Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.06.22 11:48:19

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 55 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.06.10 20:50:48 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.02.12 11:39:56
Hozzászólások: 493
Tartózkodási hely: Szamosszeg
Na most nézd meg! Megújjult az LRP honlapja, gondolom ezért nem akartak a régire már feltenni semmit. Bár ahogy elnézem annyira most sem bőbeszédű a site, de legalább már van valami az robbanós buggyról is.

Gyurici

Ramses írta:
Azt meg tudja valaki mondani, hogy az lrp oldalán miért nincs egy fia info sem ezekről az autókról?

:Ramses Ramses :Ramses


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.06.21 21:49:01 
Offline
Pullstarter szaggató
Avatar

Csatlakozott: 2007.07.28 00:52:17
Hozzászólások: 25
Sziasztok!

Mint S8-BX RTR tulajdonos írok pár sort a tapasztalatokról, hiszen az "éles bevetések" megkezdődtek! A Törökbálinti Cora melletti Offroad pályán immár 3 alkalommal csapattunk két ilyen paripát!
A bejáratási procedúra után óvatosan kezdtünk nagyobb és nagyobb gázadások mellett a kőrözgetést, majd az igen dús keveréket negyed fordulatonként szegényítve, természetesen hőmérőzés mellett beállítottuk optimálisra. Úgy az 5-6. tank elfogyasztása után borzalmas tempóra kapcsolt a gép. Az irányítás a gyári beállításokkal és szervóval csodálatos ezen a pályán! Ugratásnál kicsit leteszi a fenekét, de nem pattog és a kanyarokban is iszonyat stabilan kezelhető még a kissé egyenletlen talajon is. Én a gyári LRP 1400mAh 5 cellás packot ajánlom a géphez, mert így fürge a szervó és ha később egy erősebb mellett döntünk, még gyorsabb lehet. A beindítás sem körülményes: kipufogó befog, néhány rántás a pull starteren, izzítás és pöcc!
Szerkezetileg semmilyen probléma nem jelentkezett eddig, pedig kentük a száját rendesen. Jól bírja az ugratókat, kisebb koccanásokat. Tisztítása egy cipőkefe segítségével gyorsan elvégezhető, ha a tankot kivesszük(amit egyébként 15 mp alatt megtehetünk) akkor a nehezen hozzáférhető helyekről is gyorsban kisöpörhetjük a port. Én 30 perc alatt ragyogóvá varázsoltam, a légszűrő felső szivacs részét forró szappanos vízzel gyönyörűen elmostam, majd befújtam légszűrőolajjal.
Összességében azt kaptam ettől a masinától amit elvártam! Állításom a tapasztalatok után is érvényes: hihetetlen jó vétel az ár/érték arányát szem előtt tartva! Mindenkinek ajánlom, aki Buggy vásárlásán töri a fejét és megbízható ütős paripát szeretne jó áron!
Aki meg szeretné nézni "Eksön" közben írjon Priv. és visszajelzek mikor megyünk legközelebb játszani!

Üdv,
vfeco


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.07.06 08:02:52 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.01 14:46:32
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Budapest
vfeco írta:
Sziasztok!
....

Aki meg szeretné nézni "Eksön" közben írjon Priv. és visszajelzek mikor megyünk legközelebb játszani!
....

Üdv,
vfeco


Mikor mentek legközelebb?
Megnézném a paripát...

Van hozzá alkatrész?
(ez nagyon fontos mivel a Modell és Hobby a forgalmazó..)

_________________
Mugen MBX 6 ECO
Nanda e-NRB-3
Losi Micro Rally
Sanwa radio systems


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.07.11 20:40:22 
Offline
Pullstarter szaggató
Avatar

Csatlakozott: 2007.07.28 00:52:17
Hozzászólások: 25
reechee írta:
vfeco írta:
Sziasztok!
....

Aki meg szeretné nézni "Eksön" közben írjon Priv. és visszajelzek mikor megyünk legközelebb játszani!
....

Üdv,
vfeco


Mikor mentek legközelebb?
Megnézném a paripát...

Van hozzá alkatrész?
(ez nagyon fontos mivel a Modell és Hobby a forgalmazó..)


Szia!

Holnap Fehérvárra viszem a Denso családi napra. GRP aszfaltgumi Ready! :) Ezután legközelebb szerintem az Ürömi pályára megyünk, előtte beírom majd! Végül itt az Aszfaltbetyár Edition:
Kép
:-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.07.12 07:11:51 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.01 14:46:32
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Budapest
Alap esetben ürömre járok, ha oda mész értesits mindenképp!

Szép az autó ezekkel a kerekekkel ;)

_________________
Mugen MBX 6 ECO
Nanda e-NRB-3
Losi Micro Rally
Sanwa radio systems


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.07.13 13:06:02 
Offline
Pullstarter szaggató
Avatar

Csatlakozott: 2007.07.28 00:52:17
Hozzászólások: 25
reechee írta:
Alap esetben ürömre járok, ha oda mész értesits mindenképp!

Szép az autó ezekkel a kerekekkel ;)


Aszfalton még nem volt hozzá szerencsém! Gyönyörűt autóztam vele. A GRP aszfaltgumik eszméletlenül tapadtak, viszont a gyári alap szervó gyengének bizonyult a kanyarokban. Szerencsére a helyszínen beszereztem egy jóval erősebbet, így már nagygázon is simán fordultam az ideális íveken. Imádom ezt a gépet! :lol: A mai napom kolegám kimegy Ürömre. Az imént beszéltem vele, úgy este 6 körül kint lesz egy S8-BX-el.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.07.19 11:58:05 
Offline
Pullstarter szaggató
Avatar

Csatlakozott: 2007.07.28 00:52:17
Hozzászólások: 25
Találtam róla egy videot:
http://www.youtube.com/watch?v=ma8cGsSoNSI
A pilótáról jót vagy semmit, de az autó szép. :lol:

_________________
Kép
Kép S8-BX RTR
Kép Shark 18 Monster


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.07.19 13:57:38 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.01 14:46:32
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Budapest
vfeco írta:
Találtam róla egy videot:
http://www.youtube.com/watch?v=ma8cGsSoNSI
A pilótáról jót vagy semmit, de az autó szép. :lol:


Fecó, milyen az alkatrészellátás?

Véletlenszerűen felhivtam pár M&H-t, nem kecsegtettek semmi jóval.

Tudtok mást esetleg magyarországon aki forgalmazza az alkatrészeket az LRP buggyhoz?

_________________
Mugen MBX 6 ECO
Nanda e-NRB-3
Losi Micro Rally
Sanwa radio systems


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.07.20 17:02:14 
Offline
Pullstarter szaggató
Avatar

Csatlakozott: 2007.07.28 00:52:17
Hozzászólások: 25
Annyit tudok, hogy az első "kupac" alkatrész megérkezett. Többnyire a legfontosabb alkatrészeket rendelték Antiék. Viszont, mivel EU-ból jön a cucc, egész hamar bejön, ha valami nincs készleten. Ha még többet és pontosabbat szeretnél tudni, kérdezd Antit! Az alkatrészek a Váci úti boltba jöttek, viszont ott most csak S8-BX Team változat van készleten, ami a tuning változat. Kérdezz még rá telefonon a Lurdy Házban és az Eurocenterben. Nem olyan régen még náluk láttam készleten az RTR-ből. 131300 a cikkszáma. Én nem aggódom az alkatrészek miatt, ráadásul eddigi tapasztalataink szerint nagyon egybe van a gép!

_________________
Kép
Kép S8-BX RTR
Kép Shark 18 Monster


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.07.20 17:10:58 
Offline
Pullstarter szaggató
Avatar

Csatlakozott: 2007.07.28 00:52:17
Hozzászólások: 25
Újabb tapasztalatot "gyűjtöttünk" a kicsikéről:
A gyári kormányszervó arra elég, hogy földúton gyönyörűen csapassunk a pályán. Mint kiderült ez egy 3-4 kg-s alap szervó. Aszfalton már csak nagyívben tudja a gépet befordítani. Nem kell méregdrága szervót venni, de érdemes egy 6-9 kilós, lehetőleg fém fogaskerekes darabot belevarázsolni. Ez nem eszement beruházás és így aszfaltra is egy jó GRP aszfaltgumival ütőképes paripa válik belőle. 8)

_________________
Kép
Kép S8-BX RTR
Kép Shark 18 Monster


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.07.29 21:11:33 
Offline
Pullstarter szaggató
Avatar

Csatlakozott: 2007.07.28 00:52:17
Hozzászólások: 25
Végre szeretett S8-BX RTR masináink egyike a 2008 07 27-i Apaj Kupán Magyarországon először versenyen is kipróbálta magát. :mrgreen:
In Action:
http://www.rcoffroad.hu/versenyek/pic.php?pic=images/20080727/20080727-06.jpg

Az első időmérőn bombasztikus második időt futott a kicsike, erről itt találtok részleteket. Pilóta: Kilin Roland, Mechás: Muszbek Viktor, gratula nekik. :)

A végére 4. helyre hozták be a srácok a "vasat". Azt gondolom, ez csodálatos teljesítmény egy RTR géptől, főleg ha belegondolok, hogy mi lett volna, ha nem esik ki az egyik kerék és nem törik el a kormányszervó karja. Lesz ez még jobb is! Hajrá!!! LRP - Blue is Better! :lol:

_________________
Kép
Kép S8-BX RTR
Kép Shark 18 Monster


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.10.07 17:30:34 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
Sziasztok! Érdekesség gyanánt, egy másik topikban nagy "súlymérés" volt, hát megmértem a kész LRP Team Kit-et.

Ez tokkal vonóval 3350, gyári állapotban, tehát semmi súlycsökkentő tuning nincs, csak amit a tervező kitalált.

afelszerkó: RB WS7II, leömlő, rező
LRP 5 cellás vevőakku
Futaba digitális szervók, egy vevő
Gyári felnik és a Kamikaze gumik, agyári közepes töméssel.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.10.21 09:49:21 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
egy kis ismertető erről az autóról, képekkel!

http://www.rcoffroad.hu/leirasok/LRP-S8-BX.php


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.12.20 17:04:53 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
volt mar ilyen topik, aki nyitotta az LRP topkot, ne csodalkozzon, hogy mar nem talalja. legkozelebb olvass tobbet.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.01.19 20:34:55 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.31 10:44:32
Hozzászólások: 261
Tartózkodási hely: Pécs
Sziasztok!


Nos tudom hogy többen kérdezték az autó alkatarész ellátását,de ÉN nem nagyon látam rá választ! :o :lol: :oops:

Mivel hogy ha meglesszrá a keret ami remélem csak pár hét :-D :twisted: ,lehet hogy új gép vásárlására adom a fejem!! És nem szeretnék úgy járni mint a sepcterrel hogy megvettem és rá 1 hónappal késöb elment benne a elektronika!! (Még most is itt hever a lábam előtt... =( )De ráadásul még kifutó széria is...
Szóval arra lenék kíváncsi hogy az autót a hazai boltok meddig árulják?És meddig lesz (jó)" autó alkatrész ellátás?

Üdv: Miko

_________________
Traxxas E-Revo 1:16


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.01.20 14:10:55 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
Modell.hu forgalmazza, nem hiszem, hogy gond lenne, de tegyél fel nekik egy kérdést a kereskedői topikba.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.01.20 17:43:04 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.01 14:46:32
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Budapest
Szerintem random hivj fel 3 boltot, és keress 1-1 alkatrészt.
Én annó ezzel a tesztel igen elvéreztem, ezért nem vettem ilyen autót.

Amúgy is modell és hobby stilus, hogy majd 2 hét múlva. És aztán megint 2 hét...

Csacsi töröld nyugodtan, de az igazsághoz hozzá tartozik, hogy nem megbizhatók.

_________________
Mugen MBX 6 ECO
Nanda e-NRB-3
Losi Micro Rally
Sanwa radio systems


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.02.20 12:12:04 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2005.09.24 19:21:38
Hozzászólások: 500
Sziasztok.
Az LRP oldalán találtam egy új videót amiben a buggy elektromos változata van.
Érdemes megnézni és még nem láttam olyat hogy egy 1/8-as buggy egy kicsit is ágaskodna.
http://www.redrc.net/2009/02/toy-fair-2 ... more-15676
Itt van pár kép róla.
És itt a videó is.
http://www.redrc.net/2009/02/lrp-s8bxe-action-video/

_________________
Carson Specter Race Factor SH Engines
AM.40.735


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Jó kis gép!
HozzászólásElküldve: 2009.12.26 18:07:07 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2008.11.22 19:34:51
Hozzászólások: 77
Tartózkodási hely: Kecskemét
Sziasztok!

Én már egy pár modellt kipróbáltam és tulajdonosa is voltam,de mégiscsak vissza jutottam az LRP buggy-hoz!!

Először az on-road kategóriában próbálkoztam!!
Modellek:Kyosho Alpha3
Kyosho Fazer
Gyorsan unalmassá vált hogy mindig parkolót meg helyet kellett keresni!

Aztán kezdtem bele az off-road világba!Volt lehetőségem németországban egy LRP S8BX RTR autót megvenni és nyüstölni egy kicsit!De mivel ceglédre járunk autózni és a pálya minősége szinte megkövetelte hogy típust váltsak,kósza gondolatból eredően eladtam a buggy-t és vettem egy HOT BODIES LIGHTNING STADIUM Truggy-t!!De nem mondhatnám el hogy hozzánőtt a szívemhez!!A minőség nem igazán volt nyerő a számomra,így megláttam egy hírdetést és azzonnal eladtam a Truggy-t!!
A hírdetésben egy LRP S8BX TEAM BUGGY szerepelt!!Meg is vettem gyorsan!Az autóba egy 28-as mocit építettünk,mert épp elötte vettem és nem akartam egyből egy 21-re beruházni!!Hát elmondhatom hogy nagyon mérges,izgága és a motor teljesítményéhez képest kevés gázzal tökéletesen írányítható!!!

Rövidebben!!

Ha valaki autó vásárlásra adná a fejét és buggy kategóriában nézelődik csak ajánlani tudom ezt a gépet!!
Könnyen szervizelhető és általában mindig van hozzá alkatrész is!Az ára sem olyan borsos mint más típusoknak!!
Ja és nem kell megijedni mások véleményétől ugyanis (elég sokan leírták már ezt a típust),de véleményem szerint akkor az emberek még nem használtak huzamosabb ideg ilyen autót!!

Ha esetleg van olyan sporttárs akinek ilyen van és elérhető neki a Ceglédi pálya,van is kedve hozzá,akkor összehozhatnánk egy S8BX Találkozót!MÁR MEGCSINÁLTUK A PÁLYÁT IS és ELÉG JÓL Autózható!!

Szép Napot Mindenkinek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.12.28 19:50:45 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2008.09.18 18:56:07
Hozzászólások: 160
Tartózkodási hely: Budapest III. Ker.
Sziasztok én is egy S8/BX Team tulajdonos vagyok, szeretném megmutatni én is az én buggy-mat:
Kép
Kép

_________________
HPI Wheely King Crawler


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 55 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség