Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.04.27 18:23:55

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 39 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.09.16 21:21:39 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 14:53:23
Hozzászólások: 1483
Tartózkodási hely: Gyömrő
Sracok ne fajuljon el ez a vita! konyorgok
Vita mehet, meg persze velemeny nyilvanitas, csak esszel, szemelyeskedes nelkul! Pisz! 8)

Nah.

Rossz motor tapasztalata elobb-utobb mindenkinek lesz. Nekem a Wasp .18rol NAGYON rossz velemeny van. Esszel, szepen jarattam be (szerintem), aztan "halabol" 1,5 liter utan meg is doglott. Lehet hogy kifogtam egy gyari hibasat, lehet, hogy nagyon elcsesztem valamit, nem tudom. Nem adtam neki meg egy eselyt, mert amig mukodott addig se gyozott meg rola, hogy jo lesz. Ellen peldakent meg ott van ugye Ramses Wasp .26ja, ami egy valodi allat. De ez nem Wasp topic...

Teny, hogy nem vagyok lenyugozve a Force .21tol. De az is teny, hogy kezdek vele baratkozni. Eleinte karburalasi gondjaim voltak, most mar csak finomitani kell. Sose fog ugy menni, mint egy Nova P5. Ez termeszetes, nem egy kategoria a ketto. Az arat szerintem siman megeri, es mondom kezd jol menni most mar. A multkori "alapjaraton leall" problemat meg en okoztam, el se merem mondani, hogy mivel. :oops:

Es beszeljunk az autorol is ugye. Ha Inferno Sport es Hong Nor 9,5 kozott kene ismet valasztanom, ismet Hong Nort valasztanam. Nagyon jo kis auto. Az en celjaimhoz abszolut hibatlan. (Majd ha kijutok a VBre veszek egy Mugent :) ) Am teny, hogy Sporthoz szemelyesen nem volt szerencsem, igy osszehasonlitni valoban nem tudom oket. De nem bantam meg a 9,5 MBXet, semmi gondom nem volt meg vele. Tavasszal meg majd kap valami utos motort, es indulhatnak a versenyek! hurra

(Mellekesen ajanlanam meg ezt az oldalt. Sracok, akik komolyabb szinten nyomjak TARTOS tesztelnek. Van itt Hong Nor, Mugen, Kyosho, Ho Bao, Crono ...)
:integet


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.09.16 21:29:31 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
Idézet:
Kedves Bálint01!

Ezekszerint én hazudtam a Csacsinak!
Lehet, az is lehet, hogy Te jobban értesz a motorokhoz, de az biztos, hogy 1 motor ha kenyérbélből van akkor is többet megy mint félóra.
Nem lehet, hogy mással van baj?
Az én motorom jól megy a többit odjátok meg magatok ezekután.
"sajnos" én csak ennyit akartam elmondani.

Ritkán írtam ezen a fórumon, elnézést is kérek, többször nem fog előfordulni.

Sziasztok Zozo


Kedves Zozo
Ne haragud de szerintem nem szabad megsértődnöd. Az atókkal kapcsolatos problémákat nekünk forgalmazóknak kell megoldanunk.
Akik használják termékeinket azok jogossan várják el tőlünk a válaszokat.
És ki az aki segíthet ilyen esetben? Természetessen mi akik közvetlen kapcsolatban vagyunk a gyártóval.
Én javasolnám, hogy maradj itt és építően segítsd termékeid használóit.

EÜdvözlettel

Thomas

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.09.16 21:46:10 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
pajzi írta:
Nekem a Wasp .18rol NAGYON rossz velemeny van. Esszel, szepen jarattam be (szerintem), aztan "halabol" 1,5 liter utan meg is doglott.


ezert mondtam, hogy mindenkinek van egy ilyen mocija :mrgreen:

Zozo szakertelmet meg nem lehet megkerdojelezni, ha tizedet tudnam errol a modellezes temarol, mint Ő, igen elegedett lennek magammal, de amit Balintek irtak az az o velemenyuk.

(En meg nem lattam homokot szivott motort addig, de amit Zozo elmondott az alapjan latom amit latok. Porral egy motor sem megy :-) Raadasul ott volt a szakadas a legszuro torkaban...)

Egyszoval sokfajta velemeny van itt a ket markarol, es ugy latom, az autokkal magukkal nincs gond, ezen nem is vagyok meglepodve, ismerve oket.

Gyurici, nem lesz egyszeru donteni. Mindenkeppen olyan auto kellene, amiben a motor is alabol kivalaszott? (bar ez megint csak elviszi a temat, de erdekelne.)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.09.16 22:11:07 
Offline
Játékmester
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.18 23:21:48
Hozzászólások: 542
Tartózkodási hely: Dunakeszi Auchan
Thomas írta:
Idézet:
Kedves Bálint01!

Ezekszerint én hazudtam a Csacsinak!
Lehet, az is lehet, hogy Te jobban értesz a motorokhoz, de az biztos, hogy 1 motor ha kenyérbélből van akkor is többet megy mint félóra.
Nem lehet, hogy mással van baj?
Az én motorom jól megy a többit odjátok meg magatok ezekután.
"sajnos" én csak ennyit akartam elmondani.

Ritkán írtam ezen a fórumon, elnézést is kérek, többször nem fog előfordulni.

Sziasztok Zozo


Kedves Zozo
Ne haragud de szerintem nem szabad megsértődnöd. Az atókkal kapcsolatos problémákat nekünk forgalmazóknak kell megoldanunk.
Akik használják termékeinket azok jogossan várják el tőlünk a válaszokat.
És ki az aki segíthet ilyen esetben? Természetessen mi akik közvetlen kapcsolatban vagyunk a gyártóval.
Én javasolnám, hogy maradj itt és építően segítsd termékeid használóit.

EÜdvözlettel

Thomas


Én már régen letettem arról, hogy bárkit is meggyözzek v. ne agy' isten győzködjek.
Sértődésről szó sincs, de a fent említettekben nem hangzott el kérdés amire válaszolhatnék, csak kijelentések hangzottak el.

Zozo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.09.16 22:18:12 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
Azokkal nem kell foglalkozni. Illetve szerintem fetenni max a kérdést.
MIÉR?


Thomas

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.09.16 22:19:46 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
Thomas írta:
Azokkal nem kell foglalkozni. Illetve szerintem fetenni max a kérdést.
MIÉRT?


Thomas

Jav

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.09.17 07:51:55 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.02.12 11:39:56
Hozzászólások: 493
Tartózkodási hely: Szamosszeg
Sziasztok!

Húúú....meg sem gondoltam volna hogy ennyire elszabadul a "pokol"!

Arról lenne szó, hogy egy jobb minőségű, és hosszabb ideig is használható
buggyt szeretnék. És a legfőbb dolog hogy viszonylag olcsó legyen.
Ha a szívemre halgatok akkor egy Xray XB8-at vennék valami nagyon
spéci Nova vagy RB motorral, rezóval stb. De egy ilyen összeállítás
ütné a 200eFt-ot is. Annyit meg nem szeretnék adni érte.

Ha az Inferno-t vagy bármelyik Hong Nor-t választom motor nélkül,
valamivel olcsóbban megúszom, de nem sokkal, akkor is közel
járnék a 200-hoz. Ezért lenne megfelelő választás egy RTR, vagy
majdnem RTR( rádió, szervók nélküli) verzió.

Na majd meglátjuk! Megvárom a telet, aztán kiderül mi lesz a legjobb
megoldás. Az is lehet hogy használtan veszek egy autót, bár hogy
őszinte legyek inkább olyat szeretnék amit én csomagolok ki, és én
szerelek össze az utolsó csavarig.

MInden esetre köszönöm szépen a tapasztalatokat.

Gyurici


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.09.18 05:53:04 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.02.04 13:55:12
Hozzászólások: 205
Tartózkodási hely: Budapest
Bálint01 írta:
Labali sajnos el kell ,hogy mondjam ,hogy csacsi motorja nem szívott port.
Láttuk már a dugót meg a hüvelyt ami elvileg "port szívott" ,SEMMI KARC NEM VOLT RAJTA!Pedig ha egy motor port szív ,akkor a dugónak ,meg a hüvelynek olyannak kéne lennie ,mint amit drótkefével megdörzsöltek volna!Ja és csacsinak 2szer ment tönkre benne a motor.
Ez oroszlón történt.Csacsi megy az infernóval egy tankot ,leállítja.Hát mondja utána kb. egy órával ,hogy ő megy mégegyet az infernóval ,erre elkezdi rángatni ,és abbahagyja ,és szól nekünk ,hogy nézzük már meg ,hogy mennyi kompresszió van a motorjában.Komolyan mondom ,hogy egy fehéregér is át tudta volna pörgetni a motort.Pedig az autón nem volt lyukas a légszűrő ,csak simán felmondta a szolgálatot.

Szóval ,én inkább azt javaslom ,hogy ha nem akarsz sok bajt a bugyddal ,akkor vegyél egy hong nort ,vagy végülis vehetsz kyoshot is ,csak abba mindenképp kell venni egy jó motort.


Bálintkám azt hiszem te egy igazi ........ vagy. Nem gondolom, hogy bármi alapod is lenne arra, hogy megkérdőjelezd Zozo kijelentését.Ha majd annyi ideje foglalkoztál modellezéssel mint zozo akkor talán tehetsz egy kérdőjelet a másik mondandója mögé.

_________________
Üdv.

Gyula akit nem zártak ki mint Tomi Tomit csak Stop And Go-t kapott.
Aki a mai napon (2005-10-06) tiszteletbeli VSZK tagi címet kapott.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: ahhhhh
HozzászólásElküldve: 2004.09.18 06:09:20 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 12:34:36
Hozzászólások: 772
Tartózkodási hely: Kuwait
Brain75 írta:
Bálint01 írta:
Labali sajnos el kell ,hogy mondjam ,hogy csacsi motorja nem szívott port.
Láttuk már a dugót meg a hüvelyt ami elvileg "port szívott" ,SEMMI KARC NEM VOLT RAJTA!Pedig ha egy motor port szív ,akkor a dugónak ,meg a hüvelynek olyannak kéne lennie ,mint amit drótkefével megdörzsöltek volna!Ja és csacsinak 2szer ment tönkre benne a motor.
Ez oroszlón történt.Csacsi megy az infernóval egy tankot ,leállítja.Hát mondja utána kb. egy órával ,hogy ő megy mégegyet az infernóval ,erre elkezdi rángatni ,és abbahagyja ,és szól nekünk ,hogy nézzük már meg ,hogy mennyi kompresszió van a motorjában.Komolyan mondom ,hogy egy fehéregér is át tudta volna pörgetni a motort.Pedig az autón nem volt lyukas a légszűrő ,csak simán felmondta a szolgálatot.

Szóval ,én inkább azt javaslom ,hogy ha nem akarsz sok bajt a bugyddal ,akkor vegyél egy hong nort ,vagy végülis vehetsz kyoshot is ,csak abba mindenképp kell venni egy jó motort.


Bálintkám azt hiszem te egy igazi ........ vagy. Nem gondolom, hogy bármi alapod is lenne arra, hogy megkérdőjelezd Zozo kijelentését.Ha majd annyi ideje foglalkoztál modellezéssel mint zozo akkor talán tehetsz egy kérdőjelet a másik mondandója mögé.



Ne haragudj,de velemenyem szerint ezt inkabb privatban intezd el.
Nem hiszem hogy ennek itt kellene lenni.
Ez a topic eddig is eleg csunya volt,ne csinaljuk ezt igy tovabb.
(lecci) :wink:
De engem vegul is nem zavar,inkabb nem olvasom
:integet


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.09.18 07:59:32 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.04.08 12:36:59
Hozzászólások: 474
Tartózkodási hely: Budapest
Engem sem érdekel tovább ez a dolog amit láttam láttam.Ez az én véleményem.
Különben ez egy olyan fórum amin a másiknak el tudod mondani egy modell autóról ,hogy mik róla a tapasztalataid.Én elmondtam róla a véleményemet ,és hangsúlyozom ,hogy NEM ZOZÓT AKARTAM EZZEL MEGKÉRDŐJELEZNI.
Brian 75 te neked meg nem kéne rögtön ilyeneket írnod ,mert ha akarnálak én is úgy el tudnálak szídni téged ,de nem teszem ,mert ez a topick nem erről szól.
Szóval én ezzel lezártam a vitát ,és nem szeretnék ebből a dologból még több vitát.

_________________
Serpent 960
Serpent 950
GS Storm CL-1
Traxxas Bandit
Hot Bodies Cyclone
Serpent Excel MK2
+sebességi autók


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.09.18 20:35:22 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Az esetleges folytatásokat tényleg PÜ-ben kellene. Persze a tapasztalatokat továbbra is várjuk, egymás minősítését pedig rendezzétek egymás között, ahhoz nincs közünk!

Köszönöm!

PEACE barátaim!

Godzilla


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.09.18 20:40:20 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.04.08 12:36:59
Hozzászólások: 474
Tartózkodási hely: Budapest
Hát én is azt mondom ,hogy béke legyen ,mert azért mert valaki megírja a tapasztalatát azért nem kell már rögtön fuckolni.
Inkább mindenki írja a tapasztalatát és akinek valami baja van a másikkal az írja meg neki pü-ben ,és ne pedig Godzi munkáját nehezítsük.

_________________
Serpent 960
Serpent 950
GS Storm CL-1
Traxxas Bandit
Hot Bodies Cyclone
Serpent Excel MK2
+sebességi autók


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.09.18 22:23:43 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2004.08.27 18:40:50
Hozzászólások: 90
Tartózkodási hely: Kaposvár
Azért megjegyezném hogy én is ott voltam a helyszinen és láttam az előzőleg kicserélt hüvelyszettet Csacsi gépében. Homoknak nyoma sem volt de a dugó igen csak átugrik a hengeren és 5mm tullógás után áll meg. Tegyük hozzá hogy Kyosho több olyan autót is forgalomba hoz aminél nem igazán részletezi a motort . Os is tud hobbymotort gyártani aminél a nitrotartalmat el kell felejteni.Ja itt megjegyezném hogy a Tamiya gépekkel amit egyik modellező társunk Japán-ból hozott ugyanez a szitu történt 3 óra üzem után, majd új dugó új hüvely és a szitu azonos.Egy másik modellező társunk meglátta a belsőrészt és inkább nem mondom hogy minősitette a dolgot.(az Ő gépei 300 felett mennek és régebben modellezik mint én) Mindenesetre ha ez nem Mo. történik szerintem simán garanciába cserélik a belsőrészt vagy a motort mert már ilyenre is láttunk példát! Én csak 1972- óta foglalkozom modellezéssel!Bálint01 is rendelkezik Kyosho motorral amit használtan vettünk és azon látszink a por nyoma de ezt igy vettük meg és abba egy belsőrész 20 USD eltudod képzelni ezért mit kap az ember ja ami Mo. vásárlás esetén meghaladja a 8000 Ft-ot ez is furcsa.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.09.19 19:04:02 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.02.04 13:55:12
Hozzászólások: 205
Tartózkodási hely: Budapest
Apjuk írta:
........................rendelkezik Kyosho motorral amit használtan vettünk és azon látszink a por nyoma de ezt igy vettük meg és abba egy belsőrész 20 USD eltudod képzelni ezért mit kap az ember ja ami Mo. vásárlás esetén meghaladja a 8000 Ft-ot ez is furcsa.



Apjuk !

Azért gondold légyszives végig hogy amit írtál nem újdonság. Ha megnézed Amerikában minden jóval olcsóbb, de speciel a Kyosho beszerzés Európából történik. Itt pedig sajnos ezek az árak mennek.

_________________
Üdv.

Gyula akit nem zártak ki mint Tomi Tomit csak Stop And Go-t kapott.
Aki a mai napon (2005-10-06) tiszteletbeli VSZK tagi címet kapott.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.09.19 22:20:17 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2004.08.27 18:40:50
Hozzászólások: 90
Tartózkodási hely: Kaposvár
Igen végig gondoltam ez is egy probléma ezen miért nem lehet változtatni?Nagyon sok cég ráébredt arra ha az árakat lejjebb viszi akkor sokkal nagyobb bevételhez és nyereséghez jut. Vannak cégek akik az EU-ból szerzik be a termékeket és ők is tudtak árat csökkenteni, meg is nővekedett a bevételük a nyereségük és a kedvezményük is mert nagyobb forgalmat produkálnak.Ha valaki végezne egy kutatást mennyi pénzt költünk el más országokba modellezésre igen meglepő lenne az adat. Csak a közvetlen környezetemben ha összeadom a számokat több milliós tételekről beszélhetünk évente.Biztos hogy a vevőnek kiszolgáltatottnak kell lennie és elfogadni azt az állapotot ami van vagy a kereskedővel karőltve fejlődni.Ez az én véleményem és azoké a környezetemben élő embereké aki megnézik hol költik el a pénzüket és azért mit adnak ill milyen szolgáltatástban lesz részük.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.09.26 14:25:23 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.02.04 13:55:12
Hozzászólások: 205
Tartózkodási hely: Budapest
Apjuk írta:
Igen végig gondoltam ez is egy probléma ezen miért nem lehet változtatni?Nagyon sok cég ráébredt arra ha az árakat lejjebb viszi akkor sokkal nagyobb bevételhez és nyereséghez jut. Vannak cégek akik az EU-ból szerzik be a termékeket és ők is tudtak árat csökkenteni, meg is nővekedett a bevételük a nyereségük és a kedvezményük is mert nagyobb forgalmat produkálnak.Ha valaki végezne egy kutatást mennyi pénzt költünk el más országokba modellezésre igen meglepő lenne az adat. Csak a közvetlen környezetemben ha összeadom a számokat több milliós tételekről beszélhetünk évente.Biztos hogy a vevőnek kiszolgáltatottnak kell lennie és elfogadni azt az állapotot ami van vagy a kereskedővel karőltve fejlődni.Ez az én véleményem és azoké a környezetemben élő embereké aki megnézik hol költik el a pénzüket és azért mit adnak ill milyen szolgáltatástban lesz részük.


Na utána néztem az áraknak. A Kyosho Deutchlandnál (ami az európai központ) a bolti ára a dugó-hüvely garnitúrának 59 EUR. Ez átszámolva 15340 Ft. A Zozo a dugó-hüvely garnitúrát adja 11900 forintért. Akkor miről beszélünk ???? Szerintem ez azt jelenti hogy olcsóbb mint a németeknél, meg azt is hogy a Zozo is magasnak találja a Német árakat.Én tudom hogy ezeken a dolgokon kb. majdnem nem keres semmit, pont azért mert próbálja olyan szinten tartani az árakat amit még ki tud fizetni a magyar ember.

_________________
Üdv.

Gyula akit nem zártak ki mint Tomi Tomit csak Stop And Go-t kapott.
Aki a mai napon (2005-10-06) tiszteletbeli VSZK tagi címet kapott.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.09.26 16:13:37 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2004.08.27 18:40:50
Hozzászólások: 90
Tartózkodási hely: Kaposvár
Bárhol megnézed az árat általában a kereskedőnél mindig nagyságrenddel olcsóbb az ár mint a nagykereskedőnél igy védi a nagyker a kiskert. Igy tud a kedvezményekkel operálni a forgalomtól és a vásárlás nagyságától függően. Mindegy melyik gyártó árait nézzük meg!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.09.26 16:36:25 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2004.08.27 18:40:50
Hozzászólások: 90
Tartózkodási hely: Kaposvár
Tower ár 21,49 USD = 4512,9
Express légi posta 11,64 USD= 2444,4
5 napon belül kézhez kapja az ember és még kedvezményekről nem is beszéltem.
De a posta költség egy részét le lehet vonni mert ha utánvét elküldi a részemre, Magyarországon az is eléri az 1500 Ft-ot


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.09.29 18:09:57 
Offline
Játékmester
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.18 23:21:48
Hozzászólások: 542
Tartózkodási hely: Dunakeszi Auchan
Apjuk írta:
Bárhol megnézed az árat általában a kereskedőnél mindig nagyságrenddel olcsóbb az ár mint a nagykereskedőnél igy védi a nagyker a kiskert. Igy tud a kedvezményekkel operálni a forgalomtól és a vásárlás nagyságától függően. Mindegy melyik gyártó árait nézzük meg!


Ezt nem értem, kifejtenéd bővebben?!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 39 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 41 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség