Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.07.09 00:41:54

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 100 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.08.23 12:51:06 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2007.08.22 15:04:53
Hozzászólások: 96
Tartózkodási hely: Budapest 18.ker
hello nekem is van egy hb lightning stadium 10 sport-om. rossz tapasztalom nincs rola van benne kajak bövenn... én kivágtam a kaszninál az elsö szélvédöt h jobb hütése legyen. viszont csatlakozok az elözökhöz ténleg lent volt a hátulja és kapott ütést bövenn az alváz, de már hézagolokal megcsináltam. ja és a berántoja: kiugrott a rugo de már folyamatban a csinálása. kb. ennyi. msn címet tudtok adni nekem? jo lenne összeröffeni azt nyomni :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.08.27 09:46:26 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2007.02.21 10:42:11
Hozzászólások: 88
Tartózkodási hely: Budapest 8ker, Kaposvár, Siófok
Szervusztok!
Akkor ezek szerint nekem is ki kéne hézagolnom hátul... :)
Köszönöm NuGyi a segítőkészségedet, rakj majd fel képet, és megnézem, ill. élnék a lehetőséggel, ha tudsz nekem szerezni ilyen alátétet, természetesen kifizetem ;)
A berántó rugót én is elrendeztem egy alkalommal (utána rájöttem,hogy kis gázzal hamarabb beröffen és nem kell annyit tépkedni), és Syl-ékhez vittem be, akik flottul rugót cseréltek benne, azóta pöpec, a kasztni szélvédőt én is ki fogom vágni, illetve még hátul is, hogy hozzá lehessen férni a berántóhoz. A moci ereje pedig tényleg rendes, ha jól be van állítva, de offroadozáshoz be kéne szerezni vmi nagyobb teljesítményű légszűrőt, hogy minél később tömődjön el porral,én sajna legtöbbször csak betonon játszom, oda bőven jó a gyári dupla szivacsos és a szimpla hpi légszűrő, üdv

_________________
Sefi
HB lightning stadium 10
HB MINIZILLA 7800kv brushless
Iwaver 02M (Mini Cooper S)
LRP Shark Truggy FT
TAMIYA FF01
TAMIYA TT01R
TAMIYA M03R
MUGEN MBX6(dobozban)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.08.29 13:32:38 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2006.05.15 08:35:59
Hozzászólások: 17
Sefi írta:
Szervusztok!
Akkor ezek szerint nekem is ki kéne hézagolnom hátul... :)
Köszönöm NuGyi a segítőkészségedet, rakj majd fel képet, és megnézem, ill. élnék a lehetőséggel, ha tudsz nekem szerezni ilyen alátétet, természetesen kifizetem ;)
A berántó rugót én is elrendeztem egy alkalommal (utána rájöttem,hogy kis gázzal hamarabb beröffen és nem kell annyit tépkedni), és Syl-ékhez vittem be, akik flottul rugót cseréltek benne, azóta pöpec, a kasztni szélvédőt én is ki fogom vágni, illetve még hátul is, hogy hozzá lehessen férni a berántóhoz. A moci ereje pedig tényleg rendes, ha jól be van állítva, de offroadozáshoz be kéne szerezni vmi nagyobb teljesítményű légszűrőt, hogy minél később tömődjön el porral,én sajna legtöbbször csak betonon játszom, oda bőven jó a gyári dupla szivacsos és a szimpla hpi légszűrő, üdv


Üdv!

A helyzet az hogy igazából le is szurattam közben neked is, mert csináltattam magamnak másik modellemhez még távtartót!Remélem nem haragszol!!! :lol: Hétvégén teszek fel róla képeket ha tetszik és kell akkor megbeszéljük és tudok is adni azonnal hézagolókat!Megrendeltem a M&H-ban a két C&C megmunkált fém letámasztást kiváncsi vagyok milyen lesz!Ha megjön és beszereltem teszek fel arról is képeket! :lol:

Üdv!
NuGyi
Ja nem tudok adni msn címet mert szinte soha nem vagyok fixen a gép előtt soxor 1-2 percet csak ezért msn-t nem használok ha ez változik természetesen majd megadom azt is ;) !


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Lighting
HozzászólásElküldve: 2007.09.03 19:04:53 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2006.05.15 08:35:59
Hozzászólások: 17
Üdv!

Itt az egyik kép amin valamennyire látszik a távtartó!Majd csinálok közelit is!Ez tulajdon képpen egy rozsdamentes kis cső ami esztergán van leszúrva méretre!

http://kepek.rcoffroad.hu/public/Light.JPG

Üdv
NuGyi

UI:Bocsi hogy csak most de ahétvégén elcsúsztam idővel nem tudtam már feltenni a képet!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lighting
HozzászólásElküldve: 2007.09.03 21:51:53 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2007.02.21 10:42:11
Hozzászólások: 88
Tartózkodási hely: Budapest 8ker, Kaposvár, Siófok
NuGyi írta:
Üdv!

Itt az egyik kép amin valamennyire látszik a távtartó!Majd csinálok közelit is!Ez tulajdon képpen egy rozsdamentes kis cső ami esztergán van leszúrva méretre!

http://kepek.rcoffroad.hu/public/Light.JPG

Üdv
NuGyi

UI:Bocsi hogy csak most de ahétvégén elcsúsztam idővel nem tudtam már feltenni a képet!



Szervusz!
Kösz a képet, nagyon profin néz ki a távtartó! Látom, neked a rotostartos, kék kasztnis verzió van. Nekem a sima sport (berántós, piros kasztnis). Tegnap este nyúztam kicsit Siófokon, 16%-os Carson üzivel, elég hűvös volt a levegő, de így is egy idő után, még kasztni nélkül is megáll...Nagyon jól megy addig (ez néhány perc), aztán lehet, hogy túlmelegszik, felhabosodik az üzi, vagy vmi és leáll. Relatíve hamar újra tudom indítani, jó a kompresszió, nem hiszem, hogy a motorral lenne gond...
Jól húz alulról, felül is pörög, füstöl is, mégis úgy tűnik, hogy melegszik és az a baja...
A bejáratás után nem volt ilyen problémám. Először 20%-os Tornado-val hajtottam(azt ajánlották M&H-ban), majd 16%-os Carsonnal és aztán 10%-os Carsonnal.Állítólag elég 10%-ossal kezdeni és tényleg, kevés különbséget látok, a 10-es Carsonnal is jól megy.Szal lehet, hogy vmi beállítási gubanc van még mindig, de igazából nem találok megoldást. Ha esetleg van vmi tippetek, légyszi írjatok, köszi.

_________________
Sefi
HB lightning stadium 10
HB MINIZILLA 7800kv brushless
Iwaver 02M (Mini Cooper S)
LRP Shark Truggy FT
TAMIYA FF01
TAMIYA TT01R
TAMIYA M03R
MUGEN MBX6(dobozban)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lighting
HozzászólásElküldve: 2007.09.04 17:05:18 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2006.05.15 08:35:59
Hozzászólások: 17
Üdv!


Megáll.....Ilyenkor meg szoktad mérni a hőmérsékletét a motornak mert az nagyon gyanus!Ilyenkor lefullad, vagy megáll és rögtön nem is tudod visszainditani???
Az enyém is csinál olyat néha hogy mikor már játszok vele 1-2 tankot akkor lefullad bizonyos körülmények között.De rögtön visszaindul és ez biztos hogy beállitási hiba mert én mérem a hőmérsékletet és az okés!Ezt be fogom állitani!De a tied is jól lenne tudni hogy nem e túl meleg mert akkor kicsit dúsitani kellene!Ird le pontosan mit tapasztalsz mikor leáll!

Üdv!
NuGyi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.09.10 18:46:54 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2007.03.12 21:47:26
Hozzászólások: 199
Tartózkodási hely: Veszprém megye
Hello srácok!
Eléggé felkeltette az érdeklődése,et ez a kis verda.
Tudnátok nekem segíteni hogy egy kicsit legyen róla fogalmam hogy milyen a kicsike?
Nagyon érdekelne hogy mit kapok az autó mellé ha megveszem újonnan RTR készletben. A motorja kicsit kényes amint olvastam az üzeneteitekből de ez egy 2,5ccm-es mocinál nem meglepő szerintem.
A diffik hogy bírják megdarálta már valakinek vagy tapasztalt már valamelyikőtök egyéb gondot,problémát? Mi törik rajta könnyen vagy mivel vannak gondok? Ilyesmik érdekelnének.
A választ előre is nagyon köszönöm!
Csáo!

_________________
Team-C T8E
Absima CR3P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.09.10 18:56:28 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2007.02.20 20:20:48
Hozzászólások: 146
Tartózkodási hely: Budaörs
sziasztok!
nekem is lesz elvileg egy ilyen kocsim!
a 4.3ccm-s motor belemenne ugy hogy egy kicsi idö mulva nem tenne kárt?

robi

_________________
Traxxas Revo RB tm323
Carson specter


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.09.11 10:27:21 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2007.02.21 10:42:11
Hozzászólások: 88
Tartózkodási hely: Budapest 8ker, Kaposvár, Siófok
RC gamer írta:
Hello srácok!
Eléggé felkeltette az érdeklődése,et ez a kis verda.
Tudnátok nekem segíteni hogy egy kicsit legyen róla fogalmam hogy milyen a kicsike?
Nagyon érdekelne hogy mit kapok az autó mellé ha megveszem újonnan RTR készletben. A motorja kicsit kényes amint olvastam az üzeneteitekből de ez egy 2,5ccm-es mocinál nem meglepő szerintem.
A diffik hogy bírják megdarálta már valakinek vagy tapasztalt már valamelyikőtök egyéb gondot,problémát? Mi törik rajta könnyen vagy mivel vannak gondok? Ilyesmik érdekelnének.
A választ előre is nagyon köszönöm!
Csáo!


Szervusz!
RTR: összerakott autó, szervók, táv(HPI TF3 FM27mhz-HPI SF1 szervók), vevő, 1db gyertya a mociba, festett-trimmelt kasztni, de neked kell matricáznod. A többi dolgot meg kell hozzá venni pluszban.
A napokban vettem 2,5l 10%-os carson üzit, ha azt elpöfögtetem, akkor tartok pontosan HÉT liternél (fél év alatt). Nekem eddig nem tört el semmi, de relatíve keveset használom és nem kemény terepen. Állítgatni kell, gondozni, takarítgatni, a csavarokat ellenőrizni, berögzítőzni stb, stb.
CSAPÁGYAKAT TISZTÍTANI :)
Difikkel ezidáig nem voltak gondjaim, a féltengelyek-kihajtások azért nem csúcsminőségű anyagokból vannak, nyomot hagy rajtuk a motor ereje-nyomatéka, sztem sokkal durvább motort nem érdemes beletenni, mert természetszerűleg rövid időn belül széthullik (gyári állapotban) :lol:
Ez a gép az usa-ban kb 40-50 ezer Ft körül mozog, megveszik a jómódú kiskölykök, hajtják, majd kuka és vesznek 1 komolyabbat.Nálunk más világ van, nekem pl ez is komoly autónak számít és hobbira bőven elég, de nem szabad elfelejteni, hogy gyári állapotban mire lett kitalálva(költséghatékony rtr autó). Üdv mindenkinek!

_________________
Sefi
HB lightning stadium 10
HB MINIZILLA 7800kv brushless
Iwaver 02M (Mini Cooper S)
LRP Shark Truggy FT
TAMIYA FF01
TAMIYA TT01R
TAMIYA M03R
MUGEN MBX6(dobozban)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: HB!
HozzászólásElküldve: 2007.09.11 12:53:01 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2006.05.15 08:35:59
Hozzászólások: 17
Üdv!

Csak csatlakozni tudok az előttem szólóhoz jó kis verda hobbizni tökéletes!Én terepen használom a csapágyak kényesek rajta de mással nem igazán van gond!A kihajtásai nem néznek ki erősnek szerintem sem bír el sokkal nagyobb motort a gyárinál ez a hajtáslánc!Én most tervezem hogy egy 3ccm motort belerakok de nem mernék ennél nagyobbat!
A hétvégén kicsit autóztam vele repült egyet kettőt de "hála a papnak"mindíg talpon ált meg habár hol az eleje hol pedig a hátulja leért pörgés közben!A műanyag kicsit megsínlette de más nem történt!

Más:
Sefi kell akkor a hézagoló???Nekem nagyon sokat segített az alváz azóta nem igen szedett össze több sérülést azt hiszem már bizonyított és bevált!

Üdv!
NuGyi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.09.17 18:10:01 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2007.09.17 17:49:25
Hozzászólások: 3
Hello!
Éne nemrégen vettem egy ilyen autót sztem sem rossz bőven el lehett vele szórakozni, alkatrészekkel nem volt problémám pedig 1-2x megburult már de fejjel lefelé sem áll le...:) A Kasztni egy kicsit megsínylette de amugy alkatrészgondja nincs...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.09.17 18:11:03 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2007.09.17 17:49:25
Hozzászólások: 3
Amit adtak a lengéscsillapítóhoz hézagolókat azokat beleszereltem mert amugy igen megkarcolja az alvázat terepen...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.09.17 18:13:58 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2007.09.17 17:49:25
Hozzászólások: 3
Nekem a motor olyan 55-70 fokos szokott lenni, így néha szokott csak leállni, de egyből ujra is indul, szóval a hőfok nálam sztem tökéletes. Akinek van ilyen autója és hőmérője is légyszi irja már meg hogy hány fokon üzemelteti?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.09.17 19:00:03 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2007.02.20 20:20:48
Hozzászólások: 146
Tartózkodási hely: Budaörs
már bocs de az 55-70°C az kicsit kevés
nem?

_________________
Traxxas Revo RB tm323
Carson specter


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.09.17 19:07:38 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2007.08.21 14:01:36
Hozzászólások: 110
Tartózkodási hely: Budapest 17.ker
Szerintem is kevés. De amugy ezt miért kelett 3 hozzászolásban leirni?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.09.17 19:15:32 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2007.02.20 19:20:28
Hozzászólások: 103
Tartózkodási hely: Budapest XII.ker, Budaörs
Nézd meg hogy hogy fog menni 90-120 fok között :)

_________________
HPI Hellfire K4.6HO 27,145
Tamiya TT-01 XB26,995
Xmod Hummer Tuned


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.09.18 09:45:23 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2006.05.15 08:35:59
Hozzászólások: 17
Üdv!

Az az igazság hogy a 50-70 fok nagyon kevés én eddig a hőfokig szinte csak melegítem és csak akkor kezdek menni vele és még ekkor is csak félgázon igazából. Az ideális hőfok ennek a motornak is a 100-120 fok és ezt alátámasztja a hozzá adott leírás is :bizonyitek !Biztos jól megy így is de ha jól be van állítva....... :twisted: !A lengéscsillapítókhoz jól tetted hogy betetted a hézagolót mert így nem csak nem karcolódik de stabilabb is és ha kicsi patkán lejössz nagyobb sebességgel nem dobja el a hátulját leérkezésnél!

Üdv!
NuGyi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: HB
HozzászólásElküldve: 2007.09.24 15:34:45 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2006.05.15 08:35:59
Hozzászólások: 17
Üdv!

A hétvégén kicsit autóztam és nagyon jól is ment a kicsike hurra de sajnos a rotostartom tönkre ment egy óra játék után és vége szakadt a jó kis játéknak :cry: ! Ráadásul nem is valamilyen eröltetéskor hanem normál indításkor egy óra játék után mikor minden könnyedén mozgott! Csak azért írom meg ezt az esetet, hogy aki ilyen kocsi vásárlása előtt áll az tudja meg,hogy nem a legjobb választás a rotostartos verzió szerintem!Kitört két fog és bedarálta a többi fogaskereket!Én idáig úgy gondoltam hogy ezzel gond nem lehet de be kell lássam tévedtem :x !
Hallottam hogy a berántóval is volt gond de az kis szereléssel megoldódott! Végül is ez is megoldható kis szereléssel, de a fogaskerék szett az 7000FT és nincs is raktáron!

Üdv
NuGyi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.09.24 19:31:49 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2007.03.12 21:47:26
Hozzászólások: 199
Tartózkodási hely: Veszprém megye
Értem köszi az infókat!
Sajnos egy nagy bánatom van hogy mostanában már nem várható megint ilyen kedvezményes árban.
Ráadásul még egy darabig raktáron se lesz, legalábbis nekem ezt mondták. :(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.10.04 13:21:26 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2007.08.22 15:04:53
Hozzászólások: 96
Tartózkodási hely: Budapest 18.ker
hello, szerintetek rámenne a hpi rush evo felnije a + kerék?
mer elvileg ua. a méret..naon collol nézne ki 8)

_________________
Carson KING Of Dirt


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 100 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség