Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.04.28 00:20:47

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 154 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.03.08 23:31:12 
Offline
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.24 08:02:05
Hozzászólások: 479
Tartózkodási hely: Budapest
kotomi007 írta:
eddy írta:
Hello
Valaki tud véleményt mondani erről ??
http://www.rcrulez.hu/termek.php?produc ... ts-kwc165l

Ha jól emlékszem valaki a team saxoval rakta egy kategóriába,ami elég jó.


Sziasztok!

Ez így igaz, mert ugyanott készül mindkettő, ugyanazon anyagokból.
A TeamSaxo megjelenése előtt, több mint két évig forgalmaztuk és ezzel együtt használtuk is a Jets üzemanyagokat, olajokat, mert jónak találtuk.
Mi forgalmaztuk a legnagyobb mennyiségben idehaza. Azután véget ért a mese, az importőr eltűnt, vele együtt a Jets is.
Ezért kellett leváltsuk a TeamSaxo-ra. Ugyanaz a minőség, de olcsóbb áron, ezt a tavalyi RCOR bajnokság győztese és a mezőny nagy része is alátámaszthatja.

Visszatérve az eredeti kérdésre: Jó üzemanyag a 16%-os KWC-is, de tapasztalataink alapján semmiben nem jobb az ugyancsak 16%-os Jets P45 -nél, csak valamivel drágább és /mert/ egy ismert modell gyártó céget reklámoz a nevében.

Novemberben új importőre lett a Jets-nek, ezért újra megjelent magyarországon. Felkérést is kaptunk, hogy forgalmazzuk újra, de mi már a TeamSaxo hazai képviselete vagyunk és nem akarunk újra ráfázni ha netán megismétlődne a múlt.

Tehát a TeamSaxo és a Jets -mindkettő jó választás lehet.

Üdv: SYL

_________________
http://www.sgmodell.hu
http://www.sylmax.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: üzi
HozzászólásElküldve: 2011.03.17 22:05:24 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2009.10.18 18:54:57
Hozzászólások: 100
Tartózkodási hely: köszeg
hali mindenki szeretnék venni 1 ansmann virus2.0rtr autot de nem tudok rola semmit ,milyen? jo birja a strapát? és az alkatrész ellátás milyen? és honnan lehetne rendelni hozzá? :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: üzi
HozzászólásElküldve: 2011.03.17 22:16:05 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2010.09.05 18:25:33
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: Sopron
limi írta:
hali mindenki szeretnék venni 1 ansmann virus2.0rtr autot de nem tudok rola semmit ,milyen? jo birja a strapát? és az alkatrész ellátás milyen? és honnan lehetne rendelni hozzá? :oops:


Szia.

http://www.rcrulez.hu/

Itt forgalmazzák, és cucc is van hozzá.

Üdv: Zoli

_________________
Losi 8ight 2.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.03.18 11:03:43 
Offline
RCR Team Driver
Avatar

Csatlakozott: 2005.11.08 13:42:33
Hozzászólások: 197
Tartózkodási hely: Bp.
Szia Limi!

Tavaly nyáron én is vettem egy ilyen szépséget a fiamnak, kicsit félve adtam a kezébe (8éves), de úgy voltam vele, hogy valamivel el kell kezdenie, és ennél szimpatikusabb járgányt nem találtam a piacon! Az autó első ránézésre nagyon masszív, egy dolog volt rajta amitől picit féltem, a pivotos futómű, de erre is rácáfolt, pedig kapott bőven már a bejáratás alatt is! Ezzel az autóval indult a fiam az utolsó 3 mb futamon, és rcor futamon. Most kb. 10liter van a motorjában, de gumin kívül, semmi mást nem kellett rajta cserélni, úgyhogy csak ajánlani tudom!
A legjobb dolog pedig az , hogy Sziminél (RcRulez) az utolsó csavarig mindent megkapsz hozzá, nem kell heteket várnod semmire! Ha valami kérdésed van nyugodtan keress meg itt, vagy privátban! Remélem tudtam segíteni!

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: üzi
HozzászólásElküldve: 2011.03.18 12:06:00 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2009.10.18 18:54:57
Hozzászólások: 100
Tartózkodási hely: köszeg
köszönöm igy már nyugot vagyok akkor meg veszem. köszi a segitséget :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.03.18 15:22:32 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2009.08.21 06:17:20
Hozzászólások: 94
Tartózkodási hely: Budapest XIII Kerület
Hali

Én is most ezen gondolkodom hogy melyik kocsit vegyem meg mert mind a kettő nagyon jó.A ansmann virus2.0rtr VS Gs Racing cl-1 melyik a jobb szerintetek én néztem youtubon videókat a virus 2.0-ról de nekem az egy kicsit lassabbnak tűnik mint a cl-1.
Én most a két autót így értélelem

Virus 2.0 Gs racing cl-1
40% 60%
venném meg

De azért kikérem a ti véleményeteket is.
Köszi

_________________
GS Racing CL-1 1/8 Buggy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.03.18 15:47:53 
Offline
RCR Team Driver
Avatar

Csatlakozott: 2005.11.08 13:42:33
Hozzászólások: 197
Tartózkodási hely: Bp.
Kedves István!

Szeretnélek megkérni, hogy ne így 'értékelj' egy modellautót, főleg ne egy offroad gépet! A sebesség pont a legkevesebb ami számít, egy 2000forintos alkatrésszel el tudod érni, hogy a szomszéd bácsi ferrariját lehagyja a modell, max az egyenes végén nem tudod bevenni vele a kanyart! Ráadásul ne egy videó alapján ítélj, vedd a fáratságot, menj ki egy pályára (mondjuk apaj nyíltnap) és nézd meg testközelből az autókat, nézegesd a fórumokat, és kérj olyan emberektől tanácsot, akik legalább láttak már testközelből ilyet!

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.03.18 15:50:27 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2009.08.21 06:17:20
Hozzászólások: 94
Tartózkodási hely: Budapest XIII Kerület
köszi hogy sejtettél tanácsodat megfogadom :-D

_________________
GS Racing CL-1 1/8 Buggy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.03.18 21:40:52 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2010.11.01 08:43:29
Hozzászólások: 107
Tartózkodási hely: Veresegyház
István,

Nekem egy GS XUT Trugy-m van. Amit egy kezdő "adhat" egy ilyen autónak, azt én megadtam neki. Nem sajnáltam, használtam. Érkezett 2 méterről a tetejére, landolt a hátsó szárnyon - felszántva a pályát -, megállt egy pályaelemnek cspodva, cigánykereket vetett stb...
Eddig egy db törő elem szállt el - amiből több garnitúrát tartalmaz a csomag. Semmi több. Jól megválasztott anyagok, megbízható, szakértő forgalmazó, háttér. Csak ajánlani tudom, nagy élmény kimenni vele a pályára, s ott használni, s gond nélkül felhívhatom a forgalmazót, ha kérdésem van. Segítenek, s néha lebeszélnek a kiegészítő vásárlásról, ha tudják hogy nincs értelme. Azért ez is ritka.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.03.18 22:26:45 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2009.08.21 06:17:20
Hozzászólások: 94
Tartózkodási hely: Budapest XIII Kerület
Szega1 írta:
István,

Nekem egy GS XUT Trugy-m van. Amit egy kezdő "adhat" egy ilyen autónak, azt én megadtam neki. Nem sajnáltam, használtam. Érkezett 2 méterről a tetejére, landolt a hátsó szárnyon - felszántva a pályát -, megállt egy pályaelemnek cspodva, cigánykereket vetett stb...
Eddig egy db törő elem szállt el - amiből több garnitúrát tartalmaz a csomag. Semmi több. Jól megválasztott anyagok, megbízható, szakértő forgalmazó, háttér. Csak ajánlani tudom, nagy élmény kimenni vele a pályára, s ott használni, s gond nélkül felhívhatom a forgalmazót, ha kérdésem van. Segítenek, s néha lebeszélnek a kiegészítő vásárlásról, ha tudják hogy nincs értelme. Azért ez is ritka.


Köszönöm a véleményt.

_________________
GS Racing CL-1 1/8 Buggy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.03.19 11:41:21 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.12.27 19:00:49
Hozzászólások: 882
Tartózkodási hely: Balatonfűzfő
Üdv!

Én GS CLX-el nyertem meg a 2010-es RCOR buggy bajnokságot. A DIFI és egyéb hajtás elemek azonosak a CL1-el (eltérés az RTR-hez kévest a CVD). Ami különbség az alváz és az ára.:) Szerintem nagyon jó autók a GS-ek.
Javaslom menybe a két autó forgalmazójához, (Sylkamodell/RCRulez) és nézd át mindkét típust alaposan. Próbálj sokat kérdezni!

Tudnod kell, hogy a robbanós autóknál az RTR csak közelíti a valóságot. Kb. 20e ft-ra még szükség lesz az induláshoz.

Aztán jön a táv, a szervók cseréje, startpad, jobb fajta gumi.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.03.19 11:58:15 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2009.08.21 06:17:20
Hozzászólások: 94
Tartózkodási hely: Budapest XIII Kerület
Igen ezekre én is gondoltam mert RTR verzióval nem lehet versenyt nyerni. :-D

_________________
GS Racing CL-1 1/8 Buggy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.03.19 12:07:48 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.12.27 19:00:49
Hozzászólások: 882
Tartózkodási hely: Balatonfűzfő
Én nem rég csináltam egy összeállítást egy most már GS CL1 tulajnak, ami mindent tartalmaz a stabil és jó működéshez.

A lenti 20 eFt-t én arra gondoltam hogy betudd indítani.

Küld el P.ü.ben az emiled és át küldöm.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Reely Firestar
HozzászólásElküldve: 2011.03.26 15:52:59 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2010.06.14 09:47:01
Hozzászólások: 45
Üdv!
Mi a véleményetek a Reely Firestar-ról? Kezdő autónak jó?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 154 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 43 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség