Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.05.09 17:15:34

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: ha nem 100%os kormány szervó
HozzászólásElküldve: 2004.03.17 19:36:31 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 18:14:14
Hozzászólások: 2631
Egyik nap kimegyek a fogaskerekűhöz haverokhoz,akik megkértek hogy vigyem ki a durát....mondom ok,kimegyek beröfizem megyek vele néhány kört aztán gondoltam,ok akkor mutassunk nekik egy lépcsugrást,ugyebár hogy nincs egyes fogaskerekem így kettesben mentem rá lépcső"letörésre" egyszer csak azt veszem észre hogy nem tudok jobbra fordulni,de mire felfogtam a kis fürge Dura már telibe kapott egy korlátoszlopot a lépcső mellett és lerepült a lépcsőn!!!!!következmények:
törött Bulkhead,tankon egy centis repedés,az a cső ami kijön a motorból és a rezóba megy,annak a szélét szét fuck ta a rezó,mert amikor a kitört a lengőkar a Bulkheadből,akkor hátra nyomta a rezót,ami betörte a tankot,és ami eltörte azt a csövet ami a motorba megy...
OK: azért nem vettem észre hopgy a kormány mű nem teljesen 100% kos,mert amikor mentem vele néhány kört,akkor csak balra kanyarodtam és nem jobbra(!!!!!) ,most már össze van rakva ,már csak ki kell deríteni hogy miért nem megy...

_________________
S13 380HP
D2racing
Ironclad
Initial Drifters


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: ha nem 100%os kormány szervó
HozzászólásElküldve: 2004.03.17 19:42:07 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
Megkerdeznem toled Tucsok, minek neked modell? De most komolyan.

Ha gondolod, beroffentem a vasakat, huzok egy teligazt a tetoablakbol, aztan visszaulok ide, es leirom, hogy egy marék fos maradt az autobol.

ja es ugy kezdem a hozzaszolast, hogy Kepzeljetek...

a topik cime meg az lenne: Ha nem 100%os a tulaj..

:ongyilkos


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.03.17 20:15:18 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 12:17:08
Hozzászólások: 1728
Tucsok írta:
b..ki,nem vettem észre hogy nem tudok jobbra kanyarodni,nem számoltam vele,mert délelőtt tökéletesen működött!!!
ez rohadtul nem olyan mint ha a háztetőre raktam volna,mert ott elektromossal már ugrattam ott és semmi baja nem lett...mert volt kormányzás!!!
u.i.:ez szombat délután volt amikor a frontflip által szívrohamot kapott a dura vevő,és délután a HPI-it raktam be!


Szia Tücsök!
Figyelj csak! Az hogy "nem vettem észre, hogy rossz a szervóm" az egy kifogás! Szerintem bánj egy kicsit óvatosabban azzal a szegény géppel! Bár ez nem rám tartozik....DE NAGYON ROSSZ OLVASNI, hogy hogyan megy tönkre a Dura! Az elektromos autód nagyon szuper, bírja az ütéseket..stb de a robbanós nem annyira! amikor ott voltam Nálad láttam, hogy nyúzod a gépet...mert hisz erre való de csak mértéklletesen!

Üdv: Dodge

U.I.: Ez csak tanács volt részemről nem pedig papolás! :ordog


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség