Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.07.01 11:31:08

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: TOWER Nitro ST-15
HozzászólásElküldve: 2006.11.13 20:40:08 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2006.07.05 18:43:47
Hozzászólások: 141
Tartózkodási hely: Komarno(szlovakia)
Nos szeretnék egy robbanómotoros vasat de mivel csak 60-65000ft-om van rá ezt a vasat néztem ki:http://www2.towerhobbies.com/cgi-bin/wti0001p?&I=LXVJ00&P=0
Szóval aki látott ilyen vasat menni,vagy van a birtokában az kérem irja le tapasztalatait.És ahogy irtam nincs rá sok pénzem szóval kb mennyibe lenne amégre ide érne?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: TOWER Nitro ST-15
HozzászólásElküldve: 2006.11.13 22:10:02 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2005.07.09 16:02:13
Hozzászólások: 161
Tartózkodási hely: Göd/Budapest
Lacib írta:
Nos szeretnék egy robbanómotoros vasat de mivel csak 60-65000ft-om van rá ezt a vasat néztem ki:http://www2.towerhobbies.com/cgi-bin/wti0001p?&I=LXVJ00&P=0
Szóval aki látott ilyen vasat menni,vagy van a birtokában az kérem irja le tapasztalatait.És ahogy irtam nincs rá sok pénzem szóval kb mennyibe lenne amégre ide érne?


Hello
Tapasztalatot nem tudok róla mondani de ez szerintem nem jön ki 65e Ft-ból mert ehez még jön a szállítás az áfa+vám és akkor még kell hozzá egy táv két szervó ha jól értelmezem. Szerintem már ez olyan 65e körül van és akkor még a szükséges kiegészítőket nem is említettem(izzító,üzemanyag,aksi,stb..)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: kyosho, hpi
HozzászólásElküldve: 2006.11.13 22:47:11 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2006.10.23 12:28:56
Hozzászólások: 288
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Helo
konkrét tapasztalaom nekem sincs az azigazság, de léétezik egy kyosho ultima st-gp amit egyik csapattérsam vett(csapa: HRCTeam www.hrcteam.gportal.hu) és azt mondtaelg jó autó...az auót pontosan nemudom menniyért vette, de nagyon olcsón - újonan persze - festetlen kasztni, és nincsenbenne elektronika..azaut égösszegét se tudom pontosan, körülbelül a te elképzeléseidet súrolják
majd ha több infot-t tudok(árak) akkor bőbebben írok, vagy megkérem hogy írjon ide az autójáról.
Ellenben a hpi-vel amivel etekszik az ereje, és nagyon jókat írnak akyosho-ról,ahpiazért drágább mert ott a nagy a hírneve,megsotuingot lhetkapni hozzá(akyosho-hoz is sokat lehet,csak arra többet kell árnimire kihozzák)
úgyhogy majd gondold meg..
a következő írásomba adok linket, ár-akat meg ilyeneket..meg haverommal íratokide ;)

_________________
Üdv.: Ákos
Abbahagyta a modellezést.
Hong nor x1 crt pro Truggy eladó:
viewtopic.php?t=11750


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: utóirat
HozzászólásElküldve: 2006.11.13 23:03:20 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2006.10.23 12:28:56
Hozzászólások: 288
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
Ne érts félre..én ezzel nemakarlak lebeszélni erről a bringáról' csak eszembe jutott egy másik "olcsó" és ideírtam, de amúgynagyo teccős z az auttó;) majd valammi magyr leírst szervlni kell róla, vagy majd a fórumonjönnek lassacskán a "leírások"

_________________
Üdv.: Ákos
Abbahagyta a modellezést.
Hong nor x1 crt pro Truggy eladó:
viewtopic.php?t=11750


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség