Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.05.03 20:55:55

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: X1cr
HozzászólásElküldve: 2006.11.14 19:44:50 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2006.06.14 06:22:04
Hozzászólások: 51
Tartózkodási hely: Baja
sajnos a hétvégén nekem is elszabadult a gépem és elég szerencsétlenül beékelődött egy kapu alá az első lengéscsillapítótornyok ugy az egybe letörtek és a lengéscsillapítószárak se úszták meg egyenesen sajna
képet ha érdekel tudok felrakni
wasárnap 4 órámba telt de egy vaslemezből tökéletes első tornyot kreáltam aminek nagyon örültem, a szárakat kegyenesítettem de ami a legnagyobb gond volt az hogy a lengéscsillapítót érte az ütés és a belső fala puklis lett ezt tökéletesen nem tuttam megoldani (valamennyire kikalapáltam) de végülis összeszerelés után el se érte az a pontot ahol megszorult tehát maszekon mindent megoldottam :lol:
ki is próbáltam tökéletesen mükszik minden és beraktam egy befőttesgumit h többet ne szabaduljon el
A fent említett maszek megoldások szigorúan ideiglenes megoldások kérem ne probálja ki senki se otthon.
Köszönöm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség