Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.04.27 14:29:56

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 29 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.08.26 22:14:08 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Sziasztok!!!

Ha elfogadsz egy tanácsot klampfer, akkor vásárlás előtt mindenféleképpen nézz meg egy olyan vecsési talit, amikor egy népesebb csapat kergeti az autókat. Én ezt nem tettem meg csak az első két autó megvásárlása után, és sajnos későn jöttem rá, hogy igen rosszul választottam. Mi Vácról járunk Vecsésre kb. 1 óra az út. Győrből sem lehet ez több 1 1/2 óránál mivel M1+M0 és már ott is vagy. Nem tudom Győrben mennyi modellt látsz, de hidd el nagyon kifizetődő befektetés egy Vecsési kirándulás.

F_Gyuri

Azért nem pü-ben írtam, mert esetleg másoknak is tanulságos lehet az infó.

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.08.26 22:25:29 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
Láttál Buggy-ot a győri boltban?

Thomas

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.08.26 22:29:14 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2004.08.24 15:11:44
Hozzászólások: 152
Tartózkodási hely: Győr
F_Gyuri írta:
Sziasztok!!!

Ha elfogadsz egy tanácsot klampfer, akkor vásárlás előtt mindenféleképpen nézz meg egy olyan vecsési talit, amikor egy népesebb csapat kergeti az autókat. Én ezt nem tettem meg csak az első két autó megvásárlása után, és sajnos későn jöttem rá, hogy igen rosszul választottam. Mi Vácról járunk Vecsésre kb. 1 óra az út. Győrből sem lehet ez több 1 1/2 óránál mivel M1+M0 és már ott is vagy. Nem tudom Győrben mennyi modellt látsz, de hidd el nagyon kifizetődő befektetés egy Vecsési kirándulás.

F_Gyuri

Azért nem pü-ben írtam, mert esetleg másoknak is tanulságos lehet az infó.


Köszönöm, minden tanacs hasznos. Igazabol itt Győrben is vannak "állitolag" ilyen összejövetelek, a hetvegen oda tervezem a kilatogatast, de mivel gondolom a Vecsésin többen vannak kint több mondellel, illetve ha itt nem tudok meg mindent, lehet hogy a jovo heten ellátogatok oda is.

"Aztan majd biztos rajovok hogy mindenki 5x jobb/nagyobb gépekkel nyomja mint en tudnám és elkeseredek :cry: :cry: :cry: "


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.08.26 22:45:06 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2004.08.24 15:11:44
Hozzászólások: 152
Tartózkodási hely: Győr
Thomas írta:
Láttál Buggy-ot a győri boltban?

Thomas


Melyikben? :-D


Persze volt mindegyikben, de igazabol buggykban nem bovelkedett egy bolt sem, nem lesz nagy a konkurenciatok. az egyikben az elado úr nagy buggys volt, megmutatott egy csomot (sajatjait, az alaptipusoktol a legprofibb gépei vannak, alitolag komolyan versenyeznek is a fiai. robimotoros uj nem volt a boltban csak elektromos Tamyak),
illetve a masikban robimotoros buggy csak 1 fajta volt (talan Duratrax???? de nem esküszök meg rá), ami annyira nem volt szimpi.

Amugy ugy döntöttem, hogy éloben is meg kell néznem ezeket a gépeket, ugyhogy addig biztos nem veszek semmit, amig a ti buggyaitokat nem lattam. A boltotokrol esetleg ha publikus, nem szivarogtatnal ki valamit? Szeptember közepe az biztos? Uj bolt lesz, vagy mar meglévőben lesz uj termék?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.08.26 22:48:33 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2004.08.24 15:11:44
Hozzászólások: 152
Tartózkodási hely: Győr
Thomas írta:
Láttál Buggy-ot a győri boltban?

Thomas


Ja most nézem, a boltosok nagyon jo fejek voltak, ők abszolut ram hagytak a dontést, és ajanlotta mindegyikuk hogy nézzek ki hetvegen és döntsem el. Egy haveom ultette a fulembe a bogarat a monsterekkel kapcsolatban, aki eleg nagy modellező.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.08.26 22:53:19 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
Nem kívánok elébe menni a dolgoknak. A szeptemberi nyitás biztos. Több mit 5 éve van forgalmazója a cégemnek Győrben. Egyébként póstai utánvéttel is küldünk tartozékokat alkatrészeket az ország minden pontjára. Az átfutás 1 nap.

Üdv
Thomas

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.08.27 13:33:08 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2004.08.24 15:11:44
Hozzászólások: 152
Tartózkodási hely: Győr
Thomas írta:
Nem kívánok elébe menni a dolgoknak. A szeptemberi nyitás biztos. Több mit 5 éve van forgalmazója a cégemnek Győrben. Egyébként póstai utánvéttel is küldünk tartozékokat alkatrészeket az ország minden pontjára. Az átfutás 1 nap.

Üdv
Thomas


Hi!

A forgalmazorol legalabb adnal valami infot? Nala meg lehet szemlélni esetleg a Buggykat? Alaktrész a forgalmazonal is van mindig? Én mar nagyon meg vagyok am gyozve, de eloben is meg szeretném nézni a buggykat, és biztosra akarok menni, hogy ha alkatrészre van szukségem, nem kell Pestre rohangalnom miatta.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.08.27 13:47:31 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
A honlapunkon megtalálod a címünket.
Ez egy szaküzlet ahol minden Buggy és alkatrész valamint tartozék ki van állítva. Dolgozik az üzletben 4 alkalmazott aki mindent megmutat kérésedre.
Ennél többet sajnos tenni az ügy érdekében jelenleg nem tudok.
Üdv

Thomas

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.08.27 16:52:23 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2004.05.02 14:09:18
Hozzászólások: 59
Tartózkodási hely: Budapest
Hello...

Szerintem, ha a nagy robosztus gépeket szereted amik lomhán mozognak, viszont baromi dolgokat is kibírnak akkor a Monstert válaszd...

Ha viszont a sebességet, és a hatalmas ugratásokat, fürge mozgást kedveled, mindenképp a buggy a te autód. Hát gondold végig. Mt2-vel mit érnél el egy Világbajnokságon? Nem véletlenül vannak ezek a buggyk. Direkt arra találták ki, hogy off-road pályán, ugratókon, az autó minnél gyorsabban mozogjon, minnél fordulékonyabb legyen... A Monstert meg azért találták ki, hogy legyen olyan autó, amit lehet zúzni... :mrgreen:

Ezzel persze nem akarok megbántani senki Monster rajongót, biztos elfogult vagyok .... :shock:

Bye.....

_________________
**** Ami nem öl meg, az erősít...****


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 29 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 31 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség