Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.05.03 17:21:15

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 962 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 49  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.05.24 21:05:51 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2010.05.05 19:36:07
Hozzászólások: 33
Szia!
Semmi olyan célom, hogy ne tartsam be a fórum házirendjét.
A Magyar Offroad Szakbizottság Elnökétől és az RCOR egyik alapítójától pedig elnézést kérek, ha durva voltam!
Viszont azért mert ő az aki, nem feltétlenül van rá szükségem, hogy szabadidőmben kioktasson. Ha tényleg olyan komoly ember, mint amilyennek a beosztása által tudhatjuk, akkor megértette, hogy szórakozni járnék ide és nem azért hogy valaki mindig ráncba szedjen, mikor nem is követek el semmi kihívót. Az ilyen dolgokra szerintem bárkinek megfelelhet mondjuk a munkahelye. Ha olyan hangulatot akarok magamnak, kihúzom a gyufát a főnökömnél és majd az tolerálja nekem fejre koppintással. Ha pihenni akarok, néha feljövök a fórumra és csevegek ha engeditek.
Ha ez így neked és a Magyar Offroad Szakbizottság Elnökének és az RCOR egyik alapítójának nem felel meg, akkor kérlek téged, hogy hányd-vesd meg vele és közösen töröljétek a regisztrációmat még ezen a héten!
Ha viszont mégis szivesen látott vendégként könyveltek el, akkor ne cseszegessetek és én észrevétlenül el fórumozgatok a kis helyesírási hibáimmal együtt, másokat nem megbántva.
Köszönettel: honda130


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.05.24 21:51:54 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2010.01.24 17:08:12
Hozzászólások: 381
honda130

Szerintem Tök mindegy ki és mit ír, Te úgyis valami japán motyót fogsz venni - még ha százan is írják le neked, hogy szinte mindegyik gép Kínában, jobb esetben Taiwan-on készül ;)

Esélytelen az a próbálkozásod, hogy objektív véleményt kapj márkákról csak itt a fórumon kérdezgetve. Rosszat itt nem nagyon fogsz hallani. Ha jól látom erre itt mindenki nagyon ügyel - márpedig csak pozitív vélemények alapján nem lehet dönteni szerintem.
Ha valóban szeretnél tapasztalatokat gyűjteni, akkor ki kell menni egyszer-egyszer egy-egy csapattal és megnézni/meghallgatni az embereket élőben.
Járt velünk egy kis srác csapatni - egy itt orrba-szájba dicsért márkával. Természetesen itt a fórumon sehol senki nem szellőztette, hogy a géppel sok esetben 20 percet sem tudott játszani, mert folyamatosan szétesett az első futóműve.
Aztán most az eladó topikban megtalálod a járgányt minden kiegészítővel - másik néhány márkatársával együtt...
Aki a gatyáját ráköltötte egy autóra, az nem fogja itt kiteregetni a szennyest - főleg, ha azt még el is akarja adni. Ráadásul az emberek nagy részének nincs is igazi tapasztalata különböző márkákkal, csak hallomásokra alapozza a véleményét. Ami pedig elég szubjektív.
Akinek több márkával és típussal van tapasztalata, az meg nagyon megfontolja, hogy mit mondjon, hiszen elképzelhető, hogy az adott márka forgalmazója bennfentes modellező. A nagy öregekkel meg nem ajánlott összerúgni a port :twisted:

Én is sokat tudnék mesélni a "szuper" autómról, de nem teszem - legalábbis is nem itt. Ha kijössz hétvégén megmutatom és elmondom mi nem jó rajta - és miért nem ajánlom.

Csak abba gondolj bele, hogy a sokat emlegetett honda fórumon ki fikázna le egy isteni 1.4-es optikai tuningolt Civic-et? Holott tudjuk, hogy egy egérfing, még akkor is ha sportkipufogó van rajta :lol:
Ha most én oda bemennék és azt kérdezném milyen kocsit vegyek, senki nem ajánlana BMW-t...

Szóval ha valóban tapasztalatot akarsz gyűjteni - és nem csak a népet bőszíteni - akkor azt inkább személyesen tegyed. Egy-két óra alatt több infót (pozitívat és negatívat) tudsz összeszedni, mint itt a különböző topikokban való kérdezgetéssel. (a hétvégén kijössz hozzánk kb. 5 különböző márkát, modellt nézhetsz meg - teljesen objektív véleményekkel. Hidd el nem fogok rádtukmálni semmit, az én motyóm amúgy sem japán :))
És közben nem uszítod magadra a nagy öregeket sem - ez sem hátrány! ;) - mert szigor az itt van keményen, amint láthatod - még a klubszobában is :lol:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.05.24 23:04:59 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.18 12:08:30
Hozzászólások: 992
Tartózkodási hely: Bp XI. ker
Hogy építő jellegű hszem is legyen, én Traxxast ajánlok.... Kezdésnek elektromost.... Bármelyiket az aláírásomból, plusz szívesen segítek ha kérdésed van, nem csak rendet tenni írok be ide. :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.05.24 23:37:17 
Offline
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.24 08:02:05
Hozzászólások: 479
Tartózkodási hely: Budapest
Üdv Honda 130!

Érthető a kíváncsiságod, hiszen nem ismered a modelleket, igyekszel "jól" választani.
Azt azonban vedd figyelembe, hogy avatatlan kezekben egyik modell sem fog megfelelően működni...
Tehát a gyakorlati tapasztalatot neked is meg kell szerezned, ami bizony időigényes a nehezen összegyűjthető információk miatt.
Könyvből nem lehet megtanulni biciklizni!
A fórumokon a hozzászólások száma sem mindíg arányos a hozzá tartozó tudással, ez is meg fogja nehezíteni a dolgod.
Pár hónap alatt magadtól is megtanulhatod az alapokat, utána már Te is tudsz "remek" tanácsokat adni a most kezdőknek :)

Üdv: SYL

_________________
http://www.sgmodell.hu
http://www.sylmax.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.05.25 07:07:01 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Kedves honda130!

Szerencsésnek érzem magam, hogy ugyan csak virtuálisan, de találkoztam veled és kommunikálhatunk is.

A röpke három hét alatt mióta itt vagy, megtaláltad a fórum méregfogát. Rendszerhibákról beszélsz és tájékoztatsz róla, hogy TE ide azt írsz, amit akarsz és úgy, ahogy azt te jónak látod.

Ha egy icipicit is következetes vagy, akkor engedd meg, hogy én is azt írjak, amit akarok, és azt tegyem úgy, ahogy kedvem tartja.

Toleranciáról oktatsz, miközben a vélt kiváltságaidról szónokolsz.

Ez itt egy szakmai fórum, és hidd el nem lehet „bármit” és bárhogyan ide írogatni, még ha nagy kedvet és „jogot” is érzel hozzá.

Helyesírásból valóban nem könnyű hibátlant alkotni, de illene törekedni rá, ha már biztosítjuk neked, hogy sok-sok modellező olvashassa itt a véleményedet. Úgy gondolom, ez egy minimális tisztelet lenne modellező társaid felé.

További jó fórumozást kívánok, és ígérem, figyelni fogok tanácsaidra, tapasztalataidra. Ugyan nekem sem tetszik, hogy „rendre” vagyok utasítva és nem tehetem azt, amit csak akarok.

Üdvözlettel:

Fally György

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.05.25 07:26:13 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2010.05.13 12:42:41
Hozzászólások: 149
Tartózkodási hely: Dunakeszi
F_Gyuri írta:
[...]


Nem akarok én senkit se védeni, de a fórumtárs nem ír azt, amit akar. Regisztrációkor elfogadott egy szabályzatot, ami szerződéses formában rögzíti a jogait, lehetőségeit, és kötelezettségeit. Onnantól kezdve, hogy beikszelte az "elfogadom" mezőt, csak annyi joga van, amennyit a szabályzat enged. Ez a használat feltétele, ha nem tetszik, lehet menni hangyát hergelni... :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.05.25 08:36:42 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 12:17:08
Hozzászólások: 1728
Szimi írta:
Akinek több márkával és típussal van tapasztalata, az meg nagyon megfontolja, hogy mit mondjon, hiszen elképzelhető, hogy az adott márka forgalmazója bennfentes modellező. A nagy öregekkel meg nem ajánlott összerúgni a port :twisted:


Sajnos igazad van. Sok olyan véleményt hallottam ami teljesen megalapozatlan volt sőtt volt olyan is, hogy olyan beszélt akinek még nem is volt autója.
És sajnos abban is igazad van, hogy mármár rosszat nem lehet olvasni, azért már ügyelnek az emberkék mert voltak már nagy vitatkozások.

-> Honda130!
Sziminek igaza van, gyere ki egyszer és nézd meg ezeket a gépeket élőben. És akkor biztos elmondják a tulajok a jó és rossz tapasztalatokat.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Tisztelet a fórumos társakanak.
HozzászólásElküldve: 2010.05.25 10:52:44 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2010.05.05 19:36:07
Hozzászólások: 33
Tisztelettel megköszönöm azoknak az embereknek a véleményét, akik hozzám pizitívan áltak mindvégig! Köszönöm a segítő válaszokat és a szíves fogadtatást. Mint ahogy írtam annak köszönöm, akik szívesen fogadtak. Ha egy í-re nem tettem ki az ékezetet, azt nem sértésnek szántam.
Sajnos úgy látom, hogy itt csak a darázsfészekben kotorászok. Többen írták, hogy örömmel fogadnak, de a végén pont a törzsfőnök volt aki belémkötött feleslegesen. A korábbi hozzászólásaim olvasgatva láthatjátok, hogy nem veszekedni jöttem ide és nem is tűröm, hogy belerángassanak. Remélem máskor más időben jobb körülmények között találkozunk majd és nagyobb barátságot köthetünk. Sajnos pillanatnyilag a nagyfőnöknek azt az elképzelésemet is sikerült megingatnia, hogy valaha tényleg vegyek magamnak egy truggy modellt. Remélem legalább ez az érzés idővel el fog múlni.

Sziasztok!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.05.25 11:05:01 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2010.05.05 19:36:07
Hozzászólások: 33
F_Gyuri írta:
Kedves honda130!

Szerencsésnek érzem magam, hogy ugyan csak virtuálisan, de találkoztam veled és kommunikálhatunk is.

A röpke három hét alatt mióta itt vagy, megtaláltad a fórum méregfogát. Rendszerhibákról beszélsz és tájékoztatsz róla, hogy TE ide azt írsz, amit akarsz és úgy, ahogy azt te jónak látod.

Ha egy icipicit is következetes vagy, akkor engedd meg, hogy én is azt írjak, amit akarok, és azt tegyem úgy, ahogy kedvem tartja.

Toleranciáról oktatsz, miközben a vélt kiváltságaidról szónokolsz.

Ez itt egy szakmai fórum, és hidd el nem lehet „bármit” és bárhogyan ide írogatni, még ha nagy kedvet és „jogot” is érzel hozzá.

Helyesírásból valóban nem könnyű hibátlant alkotni, de illene törekedni rá, ha már biztosítjuk neked, hogy sok-sok modellező olvashassa itt a véleményedet. Úgy gondolom, ez egy minimális tisztelet lenne modellező társaid felé.

További jó fórumozást kívánok, és ígérem, figyelni fogok tanácsaidra, tapasztalataidra. Ugyan nekem sem tetszik, hogy „rendre” vagyok utasítva és nem tehetem azt, amit csak akarok.

Üdvözlettel:

Fally György


Tisztelt Fally György!

Nekem semmiféle szándékom nem volt arra, hogy önt megsértsem! Az üzeneteim egyáltalán nem a személye ellen szólnak, hanem a számomra negatív hozzászólásai ellen. Nem kívánom ismételni magam, olvashatta, hogy miért jövök ide. Nem veszekedni, főleg önnel nem.
A továbbiakban nekem nem célom folytatni a veszekedést, annak pedig nem látom esélyét, hogy megtaláljuk a hangnemet. A fórum amúgy sem túl rózsás hangulatát nem szeretném tovább rombolni és megvallom őszintén, kisiskolában sem szeretném magam érezni egy-egy elírás miatt.

A fent írt okok miatt maximális tisztelettel megkérem önt, hogy a mielőbbi kizárásom érdekében intézkedjen!

Tisztelettel:
Honda130


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.05.25 11:11:18 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.19 19:26:28
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: Vas, Kemenessömjén
Szia honda130!

Ne haragudj, de Te nagyon el vagy tévedve! Az a tipikus lusta ember vagy aki nem hajlandó használni a keresőt mielőtt kérdez és amikor ezt valaki közli veled, akkor fel vagy háborodva.
Nézz körül a webshopokba, gyártók honlapján stb.! Nézz ki magadnak egy vagy több autót ami megfelelőnek tűnik és keress rá itt a fórumon! Nagy valószínűséggel találsz a témába vágó topikot. Olvasd végig és döntsd el, hogy kell vagy nem, vagy ha több autó közül akarsz választani, akkor döntsd el melyik a neked leg megfelelőbb!
Azt mondtad még nincs autód, de gyűjtögeted az árát. Ha nem sürgős a vétel, akkor van időd olvasni! Közben rá fogsz jönni, hogy van rengeteg infó, csak keresni kell!

_________________
Üdv: Ákos
+36306072237
Dragon-Photo
Fotóblog


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.05.25 11:56:49 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 12:17:08
Hozzászólások: 1728
Dragon22!
Nem olvastad amit először írt?
Keresett autókat, nézegette a gyártók honlapját de tapasztalatokat ott nem írtnak (megbízhatóság, minőség, alaktrész ellátottság...stb). Ebben kérte a fórumozók segítségét!

Komolyan mondom, hogy nem értelek titeket! Mármint azokat akik egy kezdőt piszkálnak! Most jobb, hogy ki lett okítva egy felnőtt ember, hogy hogy írjon, meg hogy ki a Góré? Aki ilyen hülyeségbe beleköt mint a helyesírás az meg is érdemli, hogy lereagálják a fölösleges piszkálódását. Tudom mi egy moderátor feladata mert van olyan közösségi oldal ahol én is moderátor vagyok. Soha senkit nem piszkáltam, hogy hogyan ír (ha olvasható és nem zagyvaság).
Elég régóta itt vagyok és tudom rengeteg vita volt már a helyesírásról, rendre mind1iknek ugyan az lett a vége. Nem hiszem, hogy egy kezdőt így kéne fogadni! Emlékszem még milyen volt az ez elötti Ősfórum: soha nem volt vita (legalább is ilyen hülyeségekről) és türelemmel, megértéssel fogadtuk a kezdőket.
Mindenki volt kezdő. Egy egész fórumot ahol már 6 éve gyűlik az információ átolvasni nem lehet. a kereső valóban segít de eléggé össze vissza vannak a dolgok. de ez természetes hiszen egy ekkora ilyen sok topikból álló fórumot nem lehet éjjel-nappal moderálni mert azért a modiknak is pihenni kell.
Egy kis megértést kérnék azoktól akik lehordták szegény kezdőt.

Honda130! Ez ne vegye el a kedved a modellezéstől mert akkor nagyon sokat fogsz veszíteni (nem pénzre gondolok)! Gyere ki a pályára ott nyugodtan lehet kérdezni, megnézni a gépeket és nagyon jó hangulat van kint.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.05.25 12:00:35 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2010.05.13 12:42:41
Hozzászólások: 149
Tartózkodási hely: Dunakeszi
Dragon22 írta:
[...]


Pontosan. Aztán ha megvan a kellő tudásanyag, és kikristályosodott, hogy mit is szeretne a fórumtárs, vagy nézelődik itt a használtpiacon, vagy -ha nem sürgős- vár szeptemberig, mikor is a BNV keretein belül lesz a MoJaHo, ahol vadiúj gépeket vehet magának leakciózva.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.05.25 13:15:42 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2007.06.11 17:13:49
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Szolnok
Sziasztok.
Érdeklődnék,hogy használt-e már valaki hajtóműolajat légszűrő olajozására?
Azért kérdezném,mert édesapám hétvégén azt tett a rotációs kapa légszűrőjére,ami dettó olyan szivacs mint az rc-ben.
És a másik kérdés:
Benzinben lehet-e mosni a légszűrőt,illetve hatásosabb-e mint a víz+szappan kombináció?Jobban oldja-e az olajat?

Üdv: Zoli

_________________
-Maverick Strada TC Hobbywing Ezrun 9T Combo
-Carson Specter alu tuningos
-GM TC4 PRO2000
-Zosy kolléga által készített modellhajó
-Futaba 2PL 2.4G


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.05.25 13:21:25 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
honda130

A fórumról nem zárlak ki, mert nem adtál rá okot. Ha nem akarsz jönni, hát ne gyere.

Dodge!

Évről évre előveszed a kiokító énedet. Már milliószor megbeszéltük, ez nem chat oldal. Ott valóban lehet bármit írni, hisz egy idő után az enyészeté lesz.

Pont te írod, hogy milyen nehéz eligazodni a topikok közt. Nos, ez szigorú moderálás nélkül még nehezebb lenne.

A kis helyesírási hibák miatt soha senki nem lett figyelmeztetve. honda130 írása nem ebbe a kategóriába tartozott.
Továbbra is tartom, hogy tisztelje meg társait azzal, hogy egy picit több figyelmet fordítson írnivalója megfogalmazására.

Ha ezt olyan nehéz megtennie, akkor nem tudom, mi alapján van bármilyen elvárása itt bárkivel szemben.

Ne feledjétek, nem az a cél, hogy mindenkinek megfeleljünk, hanem az, hogy a meghatározó többségnek feleljünk meg.

Üdv:

Gyuri

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.05.25 13:22:23 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.19 19:26:28
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: Vas, Kemenessömjén
zoli_100 írta:
...


Szia Zoli!

Benzinben éppenséggel lehet mosni, az olajat biztosan jobban oldja, de könnyen meglehet, hogy a légszűrőszivacsot is megkezdi. Az, hogy a hajtómőolaj mennyire jó azt majd a nálam tapasztaltabak megmondják. Én ezt használom: http://shop.modell.hu/product_info.php? ... s_id=25364
Igaz nem olcsó, de egy tisztításnál elég a légszűrőre 4 csepp, így elég sokáig kitart.

_________________
Üdv: Ákos
+36306072237
Dragon-Photo
Fotóblog


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.05.25 13:25:34 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.19 19:26:28
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: Vas, Kemenessömjén
Az még kimaradt, hogy én max egyszer szoktam kimosni a szivacsot. első mosásnál még viszonylag jól ki lehet monsi, aztán utánna ha elkoszolódik akkor csere egy újra. Ez a Mugen légszűrőolaj nem nagyon szeret kijönni belőle, de hogy a koszt sem engedi át az is boztos.

_________________
Üdv: Ákos
+36306072237
Dragon-Photo
Fotóblog


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.05.25 13:27:39 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
A légszűrő olaj lényege, hogy ragad. A hajtómű olaj nem erről híres.

üdv:

Gyuri

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.05.25 13:37:46 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2010.05.13 12:42:41
Hozzászólások: 149
Tartózkodási hely: Dunakeszi
Dragon22 írta:
Az még kimaradt, hogy én max egyszer szoktam kimosni a szivacsot. első mosásnál még viszonylag jól ki lehet monsi, aztán utánna ha elkoszolódik akkor csere egy újra. Ez a Mugen légszűrőolaj nem nagyon szeret kijönni belőle, de hogy a koszt sem engedi át az is boztos.


Légszűrőolajat (pont ilyen van nálam is) petróleumos mosóval lehet játszi könnyedséggel kimosni. A port/piszkot/homokot meg már a víz+szappan kombó is kihozza. Aztán lehet újraolajozni a szivacsot.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.05.25 13:43:31 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2010.04.19 19:26:28
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: Vas, Kemenessömjén
TESCO-Zsömle írta:
Légszűrőolajat (pont ilyen van nálam is) petróleumos mosóval lehet játszi könnyedséggel kimosni....


Szia!

Erre gondolsz: http://shop.modell.hu/product_info.php? ... s_id=54149 ?
Ilyet rendeltem nemrég, már meg is jött, de még nem volt alkalmam használni. Ha ma jó idő lesz meló után, akkor valószínűleg szükségem lesz rá. 8)

_________________
Üdv: Ákos
+36306072237
Dragon-Photo
Fotóblog


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.05.25 14:35:32 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 12:17:08
Hozzászólások: 1728
F_Gyuri írta:
Évről évre előveszed a kiokító énedet. Már milliószor megbeszéltük, ez nem chat oldal. Ott valóban lehet bármit írni, hisz egy idő után az enyészeté lesz.

Pont te írod, hogy milyen nehéz eligazodni a topikok közt. Nos, ez szigorú moderálás nélkül még nehezebb lenne.
Gyuri


Ha valaki felhívja valamire a figyelmet (ez esetben, hogy nem kéne piszkálni egy kezdőt mert az a cél, hogy egyre többen legyünk nem pedig az hogy elüldözzük őket) az már rögtön kioktatás? Eszemben sincs Téged kioktatni! Csupán értetlenül kérdeztem, hogy minek piszkálni egy kezdőt, holott azon dolgozol Te is (gondolom), hogy megszerettesd az emberekkel a modellezést nem pedig azért, hogy elriaszd.

Most egy kezdő szemszögéből írtam amit írtam! Ezért kezdtem úgy hogy "mindenki volt kezdő". Nekem nem okoz gondot eligazodni hisz amióta létezik a fórum folyamatosan olvasom így tudom, hogy mi hol van. Egy kicsit a kezdők fejével is kéne gondolkozni!
Ha ellátogatsz egy nagy fórumra ahol még soha nem voltál, akkor Te is meg lennél illetődve az elején (egy kicsit) és biztos kérdeznél olyat amit már 100-szor kitárgyaltak a többiek.

peace ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 962 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 49  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség