Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.07.08 23:30:33

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 8 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: HPI MT2 leirás
HozzászólásElküldve: 2006.05.14 21:06:35 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2005.02.27 17:12:56
Hozzászólások: 37
Sziasztok!
Van nekem egy MT2-esem és ráférne már egy teljes takarítás, de nincs hozzá semmilyen leirásom. Amolyan összeszerelős.
Nincs valakinek esetleg? Ha magyar, az se baj!:-))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: HPI MT2 leirás
HozzászólásElküldve: 2006.05.14 21:11:46 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 12:34:36
Hozzászólások: 772
Tartózkodási hely: Kuwait
rocco írta:
Sziasztok!
Van nekem egy MT2-esem és ráférne már egy teljes takarítás, de nincs hozzá semmilyen leirásom. Amolyan összeszerelős.
Nincs valakinek esetleg? Ha magyar, az se baj!:-))



Keresd meg a hpi oldalán...
Magyar szerintem nincs....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: HPI MT2 leirás
HozzászólásElküldve: 2006.05.14 21:15:22 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2005.02.27 17:12:56
Hozzászólások: 37
OK, Köszi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.05.15 08:42:05 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Hali!

Itt is van: http://www.hpieurope.com/manuals/pdf/10402.pdf

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: 1
HozzászólásElküldve: 2006.05.18 18:22:54 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2005.02.27 17:12:56
Hozzászólások: 37
köszkösz Ramses!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.05.24 14:02:35 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2006.05.24 13:36:30
Hozzászólások: 57
Tartózkodási hely: győr
Sziasztok!

Új vagyok a honlapon és még az autózásban is kezdő vagyok meg csak 15 éves vagyok és nincs sok tapasztalatom.

Tudnátok nekem segiteni? van egy tamiya 1/10-es elektromos buggym viszont már eléggé kinöttem mert elég lassu és még a füvönse megy el ugyhogy csak on-road-ban tudom használni , most talán tudok venni majd egy motoros gépet is , mit javasoltok melyik legyen? legyen elég gyors és durva terepen is lehessen vele menni és ne akadjhon el vagy lassuljon le a füben , melyik lenne a legjobb? MT2 lightning 2 buggfy vagy talán egy savage? elöre is köszi

mivel ebben a topicban erről van szó , ti mit tudttok mondani az MT2-ről?

elöre is köszi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.05.24 16:10:25 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Ride015 írta:
Sziasztok!

Új vagyok a honlapon és még az autózásban is kezdő vagyok meg csak 15 éves vagyok és nincs sok tapasztalatom.

Tudnátok nekem segiteni? van egy tamiya 1/10-es elektromos buggym viszont már eléggé kinöttem mert elég lassu és még a füvönse megy el ugyhogy csak on-road-ban tudom használni , most talán tudok venni majd egy motoros gépet is , mit javasoltok melyik legyen? legyen elég gyors és durva terepen is lehessen vele menni és ne akadjhon el vagy lassuljon le a füben , melyik lenne a legjobb? MT2 lightning 2 buggfy vagy talán egy savage? elöre is köszi

mivel ebben a topicban erről van szó , ti mit tudttok mondani az MT2-ről?

elöre is köszi!


Ne várd, hogy ezt a nehéz kérdést ("Mit vegyek") helyetted döntse el bárki. Neked kell kiválasztani a vasat, mert a tied lesz, ugyanis mindenkinek más tetszik, mindenki mást szeret. Inkább nézz körbe, és ha valamit nem értesz, akkor inkább kérdezz. Nézd meg élőben (EZ A LEGFONTOSABB), tapogasd meg ha lehet, olvass minél többet róla.
Ha valaki eldöntené helyetted, mondjuk én azt mondom, hogy vegyél "đä[Đ]ä[Đđđ[Đ@" autót, és esetleg nem jönne be, akkor mi lenne? Engem szindál?

Amúgy az MT2 egy elég jó kezdő autó, sok dolgot meg lehet tanulni belőle, versenyre viszont nemigen alkalmas (a gyenge felépítmény miatt), bár tuningolni lehet (kérdezd csak meg Pajzi kollegát), de azzal a sokszorosát fogod rákülteni.

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.05.24 19:58:48 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2006.05.24 13:36:30
Hozzászólások: 57
Tartózkodási hely: győr
Köszi a segítséget !

Hát még nem teljesen döntöttem de hogy olvasom teljesen igazad van ebben.

Én csak egyedül attól félek hogy mint a kis buggymnál ,, kis idő után nagyon lassunak tünik és mindenbe elakad , még a frissen nyirt füben is nagyon lessan megy el , meg a csavarok kilazulnak , bár nem volt semmi tapasztalatom ugy tanulok hogy egy csavarhuzoval mindig egyre mélyebben átkutatom a verdát és már azért alapkat értem nála ,

hát ettől félek hogy megveszem és ezzel is ezek a gondok lesznek ugyhogy megprobálom ezeket a gépeket élőben látni ( menet közben is)

az MT 2-re már nagyon kiváncsi vagyok mert még soha nem láttam viszont mint te is sokan dicsérik , viszont a 2RR-t is , hááát nehéz döntés lesz :)a buggyk nagyon fürgék viszont nem a legdurvább terepre valók , a savage-ről lemondok mert annak nagyon huzos ára van , mondjuk 21-est láttam élőben és nagyon tetszik hogy gyorrs jól kezelhető erős és bármin átmegy és a nagy ugratástól se lesz baja , ezért tetszenek a monstrerek , c


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 8 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség