Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.04.27 23:57:20

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 45 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.22 10:00:11 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Thomas írta:
Godzilla írta:
Kicsit most Thomas malmara hajtom a vizet: A HongNort itthon meg nem igazan tesztelt komolyan senki, legalabb is kozulunk nem. Igy igazabol eros lenne azt mondani, hogy a Savage jobb, hiszen nem tudjuk milyen a HongNor. Marpedig ranezesre jonak tunik. Es ha mar 5 embernek lenne ilyen, es elegedett lenne vele, akkor lehet, tobben ajanlanak ezt is.

Szia Godzilla.
Hét végén ha van tali kiviszem. Jó gazdi módjára adunk az MT pofájának rendessen. Lássuk tényleg mit tud.
Üdv
Thomas


Koszi Thomas! Azert, ha nem sajat a kocsi, mindig felve banok vele kemenyebben. A sajatomat soha nem kimeltem, errol tanuskodik ez a video is. Aki meg nem latta a Bad Jumps cimu-t, annak ajanlom figyelmebe. Ezeket a "bukfenceket" ket delutan alatt kapt a a Savage 21, es az eg vilagon semmi, de semmi nem tort benne... csak a kasztni lett kicsit ocskabb. Nem tudom a mostani 25-osok miert nyuglodnek tobbet.

Ezt nem mernem megcsinalni a HongNor-ral. Na nem azert mert nem birna, hanem mert nem az enyem. :) Masnak meg nem szivesen okozok kart.

Viszont sajnos hetvegen (pentektol) nem leszek itthon, es csak szerdan jovok haza. Esetleg ha Csacsi lesz, akkor O is nyugodt szivvel tud ilyen es ehhez hasonlo ugratasokat vegezni. Illetve szerintem mindenki tud, csak a tobbiek jobban feltik a kocsijukat, mint mi. :ordog


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.22 10:11:18 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
Godzilla írta:
Thomas írta:
Godzilla írta:
Kicsit most Thomas malmara hajtom a vizet: A HongNort itthon meg nem igazan tesztelt komolyan senki, legalabb is kozulunk nem. Igy igazabol eros lenne azt mondani, hogy a Savage jobb, hiszen nem tudjuk milyen a HongNor. Marpedig ranezesre jonak tunik. Es ha mar 5 embernek lenne ilyen, es elegedett lenne vele, akkor lehet, tobben ajanlanak ezt is.

Szia Godzilla.
Hét végén ha van tali kiviszem. Jó gazdi módjára adunk az MT pofájának rendessen. Lássuk tényleg mit tud.
Üdv
Thomas


Koszi Thomas! Azert, ha nem sajat a kocsi, mindig felve banok vele kemenyebben. A sajatomat soha nem kimeltem, errol tanuskodik ez a video is. Aki meg nem latta a Bad Jumps cimu-t, annak ajanlom figyelmebe. Ezeket a "bukfenceket" ket delutan alatt kapt a a Savage 21, es az eg vilagon semmi, de semmi nem tort benne... csak a kasztni lett kicsit ocskabb. Nem tudom a mostani 25-osok miert nyuglodnek tobbet.

Ezt nem mernem megcsinalni a HongNor-ral. Na nem azert mert nem birna, hanem mert nem az enyem. :) Masnak meg nem szivesen okozok kart.

Viszont sajnos hetvegen (pentektol) nem leszek itthon, es csak szerdan jovok haza. Esetleg ha Csacsi lesz, akkor O is nyugodt szivvel tud ilyen es ehhez hasonlo ugratasokat vegezni. Illetve szerintem mindenki tud, csak a tobbiek jobban feltik a kocsijukat, mint mi. :ordog

Szia
Én is úgy gondoltam, hogy aki vezeti az úgy mint ha a sajátja volna. Ne az a cél hogy kibírja e ful gázzal az oslopnak való oszlopdöntést.
Valóban csacsinak kell odaadni. Sajnálom hogy hét végén nem vagy de szerintem lessz még rá alkalom, hogy kipróbáld.
Üdv
Thomas

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.22 11:52:19 
Offline
Egyhelyben pöfögõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.06.06 17:56:52
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: Budapest 18.ker,
Godzilla írta:
Thomas írta:
Godzilla írta:
Kicsit most Thomas malmara hajtom a vizet: A HongNort itthon meg nem igazan tesztelt komolyan senki, legalabb is kozulunk nem. Igy igazabol eros lenne azt mondani, hogy a Savage jobb, hiszen nem tudjuk milyen a HongNor. Marpedig ranezesre jonak tunik. Es ha mar 5 embernek lenne ilyen, es elegedett lenne vele, akkor lehet, tobben ajanlanak ezt is.

Szia Godzilla.
Hét végén ha van tali kiviszem. Jó gazdi módjára adunk az MT pofájának rendessen. Lássuk tényleg mit tud.
Üdv
Thomas


Koszi Thomas! Azert, ha nem sajat a kocsi, mindig felve banok vele kemenyebben. A sajatomat soha nem kimeltem, errol tanuskodik ez a video is. Aki meg nem latta a Bad Jumps cimu-t, annak ajanlom figyelmebe. Ezeket a "bukfenceket" ket delutan alatt kapt a a Savage 21, es az eg vilagon semmi, de semmi nem tort benne... csak a kasztni lett kicsit ocskabb. Nem tudom a mostani 25-osok miert nyuglodnek tobbet.

Ezt nem mernem megcsinalni a HongNor-ral. Na nem azert mert nem birna, hanem mert nem az enyem. :) Masnak meg nem szivesen okozok kart.

Viszont sajnos hetvegen (pentektol) nem leszek itthon, es csak szerdan jovok haza. Esetleg ha Csacsi lesz, akkor O is nyugodt szivvel tud ilyen es ehhez hasonlo ugratasokat vegezni. Illetve szerintem mindenki tud, csak a tobbiek jobban feltik a kocsijukat, mint mi. :ordog


Godzi!

Akkor nem láttad, hogy szombaton mit műveltem a kis drágaságommal!! :mrgreen:
Rám is számíthattok majd ha ugratozunk. Persze én is féltem az autómat de úgy vagyok vele, hogy ez erre van kitalálva és kész!!!!!! :wink:

_________________
Nemesis
Savage25
27.095 MHz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.22 12:05:37 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2004.06.21 13:52:50
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Bp. XII. kerület
Sziasztok megint,

Először is nagyon köszi Mindenkinek az építő hozzászólásokat, baromi jó, hogy ilyen segítőkész csapatra leltem itt, így mostmár tántoríthatatlan vagyok abban a tekintetben, hogy valami ilyen Szörnyem lesz hamarosan.

Szóval sajnos nem láttam még egyetlen egyet sem menet közben, de még életnagyságban sem. A Lehelen a Modell &Hobby-ban voltam ugyan, de akkor még nem tudtam, hogy mit kell megnéznem... :)

Amit mondtatok, azok alapján a dolog kicsit persze még bonyolódott, mert a döntés csak azután látszik kézenfekvőnek, hogy engedelmetekkel megnézelődöm a Ti szépségeiteket (tényeg, mikor is leghamarabb, és hol?), viszont megtetszett még 2 dolog... Az egyik a Thomas TWIN-je (uff... :wink: , két motor.... :shock: ), a másik meg a REVO, ami jön majd.

Ezért Thomasékhoz mindenképpen elmegyek, remélem válaszolnak a legmarhább kérdésemre is... :wink:

Csacsi: Kösz a linket a témáról, úgy látom, figyelmetlen voltam, de mindjárt végigmazsolázom... :)

Jövök még, mindenféle kérdéssel....


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.22 12:11:05 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
nemesis írta:
Godzi!

Akkor nem láttad, hogy szombaton mit műveltem a kis drágaságommal!! :mrgreen:
Rám is számíthattok majd ha ugratozunk. Persze én is féltem az autómat de úgy vagyok vele, hogy ez erre van kitalálva és kész!!!!!! :wink:


Jaja... sajnos a keson erkezok igy jarnak... tenyleg nem lattam, de Berger meselt rola :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.22 12:20:03 
Offline
Egyhelyben pöfögõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.06.06 17:56:52
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: Budapest 18.ker,
Godzilla írta:
nemesis írta:
Godzi!

Akkor nem láttad, hogy szombaton mit műveltem a kis drágaságommal!! :mrgreen:
Rám is számíthattok majd ha ugratozunk. Persze én is féltem az autómat de úgy vagyok vele, hogy ez erre van kitalálva és kész!!!!!! :wink:


Jaja... sajnos a keson erkezok igy jarnak... tenyleg nem lattam, de Berger meselt rola :)


Szerintem a szívét facsarták mikor meglátta, hogy mit csinálok az autójával amire annyira vigyázott! A kaszni az kész és a kutyacsontom is furcsán áll! :-D
Persze most otthon szépen tisztán átkenve és műszakilag lecsekkolva várja, hogy szombaton ismét produkálhassa magát! hurra

_________________
Nemesis
Savage25
27.095 MHz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.22 12:57:18 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2004.06.21 13:52:50
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Bp. XII. kerület
Köv. kérdés:
Ha a Tower-tól (vagy bárhonnanonnan) rendelek bármit, az mennyibe fáj, mire ideér hozzám (vám, stb., mittomén mit akarnak még lehúzni rólunk....)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.22 13:18:24 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 08:25:21
Hozzászólások: 1321
Tartózkodási hely: Szentendre World City
(cucc ára+szállítás)*~1,4(vám+áfa)

_________________
06203486503


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.22 14:34:31 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
Robbie írta:
Köv. kérdés:
Ha a Tower-tól (vagy bárhonnanonnan) rendelek bármit, az mennyibe fáj, mire ideér hozzám (vám, stb., mittomén mit akarnak még lehúzni rólunk....)

Hi Robbie
Ha időd engedi gyer be hozzánk is. Minden autó ki van állítva az üzletben. Nem dobozban pulton. Itt közelebbről megismerkedhetsz velük. Talán azért jobb mert újjak és tiszták. A sárkány mustra utánn, ahogy mondták a fiúk irány a pálya. Ott sok típus lessz.
A címeünket megtalálod a honlapon.
Hi
Thomas

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.22 14:36:02 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Robbie írta:
Köv. kérdés:
Ha a Tower-tól (vagy bárhonnanonnan) rendelek bármit, az mennyibe fáj, mire ideér hozzám (vám, stb., mittomén mit akarnak még lehúzni rólunk....)


Toweres temaban itt udhatsz meg tobbet. Nem mondom, hogy keves, de szerintem az elso 1-2 oldalbol kiderulhet szamodra a lenyeg.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.22 18:35:47 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 18:14:14
Hozzászólások: 2631
Thomas írta:
Godzilla írta:
Kicsit most Thomas malmara hajtom a vizet: A HongNort itthon meg nem igazan tesztelt komolyan senki, legalabb is kozulunk nem. Igy igazabol eros lenne azt mondani, hogy a Savage jobb, hiszen nem tudjuk milyen a HongNor. Marpedig ranezesre jonak tunik. Es ha mar 5 embernek lenne ilyen, es elegedett lenne vele, akkor lehet, tobben ajanlanak ezt is.

Szia Godzilla.
Hét végén ha van tali kiviszem. Jó gazdi módjára adunk az MT pofájának rendessen. Lássuk tényleg mit tud.
Üdv
Thomas

rám, sajna most nem számíthattok..mert balcsin leszek....
amugy én is ugy vagyok mint Godzi,sajátnak adom...másét kímélem....
lehet hogy legközelebb csak összel jövök... :(
mert nyáron balcsin leszek.....viszont ott mi lesz... :)) csajok,buli,bicó,autó,vagyis az élet lételemei... :)

_________________
S13 380HP
D2racing
Ironclad
Initial Drifters


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.24 14:07:57 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2004.06.21 13:52:50
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Bp. XII. kerület
Szóval köszi mégegyszer Mindenkinek minden tippet!!!! Biztos, hogy megnézem a gépeiteket....
Elolvastam a Tower-es topic-ot is, hasznos volt.
Thomas:
Hozzátok mindenképpen bemegyek, de addig is:
Valakinek (Thomas, Te is írhatsz.... :-D ) valami véleménye a TWIN járgányokról?
Nyilván bonyolultabbak, de jobbak is ettől? Vagy éppen hátrányukra válik?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.24 20:34:45 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
Robbie írta:
Szóval köszi mégegyszer Mindenkinek minden tippet!!!! Biztos, hogy megnézem a gépeiteket....
Elolvastam a Tower-es topic-ot is, hasznos volt.
Thomas:
Hozzátok mindenképpen bemegyek, de addig is:
Valakinek (Thomas, Te is írhatsz.... :-D ) valami véleménye a TWIN járgányokról?
Nyilván bonyolultabbak, de jobbak is ettől? Vagy éppen hátrányukra válik?

Hát urak ma levizsgázott az MT Titán.
Mint ahogy megbeszéltük szombaton megint kiviszem a talira őret. Miután az összes csavart ma a műhelyben meghúztunk rajtuk, beállítottuk ugy gondoltam karburáljunk egyet már mentek 55 tankot patent legyen.
Mivel nem akartem messzire menni a cégtől gondoltam jó egy füves terület itt a városban. Az Elnök u.-ban van egy füves nagy plac a templommal szemben. Kivittük a két Titánt. Na előesőr a kicsit. Könnyen indult. Fiúk mögöttem kis melegítés pár kör elöttem aztán miután már üzemmeleg volt ami kifér a csövön gázt.
Fel is kapcsolt piszok gyorsan másodikba és úgy is maradt. Soha többé semmi közöm nem volt hozzá.
Fólgázzal ronygyolt, lát a járdán, le az úttestre, át az úttesten, neki a magas járdának ami magasabb mint az mt kereke.
Ca 1,5-2 métermagasra felrepült és fejre leesett a járdára.
Néztem nem hittem a szememnek. Nem értettem mi történt.
Majd ránéztem a távvezérlőre és az antenna nem volt kihúzva.
Óreg róka létemre ilyen fa....... voltam.
Fiúk rohantak óriási özemanyag tócsa alatta,
Amikor visszaesett fejjel a tankra zuhant a járda szélére és elrepedt a tank. Az ütés akkora volt hogy az akku tartóban a futaba akkutartó 3 felé tört.
Ha hiszitek ha nem az autónak ezen kívűl az ég világon semmi baja nincs.
HIHETETLEN
Szorri a hosszú sztoriért de ezt le kellet írnom. Tanuság minimum egy gázvisszahúzó rugó.
Hét végén kiviszem a vasakat

Üdv
Thomas

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.24 21:03:05 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
Helyesbítés: az 55 tank csak 5 tank.
Hát ez van :mrgreen:

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.24 21:45:07 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
Balesetek törések topic?

talan ott jobb lenne.

De azert jo tudni igy errol a vasrol ezt is. hetvegere kapd rendbe, en akarok lenni a masodik, aki legalabb 2 metert repul vele, hamar Te voltal az elso :-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.24 21:51:52 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
Csacsi írta:
Balesetek törések topic?

talan ott jobb lenne.

De azert jo tudni igy errol a vasrol ezt is. hetvegere kapd rendbe, en akarok lenni a masodik, aki legalabb 2 metert repul vele, hamar Te voltal az elso :-)

Sorry. Tessék szíves lenni áthelyezni. Itt volt só róla és kikivánkozott a fa....... ságom.

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.24 21:53:27 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
Csacsi írta:
Balesetek törések topic?

talan ott jobb lenne.

De azert jo tudni igy errol a vasrol ezt is. hetvegere kapd rendbe, en akarok lenni a masodik, aki legalabb 2 metert repul vele, hamar Te voltal az elso :-)

Rendbe van a 2 méter de ne így. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.24 23:20:36 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
ok, igerem. :-)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.25 12:02:04 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2004.06.21 13:52:50
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Bp. XII. kerület
Hát, látom, hogy strapabírónak strapabíró...
Igaz, elsősorban nem ez érdekelt volna... A hajtására, illetve a két motorból eredő különbségre gondoltam a többiekhez képest pro és kontra...
Zavarjatok el, vagy mondjátok, hogy esetleg nyissak ennek egy új topikot, ha gondoljátok, bár azt gondolom, elfér ez itt... :?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.06.25 12:10:26 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2004.06.21 13:52:50
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Bp. XII. kerület
Thomas:
bent vagy a boltban úgy fél 4-4 körül ma?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 45 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 46 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség