Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.06.29 09:01:43

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 14 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: 1:6-os autók!
HozzászólásElküldve: 2006.07.30 17:06:11 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2006.01.28 09:37:20
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós(Szolnok mellett)
Sziasztok!

már nézelődtem a neten és nem nagyon találtam forgalmazókat sme gyártókat gyártót azt egyet tok az FG-t. légyszi segítsétek mert lehet hogy befektetek egyre.

Nagyon szépen köszönöm a segítségeket. és szerintetek egy TNX-et megéri lecserélni?


Kössz.


Üdv.: HellTomy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.07.30 18:08:11 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2006.03.05 21:02:16
Hozzászólások: 690
szia Tommy!

Manfred-nak van egy FG-je. Én játszottam vele, nekem testzik. Mondjuk nekem van egy TNX-em és tudom, hogy semmiképp nem cserélném le, mert a TNX majdnem olyan üzembiztos mint egy benzines.
egyébként jó az FG, csak pl. nem nagyon bírja a durva ugratásokat, meg nagy hely kell neki. szóval sztem TNX, bár, ha nagyon megtetszett akkor cseréld le

_________________
Tamiya TA-05, DF-03, TNX, TT-01, Porsche Turbo RSR 934
Sanwa M11
06705251994


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.07.30 18:46:24 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
www.hpieurope.com -> Baja Buggy.
Mostanság pedig elég sok post van róla. MO-n egyébként a Modell&Hobby forgalmazza (www.modell.hu).

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.07.30 22:00:12 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2006.01.28 09:37:20
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós(Szolnok mellett)
Sziasztok!


nagyon szépen köszönöm mind a kettőtöknek a válaszokat. akkor még nem tom hogy mi legyen metr tetszik csak nem tom hogy az 1:6-al mennyivel van több illetve kevesebb baj...



Üdv.: HellTomy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.07.31 05:47:05 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2006.03.05 21:02:16
Hozzászólások: 690
HellTomy írta:
Sziasztok!


nagyon szépen köszönöm mind a kettőtöknek a válaszokat. akkor még nem tom hogy mi legyen metr tetszik csak nem tom hogy az 1:6-al mennyivel van több illetve kevesebb baj...



Üdv.: HellTomy


az 1:6-al nagyon kevés baj van. üzembiztosak nagyon. könnyen indulnak, nincsen verlük semmi gond. Nem olyan kényesek mint a nitrosok, de akkorákat nem is tudsz velük ugratni, meg nagyon az alaktrész ellátás sem emgoldott, plusz ami nekem furcsa volt, a gyengécske fék.

egyébként multkor volt egy FG vs. HPI Baja párbaj és az FG jobban ment. Nemhiába a zenoah motor az zenoah motor.

_________________
Tamiya TA-05, DF-03, TNX, TT-01, Porsche Turbo RSR 934
Sanwa M11
06705251994


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.07.31 08:56:13 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2006.01.28 09:37:20
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós(Szolnok mellett)
hy!


Jó korán keló vagy oceanearth :-D én mostmár tényleg nem tom hogy mit csináljak. az alkatrész az hogy van rendelni kell külföldről vagy az hogy megy? (mert hogy írtad hogy az nem megoldott) én nem is nagyon szeretnék vele ugratgatni úgy hogy ilyen szempontból az nem baj.


Üdv.: HellTomy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.07.31 09:23:19 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2006.03.05 21:02:16
Hozzászólások: 690
HellTomy írta:
hy!


Jó korán keló vagy oceanearth :-D én mostmár tényleg nem tom hogy mit csináljak. az alkatrész az hogy van rendelni kell külföldről vagy az hogy megy? (mert hogy írtad hogy az nem megoldott) én nem is nagyon szeretnék vele ugratgatni úgy hogy ilyen szempontból az nem baj.


Üdv.: HellTomy


hát melós ember vagyok. egyébként meg a pontos időhöz adj plusz egy órát a CET időzóna miatt. szóval csak 6:47 az :lol: .
hát én úgy tudom itthon nem forgalmazza senki az FG-t így alaktrészt külföldről kell rendelni, ellentétben a HPI-vel, aminek a modell.hu az importőre. mondjuk hallottam már olyat, hogy ott is hónapkat kell várni 1-1 alkatrészre, külföldről emg általában gyorsan jön az alaktrész, csak drágább. ami sztem még gáz a HPI-be, hogy a légszűrő előre néz, így talán jobban is koszolódik.
hát ha nem akarsz durva terepre menni és nagy helyed van, akkor jó az 1/6-os

_________________
Tamiya TA-05, DF-03, TNX, TT-01, Porsche Turbo RSR 934
Sanwa M11
06705251994


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.07.31 09:40:25 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2006.01.28 09:37:20
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós(Szolnok mellett)
hát úgy van hogy nem tom hogy te ismered-e miklóst gondolom nem :P itt van spar és annak a parkolójába szoktunk kijárni autózni a többiekkel és én a tnx-el ot szoktam menni a TNX-emmel még sosem voltam terepen majd ha Szolnokon az Obi mögött kész lesz a pálya majd kinézek de mondom még sosem voltam sem terepen sem versenyen sehol... és szerintem ott nagyon nagy buli lenne az 1:6-os a parkolóba mert szlalont meg ilyeneket szoktunk meg gyorsulási stb. de pálya autót meg nem szeretnék metr annak nagyon kötött hogy hol lehet vele menni... és az FGnek az áráról hol tok érdeklődni vagy hol tok rendelni stb??? a honlapján semmi ilyet nem találtam...


Üdv.: HellTomy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.07.31 09:46:31 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2006.03.05 21:02:16
Hozzászólások: 690
Hívd fel a modellzona-t sztem ők tudnak neked segíteni.

_________________
Tamiya TA-05, DF-03, TNX, TT-01, Porsche Turbo RSR 934
Sanwa M11
06705251994


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.07.31 09:52:09 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2006.01.28 09:37:20
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós(Szolnok mellett)
oks köszönöm szépen. akkor szerintem nemsokára felhívom.


Üdv.: HellTomy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.08.02 00:30:54 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.01.22 12:29:33
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Budapest
viewtopic.php?t=4208

Itthoni Forgalmazó:

Cserkuti Gábor
Vagabund Modell
1113 Budapest, Tornavár u.22.
06-20-389-4926


Én 205.000.- ft.-ért vettem tölük, Full RTR-ben!
Csak benzint kell venni hozzá, és 2T motorolajat.

Ha van valami kérdésed Írj!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.08.02 06:57:50 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2005.01.26 17:34:46
Hozzászólások: 138
Tartózkodási hely: Székesfehérvár (Nyíregyháza)
Helo HellTomy!
Ha úgy is Szolnokon jársz, akkor már nézz be sz nst MOdell boltba, ott van a PElikán hotel alati üzletsor szélén.náluk van 1:6-os buggy, szintén zenoah motorral, és nagyon tuti kis verda, nem egy ember vett már, és az alkatrész ellátottság sem a legrosszabb, és ahogy mondták, a zenoah motor, az zenoah.Egyébként a vas a carson Attak névre hallgat.Én is mustráltam már közelröl, nagyon fainnak néz ki, és ha elég pénzmagot viszel magaddal, akkor délután már játtszhatsz is, mert ha jól tudom, mindíg van egy nekkik rakáton
Jó mókázást

_________________
tel: 0630 207 32 82


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.08.02 12:35:22 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2006.01.28 09:37:20
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós(Szolnok mellett)
ktem, mikey lama: nagyon köszy az infókat!

Szerintem vmeliyk nap majd benézek a pelikánhoz és lefigyelem a buggy-t. csak megvenni nem tom mert ahoz el is kéne adnom először a TNX-emet meg főleg + zsé is kéne hozzá hogy kiprótoljam :-D mégegyzer köszy az infókat.

Üdv.: HellTomy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.08.05 15:09:58 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2006.08.03 12:02:55
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Bp
oceanearth írta:
HellTomy írta:
hy!


Jó korán keló vagy oceanearth :-D én mostmár tényleg nem tom hogy mit csináljak. az alkatrész az hogy van rendelni kell külföldről vagy az hogy megy? (mert hogy írtad hogy az nem megoldott) én nem is nagyon szeretnék vele ugratgatni úgy hogy ilyen szempontból az nem baj.


Üdv.: HellTomy


hát melós ember vagyok. egyébként meg a pontos időhöz adj plusz egy órát a CET időzóna miatt. szóval csak 6:47 az :lol: .
hát én úgy tudom itthon nem forgalmazza senki az FG-t így alaktrészt külföldről kell rendelni, ellentétben a HPI-vel, aminek a modell.hu az importőre. mondjuk hallottam már olyat, hogy ott is hónapkat kell várni 1-1 alkatrészre, külföldről emg általában gyorsan jön az alaktrész, csak drágább. ami sztem még gáz a HPI-be, hogy a légszűrő előre néz, így talán jobban is koszolódik.
hát ha nem akarsz durva terepre menni és nagy helyed van, akkor jó az 1/6-os

Szia!

A külföldről való alkatrész rendeléstől ne félj. Egy ismerösöm rendelt nemrég egy monsterhez az usa-ból pár cuccot és kb 7munkanap alatt megjött neki ráadásul olcsóbb volt postaköltséggelegyütt mint a modell&hobby-ban.
üdv


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 14 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség