodási hely: Göd/Budapest
hello
Nekem ezen kívül még lenne egy olyan problémám hogy eltünt az avatarom :shock:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.01.31 20:18:11 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2006.10.24 15:51:01
Hozzászólások: 211
Tartózkodási hely: 13ker
Ricsy írta:
hello
Nekem ezen kívül még lenne egy olyan problémám hogy eltünt az avatarom :shock:


ha csak linként szúrtad be az avatart akko valószínüleg már léjárt így nincs semmi a linken...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.01.31 20:21:01 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2006.09.12 14:18:13
Hozzászólások: 184
Miért nem lehet avatart belinkelni?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 186 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség