Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.04.27 22:45:45

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Karoszéria lefogatása!!!!!!!!
HozzászólásElküldve: 2008.06.12 20:10:04 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2007.08.09 08:22:03
Hozzászólások: 204
Sziasztok .
Nos gondolom már mindenkinek meg gyült a baja a kaszni-t tartó sas szegekel , nekem a körmöm is be szakadt egyszer. De aztán láttam pár képet hogy a kollegák hogy is csinálják ezt, a legy gyakorib a kötegelő szalagra huzunk üzem anyag , gumi csővet hogy biztonságosan le tudjuk szedni a szegeket, ezt én is meg csináltam bár nekem nem volt hosszu életű a cuc. Vagy a gumi repedt be és szakadt le a kötegelőről hol a kőtegelő szakadt el ,de most hogy a vizsgáim miat tanultam éjjel nappal elégé sok energia italt fogyasztottam el , most nem tom hogy a bennem fel gyűlelmlet koffein vagy csak a leleményeségem miat de ki találtam hogy az energia ital kupakján lévő alkalmatoságot ki tűnően lehet a már fent emlitet szeg leszedésére alkalmazni. De ehez vásárolni majd fogyasztani kel , esetleg ha nem szereti az ember ezt a fajta italt akkor a ki öntésse után meg marad a kupakja. Erről a kupakrol eltávolitottam a huzásra fel tépésre használhetó célszerszámot majd egy hegyes tárgyal kilyukasztottam és áthuztam rajta a sas szeget ahogyan a képeken is láccik , de ezt az alkatrészt egy fajta energia italon találja az ember ez az energia ital márkája a BÚRN . (fére értés ne legyen ez nem a reklám helye) .Nos hát enyit a sas szegekről és a beszakadt körmeimről remélem egy két körmőt meg mentettem és segithettem kezdő hoby társaknak .
üdv: lászló :arrow: http://kepfeltoltes.hu/view/080612/DSC0 ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/080612/DSC0 ... es.hu_.jpg


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: sasszegek
HozzászólásElküldve: 2008.06.12 20:12:11 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2007.08.09 08:22:03
Hozzászólások: 204
még anyit hogy ezek kiváloan müködnek
a tesztelésen túlestek ajánlom ki probálni !!!!!!!!(egy két kritikát azért várok még)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség