Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.07.01 12:53:01

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 11 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Truckzilla
HozzászólásElküldve: 2004.02.05 21:50:35 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
Blaise Truckzillajarol ide varjuk a kerdeshegyeket!

:-)

De sárga vagyok Blaise, jujjj......


udv, :mrgreen:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Truckzilla
HozzászólásElküldve: 2004.02.05 21:59:13 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 16:26:16
Hozzászólások: 2987
Tartózkodási hely: Budapest XXI.ker. Tel:+36-30/9410131
Csacsi írta:
Blaise Truckzillajarol ide varjuk a kerdeshegyeket!

:-)

De sárga vagyok Blaise, jujjj......


udv, :mrgreen:


Ne is mond alig várom hogy lássam már a vasat. :ongyilkos


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.02.05 22:40:29 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Megdumáltam vele, hogyha nem is sikerül neki összerakni szombatig, akkor is hozza ki. Azt mondta, akkora a hengerfej, mintha az öklöd, ha egy borosüveg nyakát megmarkolnád vele :)

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Truckzilla Videok
HozzászólásElküldve: 2004.02.13 05:43:05 
Offline
Pullstarter szaggató
Avatar

Csatlakozott: 2004.02.09 17:21:37
Hozzászólások: 30
Ha valaki szeretne Truckzillarol videofelveteleket nezni akkor
kattintson ide:

http://www.savage-central.com/ftopic13976.html ( jobboldalo egergomb aztan Save Target as... )

http://www.rcpics.net/media.php?searchs ... h&limit=10


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Truckzilla Elso inditas!!!!!!!
HozzászólásElküldve: 2004.02.15 13:39:37 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 12:34:36
Hozzászólások: 772
Tartózkodási hely: Kuwait
Sziasztok
Megjott az en truckzillam es mar tul vagyok az elso inditason.Na szoval,,,Ha valaki akar szenvedni de nagyon akkor vegyen feltetlenul truckzillat.Az osszeszereles nem volt nagy dolog de a motor beinditasa az valami orulet.Irtatok hogy az S-25 elso inditasa nehez,hat az ehhez kepest semmi.A rotostart gyakorlatilag vagy csak alig vagy meg sem forgatta.teljesen toltott 3000mah akku van benne.A pullstarterral nem nagyon tudtam megforgatni szinten ugyhogy 3 ora szenvedes vizholyag utan befogtam a rotostart rudjat furogepbe es kb 15 perc alatt sikerult beinditani.(a hangja karpotolt minden szenvedeser).Egyszoval gyonyoru,es hatalmas ez a motor.Persze a frissen elkeszult elcamino body mehet a kukaba mert a tarto lukak nem oda esnek meg szet kell vagdosni mert nem fer be a motor.Majd meg irok a temaval kapcsolatban.
Truckzilla55 koszi a biztatast. hurra
Sziasztok.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: truckzilla
HozzászólásElküldve: 2004.02.15 13:42:06 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 12:34:36
Hozzászólások: 772
Tartózkodási hely: Kuwait
Blaise Truckzillaja kesz van mar??


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: truckzilla
HozzászólásElküldve: 2004.02.15 14:37:21 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Krisz25 írta:
Blaise Truckzillaja kesz van mar??


Igen, kész. Ő is szívott vele rendesen. Amúgy őrületes egy gép.

:Ramses Ramses :ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Beinditas
HozzászólásElküldve: 2004.02.15 22:33:31 
Offline
Pullstarter szaggató
Avatar

Csatlakozott: 2004.02.09 17:21:37
Hozzászólások: 30
A beinditas: ... hat a beinditas az egy remalom volt nekem is. Nekem a beinditas es a bejarats alatt 3db szabadonfuto, 1 roto start ment tonkre ja es elszakadt 1 pull star-om. Ez csak igy inditasnak, de ahogy Krisz25 irta a hangja es a teljesitmenye mindent karpotol.

Kerdes Blaise-hez es Krisz25-hoz: a .46 engine Clutch Bell-je es a 49T Spur Gear tokeletesen egymasba illeszkedett?? Mert nekem nem. Ha nektek sem, Ti, h javitottatok ki ezt a problemat. En nekem, ezert is kellett titanium spur gear-t vennem, mert nem illeszkednek parhuzamosan es egyfolytaba tortek ki a fogaskerekei a mu.spur gearnak. :kinyirlak


__________________
Truckzilla55
Savage.25 :Truckzilla Con.Kit x2, 49T Titanum Spur Gear, Titanium OUTBOARD Dog Bone(4), Titanium Center Dog Bone Rear, Titanium Savage Drive Gear 18t/23t, Titanium Savage Idler Gear 29t, Titanium Hinge Pin Set (12), HiTec 5945MG Hi-Torque Servo S/JR/Z, Alloy Center Skid Plate, Super Duty Skid Plate, Wheelie Bar With Real Rubber Tires, Alloy Brake Disk Adapter, Alloy Fuel Tank Protector, OFNA MP Servo Saver w/ Ball Bearings, Steel Turnbuckle Tie Rod Set (4), Alloy Differential Lock (Spool), Aramid Pad Dual Disk Brake Kit, HPI Heavy Duty Cup Joint(4), Reverse Module, HPI High Performance Air Filter, Ofna Micro Fail Safe, Chevrolet El Camino SS Body, Pro-Line Humm-Vee Urban Body, Hot Bodies UFO Wheel/Mayhem Tire(4), Pro-Line Maxx Paddle Front/Rear Truck Tires (2)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beinditas
HozzászólásElküldve: 2004.02.16 00:01:28 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 12:34:36
Hozzászólások: 772
Tartózkodási hely: Kuwait
Truckzilla55 írta:
A beinditas: ... hat a beinditas az egy remalom volt nekem is. Nekem a beinditas es a bejarats alatt 3db szabadonfuto, 1 roto start ment tonkre ja es elszakadt 1 pull star-om. Ez csak igy inditasnak, de ahogy Krisz25 irta a hangja es a teljesitmenye mindent karpotol.

Kerdes Blaise-hez es Krisz25-hoz: a .46 engine Clutch Bell-je es a 49T Spur Gear tokeletesen egymasba illeszkedett?? Mert nekem nem. Ha nektek sem, Ti, h javitottatok ki ezt a problemat. En nekem, ezert is kellett titanium spur gear-t vennem, mert nem illeszkednek parhuzamosan es egyfolytaba tortek ki a fogaskerekei a mu.spur gearnak. :kinyirlak

Nekem sem illeszkedik pontosan,tele van a motor mellett apro fekete darabokkal,de kb 4 tankot jarattam mar uresen felbakolva,es szepen kopik be.Majd meglatjuk.Nekem is lenne kerdesem!
Ami neked van dupla feked mennyire tartos es eros?Nekem most kell vennem valamit.Nem tudom erdemes e titaniumot venni?????
Ja egyebkent azt hiszem ennel kicsit nagyobb foghezagot kell hagyni,legalabbis ha jolemlekszem ezt irtak a papirjaban.


__________________
Truckzilla55
Savage.25 :Truckzilla Con.Kit x2, 49T Titanum Spur Gear, Titanium OUTBOARD Dog Bone(4), Titanium Center Dog Bone Rear, Titanium Savage Drive Gear 18t/23t, Titanium Savage Idler Gear 29t, Titanium Hinge Pin Set (12), HiTec 5945MG Hi-Torque Servo S/JR/Z, Alloy Center Skid Plate, Super Duty Skid Plate, Wheelie Bar With Real Rubber Tires, Alloy Brake Disk Adapter, Alloy Fuel Tank Protector, OFNA MP Servo Saver w/ Ball Bearings, Steel Turnbuckle Tie Rod Set (4), Alloy Differential Lock (Spool), Aramid Pad Dual Disk Brake Kit, HPI Heavy Duty Cup Joint(4), Reverse Module, HPI High Performance Air Filter, Ofna Micro Fail Safe, Chevrolet El Camino SS Body, Pro-Line Humm-Vee Urban Body, Hot Bodies UFO Wheel/Mayhem Tire(4), Pro-Line Maxx Paddle Front/Rear Truck Tires (2)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: hb
HozzászólásElküldve: 2007.05.06 23:34:05 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2007.05.06 00:30:08
Hozzászólások: 3
Sziasztok
használtátok már huzamosabb ideig a truckzillát? Milyen a tapasztalatotok? Tényleg ugaz, hogy létezik gagyi conversion kit is? Azt hallottam, hogy azok a mocik meg felnik nem igazán bírják a strapát. Enyém jól bírja eddig.... :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: hb
HozzászólásElküldve: 2007.05.16 15:58:35 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2007.02.11 18:47:22
Hozzászólások: 86
Tartózkodási hely: Ferencváros (FTC 4 EVER)
Dino74 írta:
Sziasztok
használtátok már huzamosabb ideig a truckzillát? Milyen a tapasztalatotok? Tényleg ugaz, hogy létezik gagyi conversion kit is? Azt hallottam, hogy azok a mocik meg felnik nem igazán bírják a strapát. Enyém jól bírja eddig.... :roll:


hát ha egy kicsit vissza olvasol le vannak irva a tapasztalatok és a jelek szerint ez nem a leggjobb átalakító kit.(sajnos :cry: :cry: :cry: )

_________________
Totenkopf!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 11 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség