Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.07.01 12:57:36

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 7 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007.10.07 14:19:14 
Offline
Pullstarter szaggató
Avatar

Csatlakozott: 2004.06.19 19:15:57
Hozzászólások: 9
Tartózkodási hely: Budapest XVII. ker.
Sziasztok!

Mar eleg reg ota nem vettem elo a buggym, de tegnap elokerult. Vettem bele uj gyertyat (Hpi R5), es egy adag 20%os tornadot is. Maradt meg 1 tanknyi a regi 10%-os bol igy azzal akartam beinditani, de egyaltalan nem indul? Mi lehet baj? 1ev allasban az uzemanyag tonkremehetett? Tenyleg nem tudom elkepzelni mi lehet a baja. A gyertya izzik rendesen, az uzemanyag bejut a motorba.

Barmilyen otletet varok!

_________________
God is good!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2007.10.07 17:00:21 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
amennyiben tul sok vizet szedett fel, mert mondjuk nem volt jol lezarva a dobozod, akkor lehet vacak a natad is, de siman az is lehet, hogyaz uj gyertyad sem jo (van ilyen, hogy azonnal kampec) es az is lehet, hogy be kellene azt a motort allitani.

hasznalj friss uzemanyagot, nezzuk mi tortenik.
vedd ki a gyertyat, es ellenorizd, hogy izzit e.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.10.11 15:18:53 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2007.10.11 15:12:16
Hozzászólások: 2
Sziasztok
Tudom, h nem a témához kapcsolódik, de azt szeretném kérdezni h nemtudtok Kecskemét környékén modellboltot? Még annyit, h mennyit lehet elmenni egy új 70-80e Ft-os offroad kocsival javítás stb nélkül normál használat mellett (kissebb ugratók), milyen drága a szervízelése, és mennyi a fogyasztásuk kb.? Köszi előre is a választ és bocsi, h ide írtam.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Caci
HozzászólásElküldve: 2007.10.11 15:27:31 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2007.10.04 15:49:02
Hozzászólások: 66
Csacsi lennne egy kérdésem a HB Lighting 2 sport RtR kocsihoz hasonlú Árú buggykat milyneket ismersz? (minőségű) :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.10.11 16:39:47 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2006.08.08 10:26:46
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: budapest
Budai írta:
Sziasztok
Tudom, h nem a témához kapcsolódik, de azt szeretném kérdezni h nemtudtok Kecskemét környékén modellboltot? Még annyit, h mennyit lehet elmenni egy új 70-80e Ft-os offroad kocsival javítás stb nélkül normál használat mellett (kissebb ugratók), milyen drága a szervízelése, és mennyi a fogyasztásuk kb.? Köszi előre is a választ és bocsi, h ide írtam.

Szia!
olyanokat kérdezel amire igy látatlanban nem lehet válaszolni.Mennyit lehet elmenni? Attól függ hogyan használod mert a normál használat elég szubjektiv.Elég sok alkatrész képes tönkremenni tehát ez a jvitás nélküli használat is csak viszonylagos a rengeteg mozgó és erősen kopó alkatrész miatt. Szervizelési költség: ha modellboltban szervizelteted akkor baromi sokat fogsz rá költeni, ha magad is megtanulod akkor csak alkatrész költség ami szintén tipus és bolt függő hogy mi mennyi!
Fogyasztás? ez is motor és használat függő tehát elég viszonylagos a válasz mindenre amit kérdeztél.
üdv


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.10.11 18:45:17 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2007.10.11 15:12:16
Hozzászólások: 2
tg11 írta:
Budai írta:
Sziasztok
Tudom, h nem a témához kapcsolódik, de azt szeretném kérdezni h nemtudtok Kecskemét környékén modellboltot? Még annyit, h mennyit lehet elmenni egy új 70-80e Ft-os offroad kocsival javítás stb nélkül normál használat mellett (kissebb ugratók), milyen drága a szervízelése, és mennyi a fogyasztásuk kb.? Köszi előre is a választ és bocsi, h ide írtam.

Szia!
olyanokat kérdezel amire igy látatlanban nem lehet válaszolni.Mennyit lehet elmenni? Attól függ hogyan használod mert a normál használat elég szubjektiv.Elég sok alkatrész képes tönkremenni tehát ez a jvitás nélküli használat is csak viszonylagos a rengeteg mozgó és erősen kopó alkatrész miatt. Szervizelési költség: ha modellboltban szervizelteted akkor baromi sokat fogsz rá költeni, ha magad is megtanulod akkor csak alkatrész költség ami szintén tipus és bolt függő hogy mi mennyi!
Fogyasztás? ez is motor és használat függő tehát elég viszonylagos a válasz mindenre amit kérdeztél.
üdv


Köszi a gyors választ akkor úgy kérdezem (ha újonnan vetted a kocsid), hogy neked meddig bírta ki újítás nélkül? Úgy gondoltam, h drága-e, h mondjuk, ha 2üzemóránként rá kell költeni 5-10e Ft-ot akkor drága. Az gáz ha nem ismerek senkit akinek ilyen kocsija (robbanós RC) van és nincs is ilyen bolt a közelembe? Meg tudom magam tanulni a szerelését és h mikor mit rendeljek hozzá? Vagy így lehetetlen? Ígérem több hülye kérdést nem teszek föl. :-D
Előre is köszi a választ


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.10.12 13:07:21 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2006.08.08 10:26:46
Hozzászólások: 306
Tartózkodási hely: budapest
szia!
Ez nehezen körülirható! mármint hogy mi mikor megy tönkre. Ez teljes mértékben attól függ hogy hogyan bánsz a modellel. Egyébként két üzemóránként azért nem kell felújitani :-D
De megintcsak kihangsúlyoznám hogy pl ha veszel egy jó minőségü modellt pl HPI, Kyosho, team losi stb.. azért azok kevésbé gyorsan fognak tönkremenni mint ha veszel egy noname gépet 40.000 -ért. (saját tapasztalatból mondom) Elég sok mindent meg tudsz tanulni ugy is ha kérdezel konkrétan valamit de azért valamiféle segitség mindenképpen kell hozzá. Ugyanis egy komoly megbontás vagy motor javitás bizony komoly szakértelmet igényel. De itt biztosan sok segitséget fogsz kapni akár tőlem akár másoktól is ugyhogy nyugodtan belevághatsz.
üdv


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 7 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség