Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.04.27 23:04:43

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 29 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Buggy infok pleaseee
HozzászólásElküldve: 2004.08.24 22:47:03 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2004.08.24 15:11:44
Hozzászólások: 152
Tartózkodási hely: Győr
Sziasztok!

En meg eleg Lama vagyok a témaban, de igyekszem :wink:

Szoval eddigi olvasmanyaim alapján 2 Buggy-rol szeretnék többet megtudni, esetleg tudtok segiteni.

- Hype Zircon Buggy
- ULTRA-LX buggyk

Az infokat elore is koszonom és ne legyetek ám fukarok vele :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Buggy infok pleaseee
HozzászólásElküldve: 2004.08.24 22:52:58 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2004.01.22 12:21:33
Hozzászólások: 160
klampfer írta:
Sziasztok!

En meg eleg Lama vagyok a témaban, de igyekszem :wink:

Szoval eddigi olvasmanyaim alapján 2 Buggy-rol szeretnék többet megtudni, esetleg tudtok segiteni.

- Hype Zircon Buggy
- ULTRA-LX buggyk

Az infokat elore is koszonom és ne legyetek ám fukarok vele :)


sokat nem tudok a két említett buggyról - majd thomas:) - de mi alapján választottad pont ezt a kettőt?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Buggy infok pleaseee
HozzászólásElküldve: 2004.08.25 00:01:52 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
klampfer írta:
Sziasztok!

En meg eleg Lama vagyok a témaban, de igyekszem :wink:

Szoval eddigi olvasmanyaim alapján 2 Buggy-rol szeretnék többet megtudni, esetleg tudtok segiteni.

- Hype Zircon Buggy
- ULTRA-LX buggyk

Az infokat elore is koszonom és ne legyetek ám fukarok vele :)

Szia
Az Ultra LX, LX Pro, MBX, és SPEED 9,5 C, MBX, Violator modellek tekintetében tudok neked segíteni.

Üdv

Thomas

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Buggy infok pleaseee
HozzászólásElküldve: 2004.08.25 08:23:52 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2004.08.24 15:11:44
Hozzászólások: 152
Tartózkodási hely: Győr
gyuri írta:
klampfer írta:
Sziasztok!

En meg eleg Lama vagyok a témaban, de igyekszem :wink:

Szoval eddigi olvasmanyaim alapján 2 Buggy-rol szeretnék többet megtudni, esetleg tudtok segiteni.

- Hype Zircon Buggy
- ULTRA-LX buggyk

Az infokat elore is koszonom és ne legyetek ám fukarok vele :)


sokat nem tudok a két említett buggyról - majd thomas:) - de mi alapján választottad pont ezt a kettőt?


Jelenleg ezeket talaltam, amik elérhetőek (MO-n megvásárolhatóak) voltak, de ha tudsz egyébb Buggyt ajanlani, atz is megkoszonom.
Erdekelne az esetleges alkatrész utanpotlás is, gyanitom nem minden gyarto kocsijahoz lehet itthon kapni kiegészitőket.

Mint irtam, csak most ismerkedek a témával, ugyhogy bocs mindenkitol, ha hulyeségeket és már kivesézett kérdéseket irogatok.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.08.25 08:29:08 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 16:26:16
Hozzászólások: 2987
Tartózkodási hely: Budapest XXI.ker. Tel:+36-30/9410131
Azért az általad említett buggykon kivül még forgalmaznak egyébb gyártók termékeit is.
Természetesen egy magasabb árfekvésben de van.
Kyosho Inferno a Modellrally-nál
Mugen Seiki MBX-5 az M&H-nál
Crono modeljei a Hegedűs-nél


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.08.25 09:08:42 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 14:53:23
Hozzászólások: 1483
Tartózkodási hely: Gyömrő
Nem is tudtam, hogy Crono van itthon... :shock:

Klampfer itthon, ahogy Berger is mondta beszerezheto:
Mugen MBX-5 http://www.modell.hu/ 185e HUF. Nincs benne motor, tavirnyito. Ez eleg huzos, de szerintem abban nincs vita, hogy a vilag egyik, ha nem a legjobbja. Profi gep, teljesen kezdonek talan felesleges is, ha nincs egy nagy halom penze.
Kyosho Inferno 7.5. Ennek a Sports (olcsositott) valtozata kb. 110e HUF tav nelkul, motorral. A sima ill. a Kanaii edition egyre dragabb, de egyre jobb is.
A Crono szinten vilaghiru marka, de mint fent is irtam nem is tudtam, hogy lehet kapni itthon.
Es elertunk a Thomas altal forgalmazott Hong Norhoz.
http://www.secalarm.hu/rcmodell.htm Ha megnezed az Ofna oldalat (http://www.ofna.com) ott a Speed szeria alatt talalod meg oket, csak Ofna neven persze. Az arak Thomas oldalan megtalalod. A Speed szeria ertelemszeruen "jobb", mint az Ultra. De neked kell kitalalnod, hogy a plusz X ezer HUF megeri-e neked a plusz extrakat, finomsagokat. Mas markahoz hasonlitva, a Speed szeria szerintem jobb, mint az Inferno Sports valtozata.

En magam egy Hongnor Speed 9,5 MBX tulajdonosa vagyok. Egyelore tokeletesen elegedett. Merem ajanlani, es meg az ara is elerheto.
:integet


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.08.25 10:04:56 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2004.08.24 15:11:44
Hozzászólások: 152
Tartózkodási hely: Győr
pajzi írta:
Nem is tudtam, hogy Crono van itthon... :shock:

Klampfer itthon, ahogy Berger is mondta beszerezheto:
Mugen MBX-5 http://www.modell.hu/ 185e HUF. Nincs benne motor, tavirnyito. Ez eleg huzos, de szerintem abban nincs vita, hogy a vilag egyik, ha nem a legjobbja. Profi gep, teljesen kezdonek talan felesleges is, ha nincs egy nagy halom penze.
Kyosho Inferno 7.5. Ennek a Sports (olcsositott) valtozata kb. 110e HUF tav nelkul, motorral. A sima ill. a Kanaii edition egyre dragabb, de egyre jobb is.
A Crono szinten vilaghiru marka, de mint fent is irtam nem is tudtam, hogy lehet kapni itthon.
Es elertunk a Thomas altal forgalmazott Hong Norhoz.
http://www.secalarm.hu/rcmodell.htm Ha megnezed az Ofna oldalat (http://www.ofna.com) ott a Speed szeria alatt talalod meg oket, csak Ofna neven persze. Az arak Thomas oldalan megtalalod. A Speed szeria ertelemszeruen "jobb", mint az Ultra. De neked kell kitalalnod, hogy a plusz X ezer HUF megeri-e neked a plusz extrakat, finomsagokat. Mas markahoz hasonlitva, a Speed szeria szerintem jobb, mint az Inferno Sports valtozata.

En magam egy Hongnor Speed 9,5 MBX tulajdonosa vagyok. Egyelore tokeletesen elegedett. Merem ajanlani, es meg az ara is elerheto.
:integet


Uh, koszonom, megnézegetem ezeket is. Az OFNA/Hong Norh nagyon szimpatikus (és megfizethető). Az Infernorol olvastam jot és rosszat is. A Mugen meg ahoz draga, hogy en mint kezdo elszerencsétlenkedjek vele.....

Arban eleg olcso a Smartech Winner Sport változat, de nem tudom hogy ez minosegben mit jelent. Esetleg ezzel kapcsolatban valaki?

Hype Zircon is egy megfizethető alternativanak tunik, de erről is csak egy árat és egy képet ismerek, semmi egyébb gyakorlati infom nincs.

Illetve egy modelles ismerosom ajanlgatja hogy a használt modelleknél nézek körbe, mert azzal szerinte jobban jarok (ar/teljesitmény viszonylatban). Kicsit tartok a dologtol, hogy nagyon be lehet furdeni vele.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.08.25 10:09:29 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
Szerintem gyere ki hét végén Vecsésre. Ott láthatod menni az autókat.
Thomas Hog Nor OFNA Speed 9,5 Violator
Pajzi Hong Nor OFNA Speed 9,5 MBX
VallentB Hong Nor OFNA Speed 9,5 MBX
Berger Mugen Seiki
Csacsi Mugen Seiki
STB.
Biztos lesznek nagy látványos ugratások. És ott közelebbről is megnézheted őket.

Üdv

Thomas

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.08.25 10:11:39 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2004.08.24 15:11:44
Hozzászólások: 152
Tartózkodási hely: Győr
Berger írta:
Azért az általad említett buggykon kivül még forgalmaznak egyébb gyártók termékeit is.
Természetesen egy magasabb árfekvésben de van.
Kyosho Inferno a Modellrally-nál
Mugen Seiki MBX-5 az M&H-nál
Crono modeljei a Hegedűs-nél


Köszönöm a tippeket, az utoljara emlitett Crono tipusok forgalmazojanak (Hegedűs) van esetleg WEBlapja?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.08.25 10:12:52 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 14:53:23
Hozzászólások: 1483
Tartózkodási hely: Gyömrő
klampfer írta:

Uh, koszonom, megnézegetem ezeket is. Az OFNA/Hong Norh nagyon szimpatikus (és megfizethető). Az Infernorol olvastam jot és rosszat is. A Mugen meg ahoz draga, hogy en mint kezdo elszerencsétlenkedjek vele.....

Arban eleg olcso a Smartech Winner Sport változat, de nem tudom hogy ez minosegben mit jelent. Esetleg ezzel kapcsolatban valaki?

Hype Zircon is egy megfizethető alternativanak tunik, de erről is csak egy árat és egy képet ismerek, semmi egyébb gyakorlati infom nincs.

Illetve egy modelles ismerosom ajanlgatja hogy a használt modelleknél nézek körbe, mert azzal szerinte jobban jarok (ar/teljesitmény viszonylatban). Kicsit tartok a dologtol, hogy nagyon be lehet furdeni vele.


Ez utobbi ket modellt abszolut nem ismerem. Ez nem jelenti persze, hogy biztosan rossz lenne, csak bogaraszva kulfoldi buggy oldalakat, verseny beszamolokat, etc. nem talakoztam meg vele...

Hasznaltnal egyedul a motor, ami veszelyes. Az auto osszes tobbi reszet at tudod nezni elotte, hol kopott, szepen jarnak-e a csapagyakat, latszik rajta, hogy mennyit foglalkozott vele az elozo tulaj, meg mittomen. De motor az nagy zsakba macska. Lehet, hogy nagyon nem volt kimelve, szarul volt bejaratva, es ha be is inditja ott neked, elofordulhat, hogy 2 het mulva mar kaki az egesz. Egy mocit felujitani meg majdnem annyi, mint ujat venni... :?

Csak a forumok olvasgatasat tudom ajanlani, es hogy egy talakozora feltetlenul gyere ki, amikor tobb buggy tipus is jelen van. Aztan eldontod, bar "ranezesre" nem igazan lehet megallapitani, hogy melyik auto milyen valojaban. Az oszinte tulajdonossal beszelgetes a legjobb forras.
:integet


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.08.25 10:18:56 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2004.08.24 15:11:44
Hozzászólások: 152
Tartózkodási hely: Győr
Thomas írta:
Szerintem gyere ki hét végén Vecsésre. Ott láthatod menni az autókat.
Thomas Hog Nor OFNA Speed 9,5 Violator
Pajzi Hong Nor OFNA Speed 9,5 MBX
VallentB Hong Nor OFNA Speed 9,5 MBX
Berger Mugen Seiki
Csacsi Mugen Seiki
STB.
Biztos lesznek nagy látványos ugratások. És ott közelebbről is megnézheted őket.

Üdv

Thomas



Köszönöm az meghivast, de Győri lévén egy kicsit kiesik a dolog. Viszont állitolag erre felé is van Buggy élet, es vasarnapra oda invitaltak, remélem ott is talalkozhazok a HongNor-okkal. viszont had kérdezzem meg, hogy az ULTRA és a SPEED között nagy a kulonbség? Az oldalatokon nagyon kimeritő leiras van mindegyikrol, de mint irtam Láma vagyok a témában.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.08.25 10:36:10 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2004.08.24 15:11:44
Hozzászólások: 152
Tartózkodási hely: Győr
pajzi írta:
klampfer írta:

Uh, koszonom, megnézegetem ezeket is. Az OFNA/Hong Norh nagyon szimpatikus (és megfizethető). Az Infernorol olvastam jot és rosszat is. A Mugen meg ahoz draga, hogy en mint kezdo elszerencsétlenkedjek vele.....

Arban eleg olcso a Smartech Winner Sport változat, de nem tudom hogy ez minosegben mit jelent. Esetleg ezzel kapcsolatban valaki?

Hype Zircon is egy megfizethető alternativanak tunik, de erről is csak egy árat és egy képet ismerek, semmi egyébb gyakorlati infom nincs.

Illetve egy modelles ismerosom ajanlgatja hogy a használt modelleknél nézek körbe, mert azzal szerinte jobban jarok (ar/teljesitmény viszonylatban). Kicsit tartok a dologtol, hogy nagyon be lehet furdeni vele.


Ez utobbi ket modellt abszolut nem ismerem. Ez nem jelenti persze, hogy biztosan rossz lenne, csak bogaraszva kulfoldi buggy oldalakat, verseny beszamolokat, etc. nem talakoztam meg vele...

Hasznaltnal egyedul a motor, ami veszelyes. Az auto osszes tobbi reszet at tudod nezni elotte, hol kopott, szepen jarnak-e a csapagyakat, latszik rajta, hogy mennyit foglalkozott vele az elozo tulaj, meg mittomen. De motor az nagy zsakba macska. Lehet, hogy nagyon nem volt kimelve, szarul volt bejaratva, es ha be is inditja ott neked, elofordulhat, hogy 2 het mulva mar kaki az egesz. Egy mocit felujitani meg majdnem annyi, mint ujat venni... :?

Csak a forumok olvasgatasat tudom ajanlani, es hogy egy talakozora feltetlenul gyere ki, amikor tobb buggy tipus is jelen van. Aztan eldontod, bar "ranezesre" nem igazan lehet megallapitani, hogy melyik auto milyen valojaban. Az oszinte tulajdonossal beszelgetes a legjobb forras.
:integet


Igen, a használttol ezert félek egy kicsit.......
A Hype és Zire buggykat a miniracer.hu-n talaltam.
Félek töle, hogy semmit nem lehet hozza kapni :cry:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.08.25 11:38:53 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
klampfer írta:
Köszönöm az meghivast, de Győri lévén egy kicsit kiesik a dolog. Viszont állitolag erre felé is van Buggy élet, es vasarnapra oda invitaltak, remélem ott is talalkozhazok a HongNor-okkal. viszont had kérdezzem meg, hogy az ULTRA és a SPEED között nagy a kulonbség? Az oldalatokon nagyon kimeritő leiras van mindegyikrol, de mint irtam Láma vagyok a témában.

Üdv

Thomas[/quote]
Az ULTRA típusok felszereltségben szolídabbak a Speed 9,5 verzióhoz képest. Matt fekete rezó a polírozott helyett, 2*1 tárcsás fék a 2*2 tárcsás helyett stb. Teljesítményben ua.

Thomas

Ui. Szerintem Győrben most nem fogsz veleük találkozni. Ha elindul a győri forgalmazás akkor már igen.

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.08.25 11:41:48 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2004.08.24 15:11:44
Hozzászólások: 152
Tartózkodási hely: Győr
Thomas írta:
klampfer írta:
Köszönöm az meghivast, de Győri lévén egy kicsit kiesik a dolog. Viszont állitolag erre felé is van Buggy élet, es vasarnapra oda invitaltak, remélem ott is talalkozhazok a HongNor-okkal. viszont had kérdezzem meg, hogy az ULTRA és a SPEED között nagy a kulonbség? Az oldalatokon nagyon kimeritő leiras van mindegyikrol, de mint irtam Láma vagyok a témában.

Üdv

Thomas

Az ULTRA típusok felszereltségben szolídabbak a Speed 9,5 verzióhoz képest. Matt fekete rezó a polírozott helyett, 2*1 tárcsás fék a 2*2 tárcsás helyett stb. Teljesítményben ua.

Thomas

Ui. Szerintem Győrben most nem fogsz veleük találkozni. Ha elindul a győri forgalmazás akkor már igen.[/quote]

Mikor indul be a Győri forgalmazása?
Itt Győrben Tamyakat ajanlgatnak, de az infernohoz hasonloan a jok mellett rosszat is olvasni rola boven.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.08.25 12:44:16 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2004.05.02 14:09:18
Hozzászólások: 59
Tartózkodási hely: Budapest
klampfer írta:
Berger írta:
Azért az általad említett buggykon kivül még forgalmaznak egyébb gyártók termékeit is.
Természetesen egy magasabb árfekvésben de van.
Kyosho Inferno a Modellrally-nál
Mugen Seiki MBX-5 az M&H-nál
Crono modeljei a Hegedűs-nél


Köszönöm a tippeket, az utoljara emlitett Crono tipusok forgalmazojanak (Hegedűs) van esetleg WEBlapja?


Szeva, nekem Jó barátom Hegedűs. Ha jól tudom, még csak készülőben van a site-ja, De nekem is van két Crono buggy-m. ha érdekel szívesen küldök képet, vagy ha konkrét kérdésed van, ne kímélj.... :-D

Üdv...
Gabesz

_________________
**** Ami nem öl meg, az erősít...****


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.08.25 12:54:39 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
Hi
A györi szaküzletünk szepttember közepén indul. Hong Nor OFNA autókat, hozá tartózó alkatrészeket, és kiegészítőket fog árusítíni.

Üdv

Thomas

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.08.25 13:01:26 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2004.08.24 15:11:44
Hozzászólások: 152
Tartózkodási hely: Győr
Don Gabe!

Köszönöm a felajanlast, es elnék is vele. Ha lehet a klampfer@freemail.hu cimre kuldenél pár képet? Ha több terrabájtnyit tudsz/szeretnél kuldeni, megirom a ceges cimem is privatban, ott nincs korlát. Igazabol a képek mellet esetleg tapasztalatokat irhatnál, és ha esetleg hozzávetoleges árakat is tudsz mondani....... tartok tole, hogy a Crono eleg draga lesz nekem :cry:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.08.25 13:08:06 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2004.08.24 15:11:44
Hozzászólások: 152
Tartózkodási hely: Győr
Thomas írta:
Hi
A györi szaküzletünk szepttember közepén indul. Hong Nor OFNA autókat, hozá tartózó alkatrészeket, és kiegészítőket fog árusítíni.

Üdv

Thomas


Hát nem tudom hogy birom ki addig. Viszont az nagyon sokat nyom a latba, hogy helyben is lehet kapni hozza indent. Esetleg a helyszin és pontos időpont a nyitasrol? Nagyon kezdek szemezgetni az Ultra gépekkel, de azert még sokat sokat olvasok.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.08.25 13:23:52 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
Ha eldöntötted akkor a győri dealer levisz neked egyet amit kiválasztottál!

Thomas

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.08.26 21:56:26 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2004.08.24 15:11:44
Hozzászólások: 152
Tartózkodási hely: Győr
Thomas írta:
Ha eldöntötted akkor a győri dealer levisz neked egyet amit kiválasztottál!

Thomas


Sziasztok!

Vegigjartam a modellboltokat, megnéztem élöben is azt amirol 1 hete olvasok :?

Valamiert a Buggykrol egy kicsit mindenutt lebeszéltek, amivel kezdenek meggyozni, az az, hogy azert egy Monster minden elmegy addig a buggynak ha tavoliak is, de vannak hatarai. Ezt ti is igy gondoljátok?

Viszont a klasszikus monster nagyon nem tetszik, ami esetleg szoba johet az a

HPI Nitro MT2.

Mivel egy kicsit lecsuszva ugyan van mar egy Nitro MT2 topic, felhozom azt is, ott kerdezoskodnék még. A sracok a boltban "Modell&Hobby Győr" nagyon jo fej volt, sokat magyarazott, nagyon profi volt a dologban.

A Buggyrol azonban még közel sem tettem am le!

Köszönöm az eddigi és remélhetőleg ezutani segitségeteket is!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 29 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 40 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség