Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.06.29 09:28:44

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 25 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Traxxas vs Savage
HozzászólásElküldve: 2006.06.09 12:20:00 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2006.06.09 12:06:24
Hozzászólások: 1
Segítsetek tapasztalt Off-roadosok. Most váltok elektromosról robbanósra. Traxxas T-Maxx vagy Savage 25-öt válasszam???
Pro és Kontra érvek stb? Köszönöm. Egy lelkes amatőr :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Traxxas vs Savage
HozzászólásElküldve: 2006.06.09 13:05:41 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.01 14:46:32
Hozzászólások: 1140
Tartózkodási hely: Budapest
Hűűű mi lesz itt.... :lol:

Savage 25 már nincs, csak X vagy SS 4.6.

Yvanhoe írta:
Segítsetek tapasztalt Off-roadosok. Most váltok elektromosról robbanósra. Traxxas T-Maxx vagy Savage 25-öt válasszam???
Pro és Kontra érvek stb? Köszönöm. Egy lelkes amatőr :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: SAVAGE
HozzászólásElküldve: 2006.06.09 13:06:50 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2006.05.15 20:57:30
Hozzászólások: 45
Tartózkodási hely: Sopron
SAVAGE

_________________
SAVAGE STS 28 a király


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: SAVAGE
HozzászólásElküldve: 2006.06.09 13:11:54 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2006.05.15 20:57:30
Hozzászólások: 45
Tartózkodási hely: Sopron
Ha rám halgatsz utánanézel melyiknek jobb az alkatrész ellátása,és utána döntesz.

_________________
SAVAGE STS 28 a király


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Traxxas vs Savage
HozzászólásElküldve: 2006.06.09 13:15:04 
Offline
Egyhelyben pöfögõ
Avatar

Csatlakozott: 2005.11.24 13:09:30
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Pécs
reechee írta:
Hűűű mi lesz itt.... :lol:

Vér fog folyni! :)

Nekem Savage-m van, de a többség a Traxxast fogja javasolni tán joggal!
Nekem nem tetszenek a Traxxas extra megoldásai, a (Revo) vékonyka lengőkarjai, a buggys alváz, de valszeg megbízhatóbb, kevésbé alkatrészigényes, mint a Savage.
Alkatrész szerintem mindkettőhöz van.

Persze én nem vagyok valami profi és ez csak egy szerény magánvélemény...

(Szerintem Mo-n a Revo-t tudod beszerezni Kaposvárról. Nekem azt mondták a T-Maxxot nem érdemes behozniuk, mert nagyon drága lenne.)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.06.09 13:22:58 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2005.05.20 22:51:58
Hozzászólások: 133
Tartózkodási hely: Pest
Hamár vásárolsz akkor a REVO-t ajánlom mint Traxxas modellt! Jó is, megbízható is, strapabírós is, főleg ha nem egy betonszegélyekkel teli udvaron próbálgatod mint én :) Nekem nem volt Savage-m, tehát ha összehasonlítást akarsz Savage vs. Revo ügybek akkor Kapuera kollégát ajánlom, ha T-Maxx vs. Revo ügyben akkor dobby-t. Van aki erre esküszik van aki arra, ha a nagyérdeműt kérdezed. Nekem ami észrevételem volt az annyi, hogy a Savage elég sok utómunkálatot igényel (erősített difik, dogbone-ok egyebek) amig a Revo a gyári cuccait sem eszi szét egyhamar...

Sok sikert a választáshoz :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.06.09 15:16:56 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2006.03.05 21:02:16
Hozzászólások: 690
sztem ez ilyen háéború elindítása topik lesz, úgyhogy én inkább azt mondodm, hogy REVO 3.3

_________________
Tamiya TA-05, DF-03, TNX, TT-01, Porsche Turbo RSR 934
Sanwa M11
06705251994


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.06.09 15:20:45 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2006.03.20 11:41:32
Hozzászólások: 741
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker
TÖBBSÉG A SAVAGE!!!! :) SAVAGE 4U !!!!!!

krisz25 nél mindent megtalálasz ami kell hozzá..!!! ;)


(U.I.: nem vokk vmi profi de ha jol megcsinálod utána nem lesz vele baj.. ezt már halottam ;) )

_________________
30/654-6166
tbmc1@t-online.hu
Mugen MBX5T:
Tuned by: GRP, Proline, Futaba, STS, RC BodyWorks
http://tbmc-design.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.06.09 19:53:06 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2005.12.18 14:56:44
Hozzászólások: 69
Tartózkodási hely: Pécs
Helllo


Én is a Savaget tudom ajánlani!!!!!
És keresd meg krisz25-öt ő bisztos segít!!!!!!!
Nekem már segitett!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.02.10 20:54:26 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2006.11.19 20:06:56
Hozzászólások: 55
Tartózkodási hely: Veszprém megye
Sziasztok. Én a Revo-ra szavazok. Nekem már a második Revo-m van, de még nem kellett semmit vennem hozzá! Nagyon megbízható! Persze ez nem azt jelenti, hogy a savage nem jó!

_________________
" Okos vagy ha csak felét hiszed el annak amit hallasz. Zseniális, ha tudod hogy melyiket!"


TRAXXAS REVO 3.3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: hali
HozzászólásElküldve: 2007.02.11 09:26:57 
Offline
Pullstarter szaggató
Avatar

Csatlakozott: 2006.09.25 15:06:25
Hozzászólások: 14
Tartózkodási hely: Szeged
Itt a választás rajtad mulik!
mindkét autonn vannak gyenge pontok!
Nekem svagém van nekem tetszik!
de egy kis utánnajárásal forumolvasással mindkét autorol le vannak irva a gyenkeségei mega az legföbb tulajdonságai!
a revorol nem tudok mit mondani mivel nem ismerem!
a savagénn szinte minden gyári hiba kiküszöbölhető!!
üdv:KING
:)

_________________
FG Truck 1/5
HPI Hellfire ss sts D21Tmk2
HPI Savage X SS sts
Robitronic Mentis stsD21T
Futaba 3pks Fm 27mh :sint
www.rcallroad.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: :)
HozzászólásElküldve: 2007.02.11 10:39:49 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2006.05.21 07:33:40
Hozzászólások: 120
Tartózkodási hely: Veszprém megye
Főlleg azért, mert 2006.09. óta már lehet, hogy össze is törte amit vett! :)
Dátum urak!

_________________
"Az élet 140-nél kezdődik" R.I.P. Richard Burns
Hajrá Spici!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.02.11 10:50:52 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Néhány hozzászólás törölve... mert ennek pl. semmi értelme "Én savage-et venndék, de a Revot nem ismerem".

Lehet véleményed, de akkor indokold is meg, érvekkel támaszd alá!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.02.11 13:06:07 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.10.12 18:55:20
Hozzászólások: 459
Tartózkodási hely: Debrecen
Én úgy gondolom,hogy megindokoltam azt ,hogy miért nem savage-et vegyen az ember.Ha igy haladunk ez a fórum el fog sivatagosodni.Mivel látok nagyon sok olyan esetet amikor az ember segiteni próbál de a hozászólásai kitörlődnek.Igy egyre jobban elmegy az ember kedve a topic-okba való irosgatástól.

_________________
Roland
www.drct.atw.hu
www.rcparts.atw.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.02.11 13:13:48 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
roli írta:
Ha igy haladunk ez a fórum el fog sivatagosodni.Mivel látok nagyon sok olyan esetet amikor az ember segiteni próbál de a hozászólásai kitörlődnek.


Itt van az ideje! A utóbbi időben sokkal több használhatatlan és értelmetlen hozzászólás íródott mint régebben. Ezekre nincs szükség csak azért, hogy sokan legyünk. A fölösleg a jövőben is törlésre kerül.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.02.11 13:14:56 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
roli írta:
Én úgy gondolom,hogy megindokoltam azt ,hogy miért nem savage-et vegyen az ember.Ha igy haladunk ez a fórum el fog sivatagosodni.Mivel látok nagyon sok olyan esetet amikor az ember segiteni próbál de a hozászólásai kitörlődnek.Igy egyre jobban elmegy az ember kedve a topic-okba való irosgatástól.


Ez az elsivatagosodott oldal jelenleg az ország, messze leglátogatottabb Off-Road modellezéssel foglalkozó oldala. Ezt valószínűleg azért tudtuk elérni, mert úgy alakítjuk oldal struktúráját, hogy az a legtöbb információt nyújtsa a modellezőknek.
De ha te ehhez jobban értesz, akkor tessék, mindenkinek szabad, meg lehet próbálni, a saját oldaladon.
Sok sikert!
F_Gyuri

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.02.11 13:27:12 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 12:34:36
Hozzászólások: 772
Tartózkodási hely: Kuwait
Roli.
Ti egy olyan topichoz szoltatok hozzá,amihez senki sem szolt fél éve hozzá.Azaz régen értelmét vesztette.Csak ezt az Imi kollega nem vette észre,vagy csak irni akart.Teljesen mindegy.
Nagyon szépen kérlek,ti ne akarjatok segiteni ebben a témában.Pontosan tudom a Barna életkorát,hozzáértéstét,mivel ismerem.
Nem hiszem hogy példának lehetne felhozni.A topicok sivatagosodása pedig csak azért nem történik meg,mert a sok értelmetlen,fölösleges hozzászolás törölve lesz.Had ne vegyük már készpénznek egy általános iskolás tapasztalatlan gyerek aranyköpéseit.Ezt természetesen nem sértésnek szánom.Egyáltalán nem baj ha elmegy a kedve annak az irkálástol,akinek az irásai nem idevaloak,és értelmetlenek.Csak fölösleges munkát ad a moderátornak,és fölösleges vitákat szít.
Soha nem lett még törölve egyetlen hozzászolás sem ami megalapozott,és idevalo volt.
Megtelt a forum fiatal viselkedni nem tudo gyerekkel,akik képtelenek egy kicsit is helyesen irni,képtelenek kiirni hogy vagyok stb,inkább röviditve összevissza irkálnak.Baromira unalmas,és bosszanto.
Ha nem tudja valaki a feltételeket tudomásul venni,mehet más forumra.van annyi mint égen a csillag.
Mégis ezt a sivatagot olvassa a legtöbb ember..


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.02.11 13:37:20 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.10.12 18:55:20
Hozzászólások: 459
Tartózkodási hely: Debrecen
Idézet:
Itt van az ideje! A utóbbi időben sokkal több használhatatlan és értelmetlen hozzászólás íródott mint régebben. Ezekre nincs szükség csak azért, hogy sokan legyünk. A fölösleg a jövőben is törlésre kerül.

Szia

Az lehet ,hogy egyre több fölösleges hozzá szólás iródott,de én azt hittem amit én irok nem felesleges,ha azt nézzük akkor ez a topic is teljesen felesleges,mert szerintem ezt a dolgot már nagyon sokszor kitárgyáltak az itt jelen levők.

Idézet:
Ez az elsivatagosodott oldal jelenleg az ország, messze leglátogatottabb Off-Road modellezéssel foglalkozó oldala. Ezt valószínűleg azért tudtuk elérni, mert úgy alakítjuk oldal struktúráját, hogy az a legtöbb információt nyújtsa a modellezőknek.
De ha te ehhez jobban értesz, akkor tessék, mindenkinek szabad, meg lehet próbálni, a saját oldaladon.
Sok sikert!
F_Gyuri


Szia

Bizotosan igazad van.Ez nagyon jó dolog tisztelem is érte ezt a modellező szövetséget.Köszönöm.


Idézet:
Elküldve: 2007.02.11 13:27:12 Hozzászólás témája:

--------------------------------------------------------------------------------

Roli.
Ti egy olyan topichoz szoltatok hozzá,amihez senki sem szolt fél éve hozzá.Azaz régen értelmét vesztette.Csak ezt az Imi kollega nem vette észre,vagy csak irni akart.Teljesen mindegy.
Nagyon szépen kérlek,ti ne akarjatok segiteni ebben a témában.Pontosan tudom a Barna életkorát,hozzáértéstét,mivel ismerem.
Nem hiszem hogy példának lehetne felhozni.A topicok sivatagosodása pedig csak azért nem történik meg,mert a sok értelmetlen,fölösleges hozzászolás törölve lesz.Had ne vegyük már készpénznek egy általános iskolás tapasztalatlan gyerek aranyköpéseit.Ezt természetesen nem sértésnek szánom.Egyáltalán nem baj ha elmegy a kedve annak az irkálástol,akinek az irásai nem idevaloak,és értelmetlenek.Csak fölösleges munkát ad a moderátornak,és fölösleges vitákat szít.
Soha nem lett még törölve egyetlen hozzászolás sem ami megalapozott,és idevalo volt.
Megtelt a forum fiatal viselkedni nem tudo gyerekkel,akik képtelenek egy kicsit is helyesen irni,képtelenek kiirni hogy vagyok stb,inkább röviditve összevissza irkálnak.Baromira unalmas,és bosszanto.
Ha nem tudja valaki a feltételeket tudomásul venni,mehet más forumra.van annyi mint égen a csillag.
Mégis ezt a sivatagot olvassa a legtöbb ember..

Rendben,tudomásul vettem amit irtál,igazad van nem néztem én sem a dátumot.
Idézet:
Nagyon szépen kérlek,ti ne akarjatok segiteni ebben a témában.Pontosan tudom a Barna életkorát,hozzáértéstét,mivel ismerem.

Rendben,én fogok beleszolni legközelebb.


Idézet:
Megtelt a forum fiatal viselkedni nem tudo gyerekkel,akik képtelenek egy kicsit is helyesen irni,képtelenek kiirni hogy vagyok stb,inkább röviditve összevissza irkálnak.

Ez igaz lehet,de azt hiszem én nagyon ritkán szoktam szlengben vagy röviditve hozzá szólást irni.

Reszemről befejezve,igazatok lehet.Bennem csak a segitő szándék volt.

Roli

_________________
Roland
www.drct.atw.hu
www.rcparts.atw.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.02.11 13:42:37 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.10.12 18:55:20
Hozzászólások: 459
Tartózkodási hely: Debrecen
"Rendben,én fogok beleszolni legközelebb."
Itt kimarad véletlenül a "nem" szó.Elnézést. :oops:
Tehát a mondat igy helyes:


Rendben,én nem fogok legközelebb beleszólni.

Köszönöm

Roli

_________________
Roland
www.drct.atw.hu
www.rcparts.atw.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.02.11 15:42:32 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2006.11.19 20:06:56
Hozzászólások: 55
Tartózkodási hely: Veszprém megye
Sziasztok. Én láttam, hogy mikori volt az utosó hozzászólás. Gondoltam írok pár sort,igaz nekem nem régóta van rc-m, de hátha segít valakinek a döntésben,aki mostanábann akar rabja lenni ennek a hobbynak. Ha valakit megbántottam,elnézést kérek!Én már "sajnos" rég elmúltam tizenéves!

_________________
" Okos vagy ha csak felét hiszed el annak amit hallasz. Zseniális, ha tudod hogy melyiket!"


TRAXXAS REVO 3.3


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 25 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség