Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.06.17 20:18:08

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 12 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Lighning GTX2 vagy Savage SS 4.6 kit
HozzászólásElküldve: 2006.01.12 16:47:38 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2005.12.17 18:19:58
Hozzászólások: 280
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy ti melyiket vennétek meg? Hamarosan vásárolni szeretnék off-road autót, ezeket néztem ki de, nem tudom melyik jobb mibe jobb az egyik, mint a másik eddig savege 25 és savege s.s. 4.9 néztem de, mióta ezt a Lighning GTX2 megláttam az óta olyat, szeretnék szerintem jobb is, még nem volt benzines autóm nem is vezetem. Mindenképen azt szeretném megvenni, amelyik jobb terepen és jobban bírja nyüstöléseket. Tippeket szeretnék kérni töltetek, hogy ti mért a másikat vennétek és hogy mért mibe jobb az egyik, mint a másik mibe rossz stb. HELP! Ja és a Lighning GTX2 az már RTR beérkezik vagy kit benn, mint 4.9es HPI. 4.9kit benn lehet vásárolni ahhoz kell távirányító is szervo stb szóval az sokkal drágább, mint a GTX2 nem? GTX2 meg dupla motor dupla szervo jobb útfekvés stb.(szerintem) Válaszotokat előre is köszönöm szépen! THX!

_________________
Tel.:+36/30-687-8069
Led Lenser, Jetbeam, Eagletac, elemlámpák, vadászlámpák, prémium lámpák www.ledeck.atw.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lighning GTX2 vagy Savage SS 4.6 kit
HozzászólásElküldve: 2006.01.12 17:48:33 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2005.02.05 18:00:09
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: Budaörs
Predator írta:
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy ti melyiket vennétek meg? Hamarosan vásárolni szeretnék off-road autót, ezeket néztem ki de, nem tudom melyik jobb mibe jobb az egyik, mint a másik eddig savege 25 és savege s.s. 4.9 néztem de, mióta ezt a Lighning GTX2 megláttam az óta olyat, szeretnék szerintem jobb is, még nem volt benzines autóm nem is vezetem. Mindenképen azt szeretném megvenni, amelyik jobb terepen és jobban bírja nyüstöléseket. Tippeket szeretnék kérni töltetek, hogy ti mért a másikat vennétek és hogy mért mibe jobb az egyik, mint a másik mibe rossz stb. HELP! Ja és a Lighning GTX2 az már RTR beérkezik vagy kit benn, mint 4.9es HPI. 4.9kit benn lehet vásárolni ahhoz kell távirányító is szervo stb szóval az sokkal drágább, mint a GTX2 nem? GTX2 meg dupla motor dupla szervo jobb útfekvés stb.(szerintem) Válaszotokat előre is köszönöm szépen! THX!


Egy 4.6!!!!-os SS Savage-ben nem fogsz csalódni, de a GTX2 sem lehet rossz. Ha még soha nem volt robbanósod akkor a dupla motor könnyen dupla szívássá válhat. Mi egy SS Savage-t nyúzunk és iszonyat strapabíró ha okosan vezeted. Sajna a GTX2-ről nincsenek személyes vezetési élményeim csak egy két videót láttam ill. csak kézben fogtam de a nagy SAVAGE érzésre eltörpül mellette. És azért a videók alapján a két Force .26-os mocinak van ereje!!!

K...

_________________
K...
mIjAgE


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.01.12 17:59:35 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2005.12.17 18:19:58
Hozzászólások: 280
Savage SS 4.6 kit az alkatrészekbe érkezik, meg amiben nincs semmi se szervo, távirányító, stb. Szervo egyáltalán nincs is a csomagolásban akkor nekem kel bele tennem? 9kg szervo elég digitális jó bele? És egy Megatech 3PM 40 MHz távirányitó? Szervóba melyiket ajánlatok? Egy Savage SS 4.6-os kb 180.000 Kilehet hozni, úgy hogy, bírja a nyúzásokat?

_________________
Tel.:+36/30-687-8069
Led Lenser, Jetbeam, Eagletac, elemlámpák, vadászlámpák, prémium lámpák www.ledeck.atw.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.01.12 18:33:05 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2005.02.05 18:00:09
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: Budaörs
Predator írta:
Savage SS 4.6 kit az alkatrészekbe érkezik, meg amiben nincs semmi se szervo, távirányító, stb. Szervo egyáltalán nincs is a csomagolásban akkor nekem kel bele tennem? 9kg szervo elég digitális jó bele? És egy Megatech 3PM 40 MHz távirányitó? Szervóba melyiket ajánlatok? Egy Savage SS 4.6-os kb 180.000 Kilehet hozni, úgy hogy, bírja a nyúzásokat?


Ha már ennyire csak SS akkor én a helyedben vennék egy sima 25-öst
RTR 109990 ha a diffiket lecseréled 2*2300 Ft akkkor már nyugodtan belerakhatsz egy nagyobb mocit is Pl. egy .28-as LRP-t v. ~40 pénz . egy OS Max 30VG (P) SR ~47000 és ott vagy mintha egy SS-t vennél.
Mint említettem nekünk SS-ünk van egy halott LRP mocival. Nincs sok különbség az ss ill. a 25-ös között. A difik, a kihajtások, más kerék, más kipu ezek nem érik meg szerintem azt a különbséget. Az összes cuccot mind meg tudod venni külön is.

És ami nem elfelejtendő RTR verda + 1 moci ~ 150000.

De tudod mit? Vedd meg a GTX2-t. És legalább abból is fog egy pár futkározni. :)

K...

_________________
K...
mIjAgE


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.01.12 19:19:13 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2005.12.17 18:19:58
Hozzászólások: 280
De ha jól látom a GTX2 sokkal alacsonyabb is és terepen ez nem jó hiába van nagy motor ha felakad egy kis buckán nem? Lehet azt pályára tervezték de én falun lakom úgyhogy ott nincs pálya max ha mi csinálunk :) Szóval szerintem savege ss 4.6 lesz azt jobban dicséri mindenki is meg azért az profi cég van egy csomó autója is GTX2 röl még nagyon infotse tudtam szerezni Savegeröl meg rengeteg info hír van. Szinte mindenkinek olyan van, aki off-roadozik. Még az lenne a kérdésem, hogy egy savage ss 4.6 alapmodell a 122874 Ft ehhez még kell szervo+távirányító+üzemanyag és még pár apró dolog. Mert ugye ezek nincsenek a csomagban. Nem? Akkor kise lehet próbálni, ha összeraktam vagy mi?

_________________
Tel.:+36/30-687-8069
Led Lenser, Jetbeam, Eagletac, elemlámpák, vadászlámpák, prémium lámpák www.ledeck.atw.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.01.12 20:17:34 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2004.12.23 00:28:00
Hozzászólások: 618
Tartózkodási hely: Ermelo,Hollandia
Predator írta:
De ha jól látom a GTX2 sokkal alacsonyabb is és terepen ez nem jó hiába van nagy motor ha felakad egy kis buckán nem? Lehet azt pályára tervezték de én falun lakom úgyhogy ott nincs pálya max ha mi csinálunk :) Szóval szerintem savege ss 4.6 lesz azt jobban dicséri mindenki is meg azért az profi cég van egy csomó autója is GTX2 röl még nagyon infotse tudtam szerezni Savegeröl meg rengeteg info hír van. Szinte mindenkinek olyan van, aki off-roadozik. Még az lenne a kérdésem, hogy egy savage ss 4.6 alapmodell a 122874 Ft ehhez még kell szervo+távirányító+üzemanyag és még pár apró dolog. Mert ugye ezek nincsenek a csomagban. Nem? Akkor kise lehet próbálni, ha összeraktam vagy mi?


Szia :!:

En azt mondom neked (tanacsolom) hogy,minden keppen Savage valameyik tipusa legyen a valasztas :!:

HPI 1/8 Savage 25 RTR w/3-Channel Radio - ez a tipus azert jo mert benne van a csomiban alapbol minden ;)
Ami kellhet :arrow: cellak,egy jobb servo a kormanyhoz (ez minden keppen le kell cserelni az eredetit)
uzemanyag flaska,fuel 20%-os,tolto,Failsafe,izzito,talan ennyi is.
A Savage25-el 100% hogy,nem fogsz csalodni ;) hatalmassakat lehet
vele ugratni,es nagyon jol birja minden porcikaja is....
En az enyemel nagyon +vagyok elegedve,es meg egy eloszor tanuld meg
igy az alapot kezelni,es utana mikor mar kitapasztaltad hogy,milyen is ez
a kis vas,akkor lehet cserelgetni az alkatreszeket,ha kell.

HPI 1/8 Savage SS 4.6 Kit - na ehez minden kell :!: es dragabb is lesz igy.

Udv.Pacal74

_________________
RC-s Videoim a http://www.YouTube.com-n nezhetok meg.
A YouTube keresobe ird a
(Pacal74)igy ahogy van.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.01.12 20:30:37 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2005.12.17 18:19:58
Hozzászólások: 280
Még azt szeretném megkérdezni, hogy mi az isten az a Failsafe??? Valami megalító vagy mi? Nagyon szépen köszönöm szépen a segítségeket!

_________________
Tel.:+36/30-687-8069
Led Lenser, Jetbeam, Eagletac, elemlámpák, vadászlámpák, prémium lámpák www.ledeck.atw.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.01.12 20:32:29 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2005.12.17 18:19:58
Hozzászólások: 280
Predator írta:
Még azt szeretném megkérdezni, hogy mi az isten az a Failsafe??? Valami megalító vagy mi? Nagyon szépen köszönöm szépen a segítségeket!

Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!

_________________
Tel.:+36/30-687-8069
Led Lenser, Jetbeam, Eagletac, elemlámpák, vadászlámpák, prémium lámpák www.ledeck.atw.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.01.12 20:38:45 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2004.12.23 00:28:00
Hozzászólások: 618
Tartózkodási hely: Ermelo,Hollandia
A Failsafe az arra jo hogy,az auto egy radio zavar eseten vagy esetleg az auto a radio hatosugaran
kivul kerul akkor ez a kis cumo megallitja (lefekezi) nagyon okos es hasznos + ;)

_________________
RC-s Videoim a http://www.YouTube.com-n nezhetok meg.
A YouTube keresobe ird a
(Pacal74)igy ahogy van.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.01.12 21:23:31 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2005.12.17 18:19:58
Hozzászólások: 280
Pacal74 írta:
A Failsafe az arra jo hogy,az auto egy radio zavar eseten vagy esetleg az auto a radio hatosugaran
kivul kerul akkor ez a kis cumo megallitja (lefekezi) nagyon okos es hasznos + ;)

Kösz a választ is már minden értek :) Amugy ilyet kel venem? Menyibe kerül és hol lehet megnézni? Atuba kel beszerelni?

_________________
Tel.:+36/30-687-8069
Led Lenser, Jetbeam, Eagletac, elemlámpák, vadászlámpák, prémium lámpák www.ledeck.atw.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.01.13 02:46:00 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2004.12.23 00:28:00
Hozzászólások: 618
Tartózkodási hely: Ermelo,Hollandia
Predator írta:
Pacal74 írta:
A Failsafe az arra jo hogy,az auto egy radio zavar eseten vagy esetleg az auto a radio hatosugaran
kivul kerul akkor ez a kis cumo megallitja (lefekezi) nagyon okos es hasznos + ;)

Kösz a választ is már minden értek :) Amugy ilyet kel venem? Menyibe kerül és hol lehet megnézni? Atuba kel beszerelni?


Igen ilyet venned kell,de nem hiszem hogy,tull nagy osszeg lenne
ez othon Magyarorszagon... nezd meg az othoni uzleteket,es tuti kapsz valahol.
Igen egyebkent az autoba kell berakni ;)

Sok sikert majd a kis vashoz.

_________________
RC-s Videoim a http://www.YouTube.com-n nezhetok meg.
A YouTube keresobe ird a
(Pacal74)igy ahogy van.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.01.13 13:33:30 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2005.02.05 18:00:09
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: Budaörs
Predator írta:
Pacal74 írta:
A Failsafe az arra jo hogy,az auto egy radio zavar eseten vagy esetleg az auto a radio hatosugaran
kivul kerul akkor ez a kis cumo megallitja (lefekezi) nagyon okos es hasznos + ;)

Kösz a választ is már minden értek :) Amugy ilyet kel venem? Menyibe kerül és hol lehet megnézni? Atuba kel beszerelni?


Asszem a Modell & Hobbynál a Failsafe 2500Ft [url]shop.modell.hu[/url]
Ha Bp-n jársz akkor szerintem menj be a Lehel úti M&H-ba és nézd meg a vasakat élőben.
A GTX2-nek egyáltalán nem kicsi a hasmagassága. Ja és a gyártó cég az a Hot Bodies aki ha infóim nem csalnak akkor a Hpi alá tartozik ill. dolgozik (tuning cég??).

GtX2 topic:http://forum.rcoffroad.hu/viewtopic.php?t=2944

K...

_________________
K...
mIjAgE


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 12 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség