Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.07.09 00:52:49

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 100 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Szia!
HozzászólásElküldve: 2008.01.01 17:36:36 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2007.02.21 10:42:11
Hozzászólások: 88
Tartózkodási hely: Budapest 8ker, Kaposvár, Siófok
B@zsy írta:
BUÉK mindenkinek.

Sefi: arról a kompozícióról tegyél fel képet, megnézném :)

Üdv.: B@zsy

Ma megállt a hóban a TZ mocim, megijedtem, hogy a szabályzóm szállt el, de csak a moci keféi koptak el(remélem) :lol:
Most nem tudtam róla képeket csinálni, mert már szétszedtem, de nem volt nagy durranás amúgy sem. Kasztni nélkül toltam, mert nem fért így rá semmi a nyagy kerekek miatt.
Nna de ez a topic másról szól!
Észrevettem egy apróbb konstrukciós hibát a stadium 10-es kerékfelfogatási megoldásánál. NINCS gyárilag kerékhatszög, így egyből a stiftre kell ráigazítani a kereket, mert a felnin nem a hatszög helye van
kialakítva, hanem csak egy vékony csíkszerű bemélyedés-a stiftnek...
Most vettem észre a hátrányát, amikor átszereltem a kerekeket az elektromos tamiya alvázamra, ott ugyanis a tamiya stift egy új helyet vágott magának az egyik felnin. Nem nagy a kár, de ha kerékhatszöges lenne, nem fordult volna elő...
A gyártó (HB) észrevehette a dolgot, mert a lightning Gt 10-esen már kerékhatszöges megoldást találni, illetve a csapágyház-készlethez is adják a műanyag hatszögeket-a M&h webshop-képei szerint.
Egyébként érdekesen nézhet ki a lightning gt10-es krómszínű felnis kerekeivel a stadium 10 truggynk!!

_________________
Sefi
HB lightning stadium 10
HB MINIZILLA 7800kv brushless
Iwaver 02M (Mini Cooper S)
LRP Shark Truggy FT
TAMIYA FF01
TAMIYA TT01R
TAMIYA M03R
MUGEN MBX6(dobozban)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.01.02 20:03:19 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2007.10.04 15:49:02
Hozzászólások: 66
hello én nem merném rávinnii a jégre beszakad vagy valami lékbe belemegy.... de te tudod amugy biztos jó lehetett :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.01.02 20:58:22 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2007.12.15 08:12:19
Hozzászólások: 49
Tartózkodási hely: Veszprém
Szasztok.
Íme a bizonyíték hogy nem szakadt bele és nem esett bele lékbe. :)
Egy videóóó :
http://www.videoplayer.hu/videos/play/120367

Üdv.: B@zsy

Ui.: Gaben érdeme a videó.

_________________
Üdv.: B@zsy


Robitronic Mantis TXS


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.01.02 21:08:04 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2007.10.27 21:20:35
Hozzászólások: 126
Tartózkodási hely: Csongrád
Nem hiszem,hogy ráengedték volna az embereket,ha lékek lettek volna szal ettől nem kellett tartani jó a videó :lol: :lol:

_________________
Tel:06308379691

Savage X +egy kis házituning:)

Freki: 27.255


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.01.02 21:17:50 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2007.12.15 08:12:19
Hozzászólások: 49
Tartózkodási hely: Veszprém
Köszke.
Jóó volt, ha az idő engedi, és nem esik hó, akkor megyünk a hétvégén is.

_________________
Üdv.: B@zsy


Robitronic Mantis TXS


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.01.02 21:24:26 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2007.10.27 21:20:35
Hozzászólások: 126
Tartózkodási hely: Csongrád
Ok csináljatok videót :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Tel:06308379691

Savage X +egy kis házituning:)

Freki: 27.255


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.01.24 15:18:33 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2008.01.24 15:13:52
Hozzászólások: 2
Sziasztok!
Most tervezem egy ilyen szekér vételét és szeretném megkérdezni azoktól akiknek már van ilyen RTR-je, hogy eddig mien problémája volt vele, mien alkatrészt kellett cserélni mien terepet bír huzamisabb ideig stb.!?
A válaszokat előre is köszi!!!!!!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: üdv
HozzászólásElküldve: 2008.01.25 19:02:48 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2007.02.21 10:42:11
Hozzászólások: 88
Tartózkodási hely: Budapest 8ker, Kaposvár, Siófok
Szia!
Ha visszaolvasol a topicban, találsz róla néhány infót.
Kezdő, haladó, hobby autónak véleményem szerint teljesen megfelel.
Egész strapabíró, nekem még semmi sem tört el, de igazából csak mostanában lesz lehetőségem rendes offroad pályán használni, az lesz az igazi teszt. Néhány sporttárs keményebb terepen is hajtotta már, problémamentesen. Igaz, hogy nekem is ilyen truggym van, de most jött meg hozzá a HB legújabb 3ccm-es motorja, ami egy újabb verzió, a 2.5ccm-es moci alapjain.
A lightning GT 10 sport truggy már ezzel az új motorral jön ki gyárilag, és 4000 Ft a két autó közti különbség, én a helyedben megnézném azt is!
Kicsit monsteresebbre vették a figurát, nyolc gátló, és "traktorkerekek" vannak hozzá, króm felniken, de alapvetően ugyanaz a két autó. Lehet, hogy most nincs a M&H-ban, de már volt és biztos lesz is még...[/code]

_________________
Sefi
HB lightning stadium 10
HB MINIZILLA 7800kv brushless
Iwaver 02M (Mini Cooper S)
LRP Shark Truggy FT
TAMIYA FF01
TAMIYA TT01R
TAMIYA M03R
MUGEN MBX6(dobozban)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.02.16 16:33:04 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2008.02.16 14:50:47
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Füzesgyarmat
Sziasztok kezdő vagyok és már régóta ezzel a modellel szemezgetek.
Lenne néhány kérdésem:
- mennyire strababíró?
- milyen terepet bír?
- mekkora a hasmagasága?
- milyen az alkatrész ellátás?
- hogybírja a mocija?
(előre is köszönöm a segítségeteket)
Üdv.: Valentin


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: üdv
HozzászólásElküldve: 2008.02.16 22:16:11 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2007.02.21 10:42:11
Hozzászólások: 88
Tartózkodási hely: Budapest 8ker, Kaposvár, Siófok
racz14 írta:
Sziasztok kezdő vagyok és már régóta ezzel a modellel szemezgetek.
Lenne néhány kérdésem:
- mennyire strababíró?
- milyen terepet bír?
- mekkora a hasmagasága?
- milyen az alkatrész ellátás?
- hogybírja a mocija?
(előre is köszönöm a segítségeteket)
Üdv.: Valentin

Szervusz!
Lassan egy éve jómagam is hasonló kérdésekkel érdeklődtem a tapasztaltabbaktól az autó iránt. Nem konkrétan erről, hanem a Hot Bodies termékeiről. Összességében strapabíró gépnek számítanak a HB-HPI modelljei.
-Nincsenek benne versenyalkatrészek, de hobby szinten jól bírja.
-Könnyebb off-road pályát kellemesen viseli
-Hasmagasság (most mértem meg csak a kérdés miatt) 3,5cm
-Alkatrészellátás: Modell&Hobby- rendelés esetén heteket kell várni
-Motorja jó, csak akkori kezdőként rendesen elbíbelődtem vele.
Az én gyári motorom több, mint 7 litert ment, és jó benne a kompresszió, de most vettem bele egy 3ccm-es gyári új motort, amit most járatgatok be, háát ez már feleslegesen erősnek kezd tünni, de a hangja nagyon bejön!!
Olvass vissza a topicban, benne vannak az eddigi történések :)

_________________
Sefi
HB lightning stadium 10
HB MINIZILLA 7800kv brushless
Iwaver 02M (Mini Cooper S)
LRP Shark Truggy FT
TAMIYA FF01
TAMIYA TT01R
TAMIYA M03R
MUGEN MBX6(dobozban)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.02.17 08:28:05 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2008.02.16 14:50:47
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Füzesgyarmat
Kösz Segi a segítséger vissza nem olvasok mert már egy párszól megtettem esetleg akkor ha majd meglesz mert kezdőként egyedűl a mocijától félek.
Az nem is baj hogy nincs benne verseny alkatrészek mert hobby célra kellen meg minek vegyek komoly gépet amikor ahol én lakom 2modellező van de ők viszont naon jó fejek.

Még néhány kérdés:
- mivel lagnagyobb bajba az aksival vagyok neked milyen akku van benne?
- milyen töltőd van?

Írj minél több tapasztalatot az 3cm3-is mociről és hogy bírja vele a gép.
(mennyi volt a moci és hol vetted)

Mégegyszer kösz a segítséget.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.02.17 09:29:33 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2007.11.14 15:05:23
Hozzászólások: 108
Tartózkodási hely: Budapest
Szia
Szerintem ha két modellező is van körülötted túl nagy baj nem érheti a mocit, főleg ha már egy kicsit tapasztaltabbak. Egyébként hol laksz? Mert ha közel lakunk egymáshoz csapathatnánk alkalomadtán.
Gergő


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.02.17 09:35:57 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2008.02.16 14:50:47
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Füzesgyarmat
Földesi Gergő írta:
Szia
Szerintem ha két modellező is van körülötted túl nagy baj nem érheti a mocit, főleg ha már egy kicsit tapasztaltabbak. Egyébként hol laksz? Mert ha közel lakunk egymáshoz csapathatnánk alkalomadtán.
Gergő

Ha engem kérdezel én tőled 250km-re lakom és még egyébként sincs ilyen gépem sajna(de majd a nyáron)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.02.17 10:25:17 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2007.11.14 15:05:23
Hozzászólások: 108
Tartózkodási hely: Budapest
racz14 írta:
Földesi Gergő írta:
Szia
Szerintem ha két modellező is van körülötted túl nagy baj nem érheti a mocit, főleg ha már egy kicsit tapasztaltabbak. Egyébként hol laksz? Mert ha közel lakunk egymáshoz csapathatnánk alkalomadtán.
Gergő

Ha engem kérdezel én tőled 250km-re lakom és még egyébként sincs ilyen gépem sajna(de majd a nyáron)

Téged kérdeztelek de mostmár látom hogy messze laksz.ű


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.02.19 11:36:32 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2008.02.15 12:43:17
Hozzászólások: 23
Tartózkodási hely: Budapest II
Sziasztok,
Nézegetem a Sport 2-est... Kérdésem a következők:
- milyen az alkatrész ellátottság ithon? modellnél van minden általában? pl egy Hobaohoz képest?
- a 28as motort később kitudom cserélni 21-re ha rámjönne a versenyezhetnék? :)
Vagy érdemes rögtön 21es motorral egy Hobao H7-et venni ebben az árkategoriában.


Köszi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.08.24 12:17:40 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2008.02.13 13:27:34
Hozzászólások: 27
Siasztok :integet

A következők a kérdéseim:
Hol lehet hozzá alkatrészeket venni?
Nyitott-e a fogaskerekes része?
Mekkora az a maximális hatótáv ameddig veszi a jeleket?
És tartós gép-e?

Köszi

Zombi :integet


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.08.24 12:25:37 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.08 14:54:01
Hozzászólások: 102
Hello Zombi!
Alkatrészt a Modell&Hobby-nál kapsz hozzá.
Ha a pinionra és a spúr-ra gondolsz, akkor igen, nyitott.
A mekkora a maximális hatótáv kérdés elég hülyeség mert messze már úgy sem látod jól a kocsit, és úgyis mindig magunk előtt pár tíz méterre játszunk, de a gyári adat szerint max 300m, de ilyen messze fölösleges elvinni, mert már úgysem látod rendesen az autót!
Elég tartós, csak a féltengelyekre kell vigyázni, mert elég könnyen kiesik a helyéről.
Remélem valamit tudtam segíteni! ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.10.12 10:31:37 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2007.02.21 10:42:11
Hozzászólások: 88
Tartózkodási hely: Budapest 8ker, Kaposvár, Siófok
Sziasztok!
Több, mint másfél éve én nyitottam ezt a topicot és már jó régen nem jelentkeztem, pedig szinte minden nap fórumozom.
Érdekes (megmosolyogtató) visszaolvasni a régi, kezdeti írásaimat, de így érhető legjobban tetten a fejlődés és hogy a kezdőknek bizony többé-kevésbé ebben a tecnikai hobby-sportban is meg kell fizetni a "tanulópénzt" :)
Nem azért nem írtam, mert nem használom az autót, épp ellenkezőleg.
A " már 2 litert elfüstöltem golfpályán és nagyon meg vagyok elégedve" típusú tapasztalatok nem igazán hitelesek számomra és nem adnak igazi képet egyik modellről sem.
Mára már elmondhatom, hogy kezd összegyűlni annyi személyes infó a gépről, amit szívesen megosztok az érdeklődőkkel:
Az autó közel 13 litert ment, sajnos ezt összesen egymás után két db. mocival tette. A gyári motor az elején piszok erős volt, de utána sokat szívtam vele, mely többnyire az akkori rutintalanságomnak tudható be.
Ezzel mentem kb 7 litert, de csak betonon, fűben, nem pályán.
Ezután vettem bele egy 3ccm-es gyári motort (a hpi g3.0 csúszókarbis HB verziója), mellyel jelenleg a 6. liternél járok, és semmi bajom vele, HIBÁTLAN. Ezt a közel 6 litert a bejáratást leszámítva KIZÁRÓLAG offroad pályán füstöltem el.(ÜRPILL-RING)
A pálya elég technikás és komoly ugratókkal bír, főleg egy kis egytízes számára. Az első alkalommal úgy mentem ki, hogy megpróbálok menni vele egy két kört, aztán összesöpröm a darabjait és hazamegyek.
NEM így történt. Őszintén szólva sohasem gondoltam volna, hogy így bírja az 1/8-asoknak való pályát. Akkorákat kapott, hogy sokszor féltem odamenni :-D , de legtöbbször még a motor sem állt le.
Az egyenesekben simán megy úgy, mint a hobby 1/8 buggyk,(néztek is nagyot, mikor odahúztam) kanyarokban nehezebb uralni, a középső difi hiánya miatt, de sztem pont ez benne a kihívás. Aki egy ilyen gépet megtanul jól terelgetni, annak sokkal könnyebb lesz utána egy klassz buggyt vezetni(szerintem... :-D )
Most abbahagyom, mert dolgom van, de folyt köv, szép 7végét!

_________________
Sefi
HB lightning stadium 10
HB MINIZILLA 7800kv brushless
Iwaver 02M (Mini Cooper S)
LRP Shark Truggy FT
TAMIYA FF01
TAMIYA TT01R
TAMIYA M03R
MUGEN MBX6(dobozban)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.10.12 15:03:01 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2007.02.21 10:42:11
Hozzászólások: 88
Tartózkodási hely: Budapest 8ker, Kaposvár, Siófok
Üdv mindenkinek!
A szájmenés folytatódik, bár tanulnom kéne, de ennyi szünet belefér 8)
Annak idején a HPI MT2 és a jelenleg szóbanforgó autó között vacilláltam, de ahogy az MT2 tulajok tapasztalatait olvasom, nem döntöttem rosszul.
A stadium 10-esben soha nem kellett semmit hézagolni, a dififogasokon a kopás jelei sem látszódnak, a gyári hézagolás teljesen oké.
A lengőkarok nem törnek el, a gagyi gyári műanyag servo saver pedig szintén egyben van még, pedig olyan kb., mint egy alap plasztik elektromos autó savere. Az MT2-es jóval mutatósabb darab, az alváza és a kasznija is szebb volt, viszont a stadium olcsóbb volt akkor(és most is).
Érdekes módon mégsem terjedt el annyira, mint pl. az MT2. Lehet, hogy rossz időzítésben dobták piacra, nem verték nagy dobra stb. Ez is HPI termék, tehát házon belüli konkurens. A kicsit funkcionálisabb konstrukció talán annak tudható be, hogy az egytízes stadium truggy az 1/8-as lightning stadium "leicsinyített" mása, hasonló megoldásokkal (nem borulékony elég stabil), és az 1/8-as pedig remek gép.
Természetesen hibátlan autók nincsenek, kérdés, hogy mennyire lehet ezekkel a hibákkal 1ütt élni, illetve kiküszöbölni őket.
Változtatások, tuningok(?), negatívumok:
-Gyári állapotban ült a feneke, és könnyen leért: érdemes beletenni a gyári műanyag rugóelőfeszítőket( ismerősöm csináltatott nekem fémből)
-A hasmagasságot a telók alsó bekötési pontjának megváltoztatásával érdemes megemelni ugratókkal teletűzdelt pályákra.
-Telóolajat ki lehet cserélni sűrűbbre (mondjuk 500-as)- Én most 250-est tettem bele, de így még a gyárinál is puhább lett és szinte vezethetetlen!
-A szervókat kicseréltem 13kg-os hextronikra (ez elforgatja :lol: )
(a gyári HPI SF1-ek 6v-on már kielégítőek)
-üziszűrő, kapcsoló porvédő és jóccakát :)
Az egyéb észrevételekről , negatívumokról és elhasználódás jeleiről majd este írok, most megyek tanulni.
Szép délutánt!!

_________________
Sefi
HB lightning stadium 10
HB MINIZILLA 7800kv brushless
Iwaver 02M (Mini Cooper S)
LRP Shark Truggy FT
TAMIYA FF01
TAMIYA TT01R
TAMIYA M03R
MUGEN MBX6(dobozban)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.10.12 18:26:55 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2007.02.21 10:42:11
Hozzászólások: 88
Tartózkodási hely: Budapest 8ker, Kaposvár, Siófok
Szép jó estét mindenkinek!
Folytatnám kis szösszeneteimet a használat nyomaival:
Közel 13 liter nafta után:
-gumik: az eredeti gyári gumik vannak rajta, a kopás mértéke nem drasztikus, már rég tükör slick-nek kéne lenniük, ehhez képest a micro pin mintázat csak a belső felületeken kopottabb(terpesztés miatt).
Nyilván a tapadásuk lehetne jobb is poros pályán, de többnyire arany középutat jelent a "gyári" jelző, így viszont nem is kopik annyira.
-csapágyak: eddig összesen a két hátsó kerékcsapágyházakban cseréltem vagy három db-ot, máshol érdekes módon még nem kellett.
-kutyacsontok: az elülső központi féltengely kettétört( jó kis erők hatnak az offroad pályán), ezt cseréltem, a többi rendben.
-hátsó, belső műanyag difiház: a jobb oldali csapágy-kihajtás területén kikopott. Azt hittem a csapágy ment darabokra, mert kis súrlódó hangja volt, meg kotyogása de szétszedés után láttam, hogy annak semmi baja, a műanyag difiházat kell majd cserélni(940FT), de még így is bőven használható.(tehettek volna bele fém perselyt, csak akkor sose kéne kicserélni)
-műanyag spúrkerék: Semmi darálódás, minimális kopás jelei vannak csak. Azonban sajnos jó nagy nyolcas van benne( gyárilag nem ütött, valszeg követ kaphatott), ezért hozzáért forgáskor a kuplungharanghoz, ezen a harang hátrébb pozícionálása segített, most hibátlan.
-kihajtások: Nna, ezeken látszik leginkább a használat, rendesen kikoptak
, a kutyacsontok tüskéi jó kis vájatokat alakítottak ki rajtuk.(emiatt nagyobb a hajtáslánc holtjátéka, más hátrány egyelőre nincs)
-kaszni: Most már hogy vagy ezret szaltózott, a hátsó részen van egy kis felgyűrődés, nem vészes.
Nagy hirtelen ez minden, itt is érvényes az" RTR-szabály": vétel után átnézni rögzítőzni, meghúzni, stb.
Amit más tulajok írtak, hogy kieshetnek a hajtás-dogbone-ok: ez igaz, bár ilyen kemény használat alatt nálam csak egyszer fordult elő.
Az első központi féltengely pici hernyócsavarja hajlamos volt kirázódni, és 2wd-s lett tőle a gép. Elég rossz helyen van, nehéz kissé hozzáférni, de csavarrögzítő, és meghúzás után a probléma többet nem jelentkezett.
A kuplung harang, csapágy, stb még szintén az eredetiek!
Az üzitartály is nagyon jó, nincs rajt pumpa (primer), van benne szűrő, és nagyon pontosan zár.
A gyártó szerint FUN car, igazi hobby-kezdő verda, és ez így is van!! A fentiekből kiderül, hogy elég igénytelen és könnyen szerelhető.
Ami kopik benne, nyilván szándékos, különben ki venne 1/8-ast?? :lol:
Kijöhetne egy új verzió erősített kihajtásokkal, elöl cvd-vel, három difivel, és egy pofás kasznival- így közel hibátlan lehetne, de jelenleg ez NEM CÉL a gyártóknál.
Ezek után AJÁNLOM-E az autót?
-Aki kizárólag 1/10-es modellben gondolkodik, annak igen (van még a gt10, és a lightning 10buggy, ezek kb ugyanezek, csak a buggy 3difis!)
- AZONBAN: mára már sokkal keskenyebb a határmezsgye az 1/8 és 1/10 -es autók árai között, sőt szinte el is tűnik!!!
Ma ennyi pénzért (kb 60 ezer Ft) 1/8-as buggyt is kapunk, ami mindenképpen MASSZÍVABB, és szinte bárhol kaptok hozzá cuccokat, mert ezek a legnépszerűbbek. Az én kis masinámhoz koránt sem lehet annyi kiegészítőt venni(legalább nem ölök bele feleslegesen lóvét :) ), és bár megoldott az alkatrész, azért nem olyan rugalmas, és sokhelyütt elérhető, mint egy 1/8 buggy esetében.
A motort 10%-os nitroval hajtom, bőven elég.
Mára ennyi, zárom soraim, remélem hasznát veszik az érdeklődő sporttársak az irományaimnak, ha valami még eszembe jut, akkor úgyis leírom, szép estét!!

_________________
Sefi
HB lightning stadium 10
HB MINIZILLA 7800kv brushless
Iwaver 02M (Mini Cooper S)
LRP Shark Truggy FT
TAMIYA FF01
TAMIYA TT01R
TAMIYA M03R
MUGEN MBX6(dobozban)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 100 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség