Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.04.27 22:15:32

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 101 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.07.03 18:08:06 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.12.27 19:00:49
Hozzászólások: 882
Tartózkodási hely: Balatonfűzfő
Sziasztok!

Azon örömteli esemény kapcsán írok nektek, hogy a legutóbbi jászberényi futamon sikerült elhoznom a 2. helyért járó kupát. Ez az eredmény már nagyon kelet, mivel az eddigi versenyeken pekhes szériám volt.

Előszőr is köszönöm a Sylka Modell sportnak az idei támogatást is. www.sylkamodell.hu

Első apaji versenyen leszakadt a jobb hátsó kerekem a felniről. Így a 2. helyről ki kellett jönnöm kereket cserélni, pár végig szerencsétlenkedett kör után. Ezzel elúszott a versenyem és 6. lettem.

Az előző jászberényi versenyen szenvedtem sokat borultam a gödrös pályán. Végül az általam gyártott hátsó karbon torony adta meg magát és eltörött. Ebből lett egy 15. hely :(. Azóta át terveztem és frankón bírja is.

Viszont a mostani jászberényire össze állt a gép. Küzdöttem a motorral mert sokat evett de megoldottam, egy kis zárással :) . Így össze is jött a 2. hely a CLX-el és a SH PT2009-XB-vel. A mocinak lent nyitnom kell majd mert lassan állt vissza az alapjárat és ez zavaró volt. Viszont a 80%-os gáz expo nagyon bejött amit a Sanwa-n állítottam be.
A kocsi jól viselkedett, egyedül a cél egyenesben pattogott el ami nem tetszett. Valószínűleg az elejében sűrű volt az olaj.

Kép A képet az RcPilot.hu tárolja.

Idei setup: (még ki próbálom hátra az 5000-es olajat, és a kisebb dugattyúkat hígabb olajjal, lágyabb csillapításhoz)

Kép A képet az RcPilot.hu tárolja.

Tudnotok kell, hogy ez a tavalyi autóm és motorom, igaz a mociba cseréltem mindent, biztos ami biztos. A CLX-et megtuningoltam és lefaragtam a súlyát. Most 3450g menet készen. A difi és nap kerek, a difi kihajtások, CVD-k, a spur még eredeti. ( A CVD-n ALU-ra cseréltem a végét.)

Kép A képet az RcPilot.hu tárolja.
Kép A képet az RcPilot.hu tárolja.
Kép A képet az RcPilot.hu tárolja.
Kép A képet az RcPilot.hu tárolja.
Kép A képet az RcPilot.hu tárolja.
Kép A képet az RcPilot.hu tárolja.

_________________
Team Durango DNX408 Norbi mod :)
Team Durango DEX408
Novarossi Bonito,HobbyWing
Sanwa MT4
Savox 1268,1267
VP-PRO Blade
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 101 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 41 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség