Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.03.28 15:00:30

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2142 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 104, 105, 106, 107, 108
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: HPI Baja 5B - 1/5 buggy
HozzászólásElküldve: 2016.03.03 11:31:28 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2006.01.12 09:45:26
Hozzászólások: 98
Tartózkodási hely: Bp, Budaörs, Telki
kkopasz0 írta:
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy esetlegesen csinált e már valaki "kill switchet" házilag?
Utánanéztem és elvileg "omron g5v1" relay-vel kivitelezhető.
Vélemények?


Ez egy olyan tétel, amit szerintem célszerű nem házilag készíteni (persze lehet csak én vagyok béna). Nekem ilyen van, és elég komplikáltnak tűnik:
http://www.davesmotors.com/Killer-RC-Su ... Combo.html

Én azért paráznék, hogy egy ekkora gép nyélgázon elveszíti a jelet és nem automatikusan padlofekezve leáll, hanem megy ki a világból.

_________________
E-Revo BL, E-Maxx; Wheely King


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: HPI Baja 5B - 1/5 buggy
HozzászólásElküldve: 2016.08.30 13:43:33 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2016.08.28 17:31:07
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Balatonfüred
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni  , hogy a bajak kozul melyikkel eri meg elkezdeni, illetve honnan celszeru megvasarolni neztem az rconline.de meg esetleg kimenni erte ausztriaba. Mindenkeppen kites verziot szeretnek. A baja ss vagy esetleg megerie rakolteni egy baja sc ss-re? A kraken stilus nagyon bejon meg az sc szebben ugrik video alapjan bar ezt nem tudom hol hasznalhatnam ki. A krakenre visszaterve ha az 5bss valasztom ahogy neztem eleg sokat kell rakolteni pluszba viszont ha az 5 scre teszek egy roll cage lehet kicsit bentebb lennek. Esetleg elmondanatok a velemenyeteket hogy milyen vezetni a ket autot? Elore is koszonom a segitsegeteket. Meg szemezgetek a maverick blacout xb es a losi dbxl... nehez video alapjan donteni azert gondoltam,hogy merek ide írni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2142 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 104, 105, 106, 107, 108

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség