Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.04.28 10:57:36

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 45 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2004.06.21 14:01:32 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2004.06.21 13:52:50
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Bp. XII. kerület
Sziasztok,

Teljesen új vagyok még a témakörben, tehát sohasem volt még semmilyen RC autóm. Viszont ami szimpatikus lett a mindenféle közül, az a Monster Truck féle.
Félre ne értsetek, eszemben sincs megosztani ezt a nagyon is szimpatikus társaságot, de nem tudom eldönteni, hogy Traxxas T-maxx, vagy HPI Savage25 SS.
Megköszönném, ha ide leírnátok, hogy melyiket miért, vagy miért ne, és mire, pro és kontra.
Olvasgattam itt már a fórumot, és így kizártam merő szimpátia és paraméterek alapján sokmindent, de e kettő között képtelen vagyok választani, pedig már nagyon rákészültem... dehulyevagyok
Aztán biztos lesz rengeteg kérdésem, ha meglesz, amivel traktálnálak benneteket, ha lehetséges. PL. nem is olyan egyszerű az a bejáratás, ha jól olvastam....

Üdv,
Robbie

Bocs, hogy hosszú voltam...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.21 14:08:30 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 08:25:21
Hozzászólások: 1321
Tartózkodási hely: Szentendre World City
Szia!
Nem akarlak se rábeszélni se lebeszélni 1ikről sem de én a helyedben elmennék a Secalarmhoz körbenézni.Múltkor bent jártunk Pajzival és nem hittem a szememnek.Tök jók első ránézésre a monsterjeik.Sajna még nem lett igazán 1ik sem letesztelve itthon de elég igéretesnek tűnnek..25-ös mociaval egész olcsón kaphatsz egy vadi újat.
üdv:nagyg

_________________
06203486503


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.21 14:19:21 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
Szia!

Itt mar boncolgattuk a témát!
viewtopic.php?t=49

:-)

nezd at, ennel tobb okossagot nehez irni. Nezd meg eloben is, lehet mindjart nem fog annyira bejonni egyik v. a masik Neked.

Udv,
Csacsi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.21 14:24:17 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
Persze ha atolvasod, rajossz, hogy mi sem tudtuk eldonteni.

igazabol a Traxxas jol szerelheto, a Savage kevesbe jol, de vegul is ha megszokod, tudod hogy kapd szet, hogy goyrsan javitani tudd. Igaz, hogy ezzel is csak csokkented lemaradasodat a Traxxashoz kepest, ami a szukseges szerelesi idot illeti, de talan ez a legnagyobb kulonbseg. Amugy elegge egyformak, de nekem a Savage jobban bejon.

Ezert is javasolt eloben megnezni oket. Lattad mar mindkettot menni?

Addig azert ha javasolhatom NE dontsd el, melyiket szeretned...

udv,
Cs.,


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.21 14:47:32 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 18:14:14
Hozzászólások: 2631
szia!
én is körbenéznék Thomaséknál,de ha a kettő közül választanom kéne,én a Savage -et választanám,mert annak van itthoni forgalmazója

_________________
S13 380HP
D2racing
Ironclad
Initial Drifters


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.21 14:56:15 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 14:53:23
Hozzászólások: 1483
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hong Nornak is van. Thomas. :) Igaz meg alakuloban van a dolog, de par honap es beindul a nagy uzem...

Mas, ha mar T-Maxx, akkor lassacskan tenyleg itt van a Traxxasnak az uj Revoja. O is meger egy miset.

Tenyleg az a legjobb, ha kijosz egy talira, beszelgetsz a tulajokkal. Nagyon mas dolog polcon/fenykepen megnezni egy autot es mozgas kozben latni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.21 15:09:22 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Sajnos tenyleg nehez donteni, mast nem tudom mondani, mint az elottem szolok. Savage-ben is es a T-Maxxban is mennek tonkre diffik, tornek lengokarok... Igazabol egyetlen forumozot tudok most mondani, akinek konkretan kialakult velemenye van a ket kocsirol, az pedig Tmaxx. Nick neve ellenere neki pont Savage-e van, de az occsenek van T-maxx-a. Az o allitasa szerint a T-maxxot fele annyira sem zuztak, mint a Savage-et, megis tobb cuccot kellett hozza venni. Viszont a TRX 2.5-os motorja latszolag joval arosebb mint a Savage 25-os motorja.

He meg ugy sem vettel semmit, es mindenkeppen MT-t (Monster Truck) akarsz, akkor en megvarnam a helyedben a Traxxas REVO-jat. Igeretesnek tunik a videok alapjan, no de ezt a gyartok csinaltak... annak nem mindig lehet hinni. Nekem pl. kicsit vekonynak tunik a lengokarja, es kar, hogy az a vedo bukokeret muanyagbol van. Ezek ellenere nekem is szimpi, a videok nagyon meggyozoek.

Thomas fele HongNor autok tenyleg eleg strapabironak tunnek. Szombaton ki is probaltuk. Sajnos a gyengebb szervok miatt nem igazan tudtuk jol tesztelni, de nagyon robosztus szerkezetnek tunik.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2004.06.21 17:03:06 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
Robbie írta:
Sziasztok,

Teljesen új vagyok még a témakörben, tehát sohasem volt még semmilyen RC autóm. Viszont ami szimpatikus lett a mindenféle közül, az a Monster Truck féle.
Félre ne értsetek, eszemben sincs megosztani ezt a nagyon is szimpatikus társaságot, de nem tudom eldönteni, hogy Traxxas T-maxx, vagy HPI Savage25 SS.
Megköszönném, ha ide leírnátok, hogy melyiket miért, vagy miért ne, és mire, pro és kontra.
Olvasgattam itt már a fórumot, és így kizártam merő szimpátia és paraméterek alapján sokmindent, de e kettő között képtelen vagyok választani, pedig már nagyon rákészültem... dehulyevagyok
Aztán biztos lesz rengeteg kérdésem, ha meglesz, amivel traktálnálak benneteket, ha lehetséges. PL. nem is olyan egyszerű az a bejáratás, ha jól olvastam....

Üdv,
Robbie

Bocs, hogy hosszú voltam...

Szia Robbie.
Mint már említették a fiúk széles a skála. Szívessen venném ha meglátogatnál minket is. Az üzletben megnézheted közelebbről az MT Meglight, és MT TWIN típusu Monster-eket. Szívesen látunk még akkor is ha nem vásárolsz.

Üdv
Thomas
Ui. cím a honlapon

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: melyiket
HozzászólásElküldve: 2004.06.21 18:11:47 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2004.06.04 08:01:32
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: BUDAPEST 16.KER
Szia. Egyértelműen Savagét vegyél.A fiam 8 éves,savagét hajt,esik kel vele,és az égatta világon semmi baja.Ha törik valami,a modell és hobbynál van hozzá minden.szia.

_________________
savage 21,2x.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2004.06.21 19:57:52 
Offline
Egyhelyben pöfögõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.06.06 17:56:52
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: Budapest 18.ker,
Nem olyan egyértelmü mint Jocika barátunk irta! nemugyvanaz

Menj el a boltba nézd meg a kocsikat, aztán gyere ki egy hétvégi találkára, kérdezd meg az okosokat aztán aludj egyet és vedd meg! :-D

Én pl. úgy csináltam, hogy bolt->kérdeztem a fórumon a srácokat->hétvégi találkán autószemle->aztán hétfőn megvettem a kis drágámat! :mrgreen:

És úgy vettem meg, hogy aki árulta azaz Berger abszólut Traxxas párti és a Savage-t nem szereti annyira. Még is megvettem Tőle a drágaságomat mert jobban tetszett..... :wink:


Robbie írta:
Sziasztok,

Teljesen új vagyok még a témakörben, tehát sohasem volt még semmilyen RC autóm. Viszont ami szimpatikus lett a mindenféle közül, az a Monster Truck féle.
Félre ne értsetek, eszemben sincs megosztani ezt a nagyon is szimpatikus társaságot, de nem tudom eldönteni, hogy Traxxas T-maxx, vagy HPI Savage25 SS.
Megköszönném, ha ide leírnátok, hogy melyiket miért, vagy miért ne, és mire, pro és kontra.
Olvasgattam itt már a fórumot, és így kizártam merő szimpátia és paraméterek alapján sokmindent, de e kettő között képtelen vagyok választani, pedig már nagyon rákészültem... dehulyevagyok
Aztán biztos lesz rengeteg kérdésem, ha meglesz, amivel traktálnálak benneteket, ha lehetséges. PL. nem is olyan egyszerű az a bejáratás, ha jól olvastam....

Üdv,
Robbie

Bocs, hogy hosszú voltam...

_________________
Nemesis
Savage25
27.095 MHz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: melyiket
HozzászólásElküldve: 2004.06.21 20:10:14 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
jocika írta:
Szia. Egyértelműen Savagét vegyél.A fiam 8 éves,savagét hajt,esik kel vele,és az égatta világon semmi baja.Ha törik valami,a modell és hobbynál van hozzá minden.szia.

Szia jocika
Én is ajánlanám neked, hogy AUDI V8-as autót, csakis azt vegyél. Nekem is az van és a lányom is prímán vezeti.
Üdv
Thomas

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: melyiket
HozzászólásElküldve: 2004.06.21 20:27:15 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
Szerintem jocika arra gondolta felhivni a figyelmet, ami azert a rakfeneje a dolgonak Traxxas ugyben, hogy ahhoz aztan vegkepp semmi nincs itthon. Savage alkatreszei azert itthon tulnyomo reszt elerhetoek, es ez fontos erv lehet.

Epito gondolatok tovabbra is elonyben.

Cs.,


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: melyiket
HozzászólásElküldve: 2004.06.21 20:31:23 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 12:34:36
Hozzászólások: 772
Tartózkodási hely: Kuwait
jocika írta:
Szia. Egyértelműen Savagét vegyél.A fiam 8 éves,savagét hajt,esik kel vele,és az égatta világon semmi baja.Ha törik valami,a modell és hobbynál van hozzá minden.szia.



Na az kiraly.
Szeretnek magamnak en is olyan Savage et ami nem torik,nem megy tonkre :-D
Mar lattam egy par modellt,szemugyrevettem ujjonan,de tenyleg azt kell mondjam szerintem is ebben a kategoriaban ez a legjobb.
De minden felekeppen az a legjobb ha kimesz talalkozora,es megnezed hogy is megy az adott auto,es melyik tetszik a legjobban.
En sajnos ezt nem tehettem meg :?
De arrol sem feletkezzunk el,hogy kerdezd meg a gazdajat,mit tunningolt mar az auton,tehat milyen alkatresze nem a gyari mar.
Adott esetben nagy kulonbsegek vannak gyari es a gazdi altal megtuningolt auto kozott.
Szia
Sok szerencset.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: melyiket
HozzászólásElküldve: 2004.06.21 20:41:17 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
Csacsi írta:
Szerintem jocika arra gondolta felhivni a figyelmet, ami azert a rakfeneje a dolgonak Traxxas ugyben, hogy ahhoz aztan vegkepp semmi nincs itthon. Savage alkatreszei azert itthon tulnyomo reszt elerhetoek, es ez fontos erv lehet.

Epito gondolatok tovabbra is elonyben.

Cs.,

Szia Csacsi
Jocikával már volt egy meeting-em privátban amikor leherótozta keményen ami Taiwanon készül. Ő nem, használ semmi ilyet. Csak azt nem tudom, hogy miért tart a kezében FUTABA vezérlőt, miért választotta a Sevaget. Mind Taiwanon készül.
Aztán pusztán azért ajánlottam az AUDI V8-at mert annak a motorja Győrben készül. Na hosszú.
Üdv
Thomas

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: milyet
HozzászólásElküldve: 2004.06.21 20:43:08 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2004.06.04 08:01:32
Hozzászólások: 116
Tartózkodási hely: BUDAPEST 16.KER
Sziasztok.Thomast nagyon érzékenyen érinthette a hozzászólásom.De pont arra gondoltam,amit csacsi is leirt.Nem tudtam még alkatrészért menni a lehel útra,hogy ne lett volna.(nem tuning)és mint irtam,a gyerek használja becsülettel,ha nagyritkán szét megy rajta valami,kapok hozzá mindent.Az audik nem tartoznak a kedvenceim közé.volt 2 audim,(s4,a8) nem voltam velük elégedett.maradok a merciknél(s500).köszi,sziasztok.

_________________
savage 21,2x.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: milyet
HozzászólásElküldve: 2004.06.21 20:48:33 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
jocika írta:
Sziasztok.Thomast nagyon érzékenyen érinthette a hozzászólásom.De pont arra gondoltam,amit csacsi is leirt.Nem tudtam még alkatrészért menni a lehel útra,hogy ne lett volna.(nem tuning)és mint irtam,a gyerek használja becsülettel,ha nagyritkán szét megy rajta valami,kapok hozzá mindent.Az audik nem tartoznak a kedvenceim közé.volt 2 audim,(s4,a8) nem voltam velük elégedett.maradok a merciknél(s500).köszi,sziasztok.

Én csak azt szeretném mondani, hogy nem szabad senkit semmire rábeszélni úgy ahogy krisz mondja. Döntsön maga az ifok alapján. Mert ha rosszúl dönt valaki ajánlására mely akkor derül ki ha már megvan a cucc akkor az ajánló a hibás. Egyébként én midenkinek tiszteletben tartom a véleményét.

Thomas

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.21 20:57:18 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 16:26:16
Hozzászólások: 2987
Tartózkodási hely: Budapest XXI.ker. Tel:+36-30/9410131
Halihó barátaim ez nem harctér. :!: :!:
Mindenki az igazat beszéli tessék ezt kölcsönösen figyelembe venni :!: :!:
Egy ismerkedő keresi az infókat jó tanácsokat szorítkozzunk erre.
Köszönöm mindenkinek.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.21 21:25:58 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
natehát Robbie!

Latod mennyire egyseges az allaspont auto ugyben?

DE a leszurt eszencia es jotanacs: NE vagyel autot kepek alapjan!! Inkabb nezd meg az osszes elerheto variaciot, amit be is tudunk szinte kivetel nelkul mutatni (majdnem) es akkor nyugodt szivvel fogsz tudni valasztani!

udv,
Csacsi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.22 08:26:33 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Kicsit most Thomas malmara hajtom a vizet: A HongNort itthon meg nem igazan tesztelt komolyan senki, legalabb is kozulunk nem. Igy igazabol eros lenne azt mondani, hogy a Savage jobb, hiszen nem tudjuk milyen a HongNor. Marpedig ranezesre jonak tunik. Es ha mar 5 embernek lenne ilyen, es elegedett lenne vele, akkor lehet, tobben ajanlanak ezt is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.22 09:14:55 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
Godzilla írta:
Kicsit most Thomas malmara hajtom a vizet: A HongNort itthon meg nem igazan tesztelt komolyan senki, legalabb is kozulunk nem. Igy igazabol eros lenne azt mondani, hogy a Savage jobb, hiszen nem tudjuk milyen a HongNor. Marpedig ranezesre jonak tunik. Es ha mar 5 embernek lenne ilyen, es elegedett lenne vele, akkor lehet, tobben ajanlanak ezt is.

Szia Godzilla.
Hét végén ha van tali kiviszem. Jó gazdi módjára adunk az MT pofájának rendessen. Lássuk tényleg mit tud.
Üdv
Thomas

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 45 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 45 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség