Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.05.06 16:08:28

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 13 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Megható!!!!!!
HozzászólásElküldve: 2009.02.27 14:20:34 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
http://www.youtube.com/watch?v=Q4f_UNMN ... r_embedded


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.02.27 17:49:15 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2005.09.15 21:57:19
Hozzászólások: 337
Tartózkodási hely: másodpercenként mindig máshol.....
Hát.......
Ez nagyon megható.......komolyan :cry:

_________________
Baja SS kit
HB Lightning 2 PRO2 Sport Novarossi RX-21
Spektrum Dx3S


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.02.27 18:02:37 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 18:14:14
Hozzászólások: 2631
igaz..de...
"Klub szoba - (volt chat)
Na ez már nem chat! Ne szemeteljünk! Egyszerűen csak érezzük jól magunkat a modellezéssel és az autósporttal kapcsolatosan!
Moderátorok RCOR, Moderátorok"

_________________
S13 380HP
D2racing
Ironclad
Initial Drifters


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.02.27 22:53:00 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Tücsök már korábban írtam, hogy ha csak azért jársz ide, hogy kötekedj a moderátorokkal, akkor nem szükséges a jelenléted.

Írtam azt is, hogy nézd vissza az utóbbi 2 évben íródott hozzászólásaidat.
Tanulságosak, példát vehetünk rólad, hogyan is kell ezt jól csinálni, mert ügye mi nem értünk hozzá!

Ha meg gondod van ezzel a topiccal, akkor neked nincs szíved!


Mi azért tesszük továbbra is bután és gonoszan a dolgunkat, te pedig mutasd meg valahol máshol, hogy is kell ezt jobban csinálni. ígérem, ha eredményesebb leszel példát fogunk venni rólad.

Addig meg húzd meg magad, mert még néhány hasonló kötekedés és ki leszel tiltva a fórumról.

Annyira nem lehetünk gyengék és unalmasak, mert azért te is rendszeresen olvasod ezt az értéktelen adathalmazt.

Egyébként rengeteg modellezőnek érték ez a fórum, ezért tiszteld meg őket azzal, hogy nem sz..sz a közepébe.

Nyugodtan elszégyellheted magad!

Válaszolnod nem kell!



üdv:


F_Gyuri


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.02.27 23:42:10 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2007.01.07 11:23:34
Hozzászólások: 322
Tartózkodási hely: Veszprém Megye ->Csetény TEl: 06-30-605-16-30
Hát igen megható dolog..
Érdemes megnézni a többi videót is jobb oldalt a keresősávon, golfozik, gyerekekkel csúszdázik ilyesmi, de ahogy látom bejárta a világot mert sok kinai videója is van!

Egy kicsit talán kötődik is hozzá... :(
http://www.youtube.com/watch?v=g0G9vDKcdLg

Érdemes megnézni mennyien voltak kiváncsiak a videóra...
21,430,452 views

_________________
Sanwa MX3FHSS
Robitronic Mantis Axial .32
Carson E-Specter Brushless 2000W with A123 6/7S
--->>>Ebay, Towerhobbies, Rcmart<<<---


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.02.28 01:09:54 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 18:14:14
Hozzászólások: 2631
F_Gyuri írta:
Tücsök már......F_Gyuri

1. Én meg már korábban IS írtam h olvasd vissza még1szer az utolsó üzeneteimet,mert ez nem így van...ez nem kötekedés, csak te veszed annak....csak azért hoztam ezt fel mert emlékszem amikor a chat-szobából klubszoba lett és az efféle "offolást" elkezdtétek törölgetni, írtam h nem értem h miért hiszen ez chat....itt nem mind1? erre jött a Klubszoba ezzel az aláírással...amivel még mostsem értek egyet, szerintem ez bőven elférne itt..de ez van mert ti így láttátok jónak!

2.: Szerinted azok után h az RCOR miatt valószinűleg nem lesz idén Offroad MB szerinted mennyire érdekel? Biztos te vagy abban h nekem kéne szégelnem magam? Ezt most nem neked konkrétan írom, hanem az RCOR azon tagjainak akik miatt ez van.
Godzi, Ramses, Csacsi,... valóban sokat tettek az Rc offroadozásért ezzel ez oldal, örülök is neki, többek közt nekik köszönhetem h élvezhetem még mindig ezt a hobbyt és ezek után szerinted ez nekem mekkora csalódás az RCORban? azaz oldal akinek hálás voltam a létéért, lebomasztja az MB-t?

Persze jöhetsz(tek) azzal h a Thomas, ebbe most ne menjünk bele, a lényeg: Ti elméletileg a hobby iránti szeretetből csináljátok ezt az egészet, akkor ezt MIÉRT?

Ha esetleg szokásotokhoz híven törlitek ezt az üzenetet csak engem igazoltok.......

3. Szemetesládának mást nevet adnátok, akkor nem lenne rossz érzése az embernek ha ezt a topikot ott látná....

Azzal h kitiltotok még mindig magatok ellen beszéltek hisz a kiírást ti magatok írtátok ki, nem én és a topikit is te nyitottad, aki általában az ieneket törli

Szívtelennek nevezel? ne használd fel ezt a videót, v embert h magadat védd!!

és ne PÜben válaszolj ( és bárki akinek ehhez köze, "tisztsége" van) ha egyáltalán válaszra méltattok törlés és kitiltás helyett!

_________________
S13 380HP
D2racing
Ironclad
Initial Drifters


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.02.28 09:52:28 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 18:14:14
Hozzászólások: 2631
egy alátámasztó példa....

_________________
S13 380HP
D2racing
Ironclad
Initial Drifters


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.02.28 11:42:00 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
nyugi Tücsi, szeretünk.

de egy dolog amit olvastam, hogy miattunk (sőt én miattam is, mint emlegetett) nem lesz MB? Miér'? nem lesz? nem lesz aki megcsinálja?

mit kellene szégyelni? váháááhááá, mit Tücsi? :lol: :lol:

Viszont lesz RCOR kupa! Ott szokás szerint jól érezheted majd magad, mint sok-sok éve mindig, mindenki!

a video meg áhh. ezek a problémák nem ez a szardobálás.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.02.28 12:47:09 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 18:14:14
Hozzászólások: 2631
Csacsi írta:
de egy dolog amit olvastam, hogy miattunk (sőt én miattam is, mint emlegetett) nem lesz MB? Miér'? nem lesz? nem lesz aki megcsinálja?


Nem lenne aki megcsinálja? ...nézz fel az rcauto.hu-ra....

Nevezetesen a tavalyi 4. futam miatt. Amikor ti (az RCOR) kitaláltátok hogy ti rendezitek meg a 4ik futamot. Ezen engem konkrétan nem is zavart volna. De ez ugy tudom egyeztés nélkül és 1 héttel a futam előtt bejelentve került megrendezésre, ami szabálytalan.
De mivel az az egyesület akik eredetileg (korábbi megeggyezés alapján) megrendézték volna a futamot (GrimRC) pályája alkalmatlan volt a futam bonyolítására, átlett helyezve ( időben (!!!) - bejelentve, szabályzat szerint) szintén megrendezte a 4.ik futamot így 2 4.ik futam került megrendézésre, aminek az eredménye az lett h ketté választódott a társaság (kb 50:50 arányban).

Engem ez sem érdekelne, mert tudom h én a szabályosan bejelentett futamon indultam, de az h emiatt az MMSZ behívta a 2 egyesület 1-1 tagját
hogy megegyezzenek h meik lesz érvényesítve és nem sikerült megeggyezniük így nincs tavalyi éveseredmény.
Valamien okból kifolyólag (lehet h az esetleges per miatt) az MMSZ ugy tünik h nem kíván idén Offroad magyar bajnokságot indítatni. - bár nem értem h miért kell ehez az MMSZ -- nem kakasodásból, csak puszta tudatlanságból.

_________________
S13 380HP
D2racing
Ironclad
Initial Drifters


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.02.28 13:53:07 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Tücsök, nagyon ügyes húzás volt, jól kifundáltátok. Ez jellemző az egész társaságra, amit most itt képviselsz. Az, hogy egy ilyen videótól eljutunk oda, hogy az RCOR miatt nincs 2009-ben MB, ez elég komoly. De hát ez volt a cél... indítani egy vitát, amiből aztán áttérünk arra, aminek szíved szerint nyitottál volna egy egyész topikot. De hát azt tudod, hogy töröltük volna, ezért kellett így hátulról, sumákosan megközelíteni a dolgot. Megint csak azt tudom mondani, hogy jellemző... Magyarázkodhatsz itt, hogy nem azért írsz ebbe a fórumba, hogy kötözködj és ellentétet generálj, de hát mégis csak... Annak az igazságtartalmát, amit írsz, többen tudják, de nem mindenki. Jobb lenne, ha nem itt adnál nagy publicitást a hazugságaitoknak. Gondolom nem kell ide beidéznem azt a hozzászólást Horváth Zsolttól, amiben leírta (biztos te is olvastad), hogy az apaji futam lesz (akkor még jövőidőben kellett róla beszélni) a hivatalos futam, hiszen nem az RCOR döntötte el, hogy így legyen, hanem az akkor hivatalos szakbizottság. Azt, hogy az MMSZ a saját döntését megváltoztatta, gondolom már nem kell minősítenem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.03.01 18:25:11 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Kedves Tücsi!
Kérted ne PÜ.-ben válaszoljak, hanem nyilvánosban. Megteszem, pedig úgy gondolom semmi szükség rá, mert úgy sem hiszel nekem(ünk). Az időt meg piszkosul sajnálom arra, hogy az alaptalan és hazug vádaskodásodra válaszolgassak. Tudod, ha valamit állítasz, azt illik alátámasztani tényekkel, ezek írásodból hiányoznak.

Tucsok írta:
2.: Szerinted azok után h az RCOR miatt valószinűleg nem lesz idén Offroad MB szerinted mennyire érdekel? Biztos te vagy abban h nekem kéne szégelnem magam? Ezt most nem neked konkrétan írom, hanem az RCOR azon tagjainak akik miatt ez van.

Nem tudom ezt honnan veszed, javaslom fáradj be az MMSZ-hez és kérdezd meg, hogy ki miatt nincs tavalyi végeredmény és miért nincs még az idei MB kiírva? Meg fogsz lepődni, mert nem a mi nevüket fogod hallani. Magyarázatot nem fűzök hozzá mert úgy sem hiszel nekem. De azért csatolok ide egy olyan MMSZ állásfoglalást, mely már tavaly az MB előtt is nyilvánosságot látott. Remélem az értelmezése menni fog.
rcdragon írta:
Tisztelt Sporttársak!

1, Többen megkeresték a Szövetséget, hogy a szóbanforgó helyszínek közül melyik az igazi?
Mint korábban, most is azt tudom megerősíteni, hogy a klubok által delegált Off-road Szakbizottság feladata a MB sorozat koordinálása / beleértve a helyszíneket és az összesítést is/.
A szakbizottság vezetője publikálta az általuk meghozott döntést, miszerint az MB 4. forulója Apajon kerül megrendezésre. A szövetség ezt, mint az általatok delegált szervezet döntését tudomásul vette.

2, Az alábbi szövegrészt:

"A saját magatok által elfogadott szabályzat alapján hozza többségi döntéseit, amelyeket pillanatnyilag nincs módja a szövetségnek felülvizsgálni. "

többen idézték, de félreértették a jelentését /valószínüleg mert kimaradtak a szakbizottság alakulásának folyamatából! Így engedjétek meg, hogy kiegészítsem...
A fent emlitett szabályzat, az offroad szakbizottság alakításásra és a szavazások menetére, a szavazati arányok megállapításásra vonatkozik. Ebben rögzítették a klubok képviselői és a tavalyi MB első helyezettek a szavazati pontokat.

Amit erről tudni érdemes:
- A tavalyi bajnokságból a 20 résztvevő tagszervezetnek és a 3 első helyezetnek van szavazati joga - általában ebből 8 klub és 1-2 bajnok foglal állást, vagy vesz részt /truggy, monster/
- Az idei bajnokságban elsőként induló tagszervezetnek is van szavazati joga
- A tagszervezetek súlyozásánál az MB-n előző évben indult klubtagok számítanak. Az idei új klubok alappontszámmal szavaznak.

3, visszakanyarodva az első ponthoz: A hozzánk eljuttatott szavazati eredményeket megvizsgálva látszik, hogy egy klub vagy bajnok önmagában nem volt a mérleg nyelve. Ha legtöbb szavazattal rendelkező klubbot nem vesszük figyelembe, akkor is ez lenne a szavazás végeredménye.

A Szövetség nevében remélem, hogy mindenki már a versenyre való felkészüléssel van elfoglalva!

További eredményes versenyzést kívánok mindenkinek!

Horváth Zsolt
MMSZ
"RC car Racing is FUN"


Azt se felejtsd el, hogy miután az első kiírás szerinti rendező képtelen volt teljesíteni vállalt kötelezettségeit, ezért a vállalt rendezését elvesztette.
Debrecenre az MB 4. fordulóját az MMSZ sohasem írta ki.
A kiírás a Grim rendezésében a Grim budapesti pályájára volt érvényes. Ez nem is lett visszavonva addig, míg a Grim nem jelezte, hogy a vállalt helyszínen nem tudja megrendezni a versenyt. Helyszín cserére kérelem sem a szakbizottsághoz sem a az MMSZ-hez nem érkezett, holott a szakbizottság erre többször is felszólította az Egyesületet, hogy kérje a helyszíncserét, hogy azt a szakbizottság jóvá hagyhassa.
Tehát Debrecenbe az MMSZ sosem hirdette meg a 2009-es Off-Road MB 4. fordulóját. A jelenleg érvényben lévő törvények/szabályok nem adnak lehetőséget másnak MB futamot kiírni.

A dolog pikantériája még az is, hogy jómagam készpénzbeli segítséget kívántam nyújtani a Grim-nek a pályája rendbetételére, melyet W T . elutasított. Márkus Attila pedig egy csapat RCOR-es munkáskezet verbuvált össze, hogy a Grim pályát rendbe hozzák, mondanom sem kell, hogy WT ezt is elutasította.


Én nem akarok bűnbakot vagy felelőst keresni, a ti dolgotok, hogy mivel érdemlitek ki tagságtok elismerését. Járj utána magad a történteknek, és kérjél elnézést tőlünk, mert hazugságokkal és valótlan állításokkal teszel felelőssé egy olyan egyesületet az MB meghisúlásával kapcsolatban melynek semmi köze hozzá.
Még annyit, hogy a tavalyi sűrű évben a plusz egy rendezés annyira hiányzott nekünk, mint púp a hátunkra. Nekünk nincs szükségünk arra, hogy az MB népszerűsége mögé bújva rendezzük évi egyetlen eseményünket, mert így arra biztosítva lennének a látogatók. Volt éppen elég munkánk és rendezvényünk, ettől nem lett Egyesületünk se több se kevesebb.

Tucsok írta:
Ha esetleg szokásotokhoz híven törlitek ezt az üzenetet csak engem igazoltok.......
Azzal h kitiltotok még mindig magatok ellen beszéltek hisz a kiírást ti magatok írtátok ki, nem én és a topikit is te nyitottad, aki általában az ieneket törli
Szívtelennek nevezel? ne használd fel ezt a videót, v embert h magadat védd!!
és ne PÜben válaszolj ( és bárki akinek ehhez köze, "tisztsége" van) ha egyáltalán válaszra méltattok törlés és kitiltás helyett!

Röviden: szerinted nekünk csak rossz szokásaink vannak. Nem baj ha így gondolod, viszont mi tudjuk, hogy nagyon sok modellező örül annak
• hogy nálunk működő fórum van
• hogy mi nem csak hirdetünk kupasorozatot és versenyeket, hanem meg is tartjuk, méghozzá az idei évben immáron ötödik alkalommal (van, aki ezt elmúlt négy évben szintén hirdetett kupasorozatot, viszont végeredménye még egynek sem található a mai napig sehol)
• hogy mi a pályahasználati díjat nem csak beszedjük, hanem biztosítjuk is a pályahasználat lehetőségét.
• hogy bemutatókkal és nyílt napokkal népszerűsítsük a sportágat ( tavaly az Off-road show-n pénzt és energiát nem sajnálva a saját autóinkkal és saját költségünkön, három napon keresztül számtalan gyerkőcnek és felnőttnek adtunk lehetőséget hogy kipróbálhassa ennek a sportágnak az örömet.

Nos Tücsi szerinted ez az Egysület és ez a néhány ember árt a sportágnak, ellenben az általad oly magasra értékelt oldal tevékenysége a követendő. Úgy gondolom az értékrendeddel súlyos gondok vannak.
Elég szomorú, hogy ami jó az szerinted csak úgy van ( soha nem kellet érte megdolgoznunk ) viszont ami rossz azért csak mi vagyunk a felelősek.
Tucsok írta:
Szívtelennek nevezel? ne használd fel ezt a videót, v embert h magadat védd!!
és ne PÜben válaszolj ( és bárki akinek ehhez köze, "tisztsége" van) ha egyáltalán válaszra méltattok törlés és kitiltás helyett!

A végére pedig: ebből a topicból Te csináltál veszekedős rágalmazós hisztériát. Javaslom, legközelebb jobban gondold át írnivalód tartalmát mielőtt billentyűzetet ragadsz. Válaszra méltattalak ,viszont a kitiltás lehetőségével élni fogok, amennyiben nem kérsz nyilvánosan elnézést a rágalmakért, amit írtál. Elfogadom, ha azt állítod hogy félre lettél tájékoztatva, de azt nem fogadom el ha továbbra is pocskondiázod azt a néhány embert aki pénzt energiát és szabadidőt nem sajnál arra, hogy sok embernek örömet okozzon tevékenységével.

Hibáink vannak és lesznek is, hiszen aki tesz valamit az hibázhat is, de kérem aki semmit nem tesz ezért a sportért az legalább hallgasson és ne rombolja tömegek szórakozását hobby-ját.

(ennyi idő alatt akár egy cikket is írhattam volna, melynek remélhetőleg sokan hasznát vehették volna)

Üdvözlettel:
F_Gyuri


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.03.01 19:12:32 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 18:14:14
Hozzászólások: 2631
Örülök annak h nyíltan válaszolsz!

Miután zárolva lett a topik PÜben (irónikus) reagáltam Godzilla kommentjére. Mint h ott is leírtam, leírom itt is: Engem ne azonosítsatok Thomassal, sem a GrimRCvel.

1. Az amiért engem ez ennyire felhuzott nagyon egyszerü és személyes indoku: ha nincs MB esélyem nincs EBre jutni ( a valós esélyeket ne firtassuk), amit alapvetően nem bánnék, DE: én Angliába szeretnék egyetemre járni, mert az én szakomban nincs értelmes oktatásirendszer (erről se nyissunk vitát). Na most angol egyetemekre EB-s versenyzőnek a felvételi esélye kb 90%, egy jó EB eredménnyel és érettségivel még ösztöndíjjas is lehet.
Így már érted a haragomat?Te hogy éreznéd magad ha esetleg fordított helyzetben a Te fiaddal történne ez? Nem lennél idegbeteg?

2. Ha nem pályáztátok meg a 4.ik futamot miért kaptátok ti?
Én úgy tudom h a helyszinváltozás a GrimRC által 3 héttel a futam előtt lett be lett jelentve. Amíg az Ti szervezésetekben 1 hétell a futam előtt. Úgy tudom a szabályzat szerint 2 héttel a futam előtt be kell jelenteni.

3.A te állításod szerint a GrimRC nem jelentette be, tegyük fel így van, vagy szabálytalanul tette. De nektek is szabálytalanul lett átadva a futam ebben az esetben lekellett volna fújni a 4.ik futamot, v esőnapot kiálltani, de nem. Persze úgy tudom ez nem a ti hatáskörötök, bár h kinek mekkora befolyása van szakbizottságon azt nem tudom.
Ha tudták h szabálytalanul veszitek át az időpontot miért vállaltátok be ha am. sem esett jól?

De ez mind mind1 -> mert nem lesz idén MB. És ezért én több mint valószinű h emberesen sz**ni fogom a fa**t!

Kérjek elnézést? ezért?ezt komolyan gondolod?
A szememben az RCOR mint már írtam nagy volt! Ezzel az egy húzással olyan mélyre csúsztatok a szememben h azt elképzelni nem tudod.
És nem csak személy okokból, hanem etikailag is!

Esetleg megköszönöm ha kiegyezésre kerül sor és mégis lesz magyar bajnokság.Amire sok esélyt nem látok.

_________________
S13 380HP
D2racing
Ironclad
Initial Drifters


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.03.01 20:37:24 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Tücsök neked hiába írtam, te továbbra is alaptalanul minket vádolsz.
Még egyszer leírom menj be az MMSZ-be és kérdezd meg, hogy ki miatt nincs eredménye a tavalyi versenynek, és ki miatt nincs kiírva az idei MB.
Egyébként is ha minden rendben ment volna akkor sem lennél jogosult EB szereplésre. Az egyik összesítésben 17. a másikban 29. helyezést értél el.

Idézek a szabályzatból:

1.1.6 Részvétel Európa és világbajnokságon
a) Adott év első 5 helyezettje jogosult a következő év Európa vagy világbajnoki futamain indulni az
MMSZ jóváhagyásával.
b) A helyezettek az első helytől hátrafelé haladva kaphatnak indulási jogot a Magyarország számára a
novemberi EFRA AGM-en meghatározott helyek erejéig. A jobb helyezésű versenyző lemondhat az
indulási jogáról, ekkor az utána következők kaphatnak jogot maximum az ötödik helyezettig.


Kérd számon a tavalyi futamot azon aki vállalásával ellentétben nem tartotta meg ott és akkor azt, amire saját kérésére megbízást kapott.

Mi a törlés után , kiadott szakbizottságí kérésre vállaltuk fel, más klub is felvállalhatta volna , rajtunk kívül senki sem tette.

Az meg, hogy minket teszel felelőssé az ösztöndíjad miatt elég szánalmas, mi sosem vállaltuk fel, hogy téged külföldi iskolába fogunk juttatni. Ezért neked kell megdolgozni.

Azt meg, továbbra is minket pocskondiázz nem engedem, ezért a mai naptól ki vagy tiltva fórumunkról, amit művelsz annak itt semmi helye.

F_Gyuri


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 13 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség