Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.07.03 10:50:10

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 310 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.08.31 15:52:22 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2005.05.20 22:51:58
Hozzászólások: 133
Tartózkodási hely: Pest
Thomas írta:

Kedves kezdő modellező kolléga.

Világosan leírtam a koncepciót. Úgy tűnik nem akarod megérteni. Értékesnek tartanám ha befeleznéd a vitát.
Az X1 Standard verziót forgalmazzuk motor nélkül is. Nem zárkózunk el attól sem ha a vásárló más igényeket támaszt a motorral kapcsolatban és annak cseréjét kéri. Volt már ilyen.


Persze a kezdő jóember általában úgy megy be hogy megveszi az első autóját xy motorral ilyen meg olyan CNC cuccokkal meg egyebekkel :) Szerintem örül ha fel tudja fogni valaki, mi mire is jó és ezt nem lebecsülésből mondom, mert kezdőként én is ilyen vagyok :)

Thomas írta:
Azt sem kell elfelejteni, hogy van még egy pár más modell is mely 25 illetve 26-os motorral kerül forgalomba.


Tudtommal egy adott modell (X1CR) topikjában vagyunk! Majd ha mással lesz ilyen gondom akkor azt ott közlöm a saját helyén! Jó lesz így? :)

Thomas írta:
Neked csak ez az egy típus szúr szemet? Talán a kötekedés hajt? Felesleges.


Maradjunk annyiban hogy az objektivitás hajt! Ha pedig kötekedni támad kedvem akkor azt észrevehetően teszem :)

Thomas írta:
Nyugalom volt itt. Jobb volna visszamenni a másik topikba és keresni tovább a fékbetéteket. Ott már ráhangolódtak.


Én kérek elnézést, hogy tudatlan és "kezdő" hozzászólásaim cseppjével megzavartam az X1CR tengerének egymás agyondícséréséből és magasztalásából álló nyugodt, tükörsima felszínét! :) [/quote]


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.08.31 15:52:41 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2004.01.23 08:13:40
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Buda
Thomas írta:
Thomas írta:
Sziasztok
Vélemények az X1CR-ről Angliai forumon. Érdemes olvasgatni.
http://www.maxbashing.com/forum/index.p ... 234b676e8b

Üdv
Thomas

Ez a pár sorom indította a vitát. Értékes volna ha innen folytatnánk.

Üdv
Thomas


Elolvastam. Ha jól értek angolul, nagyjából összefoglalnám: legfőbb előnye, hogy olcsó, ahogy az alkatrészek is azok hozzá. Tehát jónak találják ár-érték arányban. Ennyi. Kár volna ezt túlragozni. Mintha azt ragoznám, miért vegyen mindenki Kia-t, Hyundai-t , Tata-t, vagy Dacia Logant.

P.

_________________
Mugenseiki MBX-5


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.08.31 15:53:21 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2004.11.20 00:37:10
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Győr
Marczy,mi a helyzet a HOT BODIES 2RR-el,ha már így belelendültél.De még lehetne pár típust felsorolni.Ha kívánod megteszem.De szerintem ez egy meddő vita,csak a feszültséget szítod és az a gond hogy abszolút tájékozatlanul teszed. :!:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.08.31 16:08:48 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
Péter írta:
Elolvastam. Ha jól értek angolul, nagyjából összefoglalnám: legfőbb előnye, hogy olcsó, ahogy az alkatrészek is azok hozzá. Tehát jónak találják ár-érték arányban. Ennyi. Kár volna ezt túlragozni. Mintha azt ragoznám, miért vegyen mindenki Kia-t, Hyundai-t , Tata-t, vagy Dacia Logant.

P.

Idáig nem tetszett. De kezem élezni.
Primitívség vagy talán irigység nem tudni. Egy biztos az ellenzéknek mindig van dolga.
Az pedig tény, hogy a kutyaugatás nem hallatszik a holdig. :lol:


Thomas

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.08.31 16:16:15 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2005.05.20 22:51:58
Hozzászólások: 133
Tartózkodási hely: Pest
bopi írta:
Marczy,mi a helyzet a HOT BODIES 2RR-el,ha már így belelendültél.De még lehetne pár típust felsorolni.Ha kívánod megteszem.De szerintem ez egy meddő vita,csak a feszültséget szítod és az a gond hogy abszolút tájékozatlanul teszed. :!:


Lekéstél sajna! Nem Te mondtad elsőnek hogy hülye vagyok, mert mertem kérdezni! :) Azt is tudom, hogy tájékozatlan vagyok és balek :) Sőt már azt is, hogy a versenyen a gépátvételnél ajánlatos felmutatni egy edző autót is minimum .25-ös motorral! :)

Ha végre venné valaki a fáradtságot, és elolvasná mit kérdeztem, akkor rájöhetne, hogy ki is fújta fel ezt az egészet!

GYK a kérdés újra: Ha ez egy ilyen komoly autó, akkor miért kerül magyarországon forgalomba egy versenyzésre alapból alkalmatlan motorral?

Lehetséges válaszok:

1. mert így a User újabb adag lóvét termel be, mikor megveszi a jó helyett a másik jó motort, ami szabványos.

2. Elgondolkoztató a dolog, jó hogy szóltál, mert ha .21-es motorral adjuk a kocsit és versenyzik az emberünk akkor jobban kopik az alkatrész meg az autó és többet fog vásárolni.

3. a mostani verzió

Kezdő létemre nem találgatok, hogy melyik változat az igaz, de ha a 3. nem tetszik akkor vitassátok meg nyugodtan, hogy mi miért jó!

Üdv:

Marczy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.08.31 16:25:52 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2004.01.23 08:13:40
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Buda
Primitivség vagy irigység?

Nem értem. Szerinted irigylem a primitivséget?:)

Lehet, hogy egyszerűbb lenne az életem.

Ja, ha holdas mondás: Te se gondold, hogy sajtból van a hold. :-D

_________________
Mugenseiki MBX-5


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.08.31 16:33:51 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 08:25:21
Hozzászólások: 1321
Tartózkodási hely: Szentendre World City
Thomas írta:
Péter írta:
Elolvastam. Ha jól értek angolul, nagyjából összefoglalnám: legfőbb előnye, hogy olcsó, ahogy az alkatrészek is azok hozzá. Tehát jónak találják ár-érték arányban. Ennyi. Kár volna ezt túlragozni. Mintha azt ragoznám, miért vegyen mindenki Kia-t, Hyundai-t , Tata-t, vagy Dacia Logant.

P.

Idáig nem tetszett. De kezem élezni.
Primitívség vagy talán irigység nem tudni. Egy biztos az ellenzéknek mindig van dolga.
Az pedig tény, hogy a kutyaugatás nem hallatszik a holdig. :lol:


Thomas
srácok,srácok.... :kuncog:
hamár kutyázunk:...harapást szQrével... :kuncog:

_________________
06203486503


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.08.31 16:39:03 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2005.05.20 22:51:58
Hozzászólások: 133
Tartózkodási hely: Pest
Thomas írta:
Péter írta:
Elolvastam. Ha jól értek angolul, nagyjából összefoglalnám: legfőbb előnye, hogy olcsó, ahogy az alkatrészek is azok hozzá. Tehát jónak találják ár-érték arányban. Ennyi. Kár volna ezt túlragozni. Mintha azt ragoznám, miért vegyen mindenki Kia-t, Hyundai-t , Tata-t, vagy Dacia Logant.

P.

Thomas írta:
Idáig nem tetszett. De kezem élezni.
Primitívség vagy talán irigység nem tudni.


Döntsük el izibe kérem szépen, h melyik mert sértődés lesz :)
A Péter biztos nagyon irigy mert nem ő forgalmazhatja a Hong Nor-t. Nekem már mondta is, csak elfelejtettem és most jutott eszembe :)

Thomas írta:
Egy biztos az ellenzéknek mindig van dolga.


Persze! Ma is akkora pénzt markoltunk fel a Péterrel, hogy győzzük majd költeni meg befektetni, azért, hogy le mertük írni az alantas véleményünket :) Amúgy sincs senkinek jobb dolga munkaidőben :)


Thomas írta:
Az pedig tény, hogy a kutyaugatás nem hallatszik a holdig. :lol:


Tehát a GrimRC következő pályája kutyaugatástól mentes lesz? :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.08.31 16:49:19 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 08:25:21
Hozzászólások: 1321
Tartózkodási hely: Szentendre World City
Thomas írta:
Primitívség vagy talán irigység nem tudni.
erre inkább nem térnék ki... :P
Thomas írta:
Egy biztos az ellenzéknek mindig van dolga.

Thomas

szeretnék rávilágítani egy kissebb képzavarra : az ellenzék mindig a kissebbik érvényesülni hébe-hóba tudó tábor :lol: feltéve ha jól értelmeztem ezt a pici célzáskát :lol:

_________________
06203486503


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.08.31 16:53:45 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.24 19:34:12
Hozzászólások: 468
Tartózkodási hely: Siófok
Írnék én is, hogy ne csak a veszekedés legyen... :)
olvasgattam az autóról a Sec-Alarm honlapon, és erre lettem figyelmes:

"Az X1 RTR Buggy-t Futaba rádióval, HN-002-es /3305/ 9kg/cm fém fogaskerekes kormányszervóval valamint a HN részére készült HN-Force 25 tuning motorral szerelve kínáljuk vásárlóink számára.

Már csak egy kiváló versenyző szükséges és a dobogó legfelső foka biztosított.
Valóban a győztesek választása."

Ezek szerint van a 25-26-os buggy-k számára is verseny?
Vagy egyáltalán létezik ilyen valahol a világon?
Esetleg csak téves megjegyzés az a dobogós...?

_________________
Akinek még a fűnyírója is elektromos...:)

"Van aki füvezik, van aki fázik, van aki barom mégis pofázik... " :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.08.31 16:57:39 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2004.11.20 00:37:10
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Győr
Marczy.Én soha nem mondtam hogy hülye lennél,és azt sem hogy balek .Csak szerintem ha valaki tájékozódni akar akkor azt nem így teszi.Ha megbántottalak akkor elnézésedet kérem!-de a véleményem akkor is az marad amit írtam ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.08.31 17:03:34 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2004.10.18 11:54:38
Hozzászólások: 78
Thomas írta:
Péter írta:
Elolvastam. Ha jól értek angolul, nagyjából összefoglalnám: legfőbb előnye, hogy olcsó, ahogy az alkatrészek is azok hozzá. Tehát jónak találják ár-érték arányban. Ennyi. Kár volna ezt túlragozni. Mintha azt ragoznám, miért vegyen mindenki Kia-t, Hyundai-t , Tata-t, vagy Dacia Logant.

P.

Idáig nem tetszett. De kezem élezni.
Primitívség vagy talán irigység nem tudni. Egy biztos az ellenzéknek mindig van dolga.
Az pedig tény, hogy a kutyaugatás nem hallatszik a holdig. :lol:


Thomas



Thomas!

Tetszik az üzletpolitikád! Gondolom ezekkel a sorokkal sok új HN tulajdonost toboroztál! :lol:

De furdal egy kérdés: Ki, vagy kikből áll az ellenzék?
Ha azokból akik más "ropi" autókat használnak, akkor ne válaszolj!

Robi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.08.31 17:11:27 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
Egy páran fordítva ültök a lovon.
Nem mindenki akar versenyezni aki modell autót vesz.
A kezdő modellező pedig előbb megismerkedik, megpróbálja elsajátítani a vezetés tudományát. Ezeknek az embereknek ideális egy 4 ccm motor.

Mint lejjebb írtam már azok számára akik motor nélkül, vagy más motorral kívánják megvásárolni az autót azoknak igény szerint lehetőséget biztosítunk arra, hogy ily módon vásároljanak.
Mi az érthetetlen. Hol a hiba.

Felesleges szájtépés ami itt folyik.

Thomas

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.08.31 17:18:34 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.24 19:34:12
Hozzászólások: 468
Tartózkodási hely: Siófok
Csak kérdeztem, hogy van-e valahol, vagy esetleg a jövőben lesz-e a nagyobb kategóriájú buggyknak is verseny.
Mindezt azért, mert a honlapodon az áll, hogy a standard verzióhoz semmi nem kell, csak egy kiváló versenyző kell, mindez a 25-ös Tuning Force motoros autóhoz.
Tehát van ilyen verseny, vagy ez a versenyautó is P.vakítás?
Jó, most tudom, hogy ti még ki is cserélitek a motort, de a honlapon az van, hogy dobogó, meg verseny, meg a csillagos ég...(a holddal :lol: )

Csak ezért írtam, és nem a szájtépés miatt.

_________________
Akinek még a fűnyírója is elektromos...:)

"Van aki füvezik, van aki fázik, van aki barom mégis pofázik... " :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.08.31 17:30:59 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
MitsuL200 írta:
Csak kérdeztem, hogy van-e valahol, vagy esetleg a jövőben lesz-e a nagyobb kategóriájú buggyknak is verseny.
Mindezt azért, mert a honlapodon az áll, hogy a standard verzióhoz semmi nem kell, csak egy kiváló versenyző kell, mindez a 25-ös Tuning Force motoros autóhoz.
Tehát van ilyen verseny, vagy ez a versenyautó is P.vakítás?
Jó, most tudom, hogy ti még ki is cserélitek a motort, de a honlapon az van, hogy dobogó, meg verseny, meg a csillagos ég...(a holddal :lol: )

Csak ezért írtam, és nem a szájtépés miatt.



"Mint lejjebb írtam már azok számára akik motor nélkül, vagy más motorral kívánják megvásárolni az autót azoknak igény szerint lehetőséget biztosítunk arra, hogy ily módon vásároljanak."


Vegyél egyet motor nélkül. Tegyél bele egy általad hibátlannak tartott 21-es motort. Rendelkezzél olyan tudással mint amivel Charlie, vagy Csekő Gergő /és még sorolhatnám/ rendelkezik. Ez feltétlenül szükséges.

És biztos, hogy komoly sikerélményed lesz.

Thomas

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.08.31 17:42:44 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2005.05.20 22:51:58
Hozzászólások: 133
Tartózkodási hely: Pest
Thomas írta:

Vegyél egyet motor nélkül. Tegyél bele egy általad hibátlannak tartott 21-es motort. Rendelkezzél olyan tudással mint amivel Charlie, vagy Csekő Gergő /és még sorolhatnám/ rendelkezik. Ez feltétlenül szükséges.

És biztos, hogy komoly sikerélményed lesz.
Thomas


Itt nekem valami akkor sem 100-as. Sem a Charlie, sem a Gergő nem megy Hong Norral, mégis ők állnak a dobogó tetején megérdemelten! A HN tulajok miért nem? Valami nem stimmel nekem ezzel a mondattal :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.08.31 17:49:32 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
Marczy írta:
Thomas írta:

Vegyél egyet motor nélkül. Tegyél bele egy általad hibátlannak tartott 21-es motort. Rendelkezzél olyan tudással mint amivel Charlie, vagy Csekő Gergő /és még sorolhatnám/ rendelkezik. Ez feltétlenül szükséges.

És biztos, hogy komoly sikerélményed lesz.
Thomas


Itt nekem valami akkor sem 100-as. Sem a Charlie, sem a Gergő nem megy Hong Norral, mégis ők állnak a dobogó tetején megérdemelten! A HN tulajok miért nem? Valami nem stimmel nekem ezzel a mondattal :)

:almos

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.08.31 18:47:22 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 18:14:14
Hozzászólások: 2631
Péter írta:
Elolvastam. Ha jól értek angolul, nagyjából összefoglalnám: legfőbb előnye, hogy olcsó, ahogy az alkatrészek is azok hozzá. Tehát jónak találják ár-érték arányban. Ennyi. Kár volna ezt túlragozni. Mintha azt ragoznám, miért vegyen mindenki Kia-t, Hyundai-t , Tata-t, vagy Dacia Logant.

P.


drága Péter jól tudsz angolul,de haogy elnézem szelkítv olvasásod van ott ez áll "...light fast and cheap"
"... have 8 port Hyper 21 in it and it flies."

magyarul "könnyű,gyors,olcsó "
"...a 8portos Hyper 21.es mocimmal repül"

még írják azt is hogy az képest hogy egy olcsó PRO autó,iszonyat jó,mer gyors bírja strapát jól kanyarodik

én nem tom miért kell állandóan fikázni a másik márkát vazze,ÉN MIKOR SZÓLTAM LE AZ MBX5öt,vagy az XB8at vagy más ezekbe a kategóriákba tartózó autót?????

Szerintem az X1,az MBX5,az XB8, 777 SP1 mind felső kategóriás autó,szerintem mind 1 katgória

lassan kezd elegem lenni ebből az egész rohadt a faszki van fikázásból,egyedül azért irkálok ebbe forumba mer van itt néhány jó arc emberke,ENNYI

_________________
S13 380HP
D2racing
Ironclad
Initial Drifters


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.08.31 19:11:59 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2004.01.23 08:13:40
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Buda
Tucsok írta:
Péter írta:
Elolvastam. Ha jól értek angolul, nagyjából összefoglalnám: legfőbb előnye, hogy olcsó, ahogy az alkatrészek is azok hozzá. Tehát jónak találják ár-érték arányban. Ennyi. Kár volna ezt túlragozni. Mintha azt ragoznám, miért vegyen mindenki Kia-t, Hyundai-t , Tata-t, vagy Dacia Logant.

P.


drága Péter jól tudsz angolul,de haogy elnézem szelkítv olvasásod van ott ez áll "...light fast and cheap"
"... have 8 port Hyper 21 in it and it flies."

magyarul "könnyű,gyors,olcsó "
"...a 8portos Hyper 21.es mocimmal repül"

még írják azt is hogy az képest hogy egy olcsó PRO autó,iszonyat jó,mer gyors bírja strapát jól kanyarodik

én nem tom miért kell állandóan fikázni a másik márkát vazze,ÉN MIKOR SZÓLTAM LE AZ MBX5öt,vagy az XB8at vagy más ezekbe a kategóriákba tartózó autót?????

Szerintem az X1,az MBX5,az XB8, 777 SP1 mind felső kategóriás autó,szerintem mind 1 katgória

lassan kezd elegem lenni ebből az egész rohadt a faszki van fikázásból,egyedül azért irkálok ebbe forumba mer van itt néhány jó arc emberke,ENNYI


Könnyü, gyors, mint a MINARDIIIII!!!! Ugye Tücsi?

_________________
Mugenseiki MBX-5


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.08.31 19:19:20 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 18:14:14
Hozzászólások: 2631
Utolsó hozzászólás:

Szerintem mindenki sz@rja le hogy milyen van a másiknak,tartsa meg magának a véleményét,mert mindnki tudja hogy neki van a legjobb. Inkább legyünk azon hogy minnél többen minnél jobbat autózhassunk és minnél több pálya legyen!

megkérnék egy tisztelt moderátort hogy TÖRÖLJE a NEM ide tartózó hozzászólásokat

u.i.:Peti nem beszélem a nyelved

_________________
S13 380HP
D2racing
Ironclad
Initial Drifters


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 310 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség