Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.03.28 19:37:25

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 66 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Legyen Short Course Truck kategória az RCOR futamokon?
Igen, érdekel az új kategória és indulnék is benne 30%  30%  [ 16 ]
Igen, támogatom az új kategória indítását, de nem indulnék benne 56%  56%  [ 30 ]
Ne legyen, csak időpocsékolás 15%  15%  [ 8 ]
Szavazatok száma : 54
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.02.20 22:22:46 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.06.06 01:40:51
Hozzászólások: 444
Tartózkodási hely: Budapest XI.
SC-vel kapcsolatban hol tartunk?
Lesz belőle valami?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.02.20 22:35:41 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2005.01.05 21:57:55
Hozzászólások: 523
Tartózkodási hely: Győr
Szia,

Igen lesz!!

Thief

_________________
TESCO


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.03.06 08:06:13 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
F_Gyuri írta:
Srácok!

A Hong-Nor jelentősen eltért a többi fejlesztéstől. Azon kívül, hogy kicserélték a kasztni tartókat és lecserélték a kerekeket, semmit sem változtattak buggy modelljükön. Így elnevezése ellenére sem sorolnám az SCT kategóriába.

F_Gyuri

Szia Gyuri

Egy pár szót szeretnék említeni az általad említett Hong-Nor SCRT 10 autóról. Ezt az autót a legnagyobb amerikai forgalmazó az OFNA Jammin SCRT 10 néven is forgalmazza. Több mint fél éve komoly versenyek vannak ebben a kategóriában, melyben a Hyper termékskáláján megtalálható Hyper 10SC is szerepel. Mindkét autó a ROAR alapkiírásának felel meg.
A Hong Nor SCRT 10-nek az ég világon semmi köze az 1/8 buggy méretekhez. Az autó alapjai a hazánkban is ismert Hong Nor CRT.5 1/12 méretarányú mini truggy-ból alakult ki változtatásokkal.
Mi sem inkább igazolja, hogy a SCRT 10 alváza méreteiben és alakjában közel azonos az 1/12 méretű CRT.5 alvázával. Mindhárom differenciálmű és annak alkatrészei megegyeznek a CRT.5 típussal. Továbbá az alsó felső lengőkarok és sok futómű alkatrész szintén azonos méretű.
Az 1/8-as modellből egyetlen egy alkatrész ,sem méretben, sem más módon nem egyezik meg kivéve a csavarokat!

Az SCRT 10 minden részében megfelel az 1/10-es SCT technikai elvárásainak.

Az előzőkben megállapítás felrevezető, megtévesztő!
“A Hong-Nor jelentősen eltért a többi fejlesztéstől. Azon kívül, hogy kicserélték a kasztni tartókat és lecserélték a kerekeket, semmit sem változtattak buggy modelljükön. Így elnevezése ellenére sem sorolnám az SCT kategóriába.”

Ezért arra kérlek, hogy ellenőrizd előző megállapításodat, és ha lehetséges módosítsd azt.

Üdvözlettel
Thomas

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.03.06 09:59:47 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Kedves Tamás!

Kérem, mutass rá, ahol azt írtam, hogy „1/8”-as modellből” építették, vagy azt írtam volna, hogy nem felel meg a Roar-ban foglalt előírásoknak.

Mint te is írod, egy korábbi modell alkatrészeivel egyezik meg szinte teljesen, a felépítése, tehát közel sem egy új fejlesztésű járgányról van szó, hanem egy korábbi modell átalakításáról. Az, hogy Buggy vagy Truggy abban lehet, hogy tévedtem, de abban nem, hogy szinte teljesen megegyezik egy általam már korábban látott technikával (ebben írásod is megerősített).

"Ezért én is arra kérlek, hogy ellenőrizd előző megállapításodat, és ha lehetséges módosítsd azt", valamint vond vissza a "félrevezető, megtévesztő" jelzőket, mivel ilyen megközelítésről szó sem volt.


Üdvözlettel:

F_Gyuri

Végezetűl néhány álltalam készített kép:

Kép

Kép

Kép

Kép

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.03.06 17:33:55 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
Kedves Gyuri

Még véletlenül sem szeretnék konfliktus helyzetet teremteni. Már csak azért sem mert a múltra jellemző adok-kapok marakodást részemről már több mint egy éve lezártam. Ezt te is tapasztalhatod.

A mondatban szereplő Buggy megnevezés “semmit sem változtattak buggy modelljükön.” teljes mértékben arra enged következtetni, hogy egy buggy lett átalakítva apró módosításokkal.
A CRT.5 Truggy 1/12 méretarányú autó, amelyhez hasonlítani akartad.
Így már kezd érthetővé válni számomra megállapításod.
Az előző megközelítésben viszont félreérthatő nem csak számomra, ha nem azok számára is akik felhívták ere a figyelmemet.

Az alváz mérete még véletlenül sem egyezik meg a kisebb 1/12-es CRT.5-el. Légy szíves elolvasd el írásomat az alvázra vonatkozólag.
A minimális eltérést az 1/12 és az 1/10 méretarány miatt szükséges.
Továbbá gondoltak a jövőre ezért az SRCT alvázat úgy alakították ki, hogy az erőforrás cserélhető legyen elektromosról robbanómotorosra.

Az természetes, hogy egy már közel azonos méretű autó /CRT.5/ hajtásláncát adaptálták mely bevált és a gyakorlatban is hibátlanul megbízhatóan üzemel. Természetesen a CVD-k hosszát méretben változtatni kellett.
Számtalan modell gyártó hasonlóan cselekszik.
Ilyet azért az 1:1-es autóiparban is találunk. Audi Torsen differenciál mely 1982-ben kezdték szériába szerelni és a mai napig végigkíséri ezt a márkát.
Az SCRT 10 1/10 méretarányú autó mely egy teljesen új fejlesztés. Alkatrészlistájában ca. 45%-ban találhatóak meg az előző típus, kisebb méretarány alkatrészei.

Továbbá irritáló és sértő a gyár, és az összes HN-Jammin forgalmazó számára az “Így elnevezése ellenére sem sorolnám az SCT kategóriába.” kijelentés!

Érdekes módon a ROAR, az amerikai bajnokság, és nemzeti versenyek elismerik ezt az autót SCRT-10 típusnak akkor ez a kijelentés biztos, hogy szakmailag nem állja meg a helyét.

És egy jó verseny Hot Rod Tuesday Night Nationals December 22 2009. Az a kis fehér/kék autó.
http://www.youtube.com/watch?v=zu_590aEBH4
További eredmények és videók a bajnokságról.
http://www.rcracer.com/off-road-nitro-a ... -nationals


Üdv
Thomas

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.03.06 21:38:27 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
F_Gyuri írta:
Az, hogy Buggy vagy Truggy abban lehet, hogy tévedtem,


Már korábban helyesbítettem, nem tudom, mit vársz még tőlem.
Azt meg, hogy én bárkit is sértegettem, félrevezettem, vagy megtévesztettem volna, kikérem magamnak.
Továbbá kérem, hogy olyat ne olvassál hozzászólásaimból, amit nem is írtam bele.
Első hozzászólásodban írtad az 1/8-as buggy és a Roar problémát (nem részletezem). Egyiket sem érintettem az alap kommentben.
Segítek értelmezni “Így elnevezése ellenére sem sorolnám az SCT kategóriába.” kijelentésemet.
Tehát: nem azt írtam, hogy nem tartozik az SCT kategóriába, hanem azt, hogy én nem sorolnám oda. Nem tudom ebben mi a sértő.
Ilyen alapon az összes autós műsor után, beperelnének minden szerkesztőt, ha a gyártónak vagy a forgalmazónak nem tetsző dolgot jelentenének ki.
Valótlan állítás egyik hozzászólásomban sem volt.
Remélem, ezzel a téma le van zárva, és innen a topik az SCT kategóriában versenyezni kívánó modellezőknek fog hasznos információkat nyújtani.

Üdvözlettel:

F_Gyuri

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.03.10 12:23:02 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Sziasztok!

Az alábbi három hazai kereskedő azzal támogatja az SCT kategória létrejöttét, hogy a Traxxas Slash 4X4-es modelljét jelentős kedvezménnyel bocsájtja rendelkezésre, az igazoltan a versenysorozatban induló modellezők számára.

http://www.modellfutar.hu/

www.modellhungaria.hu

http://www.airport-modell.hu/

Ezúton is megköszönöm a felsorolt kereskedők támogatását.

Árakat szándékosan nem írok, és nem is szeretném, ha a topikban ilyesmiről lenne szó. Egyesületünk nonprofit szervezet, semmilyen kereskedelmi érdeke nincs a fenti témával kapcsolatban.

Akármelyik boltot is választjátok, nyugodtan hívhatnak, hogy igazoljam jelentkeztetek a versenysorozatra.

A nevezést ezért újra megnyitom:
http://www.rcoffroad.hu/versenyek/nevez ... seny_id=61

Mindenkinek kiváló versenyszezont kívánok!

Üdvözlettel:

Fally György

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.03.10 13:58:57 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.18 12:08:30
Hozzászólások: 992
Tartózkodási hely: Bp XI. ker
Annyit még hozzáfűznék, hogy az 1:10-es SLASH 4x4-ről van szó!

Páran keverték az 1:16-tal, ami ugye nem a most induló kategória tagja..

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.03.10 15:08:51 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2006.02.08 20:50:55
Hozzászólások: 174
Tartózkodási hely: Bp
Sziasztok,

Ez a kedvezmény a sima Slash-t, a Platinum-ot, vagy Ultimate-et érinti?

Üdv:

_________________
Danoxx74


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.03.10 15:26:30 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Mindegyiket érinti, de jelenleg csak az RTR verzió áll rendelkezésre.

Üdv:

Gyuri

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.03.10 18:29:38 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2006.02.08 20:50:55
Hozzászólások: 174
Tartózkodási hely: Bp
Köszönöm!

Üdv:

_________________
Danoxx74


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.04.01 21:35:25 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2010.03.29 17:47:49
Hozzászólások: 27
Akit érdekel az AE SC10, nálam elsőkézből kaphat infót (tvaly szeptember óta nyúzom Pécsett az 1/8 nitró pályán).
Egyébként egy közepesen drága usa boltból postaköltséggel együtt 255 USD az ára ma, plusz áfa és vám.
Amint lesz újra Pc-m, bírok bőbeszédűbb lenni, de most pda-n pötyögök, ami rohadt fárasztó és lehetetlen.

üdv minden érdeklődőnek,
Sz.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.04.02 06:16:22 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2010.03.29 17:47:49
Hozzászólások: 27
Kicsit beleolvastam a korábbi hozzászólásokba. Hát mit mondjak.
1. én vállalhatóan szűk látókörű vagyok amiatt, hogy Associated verdám van. Mielőtt megvettem, elég hosszú időt töltöttem azzal, hogy végignéztem az akkor elérhető sc-ket. Abban az időben borzasztó nagy volt a kínálat: Slash és SC10. :P Mivel nem akarok olyanokat írni, hogy melyik modell miben jobb elvileg, maradjunk a tényeknél.
Az SC10 bevallottan a T4-re épült az Assonál. Nem ok nélkül, mivel a T4 rengeteg versenyen bizonyított. 2. Feleslegesnek tartom azon vitatkozni, hogy mennyi átalakítástól lesz SC egy SC autó, mivel nem kell sok paraméternek megfelelnie: felnik, gumik, alacsony CG, nagy bódé és lehetőleg méretarányos testfelépítés. Aki ügyesen keresgél és nézelődik a neten, fórumokon, látni fogja, melyik modell milyen, miben tér el a másiktól. Persze ehhez tudni kell angolul:)
3. Meglátásom szerint ez a kategória azért lett olyan gyorsan népszerű az usa-ban, mert végre követte a valós autók formáját, viselkedését egyaránt. Nem arról szól, hogy borzasztó precízen járó, irreális fékutakkal rendelkező autók fénysebességgel közlekednek(lásd 1/8 nitró buggy és a többiek). Hanem a body contactról, a rövid (nahát) akár lassú pályáról, ahol sok a véletlen tényező és a nehéz irányítás miatt és emiatt gyakoriak a pozíciócsreék. Na a 4wd elektro SC pont nem erről szól már szerintem. Én, ha elmegyek egy ilyen versenyre majd, biztos nem azon fogok toporogni, hogy 3.7mp-el jobb köridőt menjek, mint másik és egy kanyart se vegyek túl nagy íven, mert akkor mi lesz, azt mondják rám, hogy hűdebéna.
4. Magyarul én érdeklődéssel nézem ezt az egész itthoni nekirugaszkodást, mi sül ki belőle. Attól biiztosan nem lesz olcsó és élveztes az egész, ha agyonszabályozzuk, meg attól sem, ha ész nélkül vágunk bele az egészbe.
5. Ehhez kapcsolódnak kedves kereskedőink, akik ilyenolyan megfontolásokból vállalkoznak bizonyos termékek készleten tartására, kedvezmények nyújtására. Egy modell nem attól működik, hogy eladják, hanem attól, hogy szereti a tulaj. Akkor kevésbé fogja szeretni, ha mindig törik rajta valami vagy ha az alapkoncepció miatt x@r a verda. De ha szereti, akkor fog vele estleg versenyre menni.
6. De milyen versenyre menjen? Olyanra, ahol körberöhögik, lesajnálják mert 2wd, hülyére korlátozzák mert nem hazai forgalmazót gazdagít a vásárlásával(márcsak azért sem, mert az ő alkatrészeit nem tartják raktáron)
Na ilyen versenyre nem fog elmenni, de az autóját szeretni fogja. És ez baj lenne, ha így lenne. Hisz mindenki szegényebb lenne pár élménnyel, baráttal, forinttal.
X. szóval gondoljuk át ezt az egészet, miről is kéne szólnia: érzelemmentes csörtetésről, vagy vidám lökdösődésről a pályán. Én utóbbi mellett vagyok, az optimum valahol a kettő között lesz. Én csak annyit javaslok, beszéljünk egymással, mi, az autótulajok, mert ennek rólunk kéne szólni, nem a kereskedőkről vagy a pálya szélén állókról vagy az 1/8 nitróról.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.04.02 11:51:14 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Szia!

Azt azért remélem tudod, hogy a jelenlegi állás szerint 2WD és a 4WD, külön lesz értékelve.

Nem tudom miért érzed azt, hogy körberöhögnének. A hülyére korlátozás meg nem itt kezdődik.

A cél itt is egy olcsó jó hangulatú kategória bevezetése. Sajnos az MB-be csak mint nyílt kategória kerülhet bele. Ennél fogva csak kompromisszumokkal lehet rá szabályzatot írni. Így az olcsóság irányelve, meglehetősen sérül.

Ebből a szabályzatból lehet kiragadni nem tetsző részeket. Az amerikában is oly népszerű versenyeket, ott is a ROAR szabályozásának betartása mellett rendezik, mely jelentősen szigorúbb az új, hazai szabályzatnál.

üdv:

Gyuri

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.04.02 14:06:06 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2006.02.08 20:50:55
Hozzászólások: 174
Tartózkodási hely: Bp
Sziasztok,

Még annyival egészíteném ki Gyuri válaszát, hogy valami drága vagy olcsó az relatív. A versenyzés önmagában nem olcsó, de versenyezni SCTvel az kb. 50-60%kal olcsóbb, mint 1/8as robbanóssal és ha így nézzük olcsó. Szerintem először gyere el egy pár versenyre, próbáld ki magad és az autódat.Tapasztald meg a gyakorlatot és ha akkor is tartod a véleményed, akár segíthetsz a jövő évi szabályzat létrehozásában azoknak, akik nem kis munkával megírják azt. Egyébként az idei szabályzatra is kért javaslatokat a Szakbízotság több fórumon is, kb. 1,5-2hónapig. Ott kellett volna ezeket a javaslatokat megosztani a Szakbízotsággal, mondjuk ennél azért kicsit konkrétabb formában.

Üdv:

_________________
Danoxx74


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.04.02 18:50:27 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2010.03.29 17:47:49
Hozzászólások: 27
Ne adjatok a számba olyat, amit nem mondtam. Egy percig sem sírtam, hogy valami nekem eddig sokba került volna. Az, hogy együtt megy létszám függvényében a 2wd és a 4wd, szükséges rossz, nincs ellene kifogásom.
De az ellen van, ha előítéletekkel közelítünk akár a brushed motor teherbíróképessége akár a 2wd fun factorja (ami mindenkinek a sajátja)felé.
Igen, azért erőltetem ezeket a dolgokat, mert hasznot remélek húzni belőle: a több jókedv hasznát.
El fogok menni valamelyik futamra, de ez legkorábban májustól lehetséges, elígérkeztem Bécsbe az FCA-ba. Az autómmal már elég régóta ismerkedem :), de szívesen megismerkedek másokkal is. Leginkabb az Ofna érdekel...
Hogy nem pampogtam előbb, az csak az én hiányos magyar rc-net ismeretemben rejlik, bár már tavaly szeptemberben fent voltam az rcgames fórumán egy topickal. Oda se bagózott jóformán senki LOL
Azt remélem, hogy a javaslataim egy része megvalósul még idén. Nem szeretném azt elhinni, hogy most kb. 10 ember életét könnyebbé tevő szabályokra 1 évet kelljen várni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.04.03 14:43:37 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2010.03.29 17:47:49
Hozzászólások: 27
belinkeltem pár fotót


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.04.03 15:01:46 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2010.03.29 17:47:49
Hozzászólások: 27
azt hiszem egyébként, kezdem érteni, mire megy ki a majré az "olcsóságot" tekintve, bár még mindig nem vagyok benne biztos :)

ti azért szeretnétek olcsóvá tenni a kategóriát (többek között a szabályokkal), hogy ne legyenek "tuningolva" az autók és ezért egyforma eséllyel küzdjenek egymással, igaz?

én meg azt mondom, hogy ha van motorlimit (vagy RTR/brushed vagy min. 9.5T brushless, ez legyen mondjuk 3600kv, esetleg 4000kv) gumilimit (2.2x3.0) és egyébként az autó alváza és bódéja közfelkiáltással SC-nek elfogadtatik (ha valakinek nem lenne elég a gyártó ilyetén megnevezése), akkor nem kell a tuningtól félni. szerintem, és ez lehet az én rövidlátásom, ennek télleg nem a sebességről kell szólnia, hanem a fej-fej melletti küzdelemről.

annyi mindent lehet állítgatni ezeken a verdákon és mégis nagy a tűrésük (hiszen nagy a súly, kicsi a meghajtási és kontrollfelület stb), hogy nagyon sok múlik a sofőrön,na. innentől meg már csak sportszerűség és elhatározás kérdése, hogy ki mire hajt: időre vagy küzdelemre. én láttam nem egy olyan videót a youtube-on, ahol a gyorsabb bevárja a lassabbat, csak hogy megint együtt csapassanak a következő kanyarban, ugratón.

ha valami meg törik és annak lecserélése pénzbe kerül, az benne van a pakliban, akár húsdarálóról beszélünk akár rc-ről.

nekem nincs bajom a traxxas-al, sem a losival, sem az ofna-val, se egyikkel sem. az se bánt, ha 4wd ellen kell mennem. na jó, egy sc8-al nem szállnék szembe haha.

most egyébként mi ez az MB / RCOR különválasztás? ezt nem értem...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.04.03 17:31:41 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2005.01.05 21:57:55
Hozzászólások: 523
Tartózkodási hely: Győr
Hahó,

Föld hívja aSab-ot, föld hívja aSab-ot, breko, breko jelentkezz.
Ember Te miről beszélgetsz itt magadban?
A kategóriának már van szabályzata, megtennéd hogy elolvasod, mielőtt folytatod.
http://www.rcoffroad.hu/versenyszabalyzat.php
Ha ezt elolvasgattad minden kérdésedre választ kapsz.

Illetve az utolsóra nem.
Az RCOR, egy autómodellező egyesület, mely többek közt, versenysorozattal színesíti az off-road versenyévadot. Ezek mellet megrendez egy MB futamot is.

További szép napot
Thief

_________________
TESCO


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.04.03 17:46:12 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2010.03.29 17:47:49
Hozzászólások: 27
thief 1 írta:
Hahó,

Föld hívja aSab-ot, föld hívja aSab-ot, breko, breko jelentkezz.
Ember Te miről beszélgetsz itt magadban?
A kategóriának már van szabályzata, megtennéd hogy elolvasod, mielőtt folytatod.


Vétel, Föld, vétel,

jelentem elolvastam - épp azért pöfögök itt, ha nem tűnt fel, mert nem tetszik! És többnyire nem kérdéseket teszek fel, hanem változtatásokat kérek illetve reménykedek, valamint próbálom megérteni a számomra rejtélyes elvek alapján működő "hivatalos", "nagykutya", "tapasztalt", "befolyásos", "meghatározó" (a nem kívánt jelző törlendő) magyar rc közösséget.

üdv,
Sz.

_________________
"-Hogy láthatná, hogy legyek vannak a szemében, ha egyszer legyek vannak a szemében?"


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 66 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség