Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.05.03 17:41:53

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: CASTLE CREATIONS MAMBA MAX
HozzászólásElküldve: 2008.03.26 11:45:08 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2005.01.26 17:34:46
Hozzászólások: 138
Tartózkodási hely: Székesfehérvár (Nyíregyháza)
Valaki ismeri ezt a márkát? nemsokára hozzájutok egyhez, egy 5700 kv értékő hozzávaló bl motorral együtt. USB-n keresztül lehet programozni, 3s lipoval fogom hajtani(nem versenyen, hanem csak hobbibol) Tapasztalatok? Vélemények? A castle-t nem kell nekem bemutatni helis szabijait ismerem, de az autósét nem. Nagyon jó áron kaptam meg, kíváncsi vagyok, hogy mit fog csinálni!

_________________
tel: 0630 207 32 82


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.04.04 21:35:01 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2005.01.26 17:34:46
Hozzászólások: 138
Tartózkodási hely: Székesfehérvár (Nyíregyháza)
Na látom, nem nagy az érdeklődés, u.h. blogot csinálok :D :D :D Elsőre nem vártam semmi xtrát ettöl a holmitol(, sima szenzor nélküli motor(ja, 3 cella lipo hajtja) de amikor felpörgettem a próbapadon, és leszaggatta a gyárilag felragasztott robbe gumikat a felniröl(robbe autóm van), akkor sejtettem, hogy jó ez a cucc :D :D :D kivittem betonra(szerencsére egy kicsit csúszott, mert vizes volt), úgyhogy nem ette meg egyböl a zsír új gumit az autó, viszont meggondolatlanul húztam egy full gázt, és ezt a másik gumi(tehát a nem ragasztott hátsó) nem bírta, és leszakadt! Vennem kell valami erősebb holmit a kerékre, mert ez a cucc megeszi! Elképesztő, hogy 3 cellával mennyire erős ez az autó! Semmit sem láttam eddig így menni! Ha valakit még érdekel, akkor még írok ide be!

_________________
tel: 0630 207 32 82


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: teszt
HozzászólásElküldve: 2008.04.06 19:09:14 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2005.01.26 17:34:46
Hozzászólások: 138
Tartózkodási hely: Székesfehérvár (Nyíregyháza)
Tegnap kipróbáltam a cuccot. Nagyon ment, a parkolóban épphogy ki tudtam használni az erejét, de csak egyenesben(még állítgatni kell az autót) mértem GPS-el, kasztni nélkül 92,1 km/h-t mértem, 3 cella 25C 5000 Flightpower akkuval(saját készítés, 6 cellás pakkbol) a konfigot alapra állítottam be, mert naggggyon melegedett(még így is melegszik folyamatos játék közben) van valami hűtőventilátor félség szabályzóra?? Nagyon megy ez a autó, szőnyegen tuti, hogy nem tudnám irányírani. a menetidő nagyon magas, 15 perc játék után merült le az egyik 2200 mah-s akku (mert ilyen is van ám :) ). A szabi programozása usb-n keresztül gyerekjáték vot. a folytatása kövekezik.

_________________
tel: 0630 207 32 82


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.07.05 18:25:22 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2008.02.03 21:24:30
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Tápioszecső
Szia!

Nekem is van egy ugyan ilyen úgy melegszik hogy állandoan le áll
pedig még ventilátor is van rajta külső Bec-et kel használni és meg
szűnik a probléma és még 4 cella Lipot is el bír így és még brutális ab is.


Üdv.:Karl

_________________
A félvezetők füst el működnek, mert ha ki engedjük belőlük nem működnek tovább.

E-Maxx Novak HV 4.5 Spektrum DX3R
E-Savage Mamba Max 5700Kv
Robbe Infinity III
Trinity AbsoluteZero 2db


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.07.05 21:12:37 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.10.12 18:55:20
Hozzászólások: 459
Tartózkodási hely: Debrecen
Sziasztok!

Nekem is van egy ilyen szettem.
Nagyon megvagyok vele elégedve,7 cellával használom,van venti a szabin és a mocin is,igy még a 70C-os aszfalton sem ment 60 fok-nál fentem sem a szabályzó sem a moci hőmérséklete.Persze a jó áttétel is számit.
Jók akksikkal brutál erős a szett.Illetve a sok féle beállitás minden felhasználók megfelel.Gyorsulás limit,inditó áram szabályozás,időzités stb...
Pc nagyon könnyü a beálitásokat elvégezni,ezzel csak az a gond ha valaki versenyen akar állitani vlaamit akkor kell valamilyen eszkösz hozzá.(laptop...)

Üdv.

Roland

_________________
Roland
www.drct.atw.hu
www.rcparts.atw.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség